Саня94

Учасники
 • Кількість зміста

  794
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

27 Байдужий

Про Саня94

 • Ранг
  Walkie-talkie

Контакты

 • Skype
  tim-boobi

Останні відвідувачі профілю

6 316 перелядів профілю
 1. Розхідні матеріали будуть, треба з розумом вийняти старі, в мене немає спец інструменту!
 2. Не моя, людина доручила мені зайнятись цим питанням!
 3. Вилка почала трохи люфтити, анодування ще впорядку, хто зможе виточити і замінити башинги? Нові оригінальні нажаль у продажі не знайти!
 4. Продається втулка Deore HB-M525 під дискові гальма на 32 шпиці, стан дуже хороший, тільки підтерте анодування де були шприхи, зроблене перед продажне ТО, поставлений новий комплект шариків Shimano, конуси в ідеальному стані.
 5. Продається рама ХВЗ у хорошому стані,різьби та кріплення цілі, ціна 400 грн. Додаткова інформація сюди або по тел. 0507747595.
 6. Продається рама ХВЗ у хорошому стані,різьби та кріплення цілі, ціна 400 грн. Додаткова інформація сюди або по тел. 0507747595.
 7. Був в мене такий на тесті, ємність заміряв оригіналом imax b6 показав 2049 mAh, сама сонячна панель при хорошому сонці дає 10мА , хто розуміє ці значення знає що це за річ, це гірше за "чіна підвал".
 8. А хто може накачати вилку?залиште в пп номер для звязку, просто до Юри з Сіті байка не встигну з роботи!
 9. А в стоке он блокировался? не знаю бо вилку брав б/у! Попробуй больше нажать, до упора пробував нічього не змінюється! А ты пользуешься блокировкой? Дуже рідко в нас доріг хороших немає, залишаю як є а би вилка працювала нормально!