Перейти до змісту

Рибалка на р.Стир


Grekus

Рекомендовані повідомлення

сьогодні бачив річку. капець як мало води. скоро будемо пішки переходити.

а що ж з рибою, ціково. хтось вкурсі, вже шевелиться?

цікавить, чи можна зараз нарити падьонки і чи буде на неї брати?

Знаю що в Малево гарно брало на фідер десь з тиждень може півтора назад. Знайомий ловив на опариш/мотиль + трапер в кормушку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 878
  • Створено
  • Остання відповідь

Якщо снігу не буде цього року то і води не буде, хіба що весна буде дощова то може трішки рівень підніметься. А не буде води не буде і риби (

Також незрозуміло що буде з нерестом, так як нерестовища зазвичай на заплавах, а цього року вони швидше за все будуть сухі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то виходить наявність риби залежить від рівня води?

а нереститися всеодно буде, місце знайдеться. теоретично, якщо нерест відбудеться при такому рівні, то менша небезпека від скиду води гесом. бо ж нереститися прийдеться в місцях типу нашої заплави.(якщо вона не пересохне).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ostasyuk, наявність риби від рівня завжди у всіх не зарегульованих водоймах залежить. Весною по великій воді риба завжди іде вгору для нересту, в пошуках нових місць харчування і т.д. Якщо води буде мало то і міграції риби не буде.Для прикладу можна порівняти минулий і позаминулий роки, коли в позаминулому році Стир стояв розлитий до літа, то і кльов був хороший, некрупної густери, голавля, пловти було валом, минулого ж року все було значно гірше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з тим розливом то да, кльов був шаленний, але ж клювала риба не та, що лише вилупилася,

а після хорошого нересту торік мало кишіти.

таки мабуть шастає з водою рибка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чого ніхто нічого не каже про падьонку?

і ще, зараз добре приглянути місце, дно видно, при потребі почистити "кошкою" щоб не було прикрих зацепів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чого ніхто нічого не каже про падьонку?

і ще, зараз добре приглянути місце, дно видно, при потребі почистити "кошкою" щоб не було прикрих зацепів.

чого ніхто нічого не каже про падьонку?

Завтра піду на неї ловити відпишу про результат! Місце ловл і- на повороті біля гнідавського мосту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіщо вам та падьонка? Я завжди успішно ловлю на пшеницю.

і в цю пору також? пшеницею потрібно кормити, а до падьонки риба й так не байдужа.

в минулому році сидів на фідер, хробак опариш зеро. а на падьонку брало без кормушки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз не ловлю, почну з квітня. Кормити не обов'язково, головне правильно вибрати місце. Я пробував ловити на падьонку, але на пшеницю ефективніше, дешевше і вона краще сидить на гачку. Я ловлю так і мене це влаштовує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можна приходити з пивом? а де копаете?

Пива не п"ю!

Залишились запаси з минулого року.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можна приходити з пивом? а де копаете?

Пива не п"ю!

Залишились запаси з минулого року.

мій викладач говорив:"краще горілки. від пива дуже з рота смердить" :_07: .

клює на морожену? я щось не пробував.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можна приходити з пивом? а де копаете?

Пива не п"ю!

Залишились запаси з минулого року.

мій викладач говорив:"краще горілки. від пива дуже з рота смердить" :_07: .

клює на морожену? я щось не пробував.

Не гірше як на свіжу) можна і накопати але зараз її важко знайти!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто знає чи зійшов лід на старицях в районі Жидичина?

Не зійшов. вчора ставив жерлиці на ніч, сьогодні забирав. Лід товщиною від 10 до 12 см. Але не скрізь. Є місця де порозмерзався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чого ніхто нічого не каже про падьонку?

і ще, зараз добре приглянути місце, дно видно, при потребі почистити "кошкою" щоб не було прикрих зацепів.

чого ніхто нічого не каже про падьонку?

Завтра піду на неї ловити відпишу про результат! Місце ловл і- на повороті біля гнідавського мосту.

ну то як рибалка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чого ніхто нічого не каже про падьонку?

і ще, зараз добре приглянути місце, дно видно, при потребі почистити "кошкою" щоб не було прикрих зацепів.

чого ніхто нічого не каже про падьонку?

Завтра піду на неї ловити відпишу про результат! Місце ловл і- на повороті біля гнідавського мосту.

ну то як рибалка?

Не зміг половити по різним причинам! Обов"язково вирвусь на тижні відпишу + фото.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

згадав серед ночі що головень бере на плавлений сирок. вже пора? хто в курсі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то що, падьонка зараз в глибині, чи можна накопати? її ніби в районі київського майдану копають.

а ще треба на минька зганяти. сьогодні дощик налякав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то що, падьонка зараз в глибині, чи можна накопати?

а ще треба на минька зганяти.

Був в неділю стояло на ніч 15 закидушок на живця налім мовчав може молодий місяць. А от падьонку рили бачив сам в кульчині за заводом. Ще бачив з удочками чоловік 6.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а як часто бере на живця й розмір. бо на виповзка не завжди пристойні.

Більших ніж 500 грам налімів ніколи не ловив. Ну і в прилові один раз на живця (вюн) зимою зловив Головня на 2 кг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...