Саня94

Учасники
 • Кількість зміста

  806
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

27 Байдужий

Про Саня94

 • Ранг
  Walkie-talkie

Контакты

 • Skype
  tim-boobi

Останні відвідувачі профілю

6 412 перелядів профілю
 1. Варив 3 рази підряд з очисткою цепа від бруду і т.д. не сподобалось падає КПД педалювання + те що писали що вистачає на 100км і більше не правда, спеціально зняв одне звено цепа і заглянув що там робиться - сухо парафіну нуль,голий мелал. + варіння в тому що у суху погоду до цепки нічого не липне і пісок не набивається! Це суто мої спостереження.
 2. Куплю телефон для звязку в пп будь-ласка!
 3. Продано! Тему прошу закрити!
 4. Продано! тему прошу закрити!
 5. Отличная амортизационная вилка начального уровня и, возможно, наиболее оптимальная по соотношению цена - качество. Серия XC разработана и позиционируется компанией Rock shox как обновленная линейка вилок бюджетного класса. Эта модель оснащена стальной пружиной с опцией блокировки. Технология TurnKey позволит не беспокоится о вилке при прохождении каменистых участков: при сильном ударе блок вилки будет "пробиваться", что позволит сохранить в целости собственно вилку, плюс сгладит вертикальное колебание от таких неровностей. Возможность регулировки отскока сделает поездки по пересеченной местности более комфортными, блокировка вилки (Lockout на короне) сделает Вас быстрее на ровных участках. Проведено ТО вилки, замінено масло, все смазано, вилка повністю готова до покатушок, всі регулювання працюють чюдово, люфтів немає, тільки під дисковий тормоз і 26 колесо, довжина штоку 20,7 см, ромашка у комплекті, є потертості на ногах на роботу не впливають! Ціна 1800 грн.
 6. 250 грн + мінімальний торг.
 7. Розхідні матеріали будуть, треба з розумом вийняти старі, в мене немає спец інструменту!
 8. Не моя, людина доручила мені зайнятись цим питанням!
 9. Вилка почала трохи люфтити, анодування ще впорядку, хто зможе виточити і замінити башинги? Нові оригінальні нажаль у продажі не знайти!