Саня94

Учасники
 • Кількість зміста

  754
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

26 Байдужий

Про Саня94

 • Ранг
  Walkie-talkie
 • День народження

Контакты

 • Skype
  tim-boobi

Останні відвідувачі профілю

6 097 перелядів профілю
 1. Продаю свій IPad купувався у штатах, у комплекті: сам планшет, рідна зарядка з кабелем,якісний чохол. Немає :рідної коробки,та перехідника для зарядного, використовую просто шнур 220! IPad працює бездоганно, нічого не глючить, Wi-fi і 3G мережі працюють дуже добре, не ремонтувався все рідне, всі кнопки працюють, батарея 8-9 годин активного використання з Wi-Fi, в режимі "поваляюсь на поличці" 3 тижні! Зовнішній стан на 8.5 з 10, присутні невеличкі царапини на корпусі та на склі ледь помітні, чохол в ідеальному стані. Ціна 200$ або Укр. валютою по курсу приват 24 + подарунковий пакет з логотипом Apple. Характеристики та обзори тут: http://itc.ua/articles/obzor-plansheta-apple-new-ipad/ https://ilounge.ua/products/kupit-ipad-4-64gb-4g-cena-kiev https://uk.wikipedia.org/wiki/IPad_(4-ого_покоління)
 2. Можу зробити, пиши в пп)
 3. А є тут хто може поклеїти даний сенсор на УФ клей? Дисплей зняв без проблем, є ще один дисплей в запасі. Чи підскажіть де таке роблять по доступній ціні.
 4. Для поклейки скла на телефон!
 5. Орендую Ультрафіолетову лампу на 2 дні, сік, шоколад або грошову нагороду гарантую.
 6. Орендую Ультрафіолетову лампу на 2 дні, сік, шоколад або грошову нагороду гарантую.
 7. Да можна тільки варто ємність перевірити і ESR це струм втрат!
 8. Де купити не підскажу! Якщо знайдете фірми Nichicon 105 градусний буде вам якість!
 9. Про гарантію можете забути з 100% конденсаторів які я купував на базарі у різних точках тільки 30% відповідали номіналу і нормальному ESR! А розмір точно буде менший надворі 21 століття технологія на місці не стоїть того їх роблять меншими, щоб і сама техніка була компактнішою і менш громіздкою!
 10. Можна обійтись одним на 47мкф 450В якщо хоть трішки шарите в схемотохніці, якщо ні то ставте 3 конденсатори по 22мкф!