Перейти до змісту

Рибалка на р.Стир


Grekus

Рекомендовані повідомлення

Пробував на все, на воблери, сілікон, вертушки, коливалки, результату нуль. Єдине що все переважно легке, і на глибині обловити не вийшло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 878
  • Створено
  • Остання відповідь

Я теж пробував на геть усе ловити: і на важкі, і на легні, і на поверхневі....навіть на "заокеанську" приманку спіннербрейт :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VaLeRa,Lisovic мо ми не в ту сторону кидаємо? :D Хоча друг мій займається оцим :0064:. Каже, що риба є, бачить як стоять, сцукі щукі під берегом.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так і я ловив не важким спінінгом, палка до 14 грам, груз 10-ка та їстівний силікон 2.8-3.5 дюйми на офсетному гачку, проводка ступінькою по дну (ясне діло з обривами :), 3 приманки подарував річці).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если рыба не идет, то что ей не кидай пофигу, а вот если у нее жор, то и на простую блесну словить не проблема. Сколько раз было кидаю на простую блесну атомку, ловлю щук, а возле меня рыбак меняет и меняет, меняет и меняет, то воблер, то резинку, то джиг нацепил то вертушку, ну нифига. Просто не там проходила/стояла рыбка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правду кажете dimmon. Допоки не знайдеш рибу і не підбереш "ключик" то "нема не йде воно" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Були вчора в Хрінниках, четверо, на трьох лодках, від темноти і до обіду підбирали ті "ключики", і ані удару не бачили ! І схоже не ми одні такі були щасливі, не знаю за всіх, але багато було з пустими руками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепло парни, пусть чуть похолодает, думаю щучка активизируется. Тоже вчера проверял Стырь, ни удара и ни одного движения на воде, обычно где-то плюхнется, а так тишина.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фигасе тепло ! :0155: Конец октября ! Вода уже холодильник ! Щука давно уже должна нагонять жир ! А дальше что, неделя-две и заморозки, конец сезона. То что на выходных солнышко светило это не показатель, главное температура воды, а она уже давно "така як трэба"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відкриття сезону зимового спінігну пройшло успішно :)

В суботу, напевно, погода зіпсувала плани по риболовлі багато кому, але не мені. Душа туриста не знає поганої погоди, адже на будь-яку погоду є свій одяг :). Отож звечора все наготовлено, ранковий чай випито і ще затемна вийшов з дому. Помилувався зимовими пейзажами крізь вікно маршрутки по дорозі до річки, піша прогулянка до берега і ось він, момент якого чекаєш цілий тиждень до настання вихідних - перший закид. Одна проводка, друга, одне місце інше... Гуляючи по болотистим засніженим берегам, натрапляю на одне цікаве місце - затоплене дерево і зворотня течія, ну, має бути риба, думаю я, закид, кілька секунд чекання щоб приманка дістала дна, але ось вже приманку пора з води діставати, а вона дна ще не досягла, ну тут і ямище, знаходжу місце на березі де все-таки груз 10-ку можна провести хоч кілька метрів по звалу в глибину, проте тут пусто, значить з снастю щось не те (задумавсь про покупку медіум-снасті), риба має бути, носом чую :) На одному з поворотів річки, все-таки отримую довгоочікуване клювання і перший смугастий на березі, фотосесія на снігу і рибку в воду повертаю.

b5e10999bb5f.jpg

Продовжую ловити на даному місці, надіявся попасти на збори його братів, але пусто, після кількох обривів змінюю місце, а потім ще і ще. Ноги вже добряче змокли, тому вирішую перевірити ще одну крапку і додому. Інтуїція не підводить, отримую винагороду за свої старання і мокрі ноги, фотосесія і рибку знову у воду.

f92202ef82d9.jpg

Кілька фінальних проводок і гайда додому.

Хоч рибки і мало, всього дві (і та відпущена) та кілька тичків, проте цілі виконані - я добряче нагулявся опісля тижня офісної роботи, перевірив нові для себе місця та приманки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора після обіду були на річці,покльовок не було.Кідали на воблера,рибаків теж не було,напевно із-за погоди,холодно брр.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фотосесія і рибку знову у воду.
Ну похвально, респект, всі би так, по спортсменськи !! :smile-zachot: Тоді може й кожну рибалку всі бачили би ті улови.

ЗИ. доречі ловлю такою ж котушкою, класна річ ! ні разу не пошкодував що взяв її

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну похвально, респект, всі би так, по спортсменськи !! :smile-zachot: Тоді може й кожну рибалку всі бачили би ті улови.

Да ну, перестаньте изза того что рыбак возьмёт эти два окушка себе на тараночку, рыбы меньше не станет для всех. Проблема в уродах с сетками, электроудочками и т.д., а простой рыбак ну словит до 5-10 рыбин в недельку и все, для нашего Стыря это ничто.

ЗЫ: я бы не отпустил :) как по мне самая вкусная тарань это с окунчика :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От якраз в період з середини осені і до середини весни рибку відпускаю завжди, бо якраз вона починає формувати майбутнє потомство, а візуально визначити рибу з ікрою (яка все-таки вже є, але її мало) від тієї в якої ще немає ікри в осінній період вкрай важко. Тому свідомо відпускаю ВСЮ рибу, для мене на рибалці важливе задоволення від процесу, а рибу, як кулінарний продукт, я і в магазині купити зможу.

А браків (електриків, сіточників і особливо "іхтіандрів", що вибивають весь крупняк на зимувальних ямах в осінньо-зимовий період) треба жорстко, скажемо так, "виховувати".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

тільки з річки. ходив зі спінінгом від променя в сторону вишкова. їстівний силікон, флюр - і нуль. правда після одного удару на чебурасі залишилися подряпини. також витяг кусок жилки з двома твістерами - що відірвав те й впіймав. погода - ще не дуже холодно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
  • 1 місяць потому...

Всім привіт, готуюсь до нового риболовного сезону, а саме хочу половити на річці Стир. Ловлю планую здійснювати на фідер. Цікавить питання, хто що порадить для такого типу ловлі, маю наувазі куди податись.

як на мене то далеко їхати то не варіант.

якщо воно буде клювати, то і в Луцьку буде ловитись, а якщо ні то - не факт що десь там ловиться

відзвітуйся про рибалку!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

їхати ловити на фідер можна в Новостав, Маяки, Малево, Хрінники... плотва, підлящики і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

На лодку і вперед на Рованське озеро!!!

А якщо чесно, то думаю - цієї весни не "бачити" нам спінінга в руках. Поки вода зійде зі Стиря червень буде. А там і лодку можна вже накачувати). Якось так я бачу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ, чи можна десь в межах міста дійти до річки?

Хіба що в районі "Тещиного язика"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На лодку і вперед на Рованське озеро!!!

На лодки на сьогоднішній день діє заборона. Ловити можна тільки з берега і тільки на 1 приманку.

Хіба що в районі "Тещиного язика"

Не вийде. Там також все затоплено!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...