Перейти до змісту

Рибалка на р.Стир


Grekus

Рекомендовані повідомлення

сьогодні знову прогулявся вечерком по річці зі спіном в районі чехова. нічого надзвичайного не сталося.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 878
  • Створено
  • Остання відповідь

їздили в малево. тільки звідти. 0. погода блін щуча, але ні її, ні сома, ні судака. був підводник - але вроді теж з нулем. але keitech треба розловити. правда ракушка вчепилася.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сплавлявся з другом човном в неділю 07.10 від тюлькіного флоту до мосту в Маяках, жодного удару чи натяку на те, що в Стирю є риба... Не бракувало тільки свійських птахів. Пару фоток з сплаву

IMGP3021JP_1344784_5991038.jpg IMGP3027JP_7138068_5991048.jpg IMGP3026JP_7681365_5990952.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мене така сама ідея шото турбує :) токо хочу аж від Рованців попробувати... бачу нема сенсу, хіба подивитись на краєвиди

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VaLeRa, з Дубенського мосту до тюлькіного флоту 6,5 км, з тюлькіного флоту до мосту в Маяках десь біля 12 км, швидкість течії 2-2,5 год, якщо почати з самого світанку, то до настання темряви можна встигнути проплисти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та от чи є сенс зараз так сплавлятись... може почекати ще троха холодів, і такі від Флоту топати до Маяків.... бо шото мене крутить таку штуку от зробити :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та от чи є сенс зараз так сплавлятись... може почекати ще троха холодів, і такі від Флоту топати до Маяків.... бо шото мене крутить таку штуку от зробити :)

Сенс є завжди, але найкраще це робити вдвох, одному буде важкувато і проблематично.

Крім того коли пливли то ББС передало, що в Стир з Торчинпродукта зливають якісь відходи виробництва (щоб заощадити на очищенні тих відходів), що і могло стати причиною відсутності риби у річці, не знаю на скільки це правда, бо спростувати чи перевірити це - не було можливості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підкажіть, колеги , який шнур потрібно використовувати в стирю з джигами близько 20 грам? дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в Стир з Торчинпродукта зливають якісь відходи виробництва

А где около Стыря Торчинпродукт? И откуда у них отходы, если на заводе только порошки, томатную пасту, воду и специи смешивают?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій перший шнур PowerPro 0.19 здається. Витримав всі мої знущання коли тільки вчився спінінгувати. Які тільки корчі він не висовував. Ламав спінінг... шнур класний і віндносно не дорогий. З часом втрачається колір, але я рахую шо на ловолю особо не впливає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А где около Стыря Торчинпродукт? И откуда у них отходы, если на заводе только порошки, томатную пасту, воду и специи смешивают?

Він не обов'язково має бути біля Стиру, ББС сказало, що відходи в Луцьк привозять цистернами і зливають на очисних, але деяка частина не доїзджає до очисних і зливається просто в річку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був на Стирю біля Колок. 0. За три години кидання жодного удару. Перепробував різні наживки.

Тай місцеві "жаліються", що ні щука, ні інша риба в сітку не лізе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тай місцеві "жаліються", що ні щука, ні інша риба в сітку не лізе.

Бо ті місцеві цілий рік тими сітками воту каламутять і гребуть усе що туди попадає - скоро будуть показувати дітям картинкі з рибою.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Пройшовся вздовж Стира від Милуш до Луцька... на трьох один окунь... малувато буде однако

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вчора теж ходив, мав один вихід невеликого голавля за воблером, і один в'ялий удар.

Взагалі тиша, крім невеличких голавликів більше нічого не бачив, навіть окуня не видно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вкотре був на Стирю біля Колок. Вкотре 0. Накидався тільки, душу відвів.

Зустрів мужичка одного, в нього оденька була, розміром з великого оселедця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кхм, цікаво, що у всіх пусто. Був в суботу на річці, недалеко од Луцька, 4 клювання - 2 сходи, один шнурок в грам 300-400, інший 500-600, всі на очах, коли риба вже на поверхні (щось з тими офсетними гачками не то) виловлено окуня грам на 200-250 та щуку грам на 800-900. Заміри приблизні, бо риба була відпущена туди звідки взята.

P.S. А на що ловите, якщо не секрет, можливо діло в приманці?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...