Перейти до змісту

Рибалка на р.Стир


Grekus

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 878
  • Створено
  • Остання відповідь

Луцькводоканал однозначно (

там ті труби вже давно

і територія закрита ... ну була раніше, зараз не знаю..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вишня ще зеленою була як ловили, черешню купляли і в бій. Почекай ще трохи, достигне і вперед)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчора після роботи, настрій гавно, спін в руки і до стиру.

біля води благодать, повний штіль, тільки риба гуляє.

думаю поганяю попера, а то ще не замочував.

за годинку часу вийшло замочить двома невеличкими окуньцями, люблю покльовки на попери, ух ефектні.

переді мною жерех бив, кидав кастмастера, без результатно(((

post-1436-0-31086700-1435127572_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на личинку хруща ловив хто? я колись пробував, але результату не було.

отож відповідаю. посидів з восьмої біля замку. на личинку були слабенькі потяжки, разок добряче сіпануло, але без результату. морожену падьонку зметало з гачка швидко і майже непомітно. вчепилася одненька густера. дрібненька.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а взагалі як ловлять білу рибуна стиру? на донку?на фідера? чи в проводку на поплавочну (маю заморожену паденку+скоро буде вишня)-поділіться досвідом будьласка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а взагалі як ловлять білу рибуна стиру? на донку?на фідера? чи в проводку на поплавочну

й на донку, й на фідер, й в проводку.

найрезультативніше в плані кількості та "трофейності" - фідер. насадка копана одноденка, опариш, кукуруза, перловка. прикормка з великими фракціями. головне правильно підібране місце.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тільки звідти. оскільки вчора рибалки не було, а сьогодні зорі сходилися, скочили в новостав. я збирався упіймати жереха - головня на спінінг, а товариш мав вишню, опариш + я підігнав морожених комах. оце ж побродив я годинки дві, поговорив з рибаком - той взяв підлящика грам 300 на поплавок опариш. вертаюся до товариша, а той каже що вишні з"їв, а клює на комах. я орендував вудку, бо він не справлявся з верховодкою на опариш. за пів години витяг дві густери грам по сто і соменя з пів кіло. отже бере на морожену чудасію, лише потрібно втікати за місто. правда в толіка гачок був менший ніж зазвичай ловлю я на комах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

отож розкажу про ловлю на стирю.мав з собою донку та поплавочу для Стиря.прибувши типу на перспективне місце прикормив (пшениця) та позакидав оснастки--ловив виключно на морожену паденку,як на донці так й на поплавку.так як з донкою друга ловля то особо й не бачив покльовок,так само як і в проводку на поплавок.помучивчись пару годин так вирішив пройтись з вудкою в пошуках іншого місця по берегу закидаючи в проводку,не пройшло й 5 хв як першого красавця витягнув--думаю то голавль (це мій перший улов білої риби на стирю) адреналіну купа риба гарно клюнула й гарно впиралась)))

потім після того шуму мало що брало екзеплярчики набагато п поменше,й ще бог зна що за риба може підкажете що саме наловив?думаю голавль та густерра маленька.фото нажаль одне.Тепер марю слідуючим вікендом--буду знову там,але паденка вже закінчується(

post-8530-0-07418900-1436299469_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Риб до полішуків поплив

Тобто до нас з вами)))

Сьогоднішня вилазка в районі Рованців. Було пару досадних сходів рипа явно за кіло на вишню. Ще взяв маленьку на грам 200 мурену але втопив)

post-23702-0-13908900-1436349583_thumb.j

post-23702-0-33957100-1436349589_thumb.j

post-23702-0-82515200-1436349597_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

херасє!

Херасє 4 рази вудку обривало, наверх підніму, побачу потім як дасть - і сижу поводка в*яжу)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тоді аццкій сотона :)

антиоффтоп: я хочу на день рибака в ніч суботи на Прип'ять на лискура....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

херасє!

Херасє 4 рази вудку обривало, наверх підніму, побачу потім як дасть - і сижу поводка в*яжу)))

Капець, ще раз херасє!!! ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

антиоффтоп: я хочу на день рибака в ніч суботи на Прип'ять на лискура....

Я б також з задоволенням на Прип*ять зганяв но ніяк не виходить. НХНЛ тобі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

херасє!

Херасє 4 рази вудку обривало, наверх підніму, побачу потім як дасть - і сижу поводка в*яжу)))

це все на вишню, ятак зрозумів. а на воблера не пробував в тому районі голавліка половить???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

антиоффтоп: я хочу на день рибака в ніч суботи на Прип'ять на лискура....

Я б також з задоволенням на Прип*ять зганяв но ніяк не виходить. НХНЛ тобі.

Дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це все на вишню, ятак зрозумів. а на воблера не пробував в тому районі голавліка половить???

Пробував, але маю тільки юзурі 44, салмо хорнет і усамі - на них не брало. Ти давай краще думай та на окуня якось виберемось)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Дуже хотілось поїхати на рибалку в Тростянець, було куплено наживку та прикормку. Но в останній момент виявилось шо тесть який мав поїхати у Вільхівку, і там не було де присісти 3 чоловікам. То вони розвернулись та поїхали в Тростянець. В 15.00 вони були у Вільхівці, і вже в 17.00 були вже в Тростянці. Сіли на дамбі. Я звонив то вони до вечора суботи зловили кілька карасів і одного карпика до кіло. Сторож прийшов коли було вже темно за 3 чоловіка заплатили 200 гр. Но про це в іншій темі. Так як в них не було результату то вирішив поїхати на старицю Стиру в Жидичин. Був на місці в 07.30 то як на мене ше темнувато. Закинув кілька удок на живця. Коли вже розвиднилось то поставив ше 5 кругів. Шкода шо обмаль живця, активність щуки була нормальна. На поплавочну було зловлено 1 щучку на пів кіло та окуня, і кілька покльовок не реалізованих. І на кружок 3 покльовкі, одна результативна на грам 600. Живця зловити було дуже важко, заважав постійно дощ. Навіть десь в 11.00 приблизно небо потемніло, на дворі стало як вночі, аж дивно. Троха гриміло та блискало, но це навіть не заважалота не лякало. В 13.00 вирішив їхати бо вже під плащем чув шо фудболка мокра. Фото не робив, хто знає таку рибу як щука то уявляє яка вона в розмірі, ну точно не трофей. А так рибку закоптили, була на вечерю нам з дітьми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...