Перейти до змісту

Рибалка на р.Стир


Grekus

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 878
  • Створено
  • Остання відповідь

Хлопці, як правильно зберігати падьонку щоб подовше товарний вигляд мала?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

[Ім'я цитатою = мітка "Саша Іванов '= 1433859429 'пост =' 1053325285 ]

Хлопці, як правильно зберігаті падьонку щоб подовше товарний вигляд мала?

[/ цитата]

Потрібно ловити суху. Маленькими порціями фасувати по пакетах (не трамбувати) і в морозилку!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був в 20:30 на річці напроти зоопарку, вильоту фактично немає, 2-3 комахи на 50 м річки, і ті під дальнім берегом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правильно, до ровенецького моста пройдися. Буду зараз фасувати)

post-23702-0-63692000-1433878935_thumb.j

post-23702-0-52035400-1433878947_thumb.j

post-23702-0-78527400-1433878959_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці, як правильно зберігати падьонку щоб подовше товарний вигляд мала?

Головне не по великим порціям морозь! бо якщо вже розморозиш партію )) то все, "жижа" як на мене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зробив 23 кульочки по 15 штук і поклав в морозильник.

Щей рахував )))

Думаю правильно зробив, на майбутнє буде дуже комфортно використовувати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якого біса вона тільки там летіла ?! Це що за нова мода така. Завжди по всій річці було вдосталь. Ну принаймні біля мого дому недостачі нее помічалось. І багато вчора вилетіло ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а рибу то ловив хтось на це?

В мене вудка мокла поки ловив, навіть не дьоргнуло)

До речі, риб за падьонкою не ганявся взагалі. Мабудь, нажерся)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я того року наловив тої падьонки два чорних пакета. гарно пофасував в кульочки, заморозив. Думав рибу буду ностити мішками до хати...то скільки я не ходив на ту падьонку ловити то і ніц не ловив... риба так її акуратно знімає, що на фідер навіть покльовки не видно....цього року принципово не пішов її лапати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні біля моста як до Нашого Краю на чернішевського во всю ту падьонку ловлять. Скільки вона днів ще буде?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я того року наловив тої падьонки два чорних пакета. гарно пофасував в кульочки, заморозив. Думав рибу буду ностити мішками до хати...то скільки я не ходив на ту падьонку ловити то і ніц не ловив... риба так її акуратно знімає, що на фідер навіть покльовки не видно....цього року принципово не пішов її лапати...

:))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну хз. я прихильник копання.. пішов собі накопав 20-30 і ловиш на свіжу.. а ця розмазня з холодильника....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цього року принципово не пішов її лапати...

Тако ж не пішов лапати ту штуку, не бачу смисла. Коли треба то собі накопаю, як казали вище свіжої ЗО шт. Добре що маю лопату, дякую тестю що зробив. Але толку то не буде. Хватило того шо кормив Стир 2 тижні горохом і майже нічого не зловив. Думаю як на горох не брало то на подьонку також наловиш хріна з маком. Треба ждати нормального рівня води. А то в деяких місцях Стир можна перейти і пупа не намочити. Давно такого не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я від одної людини чув про два улови толкових. головні і вусач по кілька хороших. вчора.

а далі заклюють. одного мирона і я взяв. майже 3 кг.

post-11567-0-34347400-1433976715_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

під мостом біля динамо добре ловився голавль і проскакував вусач , мужик за годину зловив 7 голавлів до 1 кг.

[Цитата имя = 'ostasyuk "метка = 1433976781 'пост =' 1053326206 ]

я від одної людини чув про два улови толкових. головні і вусач по кілька хороших. вчора.

а далі заклюють. одного мирона і я взяв. майже 3 кг. [вложение = 306713: IMG_3131.JPG] [/ цитата]

а в якому районі ловивили?

[Цитата имя = 'ostasyuk "метка = 1433976781 'пост =' 1053326206 ]

я від одної людини чув про два улови толкових. головні і вусач по кілька хороших. вчора.

а далі заклюють. одного мирона і я взяв. майже 3 кг. [вложение = 306713: IMG_3131.JPG] [/ цитата]

а в якому районі ловивили?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...