Перейти до змісту

solovej

Учасники
 • Кількість зміста

  64
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

44 Байдужий

4 Підписників

Про solovej

 • Ранг
  Шел мимо

Информация

 • Интересы
  Риболовля,футбол.

Останні відвідувачі профілю

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Магазин Здоровячко на Грушевського 6. Там постійно купую.
 2. Цікавить послуга вивозу будівельного сміття (стяжка). Все мішках (близько 70 штук), знаходиться на 2-ому поверсі.
 3. Гулака 15 вчора ввечері вже було тепло.
 4. На Перемоги проводив ще Білайн по фасаду. На Гулака також. Говорять, що тепер вже заборонено по фасаду, але не впевнений.
 5. 5 роки інтерент від Києвстару(3 роки Перемоги, 2 роки Гулака-Артемовського) жодного разу не виникало потреби телефонувати в тех підтрмику)) Але говорять від району залежить.
 6. solovej

  ЖК Атлант

  Газ вже підключили, а от з вікнами є проблема.
 7. solovej

  Фотозвіти з рибалки

  https://rivnefish.com/places/865 - ось це. В ньому беруть за кг-ми улову. Можна приїхати половити і весь улов відпускати відразу, то в цьому випадку вам нічого не портібно буде платити.
 8. solovej

  Создание "IT-кластера"

  https://ebanoe.it/2017/02/27/internetdevels-scam/ - відгук про Девелси. Цікавить чи є реальна людина яка може дати хороший відгук про дану контору?
 9. solovej

  Создание "IT-кластера"

  На *баному статті не видаляють) А тим більше такого змісту)))
 10. Тільки чомусь дуже багато девелоперів пропадає після 35 років невідомо куди)))
 11. Поцікавтесь історією як москалі тримають слово. Особливо якщо стосюється України. (Останнє що спадає на думку це виступ Путіна 30.08.2008 , "Крым не является никакой спорной территорией. Там не было никакого этнического конфликта, в отличие от конфликта между Южной Осетией и Грузией. И Россия давно признала границы сегодняшней Украины")
 12. solovej

  Фотозвіти з рибалки

  Всього в Привітному був 3 рази, на фото 1-ша рибалка (їздили на ніч з 20 до 8 ранку) вона була найбільш вдала. Майже всі карасі виловлені на кукурузу, 2 чи 3 на червяк. І один найільший - дві горошини на волос (я такого карася ще ніколи не бачив, на фото його нема, бо взяв в самому кінці). Друга рибалка тільки 3 карасі (також ніч з 20 до 7). Ну і третя взагалі нічого в мене не клювало, тільки коли вже збирався взяв короп на 4,900 (метод 4 кукурузини). Мені Привітне дуже подобається саме розміром риби яка там бере, головне відсіяти плотву (це зазвичай здійснюється нічною риболовлею). Але став справді дуже важкий. Треба ключ ще підбирати.
×