Перейти до змісту

Рибалка на р.Стир


Grekus

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 878
  • Створено
  • Остання відповідь

Сьогодні зранку ловив фідер + подьонка = поки тихо,покльовок не побачив! Будем чекати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні зранку ловив фідер + подьонка = поки тихо,покльовок не побачив! Будем чекати.

де сидиш, якщо не секрет?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пройшовся сьогодні по Стирю,район центру, покльовок практично не було. Твістери, воблера мовчали,було пару сходів на Мепсовській вертушці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні зранку ловив фідер + подьонка = поки тихо,покльовок не побачив! Будем чекати.

де сидиш, якщо не секрет?

Район гнідавського мосту!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і як там улови? сам деколи там вештаюсь. в основному на минька та зі спінінгом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пройшовся сьогодні по Стирю,район центру, покльовок практично не було. Твістери, воблера мовчали,було пару сходів на Мепсовській вертушці

Блін коли вже я вирвусь на рибалку..незнаю))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

чого всі мовчать, ніхто задницю на вихідних не морозив? чув головень на горох ловився, правда на кормлених місцях. і то добре ловився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чого всі мовчать, ніхто задницю на вихідних не морозив? чув головень на горох ловився, правда на кормлених місцях. і то добре ловився.

В мене сусід був в неділю біля жд моста ,. на Рованцях --- казав повний нуль на горох. весь день просидів... Я був на вишкові,, впіймав на поденку , два голавлика трохи більших за лодонь, і два язя таких самих --- голавля ставив на живця - глухо як в танку ... Ще кум був в Прилуцькому в неділю, --- впіймали 1 карасика і 1 окунця на пружинку , на мотиль ... Короче неділя була слабенька щодо кльову...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та навпаки, в неділю рибаків було тьма, в основному спінінг, пресінг почався жестокий :0157:

в кого не питав то на галяках, дивився тиск різко пригнув догори, але всплески наблюдав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так блін, поки хлопаки ганяли щук, то я гонив падьонку. з мого пристрою вийшов пшик. наколупав відро мулу, надибав там з десяток личинок. нелегка це справа. ще з вечора нав"язав повідців на мотиля, на опариша, на виповзка і на личинок, зпакував рюкзак.

вранці дочекався колипочнеться і пройде сніг і почесав.

мотиль з опаришем, виповзок, падьонка - все мовчало. надто свіжо на вулиці для сидячої рибалки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був на фідер вчора поки тихо, хлопці сиділи на живця,русальника теж нічього!

І ще на тижні був на ковельській на мотиль! з самого ранку а ні покльовки, а далі після 11 один карасик файний і 2 окуневих випустив у них нерест.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перший весняний трофей.

Робочий тиждень промайнув дуже швидко в пошуках нових місць по картах та прогнозах погоди. Погода казали що в суботу після обіду тиск почне падати, значить треба їхати вранці.

Задумано - вирішено. Домашні клопоти перенесено на вечір, тому вже пів на дев'яту вже вивчаю нові місця. Оскільки часу мав мало то на кожній новій точці робив 2-3 проводки, якщо дно тверде або має аномалії - місце опрацьовую детальніше, як ні - наступне.

На одній з перспективних точок рівно на фарватері в обратці чіткий щучий "тук", підсічка - є! Риба в'яло але потужно робить протяжки з мотанням головою в глибині, на поверхню виходити не хоче, за секунд 10 таки показується широкий жовтуватий бік з рудими плавцями, ну, думаю щука під 3 кг, судячи з силуету, але підвівши ближче рибину, бачу що то не щука, трішки помучив рибку під берегом з тріском фрикціону, обережно беру лобатого.

Таких ще не те щоб не ловив, на власні очі не бачив, зловлені раніше були в 5 разів менші, а даний лобатий явно під 2 кг.

20150321_102625_800.jpgi.gif

20150321_102713_800.jpgi.gif

Ваги з собою не мав, тому на око оцінив що під 2 кг.

Фотографую і обережно відпускаю, адже трофей повинен жити в річці і в наших спогадах та фотографіях.

20150321_102828_800.jpgi.gif

Ще за день мав 3 клювання, одне з яких судаче (зубки на чебурашці), одне мабуть окуневе і дрібна щучка що таки сіла на приманку.

Ближче до обіду вийшло сонечно і подув вітерець, кльов стих і я поїхав додому сповнений гарного настрою і надій на наступну риболовлю, адже досліджувати нові місця нашої гарної річки завжди незабутня пригода.

P.S. Починати рік з трофеїв стає традицією, той рік почав з щучки в 2 кг, цього року - пристойний лобатий, адже він - перша рибка в цьому сезоні опісля кількох рибалок де або "0" або пусті клювання чи сходи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчора заблукав між спінінгом і фідером і залишився вдома. а пропонували їхати на річку. і тут сьогодні намалювалася вільна днина. вагався до обіду.

біля динамо скороджу пів години точку гумою і пластмасою і тут почалося: якась фігня гонила мальок по цілій річці, аж чавкала, ігноруючи мої приманки.

пройшовся до зоопарку, обірвав рака і твістерай дав годі. наколупад пару падьонок на березі в мулі і сів напроти київського майдану в надії вивудити гігантську марену, чи головня, чи ще кого там. за годину було три невиразні клюваки.

але річка ожила. плюхається і дрібнота і щось крупніше. а вчора компанія з двох рибацюг трохи половили головня за межами міста на горох і манку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчора заблукав між спінінгом і фідером і залишився вдома. а пропонували їхати на річку. і тут сьогодні намалювалася вільна днина. вагався до обіду.

біля динамо скороджу пів години точку гумою і пластмасою і тут почалося: якась фігня гонила мальок по цілій річці, аж чавкала, ігноруючи мої приманки.

пройшовся до зоопарку, обірвав рака і твістерай дав годі. наколупад пару падьонок на березі в мулі і сів напроти київського майдану в надії вивудити гігантську марену, чи головня, чи ще кого там. за годину було три невиразні клюваки.

але річка ожила. плюхається і дрібнота і щось крупніше. а вчора компанія з двох рибацюг трохи половили головня за межами міста на горох і манку.

Там жерехи пасуться, знатна точка.

Правда в мене за кілька вилазок ні один кабанчик так і не вчепився (в минулому році).

Зате будемо знати що він вже вийшов на полювання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на днях вичитав десь, що жерех нереститься в кінці березня. зараз в нього типу жор починається. бачили на спортивному сайті що люди чудять. це ж мабуть цілеспрямовано ловлять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто як думає , варто в неділю йти на стир? враховуючи таку зміну погоди.

скажу в понеділок :_07: .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З сьогоднішніми заметами можна до річки і не дійти )))

в таку погоду налим повинен брати добре )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...