Перейти до змісту

Рибалка на р.Стир


Grekus

Рекомендовані повідомлення

В цю неділю вирішив сплавитись в районі лісу за Кульчином. Природа клас ліс вбрався в кольорову гаму яку важко описати. Бачив 2 качки. старі забуті жерлиці (рогаткі). Но не бачив покльовок. Кілька кілометрів проплив за течією просто кидаючи. Потім на моторі назад протролінгував. В результаті одну приманку обірвав, один трофей зняв з корчів. По дорозі додому забіг в ліс на місце де в дитинстві бігав зранку за грибочками, натрапив на іноземця, польський не був примерзлий. Хоча зранку на стариці був лід.

post-6067-0-32309700-1446553332_thumb.jp

post-6067-0-13083800-1446553341_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • Відповідей 878
  • Створено
  • Остання відповідь

Сьогодні розловив "Інквізитора". Бо вертушки і колєбалки різних кольорів мовчали повністю.

За 2,5 години на Стирю 4 щучки і плюс два сходи. Три відпустив, бо геть малі. І до того ще й худющі.

Більшу з чотирьох (500 грам) прийшлося забирати, бо розрив лівих жабер і пробите ліве око.

Почала брати ближче до заходу сонця.

post-1314-0-10792600-1447429534_thumb.jp

post-1314-0-18363700-1447429582_thumb.jp

post-1314-0-27387900-1447429597_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

почали вчора в малево. колеги плювалися що тут вода чиста і риби нема. я добряче розізлився і сказав, що їду автобусом в хріни. поїхали всі. пововузилися на дамбі півтори годинки - зеро. по дорозі додому заглянули на копанку в золочівці. я цапнув зеленого грам 250 на лярву, юра взяв крупнішого на 65 сквада. потім прийшла зла бабка і сказала що водойма приватна,але паперів нема. кльову не було то ми через трохи дали годі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Невже хріни взагалі мовчать????? А русло нижче геса? Не стукали?

я то стукав, але з мене стукач так собі. дядькі ловили на живчика - бачив один пістона витяг.

приїхав абориген мопедом, казав три тижні як не був там, а так то клювало справно, на руслі влітали більші. так він і забрався через 15-20 хв лову. з човна юнак взяв кілушку і окуня 150 гр на руслі на гуму. позавчора рома з човна в набережному взяв дві півторачки + один схід, окуня не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тільки приїхав з хрінів. Але напишу про це у відповідній темі, ато нас шось не в ту степ потягнуло)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Був у неділю на Заливі (Ковельська). Кудись далі їхати, зважаючи на прогноз на після обіду, не захотів. Ловив з човна. Окунь був явно не надто активний... Зловив десять окунів, був і відвертий дріб'язок і 150-200гр. З приманок явного фаворита не було, доводилося постійно змінювати приманки. Але краще проявили себе різні їстівні черв'яки. В щуку особливо не "впирався", декілька разів кинув більші приманки, й на тому все. Оскому збив, та й отримав дозу рибальського адреналіну. Фото не робив, можливо якось згодом, аби час був, змонтую коротке відео...

Очікую наступної можливості кудись вибратися порибалити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Вискочив на старицю Стиру половити поплавчанкою. Пройшов близько кілометра, на одному місці попав на краснопірку. Кльов був приблизно пів годинки, і потім затихло. Клювало тільки на мотиль. Опариш був проігнорований. Ловив без прикормки, поплавчанкою з мормишкою та гачком. Був навіть дуплет і кілька сходів. Брало більше на гачок та кілька на мормишку.

IMG0452A.jpg

IMG0453A.jpg

IMG0449A.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

ходив 06.03.16 було кілька ударів,але нічого не вийняв, зате лопнув спінінг (без зацепа,просто укр.виробництво)

IMG_1457262398690_V_800.jpgi.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, Віталька сказано:

ходив 06.03.16 було кілька ударів,але нічого не вийняв, зате лопнув спінінг (без зацепа,просто укр.виробництво)

IMG_1457262398690_V_800.jpgi.gif

А фірма яка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Клюнув мені сьогодні величезний головень (приблизно 5-7кг.)на черв'яка під самим берегом, жилка 0,3 крючок великий і тонкий. Тільки підняв його до поверхні води зразу потягнув на дно, я зажав фрикціон тісніше і тут схід, витягую крючка а він розігнутий. Такого великого головеня я ще ніколи не бачив і можливо не побачу, а тут ще й крючок підвів, дуже шкода але знаю що є велика риба в Стиру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Тарас23 сказал:

Клюнув мені сьогодні величезний головень (приблизно 5-7кг.)на черв'яка під самим берегом, жилка 0,3 крючок великий і тонкий. Тільки підняв його до поверхні води зразу потягнув на дно, я зажав фрикціон тісніше і тут схід, витягую крючка а він розігнутий. Такого великого головеня я ще ніколи не бачив і можливо не побачу, а тут ще й крючок підвів, дуже шкода але знаю що є велика риба в Стиру.

досвід приходить з помилками, шкода що зі своїми. також сьогодні рибалив, правда не Стир. клюнув коропець, да такий що навіть підняти не міг з дна, хвилин 10 поводив на фрікціоні по ставочку, рибачки з підсаками на поміч підійшли, бо видно було що риба неймовірна, та підвів гачок - розігнувся(((( тепер тільки ковані дорогі на озброєнні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ковані дорогі гачки теж не вихід - можуть ломатись у самий відповідальний момент. До якісних гачків ще треба якісний фрикціон + холодна голова + майстерність/досвід. Прямі руки опція за замовчуванням.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора пообіді вдалось трохи порибалити. Мав ще два нереалізованих клювання на коливалку, ймовірно головня.

Фото0553.th.jpg  Фото0555.th.jpg

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 хвилин тому, Lisovic сказано:

А що там з водою в Стиру, буде паводок чи так як минулого року?

Погано...води мало зовсім.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...