Перейти до змісту

Рибалка на р.Стир


Grekus

Рекомендовані повідомлення

Ходив сьогодні знову на линка... рибаків як....чоловік з 15. половина місцевих, половина незнайомих... кльову як такого не було ... було паро більш-менш реальних покльовок, але сьгодні не судилось... вчора свою норму виловив... але було злапано два линочка (не мої і маленькі, те ща я бачив). Треба ходити кожен день тоді попадеш на кльов...а так шукай вітра в полі....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 878
  • Створено
  • Остання відповідь

Ходив сьогодні знову на линка... рибаків як....чоловік з 15. половина місцевих, половина незнайомих... кльову як такого не було ... було паро більш-менш реальних покльовок, але сьгодні не судилось... вчора свою норму виловив... але було злапано два линочка (не мої і маленькі, те ща я бачив). Треба ходити кожен день тоді попадеш на кльов...а так шукай вітра в полі....

і я там напевно був, не мав русальніка, пробував на опариш, на гнойового червяка - все марно, в усіх схожа ситуація. збоку ловив на манку рибалка так зловив непоганенького окуня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

побувавши в млинові і цапнувши кілька окунів та мегажерехів поїхали в малево. на спінінг ніц не зловили і взялися за хруща. пішов у точку яку просік ще минулого року. сонце в обличчя, лобатих табун, візуально контролюю споживання хрущів у прозорій воді. було 5 клювак. перший явно за кіло після хвилини боротьби зійшов під берегом. іншого , на фото, взяв і ще такий же зірвався + два хрущі поцупили безнаказано. адреналіну хапнув. річка - сила.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як з рівнем води? Невже навіть окуня в такій прозорій не видно, де ж він????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що з линком на останній фотці? Явно ж не з садка "гравюра" утворилась?

В сетях был 100%

Andriy_L, myhajlyk просто спросил, (я так думаю) не принимайте на свой счет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як з рівнем води? Невже навіть окуня в такій прозорій не видно, де ж він????

Окунь стоїть на мілкому бід берегом до 200грм.води маловато, і вона така прозора що видно дно 3-ї ями.перевіряв особисто.оскільки мікроджих він ігнорував, і мікро колибалки,і вертушечки. Вони всі приманки супрочоджують до берега стайками, а жерти не хочуть!в Млинові вода чуть мутніша, і на обратках окуня можна ловити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як з рівнем води? Невже навіть окуня в такій прозорій не видно, де ж він????

Окунь стоїть на мілкому бід берегом до 200грм.води маловато, і вона така прозора що видно дно 3-ї ями.перевіряв особисто.оскільки мікроджих він ігнорував, і мікро колибалки,і вертушечки. Вони всі приманки супрочоджують до берега стайками, а жерти не хочуть!в Млинові вода чуть мутніша, і на обратках окуня можна ловити.

ви юначе ями міряли? :0155: .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як з рівнем води? Невже навіть окуня в такій прозорій не видно, де ж він????

Окунь стоїть на мілкому бід берегом до 200грм.води маловато, і вона така прозора що видно дно 3-ї ями.перевіряв особисто.оскільки мікроджих він ігнорував, і мікро колибалки,і вертушечки. Вони всі приманки супрочоджують до берега стайками, а жерти не хочуть!в Млинові вода чуть мутніша, і на обратках окуня можна ловити.

ви юначе ями міряли? :0155: .

М-І-Р-Я-В!!!!!особисто вам шановний наступного разу покажу яким способом... ;-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Побували з швагром на старицях між Маяками і Жидичином.Поїхали біля 9'00.Результат: 1-а путанка на кіллер поп, 1-н тєлік.Після таких "трофеїв" пішли на русло в сторону моста, один окушок був втопланий,ще один не засік.ловити дуже важко-сильний вітер плюс течія.висновок: риба-є, треба шукати і ... НХНЧ!!!

post-25081-0-78760000-1431860554_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

post-11567-0-71590900-1432052841_thumb.j

десь читав про рибалку "в приглядку". це так я і рибалив сьогодні. один товариш так стартанув, що порвав жилку я й підсікти не встиг, а гальмо було затягнуте. ще один кабанчик зтравив метра два жилки і виплюнув хруща. було з десяток покльовок. сонце доставало. йшов у сторону автобуса, присів допити чайок, а вони шастають під носом, ненаситні. один спокусився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

post-11567-0-28333200-1432180558_thumb.jpost-11567-0-78977800-1432180580_thumb.j

вчора було 2 дрібніших. треба міняти тактику. один кабанчик взяв і виплюнув. покльовок трохи було. мужики ходили з водоналивними поплавками, то один взяв лобатого під 3 кг, ще один казав що взяв кіло і півтора.

річка-сила.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мужики ходили з водоналивними поплавками

Наживка яка до бомбарди була в них? Не в курсі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зраз хрущ в тренді. бомбарда(сбіруліно) і водоналивний поплавок різні речі (для статистики). в автобусі чел, який взяв трійку тримав у руках древній телескоп і , наскільки я зрозумів, просверлений шарик для тенісу. настільного :_02: . так що ловить рибак.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я був у малево. але там на вихідних аншлаг. та й останній раз там свиня дохла плавала. кажуть на гесі добре ловилися. місцина на стирю шо на рейсі "підсунся, я сяду". думаю треба шукати місцину з найгіршим доіздом. просто не було надхнення вести пошуки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що з линком на останній фотці? Явно ж не з садка "гравюра" утворилась?

В сетях был 100%

Andriy_L, myhajlyk просто спросил, (я так думаю) не принимайте на свой счет.

Щоб ні в кого не було сумнівів виложую відео з рибалки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як з рівнем води? Невже навіть окуня в такій прозорій не видно, де ж він????

колискрадаєшся над річкою, деколи видно щук. таких під кіло. останні два рази із засади бачив як пропливали під ногоми жерехи десь під 2кг. того добра вистачає по всій річці. але перше потрібно підібрати ключик. ну і маскування. ато сидиш за кущем, тінь свою ховаєш, а збоку тєло "шо клює?".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блин . написал целое сочинение пр рыбалку на Стыре. И тут раз какой то глюк. В итоге у меня на сегодня еще 1 сообщение.

Коротко резюме (второй раз писать уже не фен-шуй).

У нас оказыаеться есть рыбнадзор, который за госбензин катает телок (ну и еще кого то ) по Стырю. Вообщем нет слов. За те 5 часов что мы сидели на яме , раз 7 они проехали( с кругами , понтами, разворотами и тп).

К нам чего то постеснялись причалить.

Потом началась гроза и они исчезли.

Вообщем в итоге поклевки 4 я увидел

Результат у друга 2 бычка и 2 плотвы

Мокрые все полностью , но счатсливые и довольные.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

post-11567-0-38314000-1432739318_thumb.jpost-11567-0-69799400-1432739335_thumb.j

в неділю перевіряли води могутньої ріки на наявність риби. рибку бачили, кілька впіймали. погода була кепська чи то лобатим хрущі набридли.

підтвердилися точки жировки жерехів. конкретних таких. тільки ж як їх перехитрити? треба плотно зайнятися цим питаннячком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні о дев'ятій ранку район "Динамо",сомік 2.2 кг, наживка "подьонка морожена луцька" кльов є але рідко.

post-15032-0-35411200-1432919682_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

post-11567-0-77324500-1433057941_thumb.jpost-11567-0-01391200-1433057959_thumb.jpost-11567-0-98313900-1433057986_thumb.j

вчора ранок був вдалий : знайшлася запасна шпуля від ріобі, яку я вже поховав. це мій день - подумав я і почесав на автовокзал. в автобусі заговорив зі мною дядя і коли виходив, сказав удачі. ну от і порибалив. але ж ми шукаємо враження.

а вражень було троха: лазив на кілька дерев, вскочив по коліно у воду, відламав тюльпан у спінінгу і бачив мільярд риб.

ловив на хруща, яких вже проблематично було знайти, а заряжений спінінг тримав для зустрічі із жерехом. зустрів я їх штук 5.

але щось вони не балували салмо тріл. та й воблерок попався якийсь підстрелений. але спостерігав з-за куща полювання шереспера.

головні клювали дрібні і важко було засікти. два витяг і кілька зійшло. на точці три проводки - три покльовки...і тут чмо з остями жене три табуна гусей на мій поплавок.(а лікарі заборонили нервувати). а перед носом у мене карпи нерестились. штук 7. кіль по 5. ще те видовище. обійшлося мораллю і чмо пішло до хати.

вода піднялася добряче. видно табунці карасів. а щуку бачив лише одну. а карпуши ганяли по одному і кілька. один був дзеркальний. на третьому фото теж є карпуша. короче, згадуючи мультик "простоквашино" потрібно купляти фоторушницю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...