Перейти до змісту

Рибалка на р.Стир


Grekus

Рекомендовані повідомлення

PavelS, та я б не сказав. Минулий рік я гарно відловився, як на річках, озерах так й на платних ставках.

Хоча враховуючи браконєрів та бидлуватість багатьох рибалок, знайти "правильні" місця все важче...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 878
  • Створено
  • Остання відповідь

14.04. відкривав сезон на Стирю (біля Боратина). Кидали годинки три, не більше. Одного щупака "взяв" товариш.

15.04. з кумом їздили на Стир за Колки. Також один екз. Можливо вплинула погода (не "льотна" була - вітер сильний, дощ покрапував). Але початок так сказати вже є. В цю суботу планую на Стохіді покидати. Приїду - відпишу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В цю суботу планую на Стохіді покидати. Приїду - відпишу.

На Стоході :)

В районі Любешова на Стоході поки штиль, риб ігнорує спінінгістів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

народ хтось вже відкрив сезон, погода шепче хочеться десь виїхати на природу з вудкою, розкажіть що чути, хтось щось знає можливо нове!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я был сегодня (вернее уже вчера) на Стыре в районе Дубенской. Перепробовал множество приманок, но результат никакой... Видел ещё одного спиннингиста, но на др. стороне реки и как у него с уловом не знаю. Погода была отличная, хоть и без улова, но время проведено не зря. Думаю ещё сегодня/завтра вырваться, если получится, то отпишу.

Всем желаю удачи!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дивився в одному з фільмів про рибалку десь в росіі ловили на кораблик,тож подумав а чи не можна в нас на стирю таке зробити. Рибалкі підкажіть мае така ідея шанс на життя чи краще - "выбрось а лутше сожги"

post-8105-0-46882300-1335655029.jpg

пару днів тому, на стиру, в районі парку, ловили саме таким методом.

(фото телефоном, вибачайте за якість )

post-8105-0-46882300-1335655029_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

був сьогодні на Стиру на Боратині, було 3 покльовки на поплавок, але нічого зловити не вдалося!! на удар взагалі ні жодної покльовки не було!! пару мужиків добряче заліпивши полізли купатись ))) розлякали нам всю рибу, от і вся рибалка!!! )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора теж був на Стиру, на удар було декілька слабих покльовок але жодної не реалізував.

Вже вилетів хрущ, але активності голавля щось теж не видно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в неділю їздив в Малево - з 7-ї до 13-ї натягав на фідер дрібноти на одну сковородку.

навіть просто просто пропливаючих хрущів риба не бере.

вчора ввечері поїхали з ночівлею в Милуші на Стир. донки на сома простояли мертві. зранку між 6 та 7 три рибинки на фідер і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
Руслан, выбираясь на реку, на несколько дней становится отшельником. Запасается несколькими буханками хлеба, салом, а также мешком соли, чтобы заготавливать рыбу.

Забули сказати ще про ящик горілки :D

А так то серйозний мужик, респект ! :smile-zachot:

:0048:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це не нормально :0156: Це вже не рибак, а "заготовітєль". Є норми вилову на водоймах!!!! Сом - це його трофей, але ж навіщо стільки іншої риби!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Норма здається 3 кг на 1 особу за добру, але це бред - відрізати 3 кіля сома а решту відпустити до завтра?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Норма здається 3 кг на 1 особу за добру, але це бред - відрізати 3 кіля сома а решту відпустити до завтра?

Трохи не так - 3 кг + 1 трофей, тобто в даному випадку сом і 3 кг іншої риби. Здається, так...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наверное, всё-таки не 3 кг+трофей, а просто трофей

4.6. Дозволяється одній особі вилов за одну добу перебування

на водоймі таких видів у таких кількостях:

------------------------------------------------------------------

|Об'єкти лову | Водойми |Водойми, закріплені за громадськими|

|(добування) | загального |об'єднаннями, а також ті, де |

| |користування |впроваджене платне рибальство |

|-------------+--------------+-----------------------------------|

|риба (кг) | 3 | 5 |

|раки (шт) | 30 | 50 |

|мідії (кг) | 5 | 8 |

|рапана (шт) | 10 | 20 |

|креветки (кг)| 1 | 2 |

------------------------------------------------------------------

Вивезення з водойми риби та безхребетних - як у свіжому, так

і в обробленому вигляді, - незалежно від терміну перебування на

водоймі дозволяється в розмірі не більше за добову норму, за

винятком випадків, коли вага однієї рибини перевищує встановлену

норму вилову.

http://ukraine.uapra...58/ukr58714.htm

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні трошки поспінігував на Стиру, взяв такго жерешка на 1,5кг. І один жерешок стащив чабіка, лопнув шнур при покльовці.

Крім нього взяв невеликого окунця розміром чуть більше долоні.

post-8493-0-54158700-1341170018_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За межами міста. Жерех риба досить обережна, тому думаю в межах міста зустріти його малоімовірно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

завтра планую в малево спінінгувати.якщо джиг - то скільки грам головка? я ставив 12 - 15. люди ловлять на 3. хто що порадить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

завтра планую в малево спінінгувати.якщо джиг - то скільки грам головка? я ставив 12 - 15. люди ловлять на 3. хто що порадить?

Все залежить від розміру приманки, сили течії та товщини шнура вашої снасті, чим тонший шнур, менша приманка і слабша течія тим вага головки менша. Приміром я на р. Стир для приманок 1.5-2 дюйми (до 5 см) використовую головки 3-5 грам, для приманок 2,5-3,5 дюйми (до 8 см) грузи 7-10 грам, звісно для менших приманок шнур тонший, для більших - товстіший.

Успіхів в риболовлі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тільки з річки. один шнурок і два матроси. в компаньона за вертушкою виплив жерех кілограми 3. води багато.на річці тиша. лише коли сіло сонце на поверхні почало лупити. думаю що це жерех.на що його взяти? пробував мепс, вулкан від ручья, страйк про копіюючий биту уклію - 0.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думаю що це жерех.на що його взяти?

жерех дуже обережний і ловити його треба здалеку. кажуть сама улюблена його приманка кастмастер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

місцеві казали що в жовтні піде судак. хтось ловить його цілеспрямовано?

і ще. брат знайомого живе в малево. поки жарили шашлик - закинули поставушки на живця. результат: щука "по локоть" , жерех і окунь "як лопата".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жерех складна риба, вхопити може на будь що, навіть на дешевий китайський воблер за 10гр чи вертушку, а може і проігнорувати дорогущий спеціалізований воблер.

Головне при ловлі жереха маскування, якщо він Вас побачив, то приманка вже значення немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні після обіду поіхав з сином на річку зі спінінгом. побродили годинку від динамо до роздвоєння русла. біля мосту за твістером вийшла десь так "кілушка" , але вже леред носом коли виймав віброхвіст. а погода то щуча. треба скористатись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...