Перейти до змісту
  • 0

Запитання по Windows


nickel

Питання

Чому може не обновлятися Вінда 7? Щойно встановлена чиста вінда, з активатором Windows 7 Loader eXtreme Edition. Оновлення потрібне, бо не дає встановити ні Фотошоп ні Корел. Фотошопу треба Microsoft Visual C++ для роботи, встановив, але почало просити якусь бібліотеку kernel32.dll, яка знаходиться в якомусь оновлені. А Корел взагалі відмовляється встановлюватись, пише щось типу "Не встановлено всі оновлення Віндовс".

Те, що в Гуглі в перших рядках видачі спробував.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповіді 303
  • Створено
  • Остання відповідь

Найкращі автори у питанні

Рекомендовані повідомлення

  • 0
11 годин тому, Lisovic сказано:

В основному різниця в ядрах, частоті і наявності турбобуста і гіпертрейдинга, також ще відрізняються наявністю різних додаткових технологій і інколи інструкцій. Але ці відмінності часто різні в залежності від поколінь.

Якшо хочеш побачити в чому різниця то ідеш на  https://ark.intel.com , вибираєш процесори, які тебе цікавлять, додаєш їх в порівняння і дивишся в чому їх відмінності.

я думаю, що питання стояло трохи інакше :) але в принципі і так можна. 

 

Загалом, колись чув / читав дуже цікаву статтю .

Типу всі процики (інтел особливо) робилися як один. Тобто (умовно) - і7. Це ідеал. Де працює абсолютно все задумане.

Як з'явилися "менші брати" ?- все просто - це брак. :)

Не працював ВЕСЬ кеш - відключили  частинку - пройшов всі тести - став і5.  Не працює на потрібних частотах- став ще меншим - і3.  і т.д. Целерон - це "дніщє" , де виключене абсолютно все, для стабільної роботи.

Через те проци в принципі дорогі, бо відсоток браку - дууууже великий, все це специфіка роботи з кремнієвими пластинами.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
9 годин тому, Zheny@ сказано:

Як з'явилися "менші брати" ?- все просто - це брак.

В загальному да, але не тільки, інтел крім несправних блоків в менших моделях ще любить відключати різні плюшки, чи блокувати деякі інструкції, щоб різниця між моделями була значно більшою, причому у різних поколіннях ці відмінності можуть бути різними.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
12 хвилин тому, Lisovic сказано:

В загальному да, але не тільки, інтел крім несправних блоків в менших моделях ще любить відключати різні плюшки, чи блокувати деякі інструкції, щоб різниця між моделями була значно більшою, причому у різних поколіннях ці відмінності можуть бути різними.

я в загальному описав.

Звісно що інші покоління, інший техпроцес і т.д.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0

Кто-то уже ставил обновление win 10 2Н20?

Нормально стает? Какое время ориентировочно занимает обновление?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
36 хвилин тому, Arden сказано:

Кто-то уже ставил обновление win 10 2Н20?

Нормально стает? Какое время ориентировочно занимает обновление?

Це  ж ніби повноцінна система.  Чому оновлення?  В мене вже давно стоїть!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
1 час назад, Zheny@ сказал:

Це  ж ніби повноцінна система.  Чому оновлення?  В мене вже давно стоїть!

 

В мене версія 2004 і є ніби 1908 чи 1909.

Всі комп’ютери попросили оновлення до 2Н20.

 

8382Screenshot_1.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0

Я оновив. Більше того - ставив з нуля, тому як ця версія доступна до скачування :)

І це не онова як така, це, фактично, нова версія вінди.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0

Є ноут Hewlett-Packard HP ProBook 4545s. На нього встановлено Windows 7. Вінда дрова на мережеві адаптери не знаходить. На офсайті 12 різних драйверів. Як взнати які мені треба, не перебираючи їх по черзі? Чи драйверпак (офлайн) закинути на флешку і не мучитися?

У вкладенні звіт AIDA.

image.thumb.png.50ddd67b2f5a62cd69e2eeb5fe1d0998.png

 

Ноутбук.htm

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0

 

1 час назад, nickel сказал:

Є ноут Hewlett-Packard HP ProBook 4545s. На нього встановлено Windows 7. Вінда дрова на мережеві адаптери не знаходить. На офсайті 12 різних драйверів. Як взнати які мені треба, не перебираючи їх по черзі? Чи драйверпак (офлайн) закинути на флешку і не мучитися?

У вкладенні звіт AIDA.

image.thumb.png.50ddd67b2f5a62cd69e2eeb5fe1d0998.png

 

Ноутбук.htm 507 \u043a\u0411 · 1 download

Кинути якусь лайтову збірку sdi на флешку. Підтягне мережу, а тоді вже можна до актуальних обновитись. 
Або через диспетчер задач, глянути device id та вручну качнути потрібний.

 

Змінено користувачем AnimaNoir
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0

drv.thumb.JPG.3c66839435ae344b22f1a6e1727500a7.JPG

теоретично так

p.s. не люблю я всякі драйвер пако-інсталлери. бо вони люблять усякі яндексбраузери втулити, навіть коли всі галочки познімаєш :)

Змінено користувачем vampirich
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
1 час назад, nickel сказал:

Є ноут Hewlett-Packard HP ProBook 4545s. На нього встановлено Windows 7. Вінда дрова на мережеві адаптери не знаходить. На офсайті 12 різних драйверів. Як взнати які мені треба, не перебираючи їх по черзі? Чи драйверпак (офлайн) закинути на флешку і не мучитися?

У вкладенні звіт AIDA.

image.thumb.png.50ddd67b2f5a62cd69e2eeb5fe1d0998.png

 

Ноутбук.htm 507 \u043a\u0411 · 1 download

 

Ось цю строку в свойствах невідомого приладу скопіювати і в пошук в гугл, там і покаже, що це таке.

12121212.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
58 минут назад, vampirich сказал:

теоретично так

p.s. не люблю я всякі драйвер пако-інсталлери. бо вони люблять усякі яндексбраузери втулити, навіть коли всі галочки познімаєш :)

Так, ці дрова підійшли є інтернет по шнуру і вайфай, але чомусь інші драйвери не хочуть встановлюватися (Не знайдено драйвер) як і оновлення Віндовс. Ставив чисту 7 і крякав Chew7. ХЗ що це за кряк і як він ламає Вінду, скачав разом з образом на Толоці.  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0

Код помилки оновлення Вінди 80072EFE. Гугл каже:

Основной причиной ошибки 80072EFE в центре обновления Windows является разрыв соединения между вашим компьютером и серверами microsoft.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
1 хвилина тому, nickel сказано:

Код помилки оновлення Вінди 80072EFE. Гугл каже:

Основной причиной ошибки 80072EFE в центре обновления Windows является разрыв соединения между вашим компьютером и серверами microsoft.

там іще буває що саму обновлялку треба обновити, щоб все почало обновлятися :)

https://mywebpc.ru/windows/80072efe-update/

пункт номер 2

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
23 хвилин тому, nickel сказано:

Код помилки оновлення Вінди 80072EFE. Гугл каже:

Основной причиной ошибки 80072EFE в центре обновления Windows является разрыв соединения между вашим компьютером и серверами microsoft.

Підтримка 7-ки закінчилася.

А загалом, є для більшості ноутів програмуліна типу Асистента.

Ставиш лише дрова до мережі дротової. (якщо є змога, хоча з ними найпростіше), і качаєш ту прогу. Інсталюєш і вона сама все робить! :)


 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
2 часа назад, vampirich сказал:

там іще буває що саму обновлялку треба обновити, щоб все почало обновлятися :)

https://mywebpc.ru/windows/80072efe-update/

пункт номер 2

Оновив обновлялку, запустив оновлення і пошук драйверів. Драйверів знову не знайшло, а оновлення крутиться, але прогресу не показує. Пішов додому, то завтра гляну скачалися чи ні.

1 час назад, Zheny@ сказал:

Підтримка 7-ки закінчилася.

Так, але  ставиш Вінду і оновлення, які виходили раніше, качаються. А тут не хочуть.

1 час назад, Zheny@ сказал:

А загалом, є для більшості ноутів програмуліна типу Асистента.

Ставиш лише дрова до мережі дротової. (якщо є змога, хоча з ними найпростіше), і качаєш ту прогу. Інсталюєш і вона сама все робить! :)

Завтра буду пробувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0

Женя все правильно сказав, оновлення вже тягнуться на 7ку. Навіть старі. 

Цитата

Начиная с февральского 2020 для семерки, обновления распространяются по программе "Extended Security Updates", официальная установка которых доступна только владельцам платной подписки

 

Варіант 1 (пробував)

Набор обновлений UpdatePack7R2 версия 21.6.10 від simplix.info

 

Варіант 2 (не пробував)

Скрипт для установки и интеграции платных обновлений (ESU)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0

Цілий день сьогодні ноут качає і встановлює оновлення Вінди, але дрова не знаходить ні Віндовими засобами ні тим що @Zheny@ скинув ссилку. Те що Женя скинув взагалі не зрозуміло чи щось робить, ніяких ярликів програма ніде не створила, той exe-шнік, що лежить в програм файлс /HP Software Framework нічого не запускає видимого. Хєрня якась ваші асистенти. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0

а дрова ти через диспетчер устройств пробуєш заставити його знайти і далі - обновіть драйвєр автоматічєскі?

І що воно на це каже?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
17 хвилин тому, nickel сказано:

Хєрня якась ваші асистенти.

Ой фсьо!

 

Я щойно старенький Dell таким способом оновлював.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
6 минут назад, Zheny@ сказал:

Я щойно старенький Dell таким способом оновлював.

Радий за тебе :)

Тицьни мене в такого асистента (Windows 7/64)

https://support.hp.com/ua-ru/drivers/selfservice/hp-probook-4545s-notebook-pc/5229461/model/5229464?sku=H5K23EA

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
7 хвилин тому, nickel сказано:

Радий за тебе :)

Тицьни мене в такого асистента (Windows 7/64)

https://support.hp.com/ua-ru/drivers/selfservice/hp-probook-4545s-notebook-pc/5229461/model/5229464?sku=H5K23EA

Ти коли знаходиш на сайт свій ноут - він просить ввести серійник, або сервісний номер.

тоді він має запропонувати автоматично знайти. Здається є таке в НР.  Типу поставити якусь приблуду.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
28 минут назад, nickel сказал:

Радий за тебе :)

Тицьни мене в такого асистента (Windows 7/64)

https://support.hp.com/ua-ru/drivers/selfservice/hp-probook-4545s-notebook-pc/5229461/model/5229464?sku=H5K23EA

Якшо ще актуально ...

Мене інколи спасала софтина Driver Easy Pro 

Скануєісама викачує дрова.... Повільно правда але для окремих випадків як варіант.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...