Саня94

Учасники
 • Кількість зміста

  787
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

27 Байдужий

Про Саня94

 • Ранг
  Walkie-talkie

Контакты

 • Skype
  tim-boobi

Останні відвідувачі профілю

6 272 перелядів профілю
 1. Продається рама ХВЗ у хорошому стані,різьби та кріплення цілі, ціна 400 грн. Додаткова інформація сюди або по тел. 0507747595.
 2. Продається рама ХВЗ у хорошому стані,різьби та кріплення цілі, ціна 400 грн. Додаткова інформація сюди або по тел. 0507747595.
 3. Був в мене такий на тесті, ємність заміряв оригіналом imax b6 показав 2049 mAh, сама сонячна панель при хорошому сонці дає 10мА , хто розуміє ці значення знає що це за річ, це гірше за "чіна підвал".
 4. А хто може накачати вилку?залиште в пп номер для звязку, просто до Юри з Сіті байка не встигну з роботи!
 5. А в стоке он блокировался? не знаю бо вилку брав б/у! Попробуй больше нажать, до упора пробував нічього не змінюється! А ты пользуешься блокировкой? Дуже рідко в нас доріг хороших немає, залишаю як є а би вилка працювала нормально!
 6. Зрозумів, не підскажеш де купити рідкого, вилочного масла? І яка має бути в"язкість 2.5, 5, 7.5, 15 W ? Я так зрозумів що з катриджом немає що зробити, знайти робочий майже не реально. А хтось можливо пояснить принцип роботи, бо як писав romanc там немає куди вставити шестигранник щоб повернути і заблокувати там закручується у катридж болт який має сквізний отвір у цей отвір вставляється металева проставка на яку і нажимає пружина манетки!
 7. Дякую, вставку підріжу трихи хай залишається. Є непогана смазка на основі кальцієвого мила, змажу нею. На рахунок мастила якої в'язкості влити трансмісійного? І чи треба залити в штани вилки масло? Пильники змазати сіліконом?
 8. А чим краще змазати поршень і башинги? маслом вилочним чи густою смазкою?
 9. А ходу є тільки рівно 50мм далі впирається у пластикову проставку!
 10. Всім добрий вечір, вирішив трішки підняти тему! На операційному столі SR Suntour NRX 9100 На даний момент вилка розібрана все вичищено і помито підготовлено до зборки. Вилка не спускає масло не травить. Є наступні питання: Чому не працює LockOut ? Коли блокую вилка стає жорсткішою але не блокується. Як це можна виправити? Як можна збільшити хід вилки? І як? і що саме? змазати потрібні деталі при зборці вилки. Буду вдячний за допомогу)
 11. куплено тему прошу закрити!
 12. Потрібен винос 100мм з мінімальним кутом вигину тобто прямий підійде найкраще, рульова 1.1/8 під руль 25.4мм бажано чорного або сірого кольору.