Перейти до змісту
  • 0

Запитання по Windows


nickel

Питання

Чому може не обновлятися Вінда 7? Щойно встановлена чиста вінда, з активатором Windows 7 Loader eXtreme Edition. Оновлення потрібне, бо не дає встановити ні Фотошоп ні Корел. Фотошопу треба Microsoft Visual C++ для роботи, встановив, але почало просити якусь бібліотеку kernel32.dll, яка знаходиться в якомусь оновлені. А Корел взагалі відмовляється встановлюватись, пише щось типу "Не встановлено всі оновлення Віндовс".

Те, що в Гуглі в перших рядках видачі спробував.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповіді 313
  • Створено
  • Остання відповідь

Найкращі автори у питанні

Рекомендовані повідомлення

  • 0
3 часа назад, Bliksss сказал:

Хтось з бордівчан, вже запускав андроїд-додатки на він11 - використовуючи вбудовані можливості системи?

Є костилі?

Проги норм, ігри фрізять. "Використовуючи вбудовані можливості системи?", вони там не зовсім вбудовані) Драг енд дроп не працює, щоб налаштувати установку з апк треба скачувати через моб хром і тд. Тобто не можна тупо в вінді скачати, два рази кляцнути і встановити. 
Скаду так - поки ліві емулятори значно потужніші і кращі. Теж думав що воно буде в вінду автоматом інтегровано. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
1 година тому, AnimaNoir сказано:

Проги норм, ігри фрізять.

це все - заради однієї гри, дитина попросила, а вона є тільки під андроїд ( планшет на iOS - не підходить)

от і думав встановити на він11 та обійтись без емуляторів, для своїх потреб - все через емулятор, мене влаштовує, а дитині - не хочеться пояснювати що куди.

Дякую за відгук, але, мушу хоч спробувати - обіцяв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
20 годин тому, AnimaNoir сказано:

Скаду так - поки ліві емулятори значно потужніші і кращі.

Вбудований в вінду  емулятор iso файлів - жирний і чіткий.

До того, що тільки не було.. . Nero всякі Virtual drive-и чи подібні приблуди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
1 година тому, Zheny@ сказано:

Вбудований в вінду  емулятор iso файлів - жирний і чіткий.

Вангую, @AnimaNoir - мав на увазі емулятори андроїда.
Хоча, взяти як ти кажеш - Virtual Drive та "нюрку" - функціонал куди більший ніж просто емуляція диска. А так - віртуалку можна і "вбудованими можливостями" запустити, хоча, як ти думаєш - навіщо пишуть сторонні емулятори, якщо вінда і так може все зробити? ;)

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
1 година тому, Bliksss сказано:

Вангую, @AnimaNoir - мав на увазі емулятори андроїда.
Хоча, взяти як ти кажеш - Virtual Drive та "нюрку" - функціонал куди більший ніж просто емуляція диска. А так - віртуалку можна і "вбудованими можливостями" запустити, хоча, як ти думаєш - навіщо пишуть сторонні емулятори, якщо вінда і так може все зробити? ;)

Я вів до того, що можливості вінди розширюються. Допилюються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0

Вроді я і не повний нуб у Windows, але потрібна допомога. І так, Windows 10. На диску С: на 120Гб, ОС та програми займають 45Гб, і 65Гб займає папка System Volume Information. І це мене не влаштовує. Повідключав і повидаляв вже всі точки відновлення системи, вимкнув історію файлів, повидаляв непотрібні системні файли через очистку диску, почистив WinSxS, але місця набагато більше не стало. Вирішив видаляти вручну. Дав вже всі дозволи, які тільки можливо, але самі файли у папці не видаляються, не переіменовуються, і взагалі нічого з ними робити не дає, тільки дивитися. Тобто, система вроді як видаляє файл, показує попередження що файл системний і видаляти ніззя, потім іде процес видалення, і вроді все ОК, ніякої помилки не видає, але файли як були на місці, так і лишаються. Фігня якась. Думаю, десь із дозволами щось провтикав, але не розумію, де саме.

SI.thumb.jpg.b5b38abf30cf54d311136a292f4d85e7.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0

@Serpent

 

https://remontka.pro/winsxs-windows/

 

Спойлер

 

Очистка папки WinSxS в Windows 10

Прежде чем говорить об очистке папки хранилища компонентов WinSxS, хочу предупредить о некоторых важных вещах: не пытайтесь удалить эту папку. Просто довелось видеть пользователей, у которых папка WinSxS не удаляется, они используют методы, похожие на описанные в статье Запросите разрешение от TrustedInstaller и в конце-концов удаляют ее (или часть системных файлов из нее), после чего удивляются, почему система не загружается.

В Windows 10 папка WinSxS хранит не только файлы, связанные с обновлениями, но и файлы самой системы, используемые в процессе работы, а также для того, чтобы вернуть ОС в исходное состояние или выполнить некоторые операции, связанные с восстановлением. Итак: какой-то самодеятельности при очистке и уменьшении размера этой папки не рекомендую. Следующие же действия безопасны для системы и позволяют очистить папку WinSxS в Windows 10 только от ненужных резервных копий, создаваемых при обновлении системы.

  1. Запустите командную строку от имени администратора (например, через правый клик по кнопке Пуск)
  2. Введите команду Dism.exe /online /cleanup-image /AnalyzeComponentStore и нажмите Enter. Папка хранилища компонентов будет проанализирована и вы увидите сообщение о необходимости ее очистки. Проверка необходимости очистки WinSxS
  3. Введите команду Dism.exe /online /cleanup-image /StartComponentCleanup и нажмите Enter для запуска автоматической очистки папки WinSxS. Очистка папки WinSxS в Windows 10

Один важный момент: не следует злоупотреблять этой командой. В некоторых случаях, когда резервных копий обновления Windows 10 в папке WinSxS нет, после выполнения очистки, папка может даже слегка увеличиться. Т.е. производить очистку есть смысл, когда указанная папка слишком, на ваш взгляд, разрослась (5-7 Гб — это не слишком).

Также очистку WinSxS можно произвести автоматически в бесплатной программе Dism++

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0

5-7 Гб — это не слишком:D

Ого, яка прогресивна ОС Віндовс 10:D

На ноуті стоїть Він 8,1 і вся папка з ОС займає 3,4ГБ.І процесів тільки 31.Відразу після загрузки 27.Правда 32 біт версія.

197378840_.thumb.jpg.a68d6b5fe674a104b6c2e722f48414a6.jpg

234055043_.thumb.jpg.25443de9ce749d69384bb1bedc272763.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0

у віндовс 8 частенько зносив System Volume Information і нічого не відбувалось (в мене точки відновлення вимкнені, навіщо вони, якщо win8 за 9 років ніразу не вилетіла :)). В принципі в цій папці не повинно нічого такого бути, якщо точки відновлення відключені. Напевно і Reg Organizer непогано все чистить, хоча можливо в wind 10 якось по іншому

А на рахунок winsxs, то краще чистити тим же reg organizer або диск - очищення диска - видалити системні файли, якщо вручну, то уважно дивитись, що видаляти

Змінено користувачем charlie
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0

Ще питання по мовній панелі.

Якось витягнув панель сюди (картинка 1)

 

https://ibb.co/ccTXfHS

 

Як її повернути в таке положення? (картинка 2)

 

https://ibb.co/pQrSDTf

Змінено користувачем Arden
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0

Налаштування-пристрої-ввід. Клацнути "Додаткові настройки клавіатури" і

зняти галку "використовувати мовну панель..."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0

Нещодавно перейшов на вінду 11, ніяка не збірка, офіційна вінда з офіційного сайта, версія Домашня 22621.1105.

В ній вбудований офіційний поштовий клієнт Версия 16005.14326.21256.0

Добавив я в нього дві своїх пошти, одну на i.ua, і другу на gmail.com.

І от якщо перша прекрасно працює, отримує, відправляє листи, то з gmail якісь проблеми, видає мені отаке віконечко

 

1.thumb.jpg.18f0362e927ded72962e882b3a3405c2.jpg

 

 

Відповідно направляє на сторінку як потрібно вмикати той IMAP, глянув я в себе, включений у мене той IMAP

 

 

2.thumb.jpg.3cfc94c9d24e5d0effbb4b5f2b5b248a.jpg

 

Папки ніби теж включені. А от де глянути параметри Сервер вхідної пошти (IMAP), Сервер вихідної пошти (SMTP), то я в тому вбудованому поштовику навіть не знаходжу :wacko:

 

3.thumb.jpg.d772d692b623be46e8ed1197dd761eae.jpg

 

Там де має бути за логікою інструкції в першій стрічці "керування обліковими записами" , то там все що є це задати назву для облікового запису і параметри частоти його синхронізації, все, ніяких серверів, портів, протоколів...

Ніби й банальна така дитяча проблема, з чим чим, а з поштою точно ніколи не мав проблем, але от дожився... є ідеї що не так ? куда дивитись , в чому собака зарилась ?

 

P.S. маленьке уточнення - клієнт пошту схоже таки отримує, тільки відправити не може

Змінено користувачем SergLutsk
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0

Ставив знайомому Він11 про, в нього з ноутом йшов ліцензійний Він11 Хоум...

Де цю цифрову ліцензію видалити?

 

 

758588033_IMG_20230130_003046_0922.jpg.dac69bbd22a78ae5731965159434d16e.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0

В Інтернеті десь є інструкція, сам колись грався пів дня не міг поставити замість 10 домашня, 10 про.

 

Ставиш вінду і вводиш той код, і вона якби відвязується і тоді далі ставиться та яка тобі треба.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0

В тому і проблема що немаю на руках...

 

Нехай пробує так 

Пуск  

пункт Настройки

  > Система 

 > Активація

  > Оновити ключ продукту

 > Змінити ключ продукту.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0

А по моєму питанню з поштою немає у когось ідей ? Так і вискакує далі те жовте віконечко про "настройки Gmail не позволяют нам получить доступ к вашей почте". Хоча при цьому клієнт успішно автоматично отримує пошту, повідомляє про прихід. В принципі по роботі мене все влаштовує і задовільняє окрім того що не можу позбутись того віконечка, тобто кожні кілька хвилин поки сидиш в пошті мусиш його закривати, а воно знову вискакує через деякий час.

Пробував гуглити, але певно щось не так запитую, бо окрім тих самих рекомендацій "включіть IMAP" (який у мене давно увімкнений) більше нічого подібного так і не надибав :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
1 година тому, SergLutsk сказано:

Пробував гуглити

Я загуглив і знайшов цілком робочий спосіб - при додаванні акаунту вибрати "Google", ввійти під своїми логін/пароль, підтвердити дозволи і користуватися поштою. Ніяких повідомлень не видає, листи надсилає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0

хтось з бордівчан - вже юзав Tiny 11? на хабрі - багато пишуть, думки - різні.

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
1 година тому, SergLutsk сказано:

включіть IMAP

Так само зайшов щойно через Imap - в Гугл в обліковому записі в "безпека - Доступ для менш безпечних додатків" створив пароль додатка для "Пошта". В налаштуваннях поштового клієнта Windows ввів цей пароль. Також як ім'я користувача обов'язково повинна бути електронна адреса gmail.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
8 годин тому, YVitaliy сказано:

Я загуглив і знайшов цілком робочий спосіб - при додаванні акаунту вибрати "Google", ввійти під своїми логін/пароль, підтвердити дозволи і користуватися поштою. Ніяких повідомлень не видає, листи надсилає.

Якби ж було все так просто. Ну щойно ще раз видалив акаунт гугл з поштового клієнта, ще раз додав точно так як ти написав і через кілька хвилин любувався знову тим самим віконечком...

Потім подумав можливо "заважає" подвійна автентифікація в налаштуваннях безпеки акаунта гугла, вимкнув її, теж не допомогло, те саме. Тоді вирішив ще погратись з оцим

8 годин тому, YVitaliy сказано:

Так само зайшов щойно через Imap - в Гугл в обліковому записі в "безпека - Доступ для менш безпечних додатків" створив пароль додатка для "Пошта". В налаштуваннях поштового клієнта Windows ввів цей пароль. Також як ім'я користувача обов'язково повинна бути електронна адреса gmail.

Я то пароль створив цей для додатка пошта, але так і не знаходжу як і куда ти його вписав.  Адже, як я вже згадував раніше, якщо в додатку пошта перейти в "параметри-керування обліковими записами" і там вибрати гугл пошту, то все що можна зробити у випавшому віконечку - це змінити терміни синхронізації і видалити акаунт, все ! Ось скрін 

 

 

А в білому полі можна просто задати назву для тої пошти, не саму адресу.

 

Змінено користувачем SergLutsk
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
6 годин тому, YVitaliy сказано:

В налаштуваннях поштового клієнта Windows ввів цей пароль. 

Де саме вводив ? Можна скрін ? У мене таке відчуття що у нас різні меню

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
3 хвилин тому, SergLutsk сказано:

різні меню

В клієнті правою миші по своєму обліковому записі - настройки облікового запису.

Mail.thumb.png.e664284657fcb0dfd53ddcc6089e8df7.png

Коли вніс електронну скриньку в поле "ім'я користувача", то воно стало сіре і вже не дає змоги редактувати.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
16 хвилин тому, SergLutsk сказано:

там вибрати гугл пошту

Пароль для додатку я створював для Imap протоколу, скрін вище для пошти по IMAP. В гугл віріанті меню аналогічне з твоїм. По IMAP теж спочатку вилазило жовте віконце, після вищевказаних маніпуляцій пропало. Що саме допомогло - не скажу, обидві операції виконав одночасно.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
49 хвилин тому, YVitaliy сказано:

Пароль для додатку я створював для Imap протоколу, скрін вище для пошти по IMAP. В гугл віріанті меню аналогічне з твоїм. По IMAP теж спочатку вилазило жовте віконце, після вищевказаних маніпуляцій пропало. Що саме допомогло - не скажу, обидві операції виконав одночасно.

Так нарешті вийшло ! :90: Додав акаунт через меню типу пошти IMAP, спочатку ввів звичайний пароль від пошти, але клієнт почав мені ругатись і видавати трикутники зі знаками оклику що мовляв дані пошти застарілі. Тоді через правий клік попав в таке віконце як на твоєму скріні і там ввів той довгий пароль з меню безпеки гугла. І о чудо: жовте віконце здається вже хвилин 10 не з'являлось, ура ! Вельми вдячний за допомогу ! Рішення таки не зовсім внятно логічне і у мене немає логічного пояснення що перед цим було не так.

Але, відправка як не працювала так і не працює :wacko:  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
5 хвилин тому, SergLutsk сказано:

Але, відправка як не працювала так і не працює

В налаштуваннях серверів так?:

Mail1.thumb.png.d560377b52df158d47219f5eef10ea73.png

Настройки облікового запису - параметри синхронізації вмісту - облікові дані для сервера вхідної та вихідної пошти.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...