Перейти до змісту

Рибалка на р.Стир


Grekus

Рекомендовані повідомлення

Рядом сидів ще один рибацюга, казав що вчора головня на вишню взяв на 1,5кг

Я тільки вчусь, для мене цей вид ловлі новий. Середній розмір риб які ловлять пару моїх знайомих - 700-800 грам. От і мене зачепило, ГИНТЕРЕСНО стало)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 878
  • Створено
  • Остання відповідь

Ріка, хулє...

У вихідні на Стоході в Любешові з 6 до 10 два коблика (піскарь) на опариш+часник на закормленому місці. Потім перейшов далі - 6 плотвичок за 20 хв. Ріка, хулє...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я беру виймаю кістку акуратно, а потім пробиваю гачком з середини вишню та зачеплюю гачка за верх вишні. Не знаю чи зрозуміло написав :)

Щось типу як я роблю тільки я гачком пробиваю знизу і зачеплюю на верх, на фото навпаки хоча так теж можна.

post-7779-0-13351200-1404418084_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ви Головля на донку чи на поплавок в проводку ловите?пару раз ходив ...кидав на донку но результату 0

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15-20 гр., кидаю під кутом 45 градусів і груз зносить якраз до кущів, туди, куди і треба (це моя особиста думка).

Сьогодні також був. 1 на 300 грам у садку. Другий обірвав вудку разом з основною жилкою (десь була перетерта :_11:(( ), мінімум 1.5 кг був. Третій поводка обірвав :_11:, жилка витримує 3 кг.

На фото улов мого друга, 1-900гр, 2-1 кг., 3-1,3кг., а я буду крепші поводки в*язати :_14:

post-23702-0-84145400-1404581668_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15-20 гр., кидаю під кутом 45 градусів і груз зносить якраз до кущів, туди, куди і треба (це моя особиста думка).

Сьогодні також був. 1 на 300 грам у садку. Другий обірвав вудку разом з основною жилкою (десь була перетерта :_11:(( ), мінімум 1.5 кг був. Третій поводка обірвав :_11:, жилка витримує 3 кг.

На фото улов мого друга, 1-900гр, 2-1 кг., 3-1,3кг., а я буду крепші поводки в*язати :_14:

Якщо не секрет де клюють такі голавлики? Бо в мене за останній рік-два суцільні розчарування при ловлі голавля на вишню. Перед цим екземпляри попадалися непогані, були обірвані поводки. Найбільший був 2кг 400гр.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уже писав, район пугачовського моста. Якщо з старого ринку то переходиш міст. Точніше місце не скажу, бо сам бігаю, постійно міняю місця. Ще беруть на Рованцях, від моста по обидві сторони. Від Променя вниз на Набережну також попадається. Ловлю тільки на вишню. Здав усе, що знав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Начитавшись як ловити головня вийшов і я сьогодні ...просидів 5 годин побаичив одну (і то нереалізував ) покльовку..ви відразу після удару підсікаєте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перезвони завтра після 18.00, розкажу. Телефон в ПП.

Вибач, але писати про все це буде дууууууууже довго і нудно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Начитавшись як ловити головня вийшов і я сьогодні ...просидів 5 годин побаичив одну (і то нереалізував ) покльовку..ви відразу після удару підсікаєте?

дивлячись який удар) якщо він один і швидкий то ти нічог оне підсічеш) якщо риба взяла наживку то ударів буде більше одного точно. підсікаю коли кінчик під час удару зігнувся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дивлячись який удар) якщо він один і швидкий то ти нічог оне підсічеш)

Підсічеш, якщо ловиш на 1 вудку і рука на вудлищі. Так ловить один мій знайомий, виходить краще, як у мене на 3. Я ж виграю по кількості покльовок і отриманому адреналіну)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я так і думав що ударів має бути декілька...як не смішно карасів,карпів переловив море на донні способи...а сьодні на Стирю сидів як дятел...доречі сьогодні вперше на річці ловив донкою,до цього тільки спінінг....річка за 5 хв їзди ровером від доми...тре частіш виїжати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я так і думав що ударів має бути декілька

Неправильно, може бути всього один легенький, все приходить з часом. Треба тільки наловчитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора вирішили в колегою йти на сома, але перед тим впереше ловилв на вишню головня. В результаті в 19,00 закинувся і реалізував в 21,00 головня на 1,1кг. . Фото закину ввечрі. а сиділи до часу ночі то сом геть знахабнів. одна покльовка і та пуста. І ще дві покльовки на вишню і тоже ноль...

А хтось сома ганяв на днях??? як результати???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

товариш був у суботу біля колок .впіймав десяток від 8 до 20.сантиметрів.місцеві кажуть теж що пішов

дрібний.

я сидів ніч на сховищі біля ГЕСу.ні ляща,ні сома. а народ двіжував до світанку. шуму блін.риба мабуть на дальніх кордонах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

товариш був у суботу біля колок .впіймав десяток від 8 до 20.сантиметрів.місцеві кажуть теж що пішов

дрібний.

я сидів ніч на сховищі біля ГЕСу.ні ляща,ні сома. а народ двіжував до світанку. шуму блін.риба мабуть на дальніх кордонах.

а біля ГЕСу це де??? треба на живця (в'юна ) сома ганяти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...