Перейти до змісту

Рибалка на р.Стир


Grekus

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 878
  • Створено
  • Остання відповідь

угу.товариші били себе в груди що будуть там в обід. от я там і бродив саменький цілий день. в 5 пішов і в 21 повернувся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продаю грузи, хто має свинець пишіть буду лити безкоштовно (свинець на половину).

post-24822-0-81262900-1433078792_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продаю грузи, хто має свинець пишіть буду лити безкоштовно (свинець на половину).

Ви темою не помилились. ?.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що накінець піднялася вода в стирі?

Да піднялась і досить відчутно. але водна мутна, не така прозора як до дощів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

після суботи хотілося трошки посидіти з фідерком. були думки про хріни...

поїхав у малево до обіду. без їжі, без чобіт. ненадовго. хрущів уже майже нема. на перших забросах розбив поплавок об дерево. зробив просто з дерева. покльовок не було, гуси дістали + коні, корови, кози, вівці(не ходите дети в африку гулять).

але я хотів іншого розбійника поганяти. складаю спінінг і вперед. те що я порозловлював у ікві хоча б чимось мовчало. минаю двох і йду на іншу точку, а а там бокс, секс і джаз. в березі нерестилися хмари верховодки, дрібний окунець жер ікру а жерехи лупили це все кодло. у мене в ногах. і пофіг їм були мої старання.

в обід я не поїхав. годин шість я повзав метрів 30 туди - сюди. наловив верховодки, двійник в жабра . спочатку так спінінгував- бент мінноу відпочиває.

реакції ноль. швидко гине живець. потім ловив у проводку. було кілька ударів і виходів. хоча при такій кількості харчу не знаю чим його перехитрити. маскування в мене було кепське, але бажання спостерігати за цим "соціальним дарвінізмом" перевищило в мені інстинкт мисливця.

потім ще трохи покидав хруща і пішов на автобус. річка - сила. ждемо падьонку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прочитав пару постів, згадав скільки малим ще на Стирю в вильот падьонкі ловив подуста! Ось були гарні часи-не лінувався ніколи, в будь яку погоду міг з довжелезною лопатою рити її..А потім ловити цілий день плотву і густєру..Золоті дні..Зараз за роботою і біготнею нема коли як завжди..Але десь вибируся в проводку покідаю!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скоро десь от от. Завжди десь на тріцю. Так шо не проспіть.

є в когось інформація про нашестя комах?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще ні, але я кожного вечора заглядаю. До кінця тижня повинна вилетіти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не сиди біля монітора, а іди до Стиру бо пропустиш виліт.

я в субботу + понеділок на природі провів годин 25. сьогодні релакс, а завтра піду гляну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба копати і на томуж місці зразу ловити. По величині крил точно буде видно коли буде вильот. За три дні до вильоту активність риби на стиру збільшується. Везе тільки щасливчикам які ходять кожен день посидіти кілька годин на стир. От в дитинстві ловив і до школи і після. Ото були часи. Є шо згадати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скоро десь от от. Завжди десь на тріцю. Так шо не проспіть.

Сьогодні говорив зі знайомим то казав що вже поодинока летить над водою. Так шо вже деь от от полетить. Всім нхнч. Пора спати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скоро десь от от. Завжди десь на тріцю. Так шо не проспіть.

Сьогодні говорив зі знайомим то казав що вже поодинока летить над водою. Так шо вже деь от от полетить. Всім нхнч. Пора спати.

це в яких краях? ми біля динамо не засікли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скоро десь от от. Завжди десь на тріцю. Так шо не проспіть.

Сьогодні говорив зі знайомим то казав що вже поодинока летить над водою. Так шо вже деь от от полетить. Всім нхнч. Пора спати.

це в яких краях? ми біля динамо не засікли.

Чекав сьогодні до 22 00 ще не полетіла

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їздили сьогодні в Кульчин чекалитна вильот. Но можливо через похолодання вильоту поки не було. Но 2 дні назад бачили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні копав одноденку, двіжня на Стиру намічається на неділю...з власних спостережень...

Та ще зловив 2 голавлика по грам 500-600.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачив фотку на риалка.луцьк.уа датовану 08/06

Певно вчора сталось ))))

7f3b58e5865d.jpg

c0df2ebf8b76.jpg

автор shanik, взяв тут

Сорі, не побачив, в сусідній темі (Рибалка на фідер р.Стир) вже писали ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...