Перейти до змісту

Рибалка на р.Стир


Grekus

Рекомендовані повідомлення

Нема води не буде і риби... :(

Щось туго з водою останніми роками, геть туго...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
  • Відповідей 878
  • Створено
  • Остання відповідь

Зловив сьогодні ось таке чудо на самокльопну вертушку, грам 350-400. Спина і плавніки  - голавль, голова, рот і форма тіла  - більш до краснопірки, спина синювата як в жереха)

Ось такий Handmade завжди працює.

IMG_3065.JPG

IMG_3062.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да схоже на язя. Язь взагалі досить активно бере на вертушки. На Стиру ні разу не ловив, але на Стоході, де його колись багато було, то ловився дуже активно. Там його улюблена вертушка то була mepps aglia, красна або жовта. На інші вертушки брав значно рідше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мав годинку часу. Трішки пополоскав вертушкі. Був один вихід щучкі, но мимо. Один нуль не в мою пользу. 

100_2289.JPG

100_2292.JPG

100_2294.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні перед самою грозою досить активно почав клювати хижак. Буквально за 25-30 хвилин 5 покльовок. Три реалізовані. Щучки, правда, маленькі, і брали сквадміноу на досить тривалій паузі. А от окунь стукнув досить "звучно". Після грози і дощу жодної покльовки не було.

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Якось дуже рано в цьому році подьонка пішла. Може завтра ще буде виліт, бо сьогодні пік був майже в темряві

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нехіло так) Може ще й район ловлі шепнете?

Падьонка копана чи та що летіла?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Саша Иванов сказал:

Нехіло так) Може ще й район ловлі шепнете?

Падьонка копана чи та що летіла?

думаю та що летіла

А район незнаю, але судячи з того шо знайомий живе на вишкові, на селишній, і річка під хатою, то думаю в тому районі і ловлене

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відкрию секрет, на Стиру так ловити можна, і ще краще 

просто ходите і два-три дні кормите місце, ввечері,

пшоно, осипка, перловка, макуха,

і буде Вам результат.

а коли отак, є час то піду, відповідно і нема на що путнє розраховувати,

але враховуючи, що падьонка полетіла, тиждень можна курити.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотів запитати бордівчан, падьонку хтось ловив може баночку продасть ?) Бо небуло як.. )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Вийшов біля бандерштата щойно на Стир, не так половити як релакснути з вудкою. Вода напрочуд прозора ! Давно такої в Луцьку не бачив, на глибині метра півтора бачу як наживку мальки мутузять )) Правда кльовом це не назвеш ))

Потім спостерігав цікаву картину, за всі роки моєї риболовної практики бачу таке вперше. Хтось бачив по нешнл джиогрефік як касатки розганяються і вилітають до половини на берег щоб схопити там котика чи пінгвіна чи кого вони там ще ловлять ? Так ось сів перекурити і бачу як 2 окуні стоять мордою до берега за 10 см і щось там виглядають. Тоді значить раптово розганяються і вилітають фактично до половини на берег, спина так точно вся на повітрі, щось там ловлять і потім хлюпаються з'їзжають  назад...  Я в шоці, волинські касатки )) Що вони там ловили я хз, не розгледів. Ось спробував зняти, квест якщо там побачите окуня )) Просто телефон і + вітер колихає кущі, сонце мельтешить, фокус зловити не вдається і ближче не підберешся.

IMG_20160807_161722.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А у мене сьогодні була найкраща рибалка за років так з 20!!! на нашому Стирю.

Отож, приїхав з дружиною десь о 12-13год. за Липляни,поки поїли бутербродів з чаєм,поки вона поїхала кататися на вєліку по лузі, короч Ви зрозуміли я не настроювася,я просто поїхав відпочити, ну короч,я в цей час зарядив фідера,ну година-друга-третя!,повний нуль,достав я поплавчанку(ту саму) і погнав у проводку,і тут почалося!!!! це піз....я такого ще не бачив,ну і клювало,кожна проводка 100% покльовка,поки підстроївся,з п'ять зійшло і не підсік з 20 разів,а потім почав у прямому смислі човпти!!!!!! хлопаки)))Результат 46 штук за приблизно 3год. мож і менше,мож і 2год.30хв.я в 18год. вже пішов(поїхав) рука вже боліла і тупо відірвався,я може і сидів би до вечора до 20-21год,і цевно було б правильно ловити у такий час,бо я як "олень" ловив у саму спеку,то певно було б ще краще штук 100!злапав би гарантія(але накуя?)Я ушокє як я надибав місце і наловив)))

 

IMG_0092.JPG

IMG_0096.JPG

1111.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, yura-patriot сказал:

А у мене сьогодні була найкраща рибалка за років так з 20!!! на нашому Стирю.

Отож, приїхав з дружиною десь о 12-13год. за Липляни,поки поїли бутербродів з чаєм,поки вона поїхала кататися на вєліку по лузі, короч Ви зрозуміли я не настроювася,я просто поїхав відпочити, ну короч,я в цей час зарядив фідера,ну година-друга-третя!,повний нуль,достав я поплавчанку(ту саму) і погнав у проводку,і тут почалося!!!! це піз....я такого ще не бачив,ну і клювало,кожна проводка 100% покльовка,поки підстоївся,з п'ять зійшло і не підсік з 20 разів,а потім почав у прямому смислі човпти!!!!!! хлопаки)))Результат 46 штук за приблизно 3год. мож і менше,мож і 2год.30хв.я в 18год. вже пішов(поїхав) рука вже боліла і тупо відірвався,я може і сидів би до вечора до 20-21год,і цевно було б правильно ловити у такий час,бо я як "олень" ловив у саму спеку,то певно було б ще краще штук 100!злапав би гарантія(але накуя?)Я ушокє як я надибав місце і наловив)))

 

 

 

 

...такс, ну вроді фсьо класно, 1не питаннячко - на що ловив?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Никто сказано:

...такс, ну вроді фсьо класно, 1не питаннячко - на що ловив?)

Ой забув,на пшеницю. Мені розказували люди які реально шарять ловити у проводку на Стирю,що потрібно по дві штучки на гак надівати,я так і спочатку робив,але як надибав місце де клювало капєц,то пофіг, надівав одну і те саме,може коли кльову немає то по дві треба,а коли побачив що клює при кожній проводці,то думаю не треба паритися з надіванням двох штук.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні Стирь.

 Заохотив батька і вже десь з 7ранку ми рибачили,десь до півдванадцятої,мета була нашморгати на тараньку.Ловили на пшеницю у проводку, мій результат  44штучки разом 68штук,клювало не так як тиждень тому,але нормально думаю,для засушки  супер.

1)моє
2)батька
3)всього(ну вродь непогано)
  

3.jpg

4.jpg

1.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, kayot сказал:

Юра, то така мутна вода в річці?

підозрюю шо то палець в обєктиві))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 хвилин тому, kayot сказано:

Юра, то така мутна вода в річці?

Не зрозумів друже????Відповім на усі твої запитання.

 

30 хвилин тому, Polehan сказано:

підозрюю шо то палець в обєктиві))

 

Да! саме так,бля купив новий телєпон,і ще не звик))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 13.08.2016 at 13:47, yura-patriot сказано:

Сьогодні Стирь.

 Заохотив батька і вже десь з 7ранку ми рибачили,десь до півдванадцятої,мета була нашморгати на тараньку.Ловили на пшеницю у проводку, мій результат  44штучки разом 68штук,клювало не так як тиждень тому,але нормально думаю,для засушки  супер.

1)моє
2)батька
3)всього(ну вродь непогано)
  

3.jpg

4.jpg

1.jpg

Кормили місце?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, katrin34 сказано:

Кормили місце?

Ні,але місце було витоптане думаю хтось там інколи ловить і кормить,але то таке, от батько взагалі ловить де попало.Короч фішка у тому що потрібно кидати чим подалі,ну не на саму середину,але десь до середини,тому не бачу смисла кормити,хоча кажуть треба кидати пшеничку,ну то таке,головне тут правильно виставити поплавок,має торкатися дна(майже) я роблю так, короч як приходжу роблю дуже велику наугад, якщо починає чіплятися постійно(а він буде) то збавляю до тієї пори поки буде йти поплавок плавно лише інколи приспускатися(значить почті на дні).Отож, тепер саме головне-це місце,справа у тому що Стирь дууже зарозший,ми цього з верху не бачимо,але він реально майже весь зарозший,ми водорослі бачимо тільки біля берегів,але середина також просто десь за метр,півтора до верху їх немає,хоча я вже у цьому році при великому сонці бачив що прям дійсно русло все в траві і недавно один дядько який ниряє(охотник)казав,що риби море! але вся у траві стоїть.Кароч щось багато букв,отож,головне знайти місце де немає тих зарослів на дні і ось тоді максимальна глубина і можна ловити,може і на середині ще краще,але неудобно кидати і вудку треба дуже довгу і легку,скользящі поплавки як на мене погано у проводку, класні ті що фіксуються, але глубину ними зробиш 2-2.5метра(у мене так),ну якраз для ловлі подалі від берега.Особисті спостереження показали,що риба ніхєра біля кустіків не стоїть,по годині поплавок стоїть і фіг,а от подалі від них на течії,всетаки клює.Фуг! щось я записався,ладно,я не матьорий рибака,не знаю чи оце калякання вам потрібно,але ось трішки на Стирю мені поперло і я багато говорив з рибаками і пробував, а мож тупо повезло і все тут:).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це якраз не калякання, а слушні зауваження, а то сидиш часом біля кущика чи загатки із лози і ні*уя нічого не клюне

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...