Перейти до змісту

Дорожная обстановка


Рекомендовані повідомлення

Це,що жваво обговорюється тема,прояв громадянської позиції на одну чверть.

Але вже щось.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

47 хвилин тому, Litovets сказано:

Наряду з таваріщєм дуал чи дупал чи як його там. 

 

Дуала не чіпай. Ти його не знаєш.  Між, іншим, якщо цікаво, цікавий співрозмовник і дійсно розумна людина.

Ти, певно, з Сірожою переплутав.

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 минуты назад, Zheny@ сказал:

Дуала не чіпай. Ти його не знаєш.  Між, іншим, якщо цікаво, цікавий співрозмовник і дійсно розумна людина.

Ок. Не буду. Не знаю і знати не хочу.

А чому подумав так на нього - з якоїсь непонятної радості таваріщь ліпить мені (і не тільки мені) мінуси без розбору.

 

24 минуты назад, Zheny@ сказал:

Ти, певно, з Сірожою переплутав.

Точно ні.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 хвилин тому, Zheny@ сказано:

 

Дуала не чіпай. Ти його не знаєш.  Між, іншим, якщо цікаво, цікавий співрозмовник і дійсно розумна людина.

Ти, певно, з Сірожою переплутав.

 

 

Цікавим бути мало 

В любому ПНД  таких,хоч греблю гати.

Треба ще ,аби твою цікавість хоч хтось,і хоч якоюсь мірою  зрозумів..

А так людина виглядає на саму в собі.

Як казала наша видатна землячка ,, Той що а скалі сидить..

 

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Cherman сказал:

Якщо "літуни" розбиваються з-за перевищення швидкості, значить кров на руках тих, хто построїв такі вузькі дороги, так?

Ти путаєш тепле з мягким. Я ані словом не обмовився про якихось там "літунів" і ширину доріг. 

І раз пішла така мова. Дай/дайте чітке і конкретне визначення - хто такі "літуни"

Бо як на мене це якесь абстракте і субєктивне поняття.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Vikvik Mawr сказал:

ось і перша (чи не перша) жертва острівця безпеки

На Волині – аварія з потерпілими

нещодавно,коли їхали на Ковель,обговорювали ці острівці,а точніше небезпеку,яку вони становлять

вже є  і є підтвердження цьому

на мою думку,острівці - недолуге мавпування Польщі

 

 

 

 

  • +1 4
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Cherman сказано:

Якщо "літуни" розбиваються з-за перевищення швидкості, значить кров на руках тих, хто построїв такі вузькі дороги, так?

А якщо НЕ ЛІТУНИ, розіб'ються об острівець смерті?

Тупо відмовили гальма ( на швидкості 60), тупо заснув за кермом,тупо схопило серце,тупо зловив гаву?.

І з ким це до речі станеться?

Ясне діло з водієм старшого віку,з слабшим зором ну і з менш керованим,та менш безпечним авто .

І наслідки будуть теж важчі,ніж в літуна 

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спєшу далажить в тєму про "острівці" на трасі Луцьк - Ковлє.

Їздив в суботу в ковлє, тестив "проходімость" наших "любімих" "острівців"

Так вот, вдень, по сухому асфальту авто астра гтц на спорт підвісці проходить "острівці" на 80кмч по не самій найкращій траєкторії просто на ізі.

Висновок - якшо "поработать" над траєкторією проходження "острівця" то впринципі можливо "пакаріть" і 100кмч.

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, Litovets сказано:

Спєшу далажить в тєму про "острівці" на трасі Луцьк - Ковлє.

Їздив в суботу в ковлє, тестив "проходімость" наших "любімих" "острівців"

Так вот, вдень, по сухому асфальту авто астра гтц на спорт підвісці проходить "острівці" на 80кмч по не самій найкращій траєкторії просто на ізі.

Висновок - якшо "поработать" над траєкторією проходження "острівця" то впринципі можливо "пакаріть" і 100кмч.

Я попрацював над проходженням. Гольф4 на 100км норм, тіко триматися в салоні треба за ручки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора ці острівці проїжджав - все там норм. На мінівені проходжу їх без проблем. Знаків не вистачає - це так. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Cherman сказано:

Ти що, як лох, їдеш по тих острівцях? Я так роблю, тільки якщо зустрічна зайнята.

А за кордоном так само по зустрічній будеш об'їжджати? 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Cherman сказал:

Ти що, як лох, їдеш по тих острівцях? Я так роблю, тільки якщо зустрічна зайнята.

Ай оце я тупанув, як не догадався. А ти красавчік на всі 100%

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Terrable сказал:

Я попрацював над проходженням. Гольф4 на 100км норм, тіко триматися в салоні треба за ручки

Ну я ж кажу 80кмч на ізі, дві легеньких коріктєровкі кермом, без ніякого юзання ручок страха.

А так да, пройшов "острівець" на 100кмч - красавчік.

Змінено користувачем Litovets
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Карочє яснопонятно. Знову якусь муйню зробили. Острівець повинен проходитись на 50 км/год.

  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їхав зі Світязя через Ковель вночі в суботу перший раз за пару років (туди через В.Волинський). Якби не Waze, була б пригода з тими острівцями. Асфальт темній, розмітки немає і тут бац - острівець. Добре, що навігатор кричить про перешкоду. Логіки в них не бачу. Навіщо знижувати спеціально швидкість в лісі? Там пару острівців в лісі створили. І саме головне, при дозволеній швидкості 90 км/год. його НЕМОЖЛИВО об"їхати. Максимальна швидкість для легковика 50-60, для фури максимум 40. Перший від Ковеля взагалі мене здивував тим, що бордюри поставили на обочині і тим самим звузили проїзну частину до трьох метрів максимум. Як там можна на фурі проїхати при умові, що виліт причепа доволі великий і радіус того острівця малий. Це ж траса, а не вулиця в населеному пункті. Нароблять біди ці острівці, ой нароблять. 
Користуйтесь цим навігатором Waze. Мені подобаються в ньому інформація про  реальну дозволену швидкість, яка завжди на екрані та попередження, в т.ч. про ями-перешкоди-аварії и т.д.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, volks сказал:

Карочє яснопонятно. Знову якусь муйню зробили. Острівець повинен проходитись на 50 км/год.

Це тобі з самого початку торочили шо до дупи ті "острівці" і 100літ вони всрались там де їх понатикали.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Cherman сказал:

Взагалі-то, острівці для того і роблять, щоб швидкість знижували.

У Волі Любитівській точно треба. Там з бокової дороги на трасу страшно виїзжати - видимість не дуже, бо є перепад висот, а по цьому селу їздять вкрай швидко.

Мож і так, мож і так. Но я все одно від заправки ЮПЖ в ковлє до цума в Луцьку доїхав за хв із 40:D

То певно таки тре вліпити ше з десяток "острівців" шоб їхати прийшлось правильно, як гугєль каже, 60-70 хв

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Cherman сказано:

Взагалі-то, острівці для того і роблять, щоб швидкість знижували.

У Волі Любитівській точно треба. Там з бокової дороги на трасу страшно виїзжати - видимість не дуже, бо є перепад висот, а по цьому селу їздять вкрай швидко.

Людство для цього придумало камери. Які можна налаштувати на будь-яку швидкість, в т.ч. і на 90 км/год. Безпечно і карма відразу. І стоять такі вже під Києвом і притормажують майже усі, хто ні - штраф. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, Cherman сказал:

Слабо, в мене рекорд з Ковеля до Луцька 30хв, але тут нема чим гордитись.

Та да, я вобше ніразу не гонщік, занадто бздун для цього:D

А от мій товариш оце на всі 100500% красавчік, хатітє вєрьтє хатітє не вєрьтє, зі львова в луцьк через к.бузьку, радехів, горохів на лансері ево8 доїзджав за 40-45хв. но сидячи збоку (хто не привикший) можна було обісратись:D

Змінено користувачем Litovets
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, foma144 сказал:

І стоять такі вже під Києвом і притормажують майже усі, хто ні - штраф. 

Тьху, тож мені дивна новина, вже всі їх давно знають. Скинувся за 500 метрів перед камерою, а за нею знову собі випростав праву ногу і поїхав далі:D провєряв лічно:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, foma144 сказано:

Людство для цього придумало камери. Які можна налаштувати на будь-яку швидкість, в т.ч. і на 90 км/год. Безпечно і карма відразу. І стоять такі вже під Києвом і притормажують майже усі, хто ні - штраф. 

в "деяких містах" - ну дуже давно стоять такі камери, але, є мобільний додаток - який показує де вони стоять, і як правильно було сказано - скинув швидкість і потім знову топиш.

На мій погляд, тільки драконівські штрафи врятують, такі - щоб аж тазіка продав і ще винен залишився.

P.S. З Ковлє до Луцька за 30 хв - не рекорд ;) не я був за кермом... хоча, зараз мабуть так швидко не доїхати.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Cherman сказал:

В мене теж був такий знайомий, але одного разу він біля Радехова не впорався з керуванням, і десяток раз кувиркнувся.

Шкода шо так закінчилось.

Дяка Богу мій товариш вже батько і тому закинув таку манеру водіння.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от хочуть "автобан" побудувати платний, та поставити там - кілька камер і вже через рік можна в плюс вийти, чи хтось вірить що там будуть 110-130 іздити? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Bliksss сказал:

Ковлє до Луцька за 30 хв - не рекорд ;) не я був за кермом... хоча, зараз мабуть так швидко не доїхати.

Зараз вже певно таки не доїхати так швидко, "острівці" зробили свою підлу справу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Bliksss сказал:

от хочуть "автобан" побудувати платний, та поставити там - кілька камер і вже через рік можна в плюс вийти, чи хтось вірить що там будуть 110-130 іздити? ;)

Тоді 100літ він всрався той платний автобан якщо там будуть камери.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...