Перейти до змісту

Рибалка на р.Стир


Grekus

Рекомендовані повідомлення

З сьогоднішніми заметами можна до річки і не дійти )))

в таку погоду налим повинен брати добре )))

і налив тоже в таку погоду непогано бере)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 878
  • Створено
  • Остання відповідь

в таку погоду налим повинен брати добре ))) і налив тоже в таку погоду непогано бере)))

Як кажеться - головне правильно заДІПувати напарника )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З сьогоднішніми заметами можна до річки і не дійти )))

в таку погоду налим повинен брати добре )))

і налив тоже в таку погоду непогано бере)))

До Пасхи не вживаю ))) Печінка на курорті ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

був я в понеділок на рибальському сафарі. сонце зустрічали на стирю. до половини десятої колег виловив біля десятка головнів на горох. я ще з одним продрушляв. правда я взяв одну верховодку на фідер. а перед носом плавала зубата троєчка, а я вранці відложив спінінг щоб не заважав ловити головнів на горох.

потім змістилися на безкраї простори водосховища. і поки з сергієм шастав тими просторами, олег - гроза головнів - зловив ще у якійсь калюжі зо два кг плотви і усякої всячини. ще там спортсмени дуже толково половили окуня.

гроза загнала нас в машину і ми поїхали домів.

от і думай - поїїхали разом, ніяких секретів - ми навіть отримали інструктаж і по жмені гороху, сиділи неподалік. отож риба в стирю є, ловиться не тільки на брендові снасті і навіть без єхолота(то язик свербить , читаючи сусідні теми).

вода в річці дуже прозора. бере з самого ранку і коли хмурно.

зловив три верховодки і дві густери, що потягнуло менше трьох кг.

хочу на рибалку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть, як там зараз на очистних на Вишкові? Щось ловиться з мирної рибки, чи хижака?) Чи взагалі клює щось?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть, як там зараз на очистних на Вишкові? Щось ловиться з мирної рибки, чи хижака?) Чи взагалі клює щось?)

на очисних ніколи нічого путнього не лювитьсЯ))

можна на трубах що воду з очисних в стир зливають посидіти на живця. я цього року ще не був.. хз що там і як. самому цікаво...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть, як там зараз на очистних на Вишкові? Щось ловиться з мирної рибки, чи хижака?) Чи взагалі клює щось?)

на очисних ніколи нічого путнього не лювитьсЯ))

можна на трубах що воду з очисних в стир зливають посидіти на живця. я цього року ще не був.. хз що там і як. самому цікаво...

а куди на Стирю податись з доночкою? так, щоб течії надто сильної не було, було мінімум коряг на дні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Між Маякми і Кульчином і далі за Кульчин в сторону Рокинь хороші місця. Течії сильної не буде хіба що за штучною перешкодою, типу коряги, або на повороті, але розмір такої ділянки буде невеликий.

Яекщо ловити під бровкою, то течія особливо не заважає, плоского грузу в 30-40г цілком достатньо щоб тримати бровку. Головне щоб риба була в цьому місці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та там же біля камяної труби, що зливає воду з очисних в стир, кидати донку правіше, під кущі. там і на живчика минулого року добре було і на падьонку лящикі брали. я не знаю скільки води там зараз.. якщо мало то і риби не буде ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую, але нема ні авто ні велосипеда, тому хотілося б в межах міста)))

Ок, будем пробувати)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Вчора бачив масовий виліт хрущів. Хтось вже на хруща щось ловив в цьому році. Ділимось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я того клятого хруща вже тиждень в парку чекаю, а він все не летить, СЦУКО)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я того клятого хруща вже тиждень в парку чекаю, а він все не летить, СЦУКО)

Тільки прийшов з двору в хату. На дворі хрущів як комарів в Кульчині за заводом блище до лісу хто там був той зрозуміє. Одним реченням, хрущі над вишнями гудуть. Був вчора на Стиру в районі Маяківського мосту. Машин було наверно з 10. Но десь в 19.00 як зарядив дощик то не тошо хруща на воді не видно було, а й світу білого. І сьгодні був пройшов з 19.00 до 20.00 від Кульчина до Жидичина. Бачив тільки один вихід головня. Но бід берегами судак ганяе рибу в деяких місцях під обривами. Знайомий в районі Жидичина на донку з дна зловив одного головня десь більше кг. А ще казав що на днях зловив першого сомика в цьому році. Ось такі справи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був сьогодні на Стиру з 5:15 до 7:15 ловив чи то пробував ловити на горох. Мав одну покльовку но яку удочка чуть з рогача не злетіла. Не встиг підсікнути. Треба бути уважнішим. За ради таких моментів і варто ходити на рибалку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ходив сьогодні на рибку...злапав 3 кабаньчика...

де саме був, і на що зловив?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ходив сьогодні на рибку...злапав 3 кабаньчика...

де саме був, і на що зловив?

Ловив на русальніка. а де ловив, то вже хлопці вибачайте...як скажу, то завтра сам там не сяду...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ходив сьогодні на рибку...злапав 3 кабаньчика...

Бляха муха, то Капець, Капець - Линочки як Золото:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що з линком на останній фотці? Явно ж не з садка "гравюра" утворилась?

а на що ти намікаєш??? все зловлене на поплавочні вудочки, якщо не віриш, то мені твоя думка не важлива.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ходив сьогодні на рибку...злапав 3 кабаньчика...

де саме був, і на що зловив?

Написано ловив на старицях стиру. Куда більш конкретніше. Все ви хочите знати. Сьогодні розказав і показав, а завтра там після електриків і жаби не пригають. Ви уж вибачте но хто хоче той не по лінеться і буде ходити тиждень чи два і аж потім зловить довгожданного кабанчика. Чи ви всі думаєте шо линочкі беруть весь час. Я наприклад кілька раз пробував но так і не зловив довгожданний трофей, окунці і щука в прилові не вщот, хотілось линка. В цьому році не був жодного разу. Хоча знаю це місце.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...