Перейти до змісту

Рибалка на р.Стир


Grekus

Рекомендовані повідомлення

Ех, 5 березня минулого року в Малеве вже кидали поплавочка 

3CCD4D6E-9E82-4087-B937-A478B5783866.thumb.jpeg.9e9bcb31e932cdbecf1dd0b9b4d6e3ff.jpeg 

 

а зараз думаю ще тиждень-другий тра потерпіти і піз..ц тій рибі:lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 878
  • Створено
  • Остання відповідь
  • 1 місяць потому...

Перший виїзд на рибалку в цьому році. Підьом в 04:30 і вперед на стариці Стиру. Приїхав ще темно. Поки розмотався вже посіріло. Першим і другим були окунці. Один котові другий на тараньку. Третя покльовка, і танці кілька хвилин. Такогоще не ловив. Там точно за 2. Вага дома. Адреналіну повні чоботи. Удочка тонка карбонка 4м. як Хантер. Поводок 0,16 наживка червоний черв'як. Фрікцион співав, а серце тьохкало. Довго не міг підняти побачити хто там. Сиджу рибачу дальше. Відходжу потихеньку. Ще зловив одного окунця котові. Та в 9:00 піднявся вітер. я зібрався додому. Зважування дома показало 2.175. мій торішній рекорд 1.300 побито.

31453686_1688792614561367_2220587302797705216_n.jpg

31440302_1688792604561368_3842767085805502464_n.jpg

31502608_1688792597894702_4538597030942998528_n.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Grekus сказано:

Перший виїзд на рибалку в цьому році. Підьом в 04:30 і вперед на стариці Стиру. Приїхав ще темно. Поки розмотався вже посіріло. Першим і другим були окунці. Один котові другий на тараньку. Третя покльовка, і танці кілька хвилин. Такогоще не ловив. Там точно за 2. Вага дома. Адреналіну повні чоботи. Удочка тонка карбонка 4м. як Хантер. Поводок 0,16 наживка червоний черв'як. Фрікцион співав, а серце тьохкало. Довго не міг підняти побачити хто там. Сиджу рибачу дальше. Відходжу потихеньку. Ще зловив одного окунця котові. Та в 9:00 піднявся вітер. я зібрався додому. Зважування дома показало 2.175. мій торішній рекорд 1.300 побито.

 

 

все добре написано, але ніколи не розумів ось це "котові"... невже ваші коти голодні? хай би краще росла та рибина... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка рибина, окунь, це сміттєва риба і її дійсно краще котові віддати.

http://ribovodstvo.com/books/item/f00/s00/z0000000/st041.shtml

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, Revolver сказано:

Яка рибина, окунь, це сміттєва риба і її дійсно краще котові віддати.

http://ribovodstvo.com/books/item/f00/s00/z0000000/st041.shtml

 

Брєд, ти зара спробуй найти того окуня, а тим більш Йорша.

P.S. Дата випуску книги яка, та для якого регіону?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 хвилин тому, Revolver сказано:

окунь, це сміттєва риба

http://ribovodstvo.com/books/item/f00/s00/z0000000/st041.shtml

 

брєд

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

4 часа назад, EleKtrik сказал:

Яка глибина кльову лина?

Глубина різна, бажано в латаття або за. Може бути від метра до 2.5м. 

4 часа назад, St@S_ сказал:

все добре написано, але ніколи не розумів ось це "котові"... невже ваші коти голодні? хай би краще росла та рибина... :(

А де логіка випускати окуня в якого ти кішкі витягнув бо гачка витягував. Багато вас розумних розвелось. Не хочеться дискусію про мого кота вести голодний він чи ні. Я його не питаю де він по 3 дня совається.  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, Grekus сказано:

 

А де логіка випускати окуня в якого ти кішкі витягнув бо гачка витягував

ви цього не вказали в першому повідомленні :)

 

19 хвилин тому, Grekus сказано:

 

 Багато вас розумних розвелось. Не хочеться дискусію про мого кота вести голодний він чи ні. Я його не питаю де він по 3 дня совається.  

і трошки по-хамськи відповідаєте 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, St@S_ сказал:

і трошки по-хамськи відповідаєте 

А хочете Анегдот. Вибачте на перед за хамство. Хлопчик питає дівчинку. Як тебе звати. ІДИ НАХЕР,  каже дівчинка. хлопчик питає. так ти немка???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я створив цю тему не для обсирання один одного, а про звіти про рибалку. Вибачте, Можна по темі. Або звіти, або не обсирайте інших бо на борді скоро ніхто не про шо писати не буде. Робіть висновки..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Брек! Чел, відписав звіт, які всі ничкарять. Знову що не так? кіт-мальок всю рибу  знищили браки етс..Форум перетворився на популістичний балаган. ІМХО.

 Ну, то таке. Краще поділіться як і де на хруща ловити зараз, маю хрущів, досвіду нема. Хочу почути гуру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 хвилин тому, Slavco сказано:

Брек! Чел, відписав звіт, які всі ничкарять. Знову що не так? кіт-мальок всю рибу  знищили браки етс..Форум перетворився на популістичний балаган. ІМХО.

 Ну, то таке. Краще поділіться як і де на хруща ловити зараз, маю хрущів, досвіду нема. Хочу почути гуру.

Ага, поділися де і на що ловиш, а потім всі будете писати, як дрібних головників котові наловили? Хер вам всім на лоба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

взаємно

Теж котам рибу ловиш? 

Щось твоїх звітів не видно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 минут назад, Віталій СК сказал:

Теж котам рибу ловиш? 

Щось твоїх звітів не видно...

0, не зли маньяка він адмін. а звітів нема бо він  ще не созрел. всеж запрет. п.с. на стиру він не ловить. він ловить тільки за гроші. на платних. шоб ніцкого не ібло скікі він забере а скіко випустить. заплатив шо хоче те і робить. Я не прав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, Grekus сказано:

0, не зли маньяка він адмін. а звітів нема бо він  ще не созрел. всеж запрет. п.с. на стиру він не ловить. він ловить тільки за гроші. на платних. шоб ніцкого не ібло скікі він забере а скіко випустить. заплатив шо хоче те і робить. Я не прав.

 Видно добре лина замочив:lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Slavco сказал:

...Ну, то таке. Краще поділіться як і де на хруща ловити зараз, маю хрущів, досвіду нема. Хочу почути гуру.

на ютубі можна глянути ;)

Я не гуру, але так як всі мовчать, то напишу. Ловила, два рази :) на спінінг. Приїхали в хрінники за дамбу, там всі "мєсні" ловили на хруща, причому реально клювало. Захотілось собі спробувати, там же на деревах познаходили хрущів. А з собою лише спінінги і щучо-окуневі приманки...  Вихід із ситуації: тупо на поводок надітий тройнік з хрущом і відпустити шнур за течією. Все, поки хрущ не намок і "барахтається" на нього клює. 

Другий раз - на стирю в Луцьку, на набережній під деревами, та сама "схема".

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, Slavco сказано:

Ну, то таке. Краще поділіться як і де на хруща ловити зараз, маю хрущів, досвіду нема. Хочу почути гуру.

Тут саме головне вибрати правильне місце, а далі все тривіально надів хруща і спустив по течії.

Правильне місце в принципі вибрати теж нескладно, дившся де є дерева над водою з яких можуть падати хрущі, і де нижче по течії є місце де риба може сховатись, це або коряги, або течія відходить від берега і під берегом створюється зворотня течія, або перекат.

Хруща краще насаджувати на одинарний великий але тонкий гачок, так щоб мінімально травмувати хруща, шоб він довше жив, і ще можна надірвати одне із крил, шоб при закиданні в нього не було бажання кудась полетіти.

Для нормального закидання можна використати такий поплавок https://jaxon.com.ua/poplavki/vodonalivnoy-poplavok-jaxon-962/ або бомбарду, і тонкий поводок довжиною від метра.

Вся техніка ловлі заключається в тому щоб знайти місце де стоїть голвль, стати від цього місця вище метрів так за 20 і спускати жука по течії в місце стоянки.

Перевірити чи є голавль у вибарному місці, можна кинувши декілька жуків і дивитись чи буде його атакувати риба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, Slavco сказано:

Брек! Чел, відписав звіт, які всі ничкарять. Знову що не так? кіт-мальок всю рибу  знищили браки етс..Форум перетворився на популістичний балаган. ІМХО.

 Ну, то таке. Краще поділіться як і де на хруща ловити зараз, маю хрущів, досвіду нема. Хочу почути гуру.

Мо бомбарду здарувати, колись набрав як з гвалту:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був у цю неділю в Малеве на Стиру, всі місцеві, а також приїзджі ловлять на хруща. Головля в березі бачив дуже багато і великого розміру, але при мені ніхто не зловив його, чув говорили рибаки між собою по 1, 2 штуки зловили. Я ловив окуня на уху, до 12 годин зловив 7 штук середнього розміру на активну класичну приманку віброхвіст класік від фанатіка, всі інші приманки мовчали поляріси, нано мінов, вагабонд, бебі рок віш і тому подібне мовчали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 часов назад, Grekus сказал:

0, не зли маньяка він адмін. а звітів нема бо він  ще не созрел. всеж запрет. п.с. на стиру він не ловить. він ловить тільки за гроші. на платних. шоб ніцкого не ібло скікі він забере а скіко випустить. заплатив шо хоче те і робить. Я не прав.

я вже майже ніде не ловлю. Платні задовбали своєю зажерливістю й відсутністю риби, а на стирю ловити не вмію та й не люблю течії. Цього року ще не їздив й великої охоти вже чомусь не маю :( 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

я вже майже ніде не ловлю. Платні задовбали своєю зажерливістю й відсутністю риби, а на стирю ловити не вмію та й не люблю течії. Цього року ще не їздив й великої охоти вже чомусь не маю :( 

пісімістічнєнько((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 годин тому, Slavco сказано:

 Краще поділіться як і де на хруща ловити зараз, маю хрущів, досвіду нема.

Підготовка:

До кінця шнура (бажано нормального діаметру, типу 6-8-10лб) прикріплюємо водонабірний поплавок за одне вушко, до другого вушка 1-1,5м флюра діаметром 0,2-0,3 (я беру санлайн) до іншого кінця не крупний трійничок, краще двійник (не так топить хруща) або на крайняк крупного одинарного гачка. На гачок хруща і вуаля.

Процес:

Закид під протилежний берег в вікно між деревами і сплавляю під навислим гіллям спостерігаючи за комахою на воді в очікуванні характерного виходу рибки. Покльовка швидка, тому основне не прозівати момент появи на поверхні бурунця. Необхідна потужна підсічка, так як шнур пливе і витягується в "пузо".

Фінал:

Якщо все зроблено вірно рибка на другому кінці шнура робить приємний натяг, а потім після фотосесії іде додому плавати-підростати (не котові на сніданок), так як даний вид риби не характеризується кулінарними якостями (купа костей не радує).

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...