Перейти до змісту

Рибалка на р.Стир


Grekus

Рекомендовані повідомлення

Дідок сидів не далеко...казав що в Липі непогані сомікі беруть...я правда хз де та Липа :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 878
  • Створено
  • Остання відповідь

Дідок сидів не далеко...казав що в Липі непогані сомікі беруть...я правда хз де та Липа :D

Липа це Хрінницьке водосховище. В с.Набережне на Хрінникі в ліво, а в Липу в право через Боремель.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Прогулявся сьогодні з спінінгом по Стиру від мосту по вул. Ковельська до мосту що по вул. Гнідавській, в результаті - один окунь 150 грам, один такий ж зійшов. Щуки навіть виходів не бачив, не кажучи вже про удари. А от окунь на диво активний, малька ганяє що ого-го :) Ловив на вертушки та невеликі віброхвости.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора знову ж таки погуляв на р. Стир з спінінгом. "Щупав" улюблені місця бо не мав багато часу. Вода впала десь на півметра, місцеві казали що вже кілька днів так, тому риба вже мала адаптуватись. На одному з них при повільній ступінці джигу на береговій бровці - удар, супротив і на поверхню виглядує головень, грам на 400-600, зійшов прямо під ногами (погано засікся, приманка явно завелика), зате додав адреналіну в кров та оптимізму в голову :). Рухаюсь далі, на другому місці, вже під самим берегом, бачу як твістер на паузі проводки падає на дно і тут, нізвідки, вилітає "шнурок" грам на 200-300 і різко хапає приманку прямо в мене на очах, підсічка, кілька оборотів котушки і "щупачок" в мене в руках, посміявся з себе, з риби, та відпустив - нехай росте. На останньому улюбленому місці (найбільш уловистому за всю мою рибальську практику) бачу вихід щучки, кидаю туди, одна проводка, друга, і десь на п'ятій - шостій на падінні приманки відчуваю різкий удар, 2 секунди боротьби, ефектна свічка щуки грам на 700-900 і обрізок волосіні вилітає з води, а щука блиснувши своїми рудими плавцями пішла в глибину. Знову сміюсь з себе, складаю спінінг, адже вже пора і з гарним настроєм їду додому.

Працював твістер 2-ох дюймового розміру червоно-білого кольору на класичній ступінчастій джиговій проводці.

Для себе зробив наступні висновки:

- риба в Стиру є, навіть в межах міста;

- джиг рулить :);

- пора "списати" старий склопластиковий телескопічний спінінг з дешевою котушкою okuma і бігти в магазин за чутливим UL-спінінгом та котушкою з плавним ходом :)

Гарної всім риболовлі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Після вчорашніх млинівських пригод моя рибалська душа не могла всидіти на місці. Отож о п'ятій вечора вирішив пополоскати джиг в Стиру. За десять шоста вже роблю перші закиди в районі мосту по вул. Данила Галицького. Нова с'єдобна резина приманює рибу у воді, але приманювала лиш корчі, на яких з успіхом і була залишена, не дивлячись та те що змонтована була на офсетному гачку. Зміна приманки на 2-дюймовий червоно-білий твістер результату не принесла, щука його ігнорувала, хоча точно знаю що там була. Змінив тактику - 1.5 дюймовий фіолет, груз 6 грам пішли в бій приманювати окунів - але і тут зась. Змінюю місце, проходжу чуть далі і бачу збоку основної течії зворотню з водоворотами, ну ось думаю і гарне місце, надворі вже сутінки. На проводці десятій відчуваю явну покльовку і - зачеп. Смик-смик і зачеп почав рухатись, але якось дивно, ніби колода що йде проти течії, підводжу ближче і з води майнула продовгаста постать, щука, думаю я, але по поведінці на гачку не схоже, вже біля берега бачу велику пащу і вуса, та це ж сом! Риба на березі, адреналін зашкалює, все-таки перший сом в житті, та ще і виловлений на лайт-спінінг ("монстр" погнув гачок owner s-59, 6-го розміру).

Вдома зважив та поміряв - 50 см зросту при 920 грамах ваги.

post-1363-0-99544100-1317580286_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"ALEX" ой мабудь то скрита реклама котлів :D

А по темі - :smile-zachot: , гарний вусатий попався!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

дивився в одному з фільмів про рибалку десь в росіі ловили на кораблик,тож подумав а чи не можна в нас на стирю таке зробити. Рибалкі підкажіть мае така ідея шанс на життя чи краще - "выбрось а лутше сожги"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дивився в одному з фільмів про рибалку десь в росіі ловили на кораблик

На кораблик раніше ловили постійно, мій тато виріс біля Стиря й розповідав. Я під його керівництвом, два роки тому, робив кораблика (нічого складного) й рибалив так в районі Маяків...

Що сказати, мені бомбарда більше подобається))

Вдома зважив та поміряв - 50 см зросту

Сома менше 90 сантиметрів потрібно відпускати, так каже закон та правила спортивної ловлі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Сьогодні їхав через Братський міст,то рибаків на стирю було більш напевно як риби=)ніхто не був форумчан там???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я був! Прогулювався з спінінгом і ніц (з 16.30 по 18.00), а ось одному з тих, яких було більше ніж риби пощастило невеличку щучку упіймати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо по щуці - то ймовірно нерест. Спостерігав на Чорногузці і надійшла інформація з "прикордонних" районів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб це значило?

Щука після нересту, тижня за два почне жирувати))

Зате плотички на мотиля клювали в суботу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

вчора з 19:00 до 20:30 був біля Ковельського моста. Бешня 20 гр. Ні одного удару. Підскажіть чи не завелика бешня, бо сам не знаю, а навчитись хочу. Чи швидко потрібно проводити? Яка частота обертів повинна бути, бо може зашвидко проводку робив? Дайте користні поради як ловити спінінгом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО 20гр блешня то троха багато для весни, більш для осені підходить. Швидкість проводки має бути такою щоб забезпечувати правильну гру блешні і залежить від швидкості течії і типу блешні. Ще варто використовувати нерівномірну проводку, змінюючи швидкість проводки, або роблячи короткі зупинки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на рахунок білої риби: де і як її на Стиру смичуть? Звичайна донка на мотиля, чи поплавок в проводку, і в яку сторону їхати, не підкажете?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну воблер і попер ІМХО то троха рано буде, їми тре вміти ловити і коштують вони немаленько.

Для початку вистачить коливалки типу ATOM ну і про вертушки не варто забувати, ближче до літа вони будуть безпрограшним варіантом як по щуці так і по окуню. Із вертушок раджу придивитись до мепсів aglia і aglia long (сам ними ловлю вже багато років), для Стиру достатньо буде розміру 2 - 3.

Твістера і віброхвости теж хороша приманка, але знов-таки ними треба вміти ловити, тупе тягання по дну зазвичай не дуже ефективне, хоча свої результати все ж таки приносить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на рахунок білої риби: де і як її на Стиру смичуть? Звичайна донка на мотиля, чи поплавок в проводку, і в яку сторону їхати, не підкажете?

В мене особисто найкраще виходить фідером на опариша. Під кущ або дерево повалене ну і щоб яка не яка ямка -- густера, підлящики, плотвичка на ура. На поденку ще ловлять (донка зі сквозним грузом), але то не моє, не люблю я цю наживку.

Із місць якщо поза містом і не далеко -- Новостав, там де Чорногузка в Стир впадає.

Вуа-ля :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для Стиру достатньо буде розміру 2 - 3

Якщо взяти 0-1 то можна, крім хижака, впіймати лящика, плотичку або голавлика))

В мене особисто найкраще виходить фідером на опариша

Доки рання весна опариш, як на мене, програє мотилю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може і так. Я особисто раніше травня, ато і червня, поплавок і донку в воду не закидую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, що з щуками і окунями?

Глухо, принаймні на Стирю. Останій раз був вчора, пробував на все (джиг, блешні, пластмаса, комбіновані прийоми).

Мабуть погода бере своє...Завтра пробуватиму фідер та донки...

Я особисто раніше травня, ато і червня, поплавок і донку в воду не закидую

А я починаю з кінця березня. Але в цьому році поки смішні результати й похвалитись не має чим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...