Перейти до змісту
  • 0

Запитання по Windows


nickel

Питання

Чому може не обновлятися Вінда 7? Щойно встановлена чиста вінда, з активатором Windows 7 Loader eXtreme Edition. Оновлення потрібне, бо не дає встановити ні Фотошоп ні Корел. Фотошопу треба Microsoft Visual C++ для роботи, встановив, але почало просити якусь бібліотеку kernel32.dll, яка знаходиться в якомусь оновлені. А Корел взагалі відмовляється встановлюватись, пише щось типу "Не встановлено всі оновлення Віндовс".

Те, що в Гуглі в перших рядках видачі спробував.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповіді 303
  • Створено
  • Остання відповідь

Найкращі автори у питанні

Рекомендовані повідомлення

  • 0

Борда як і раніше працює краще Гугла, відповіді релевантніші. Але я все частіше звертаюся навіть не в Гугл, а до ШІ. Виходить скоро ШІ замінить Борду, хоча на днях пробував створити Телеграм бота нічого не розуміючи в програмуванні, то нічого у ШІ не вийшло, мабуть в Телеграм оновилися бібліотеки, а ChatGPT 3.5 ще про них не знає, тому виходив постійно мертвонароджений Франкенштейн. ЧатЖПТ постійно пропонував нові варіанти команд, але з часом вони стали повторюватися і на цьому моя кар'єра Python програміста завершилася. Значить в Борди ще є шанс на виживання )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
6 хвилин назад, AnimaNoir сказав:

Значить повезло. Бо скільки я не пробував, тупо витрачений час, в підсумку кидав вінду і робив все як треба)

А як треба? Створити нового користувача, а старого грохнути? Чи взагалі вінду переставити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
1 годину тому, nickel сказав:

А як треба? Створити нового користувача, а старого грохнути? Чи взагалі вінду переставити?

Новий користувач в 99% вирішує питання. Нова вінда в 100) Але задача була інша, тому і не пропонував)

Змінено користувачем AnimaNoir
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...