Перейти до змісту

Рибалка на р.Стир


Grekus

Рекомендовані повідомлення

А де ловили? А то щось я давно жереха не бачив в своїх краях.

с.Жидичин, район Маяківського мосту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
  • Відповідей 878
  • Створено
  • Остання відповідь

Пробував ловити фідером на Стирю. І, як кажуть, пєрвий блін комом. Це відбувалось звечора напередодні дня рибалки і вранці в день рибалки на вишкові.

Результат - 10 густєрок розміром десь на долоню кожна, один матьорий сом сантиметрів 15 в довжину і обрив гачка невідомою рибиною.

Ловив на опариша. Кльов ввечері був шаленний вночі слабєнкій і вранці тож непоганий. Якби менше спав зловив би канєшно більше.

Висновки які зробив для себе:

- гачок потрібно було брати менший ніж був;

- годівницю потрібно було брати менших розмірів вагою грам 50 (доволі сильна тичія);

- пробувати на пружину + пінопласт.

Матьорий сом

post-3372-1279455728,97_thumb.jpg

був відпущений на волю в честь праздніка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

В неділю був на стариці в районі с.Жидичин з надіею зловити щось на кружки. Виїхав з доми в 6.00. До 11.00 годин тільки було 3 перевертання кружка, 2 холостих і один добре роздертий живець. Живці були плотва та окунці. Погода була хмурна іноді дощик, іноді виходило сонце ну і вітер постійно забивав кружкі в кущі, та постійно живці зачіплювались за кропивку. Так шо буду чекати поки опуститься зілля і буду пробувати ще но живці буду брати карасикі, бо багато плотви та окунів дохне. Ось такий перший виїзд в цьому році на кружки.

post-6067-1283155912,45_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

05.09.2010р. з 15:40 до 19:00 р. Стир в районі Вишкова (початок засипаного старого русла); Мепс №1 білий.

a64647fe3b96a6e3dbdcf77de3cec0de.jpg

В честь дня підприємця гігант був випущений на волю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

В суботу вискочив зранку половити на спін з 7.00 до 9.00 результат на другому ж забросі на незацепляйку, шнурок на грам 100 від сили, був відпущений. Ну і більш ні одного ударчика, пробував і вертушки і твістера. Ось така рибалка.

post-6067-1284968805,16_thumb.jpg

post-6067-1284968815,87_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Де на стиру у Луцьку можна спінінга позакидувати без зацепів?:)

Тільки на заливі. І то можна за шось зацепити. а щоб зовсім не чіпляти то тобі на Авангард.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В вівторок в обід під мостом біля Краю взяло два щучата грам до 200, були втоплені. А в четвер в обід під час дощу непогано брав окунь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

В неділю їздив на старицю. Прибув в 7.00 накачав лодку і поставив кружкі. Живець карасик. Потім приступив до спінінга. Погода до 10.00 була супер штіль і хмарно, но риба не реагувала ні на живця ні на блешні. Потім вишло сонце і дув легенький вітерець. Почало трошки клювати. Результат на спінінг не втішний. А на кружки 6 покльовок. З перевернутих, або окунь чи мала щучка, один погризений добре живець і кинутий. І дві 100% покльовкі. В першому випадку перед носом перевернувся кружок, трішки підплив бачу кружок хитаеться, леска помаленьку сходить. Роблю маленьку паузу підсічка і приемна тяжесть, но не на довго, видер з морди живця. Потім вже коли змотувався, аналогічна ситуація тільки трохи довше чекав. Но знову видер з морди живця. Можливо шо замінив спосіб чіпляння живця. Раніше чіпляв на тройнік під плавнік. Було багато зацепів за зілля вілкритим тройніком, і часто просто зривало живця. Зара поставив двойніки. Способом проведення поводка пі зябри і в двойнічок. Зацепів за зілля і латаття менше, но поки нема результату. Бачив ще три спінінгіста в одного щучка на 500 грам. в 13.00 поїхав додому.

post-6067-1286871480,48_thumb.jpg

post-6067-1286871486,08_thumb.jpg

post-6067-1286871490,79_thumb.jpg

post-6067-1286871496,29_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Трошки з запізненням розкажу про неділю. Їздили з друзями компанія з чотирьох чоловік на старицю Стиру. Приїхали десь в 7.20 хлопці взяли спінінги і в путь. Я накачав лодку і поплив ставити кружкі. Після того як виставив, склав свій новий спін, і також почав кидати. Так як Діма і казав кльов буде після 9.00 годин, і так воно було я зловив 2 щучкі на кружкі, і Діма також відловився півтора кілограмовим щупачком. десь в 10.30 ще одне клювання на кружок і при витягуванні вона робить метрову свічку, но вивільнитись від гачка не змогла. І мій трофей в цьому сезоні 2.1 кг. в човні. Потім в мене ще був сход щупачка на спін прямо під берегом. І один раз видер з морди живця, зарано витягував. І того двое наших друзів з нулями. В мене 3 щучкі, і в Діми також 3 одна 1.5,1, і 700 грам. В 13.00 ми вже в дорозі. Ось така рибалка. Ще фото трофеїв з попередньої риболовлі.

post-6067-0-70097200-1290071050_thumb.jp

post-6067-0-50084900-1290071060_thumb.jp

post-6067-0-11331000-1290071071_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все почалось в суботу, балакав з кумом і кажу шо завтра їдемо на рибу. Він напросився перший раз поїхати. Дальше по порядку неділя 21 листопада 7.00 виїзд. Компанія все таж: я, тесть з швагром, мій кум Саша, та кум Олег (новачок в цій справі). В 8.00 човен накачаний ми з Сашою ставим кружки, тесть з Юрою на мотиль пробували щастя. Кум Олег після невеликого пояснення як тримати спін в руках, як закидати, і спосіб проводки, приступив до полоскання акваторії. У нас на кружок була перша покльовка, не спіша продовжували ставити ще кружкі, припливли до першого но там щука забрала живця (поснідала), потім ще одна покльовка І в той момент як ми витягували щучку в човен, Олег який тримав перший раз в житті спінінг виволік на берег, як мале дитя спін на плечі і посунув, щучку на пів кіло. Потім було жаране сало та по 100 грам за перший улов, і дальше полоскання приманки. Тесть також бачить шо на мотиль нема толку, взяв спін і кидав, і тут диво карпятник, який на спін ніколи не ловить, піймав також щучку на пів кіло. Потім знов новачок Олег витягнув ще одну щучку. Результат на 5 чоловік 5 щучок і одна ракушка у Юри. І в 13.00 ми зібрались, з добре проведеним днем та хорошим настроєм їдемо додом.

post-6067-0-02385600-1290595159_thumb.jp

post-6067-0-84315600-1290595168_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все почалось в суботу, балакав з кумом і кажу шо завтра їдемо на рибу. Він напросився перший раз поїхати. Дальше по порядку неділя 21 листопада 7.00 виїзд. Компанія все таж: я, тесть з швагром, мій кум Саша, та кум Олег (новачок в цій справі). В 8.00 човен накачаний ми з Сашою ставим кружки, тесть з Юрою на мотиль пробували щастя. Кум Олег після невеликого пояснення як тримати спін в руках, як закидати, і спосіб проводки, приступив до полоскання акваторії. У нас на кружок була перша покльовка, не спіша продовжували ставити ще кружкі, припливли до першого но там щука забрала живця (поснідала), потім ще одна покльовка І в той момент як ми витягували щучку в човен, Олег який тримав перший раз в житті спінінг виволік на берег, як мале дитя спін на плечі і посунув, щучку на пів кіло. Потім було жаране сало та по 100 грам за перший улов, і дальше полоскання приманки. Тесть також бачить шо на мотиль нема толку, взяв спін і кидав, і тут диво карпятник, який на спін ніколи не ловить, піймав також щучку на пів кіло. Потім знов новачок Олег витягнув ще одну щучку. Результат на 5 чоловік 5 щучок і одна ракушка у Юри. І в 13.00 ми зібрались, з добре проведеним днем та хорошим настроєм їдемо додом.

а де ці рибні місця знаходяться? де ця стариця?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а де ці рибні місця знаходяться? де ця стариця?

Вам сьогодні розкажу де.

А завтра там після електро браконерів нам не тільки риби не буде а і жаби втічуть.

Так що звеняйте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я в минулу неділю на одній із приток Стиру істрібляв окунів своїм УЛ :rolleyes:

post-8493-0-33228600-1290598483_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а де ці рибні місця знаходяться? де ця стариця?

Вам сьогодні розкажу де.

А завтра там після електро браконерів нам не тільки риби не буде а і жаби втічуть.

Так що звеняйте.

боїшся що всі побачать про місце, напиши в приват, а я таким ніколи не займався і навіть не знаю як це робиться. Просто на щучку хотів сходити, хоч сам і не спец по рибалці хижака, але зараз інша не клює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

На Стоході, уклейка не рідко попадається на мепсовскі вертушки малих розмірів. А на thunder bug клює досить активно.

А от на воблер вперше бачу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а де ці рибні місця знаходяться? де ця стариця?

Вам сьогодні розкажу де.

А завтра там після електро браконерів нам не тільки риби не буде а і жаби втічуть.

Так що звеняйте.

боїшся що всі побачать про місце, напиши в приват, а я таким ніколи не займався і навіть не знаю як це робиться. Просто на щучку хотів сходити, хоч сам і не спец по рибалці хижака, але зараз інша не клює.

По фото я впізнав це місце, знаходиться воно досить далеко від Луцька, тому сходити туди пішки не рельно, маршруткою теж далеко топати. Що до його популярності, то про це може свідчити вражаюча кількість сміття на березі, котре лишили рибалки-алконавти. Тому зайве розголошення може остаточно спаскудити берег та акваторію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а де ці рибні місця знаходяться? де ця стариця?

Вам сьогодні розкажу де.

А завтра там після електро браконерів нам не тільки риби не буде а і жаби втічуть.

Так що звеняйте.

боїшся що всі побачать про місце, напиши в приват, а я таким ніколи не займався і навіть не знаю як це робиться. Просто на щучку хотів сходити, хоч сам і не спец по рибалці хижака, але зараз інша не клює.

По фото я впізнав це місце, знаходиться воно досить далеко від Луцька, тому сходити туди пішки не рельно, маршруткою теж далеко топати. Що до його популярності, то про це може свідчити вражаюча кількість сміття на березі, котре лишили рибалки-алконавти. Тому зайве розголошення може остаточно спаскудити берег та акваторію.

підозрюю що це "білі береги"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...
  • 1 місяць потому...

Ура! Сьогодні зловив першу щуку в житті на р.Стир на Вишкові! :)

post-684-0-85655900-1309113176_thumb.jpg

Доречі ось надибав цікавий ресурс

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора сплавлялись з товаришем човном від мосту на Дубенській до мосту на Шевченка, в загальному результаті зловили 4 щучки, було багато сходів бо в основному беруть "карандаші", ловили на білий твістер з чорною спиною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора сплавлялись з товаришем човном від мосту на Дубенській до мосту на Шевченка, в загальному результаті зловили 4 щучки, було багато сходів бо в основному беруть "карандаші", ловили на білий твістер з чорною спиною.

Цікаво чи березараз на живця...завтра піду провірю шо і до чого....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво чи березараз на живця...завтра піду провірю шо і до чого....

Бачили діда який ловив на живця, але безрезультатно. В основному живця хапала чайка, якій мало не вдалось його зірвати з гачка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...