Перейти до змісту

Рибалка на р.Стир


Grekus

Рекомендовані повідомлення

я від одної людини чув про два улови толкових. головні і вусач по кілька хороших. вчора.

а далі заклюють. одного мирона і я взяв. майже 3 кг.

post-11567-0-34347400-1433976715_thumb.j

http://uk.wikipedia....Марена_звичайна для початку почитай уважно !!! Особливо строки "Занесена до списку МСОП, Європейського червоного списку та Червоної книги України. З 80-х рр. ХХ ст. став рідко траплятися в уловах. Зникнення типових біотопів у результаті зміни гідрологічного, хімічного, біологічного режимів водойм, забруднення води, надмірний вилов."

І саме головне бля@ь , що всі плюсують і підтримують ...

Стосовно риби --- костлява, пісна, голову не вживають ...

Слідуючого разу купи електровудку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 878
  • Створено
  • Остання відповідь

коли в мисливський осередок "діячі" відповідних органів приносять підписати папір про табуни зайців, яких немає, інакше не буде полювання, хто іх рахує?

для мене лящ рідкість в стирю. а минька теж нема? які заходи проводять? що там про зміни різних режимів водойм, про забруднення?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коли в мисливський осередок "діячі" відповідних органів приносять підписати папір про табуни зайців, яких немає, інакше не буде полювання, хто іх рахує?

для мене лящ рідкість в стирю. а минька теж нема? які заходи проводять? що там про зміни різних режимів водойм, про забруднення?

Краще не виправдовуйся ))) Я теж ловив усачів , і скажу що кайф посовати, але відразу випускав ...Чого не можу сказати про тебе ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я від одної людини чув про два улови толкових. головні і вусач по кілька хороших. вчора.

а далі заклюють. одного мирона і я взяв. майже 3 кг.

post-11567-0-34347400-1433976715_thumb.j

http://uk.wikipedia....Марена_звичайна для початку почитай уважно !!! Особливо строки "Занесена до списку МСОП, Європейського червоного списку та Червоної книги України. З 80-х рр. ХХ ст. став рідко траплятися в уловах. Зникнення типових біотопів у результаті зміни гідрологічного, хімічного, біологічного режимів водойм, забруднення води, надмірний вилов."

І саме головне бля@ь , що всі плюсують і підтримують ...

Стосовно риби --- костлява, пісна, голову не вживають ...

Слідуючого разу купи електровудку...

ви, шановний, візьміть рибу, тільки обов"зково з головою, і їй вправляйте мізки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я від одної людини чув про два улови толкових. головні і вусач по кілька хороших. вчора.

а далі заклюють. одного мирона і я взяв. майже 3 кг.

post-11567-0-34347400-1433976715_thumb.j

http://uk.wikipedia....Марена_звичайна для початку почитай уважно !!! Особливо строки "Занесена до списку МСОП, Європейського червоного списку та Червоної книги України. З 80-х рр. ХХ ст. став рідко траплятися в уловах. Зникнення типових біотопів у результаті зміни гідрологічного, хімічного, біологічного режимів водойм, забруднення води, надмірний вилов."

І саме головне бля@ь , що всі плюсують і підтримують ...

Стосовно риби --- костлява, пісна, голову не вживають ...

Слідуючого разу купи електровудку...

ви, шановний, візьміть рибу, тільки обов"зково з головою, і їй вправляйте мізки.

обов'язково)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я від одної людини чув про два улови толкових. головні і вусач по кілька хороших. вчора.

а далі заклюють. одного мирона і я взяв. майже 3 кг.

post-11567-0-34347400-1433976715_thumb.j

http://uk.wikipedia....Марена_звичайна для початку почитай уважно !!! Особливо строки "Занесена до списку МСОП, Європейського червоного списку та Червоної книги України. З 80-х рр. ХХ ст. став рідко траплятися в уловах. Зникнення типових біотопів у результаті зміни гідрологічного, хімічного, біологічного режимів водойм, забруднення води, надмірний вилов."

І саме головне бля@ь , що всі плюсують і підтримують ...

Стосовно риби --- костлява, пісна, голову не вживають ...

Слідуючого разу купи електровудку...

Раз ви такий борець за збереження зникаючих видів риб, то звідки знаєте, що вона костлява і пісна?)) Це по-перше, а по-друге, свою точку потрібно доводити нормальною мовою, а не матами і "тиканням"...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я від одної людини чув про два улови толкових. головні і вусач по кілька хороших. вчора.

а далі заклюють. одного мирона і я взяв. майже 3 кг.

post-11567-0-34347400-1433976715_thumb.j

http://uk.wikipedia....Марена_звичайна для початку почитай уважно !!! Особливо строки "Занесена до списку МСОП, Європейського червоного списку та Червоної книги України. З 80-х рр. ХХ ст. став рідко траплятися в уловах. Зникнення типових біотопів у результаті зміни гідрологічного, хімічного, біологічного режимів водойм, забруднення води, надмірний вилов."

І саме головне бля@ь , що всі плюсують і підтримують ...

Стосовно риби --- костлява, пісна, голову не вживають ...

Слідуючого разу купи електровудку...

Раз ви такий борець за збереження зникаючих видів риб, то звідки знаєте, що вона костлява і пісна?)) Це по-перше, а по-друге, свою точку потрібно доводити нормальною мовою, а не матами і "тиканням"...

1) інтернет на дворі ))) можна любу інформацію знайти ...

2) а з браконьєрами і т.д. - в мене мова одна...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки я читав той вид Марони що в Стиру не є занесений в Червону книгу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

яка хрін разніца яка риба? ми в заповіднику знаходимся???? якщо вона у червоній книзі, то чому блять по стиру ходять з кловнями, і сітками її човпуть, де охорона?? знач всім побарабану.

а от саме головне і цікаве хто контрює стічні води??? від яких вся риба або подохла або повтікала.

а якщо один екземпляр виловлений випадково на вудку, то що тут зробиш?. хто зловив той рішає що робить, випустить - маладец, але вона попадеться в сіті або здохне якщо щось вильють, і буде тихо бо ніхто не знає.

я от не знав що вона в черноній книзі

тут я гадаю нема смисла спорити пасани)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я від одної людини чув про два улови толкових. головні і вусач по кілька хороших. вчора.

а далі заклюють. одного мирона і я взяв. майже 3 кг.

post-11567-0-34347400-1433976715_thumb.j

Привіт, я тобі що казав на рахунок мирона вусача. Бач який хай піднявся, а те що його в Стирю зараз більше ніж будь якої риби ніхто до уваги не бере, занесли 20 років назад і все, і те що ти зловив її на вудку, і що ходив три роки щоб її зловити. А те що в минулому році в Хрінниках шлюз перекрили і вода впала на метр, пропала вся ікра яку щука відклала в кущах, проце ніхто не говорить, про електриків які вже в межах Луцька вибивають рибу також. Простіше тебе охаяти , бо ти сам виклав фотку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завжди знайдеться якийсь "борець за справедливість", що побачить соломинку в річці, а те що цілі колоди плавають, того він не бачить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну-ну, тоді ловить мирони сьогодні, а потім через деякий час і не впадло буде сітку поставити, а потім і на електровудки перейдете... Я ж бачу що з голоду пухнете, --- одні щурят по 100 грам додому забирають оправдуючись що гачка заковтнула, іньші вусачів вибивають , їх жеж тут валом, а те що 20 років назад було, - то було колись і неправда... Саме головне не признати свою неправоту , а краще спихнути на когось... То на шлюз, то на забруднення, то ще на когось --- головне самому залишитись правим...

P.S. Я тепер визначив, хто справжній рибак, а хто ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завжди знайдеться якийсь "борець за справедливість", що побачить соломинку в річці, а те що цілі колоди плавають, того він не бачить.

Бачу я і ті колоди, і ще дещо, але самому важкувато за всім слідкувати ... А вам всім я так бачу що пофіг, а потім через декілька років будете кричати "от нічого не зловив, - то все барконьєри вибили і т.д." ... Але ж треба і самому задуматись над тим , що ти зробив в свій час для того ставка, річки ,для риби ... Приїдуть на водойму, засруть сміттям --- але вивезти впадло , бо тут і до нього вже багато сміття було ... Розкажеш про нову водойму --- налетять як мухи на г... А потім і через деякий час сіточки помічати починаєш і ще дещо... Не має про що говорити ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я взагалі за принцип кота леопольда. а ще у нас освіта і медицина безкоштовні. так написано. і чого паркани в річку вгризаються? в європі щоб спустити чи запинити воду потрібно отримати дозвіл. в якому радіусі навколо орендованих водойм можна рибачити? - тоді майже скрізь не можна. усі з лінійками їздять рибалити?

про м"ясо не писав ні слова. рибалка заради рибалки. на інших не спихав, а звернув увагу на все процитоване. свою правоту не стверджую. знав за чим ішов і відчував що впіймаю саме в тому місці. якби проведений на водоймах час витрачав на наповнення садків рибою, то світився б.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну-ну, тоді ловить мирони сьогодні, а потім через деякий час і не впадло буде сітку поставити, а потім і на електровудки перейдете... Я ж бачу що з голоду пухнете, --- одні щурят по 100 грам додому забирають оправдуючись що гачка заковтнула, іньші вусачів вибивають , їх жеж тут валом, а те що 20 років назад було, - то було колись і неправда... Саме головне не признати свою неправоту , а краще спихнути на когось... То на шлюз, то на забруднення, то ще на когось --- головне самому залишитись правим...

P.S. Я тепер визначив, хто справжній рибак, а хто ні.

Перегляньте будь ласка цей пост, це все вже було і я не хочу знову повторюватися, а справжній ти рибалка чи ні хай кожному його совість підскаже

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зганяв для галочки вечерком на річку. протестувати морожених комах. з 21 по 23 реалізував дві покльовки - густера грам 100 і такий же сомяра.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зараз товариш біля рованецького моста. каже кілька хвилин тому пустили в стир якесь лайно. вода червона. місцевий малюк каже йому що такі речі постійно. я колись бачив це лайно було біля динамо. мабуть цегельний. от вам і червона книга. от це питання потрібно було б вирішити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зараз товариш біля рованецького моста. каже кілька хвилин тому пустили в стир якесь лайно. вода червона. місцевий малюк каже йому що такі речі постійно. я колись бачив це лайно було біля динамо. мабуть цегельний. от вам і червона книга. от це питання потрібно було б вирішити.

Минулої осені також бачив таку червону пляму яка пливла в районі рованецького моста. Ще думав, звідки то може бути

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зараз товариш біля рованецького моста. каже кілька хвилин тому пустили в стир якесь лайно. вода червона. місцевий малюк каже йому що такі речі постійно. я колись бачив це лайно було біля динамо. мабуть цегельний. от вам і червона книга. от це питання потрібно було б вирішити.

Минулої осені також бачив таку червону пляму яка пливла в районі рованецького моста. Ще думав, звідки то може бути

Водоканал скидає. Буває кілька разів на день. Мабуть іржа або якійсь фільтрат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я бачив біля динамо кілька років тому річка від берега до берега була такого кольору. от і маємо , що за зд мостом риби більше, ніж в межах міста. хоча й тут є екземпляри ого-го

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...