Перейти до змісту

Рибалка на р.Стир


Grekus

Рекомендовані повідомлення

2 годин тому, Alex S сказано:

Тобто фідерною вудкою замахаєшся махати. А розкажи про катушку? Без неї зараз ніяк? Як вибирати ...там підшипників багато-мало має бути? 

Не те щоб замахався, вона просто незручна і недоречна під поплавок.

Не знаю як пояснити, ну це як намагатись кататись на велосипеді відштовхуючись ногою від землі як на самокаті.... Ніби ж і їхати буде, але задоволення сумнівне... Просто вона заточена під інші цілі !

Так, катушка нині думаю маст хев, удочка буде значно універсальнішою, ти зможеш обловлювати велику площу і при цьому не совати в руках 7-метрового патика.

Найбільш універсальний варіант: карбонова "болонка" 4-4,5 м з кільцями гривень за 600, катушка - це непростий вибір, дійсно класні коштують як збитий самольот, але то високі вимоги до спінінгових котушок, а на поплавок не так все складно, можна взяти щось до 700-800 грн ( головне не бери за 150, це буде горе). Кількість підшипників в них це щось накшталт тому, як камери в телефонах, люди вважають, що чим більше мегапікселів - тим кращі будуть фото. Все трохи не так :) Не варто гнатись за їх кількістю, а тим більше на поплавчаній удочці. Більше я би радив звернути увагу просто наскільки плавний, легкий, безшумний в неї хід. Тобто взяв за лапку, крутнув ручку, і вона має легко, не бовтаючись з боку в бік, дати 5-7 обертів. Вобщем крутни катушку за 200 грн, потім за 1500 грн, і зразу стане ясно про що я :)

А ! І бажано щоб шпуля була неглибока, щоб верхній край намотаного шнура був не десь в глибині шпулі, а за 2-3 мм від її краю. Ну і для поплавчанки котушка має бути легка і невелика.

Доречі, тут на борді частенько продає свої катухи спінінгіст  нік електрік, запитай може він хоче щось продати. Він фанат ультралайта, і катухи в нього смакота, хоч і б/в але фігні не купиш, це точняк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 878
  • Створено
  • Остання відповідь
2 годин тому, Alex S сказано:

перепрошую 70м ,бачив? Не помилився?

Ну може 70 м це вже самі затяті фідерісти, а 50 м то точно, аби було куди замахнутись, а то в нас не кожен став має 100 м ширини :) Так там і катушки відповідних розмірів, і снасть з кормушкою під 60 грам важить, уяви як воно летить.... як пуля...

Так, на Північному теж все те добро є і магазин хороший, можна і в ньому затаритись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 01.03.2021 at 13:12, Alex S сказано:

Хлопці рибаки. Може ще не сезон... Потребую поради

Так, трохи не сезон, зараз нерест щуки, потім буде нерест іншої риби.

У холодній воді наживка має ворушитись, можна прикормити дрібними зерновими.

Минулого року я в цю пору на фідер зі зимовою прикормкою і червяком зловив кілька голавликів.

Також можна на мотиль і боковий кивок в шаварі.

On 01.03.2021 at 15:25, Alex S сказано:

що таке фідерне вудлище

Це донка з кормушкою, якщо коротко.

22 годин тому, Alex S сказано:

Тобто фідерною вудкою замахаєшся махати

Для когось це - тільки задоволення.

Мотиль або опариш за насадку, і перезакидувати кожні 15 хв.

Або велика кукурузка на гачок, вудлище на підставку, на жилку - дзвіночка і чекати покльовки крупняка.

22 годин тому, Alex S сказано:

я перепрошую 70м, бачив? Не помилився?

ні, не помилився, риболови-спортсмени закидають до 130 метрів максимально, може і дальше.

А хтось завозить корабликом. І взагалі фідерна рибалка і карпфішинг  - це ціла наука.

On 01.03.2021 at 15:54, SergLutsk сказано:

Фідер, це якщо дуже коротко, вудлище складається з окремих колін

Це називається штекерне вудлище, а фідер буває і телескопічним також.

 

Моя порада по котушці: Shimano FX 1000 FC коштує 860 грн і своїх грошей вартує, та ще й обслуговується.

Підходить до різних умов легкої ловлі.

Якщо потрібно тільки 2 вудки під поплавочну ловлю, то краще зайти в магазин і нехай продавці складуть комплект, як було сказано вище, АЛЕ

1 комплект в одному магазині, а ще 1 в іншому.

Вудлище оптимальне (для мене) - 4м телескопічне, 3м замало, 5м незручне якщо поряд ростуть дерева.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, Alex S сказано:

Дякую все зрозуміло. Тільки тут...чому? В різних магазинах.

Буває що "підсовують свиню", здають браковане за стандартною ціною.

Чим більше магазинів, тим менша імовірність обману.

 

А може це просто мене так недолюблюють))))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...