Перейти до змісту
  • 0

Запитання по Windows


nickel

Питання

Чому може не обновлятися Вінда 7? Щойно встановлена чиста вінда, з активатором Windows 7 Loader eXtreme Edition. Оновлення потрібне, бо не дає встановити ні Фотошоп ні Корел. Фотошопу треба Microsoft Visual C++ для роботи, встановив, але почало просити якусь бібліотеку kernel32.dll, яка знаходиться в якомусь оновлені. А Корел взагалі відмовляється встановлюватись, пише щось типу "Не встановлено всі оновлення Віндовс".

Те, що в Гуглі в перших рядках видачі спробував.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповіді 303
  • Створено
  • Остання відповідь

Найкращі автори у питанні

Рекомендовані повідомлення

  • 0

Так, все точно так само. Я ж ті сервери сам ручками ніде не вводив, лише свою пошту і пароль вбивав.

Причому, що цікаво, тестовий лист висить в "исходящих" і нічого більше, не видає ніякої помилки відправки, ні на що не ругається, просто висить і не переходить у відправлені.

А на твоємо скріні зразу над написом "Параметри синхронізації" є поле для вказання яке ім'я використовувати відправляючи пошту, в ньому має значення що вказати ?

Змінено користувачем SergLutsk
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0

Маю проблему з 10 віндою. Комп відправили в режим сліп, але він не заснув. Екран був чорний і комп ні на що не реагував. Натиснули ребут і комп перестав вмикатися, показував помилку 0xc0000225 і bad system config info. Пробував загрузитися по натисненню на ф8 усі 9 режимів, не допомогло. Пробував відновлення з загрузочної флешки усі варіанти, не допомогло. Вінда ліцензійна, флешка створена на сайті Майкрософта. Нагуглив відновлення з командного рядка. Там перед відновленням радили глянути на якому диску стоїть вінда. Запустив блокнот і через "відкрити файл" побачив що мій ссд диск з віндою, тепер не С, а G, можливо через те що це робилося через загрузочну флешку, тому диски помінялися місцями, а можливо це немає значення, але пишу все що бачив. Диск живий, дає по ньому переміщатися через меню блокнота. Потім в командному рядку дав команду bcdboot g:/windows, загрузочні файли створилися. Коли давав команду на диск С, то не створювалися. Але після загрузки комп все-рівно не вмикається, тільки тепер помилка 0xc0000001 і той самий стоп код: bad system config info. Якби не дружини робочий профіль, то переставив би вінду і не парився. А так потребую вашої допомоги, як загрузити вінду?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
3 minutes ago, alexvvv said:

а що там в профілі?

хз, їхній програміст дистанційно налаштовував. Ні я ні дружина самостійно не відновимо налаштування. Там впн-и, сервера, паролі і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0

Пробував запустити цю команду, тільки "С" замінив на "G". Написало, що не змогло виконати цю операцію

sfc /SCANNOW /OFFBOOTDIR=C:\ /OFFWINDIR=C:\Windows
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
35 хвилин тому, nickel сказав:

запустити цю команду

З win pe ця команда не відпрацює, потрібно зайти в середовище відновлення самої вінди, яку потрібно відновити, і там запустити cmd. Зазвичай процедура така-як тільки стартувало завантаження віндовс (але ще не вибив бсод) жати ресет, два- три рази, потім вінда сама перейде в середовище відновлення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
8 minutes ago, YVitaliy said:

З win pe ця команда не відпрацює, потрібно зайти в середовище відновлення самої вінди, яку потрібно відновити, і там запустити cmd. Зазвичай процедура така-як тільки стартувало завантаження віндовс (але ще не вибив бсод) жати ресет, два- три рази, потім вінда сама перейде в середовище відновлення.

Фізичну кнопку ресет? Якийсь варварський метод 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
18 minutes ago, YVitaliy said:

З win pe ця команда не відпрацює, потрібно зайти в середовище відновлення самої вінди, яку потрібно відновити, і там запустити cmd. Зазвичай процедура така-як тільки стартувало завантаження віндовс (але ще не вибив бсод) жати ресет, два- три рази, потім вінда сама перейде в середовище відновлення.

я робив як роблять на цьому відео

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0

Складно придумати гірше заняття, ніж піднімати лежачу Вінду.

Не часто подібні справи закінчуються успіхом.

 

Всім своїм знайомим, для яких система є важливою і налаштування/софт вони/я відновити самостійно не здатні, раджу по свіжій системі робити: перше - створювати точку відновлення (за замовчуванням в Win10/11 воно викл.), друге - бекапити системний диск. Це безоплатна страховка робочого інтрументу, часу та нервів.

 

Успіхів тобі у цій нелегкій справі! 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
55 minutes ago, MaestroA said:

Складно придумати гірше заняття, ніж піднімати лежачу Вінду.

Не часто подібні справи закінчуються успіхом.

 

Всім своїм знайомим, для яких система є важливою і налаштування/софт вони/я відновити самостійно не здатні, раджу по свіжій системі робити: перше - створювати точку відновлення (за замовчуванням в Win10/11 воно викл.), друге - бекапити системний диск. Це безоплатна страховка робочого інтрументу, часу та нервів.

 

Успіхів тобі у цій нелегкій справі! 

На роботі так і робив. На домашньому ніколи такого не робив, так як завжди простіше було вінду переставити. Не вловив момент, коли комп перестав бути чисто домашньою іграшкою. (

Quote

створювати точку відновлення (за замовчуванням в Win10/11 воно викл.)

А це взагалі лише від тебе взнав. Не пам'ятаю щоб сам відключав, почав на програміста грішити

Змінено користувачем nickel
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
30 хвилин назад, Sergienko сказав:

Народе, хтось вже оновлювався до 11ї? Як вам?

можна буде оновлюватись коли 12 вийде :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
1 годину назад, Sergienko сказав:

Народе, хтось вже оновлювався до 11ї? Як вам?

Давно. Через спеціальний скрипт(якщо треба скину назву), сам качає, сам установлює (з збереженням даних, прог ярличків). Вінда як вінда, не бачу різниці між 10. Оновлення через день прилітають. Спочатку незвично було, зараз звик. По продуктивності 1в1.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
3 hours ago, Sergienko said:

Народе, хтось вже оновлювався до 11ї? Як вам?

нормально, але треба качати  проги щоб повернути як було

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0

А в мене глюк, не підходить код-пароль...

Ноут пішов в сон і все, нічого там не лазив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
5 годин назад, Sergienko сказав:

Народе, хтось вже оновлювався до 11ї? Як вам?

Мається на увазі 23H2 чи Windows 11 загалом?

Я кайфую.

Моя думка, Windows з кожною версією ставала і стає тільки краще. Я в свій час не мав проблем з жодною, в т.ч. Vista і 8.

 

31 хвилину назад, Oli сказав:

А в мене глюк, не підходить код-пароль...

Який код-пароль?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0

Якщо рівняти перехід з сімки до десятки з точки зору середньостатистичного користувача - з'явилась купка всяких функцій, які корисні, зручні, і яких нема у сімці. Якщо взяти перехід з десятки до одинадцятки - то для середньостатистичного користувача зміни відчуються в основному в інтерфейсі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0

Це ад для енікейщика та адміна, чомусь в серверних вони все на тому місці, а от мляха як десктопна то все ховають, міняють, що людині по пам'яті по телефону важко підказати куди тицяти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
2 години назад, vampirich сказав:

Якщо взяти перехід з десятки до одинадцятки - то для середньостатистичного користувача зміни відчуються в основному в інтерфейсі

В 11-ці теж чимало зручних дрібниць у порівнянні з 10-кою.

Оскільки перейшов на старті 11, то пригадати все буде складно, але все ж спробую (якщо в чомусь помилюся, поправляйте):

* апдейтиться BIOS через Windows Update;

* в разів 10 швидше очищуються тимчасові файли через Система - Сховище;

* більше вбудованих додатків можна видалити штатним методом;

* тісніше інтегрується телефон на Android через вбудований додаток;

* тему Windows (світла/темна) можна змінити в дві дії;

* налаштування інтенсивності нічника;

* робота з *.rar (новинка в 23H2, на жаль поки не розуміє запаролених архівів);

* прокачаний блокнот з пам'яттю та вкладками;

* вкладки в Провіднику (хоча я ними не користуюся);

* засіб захоплення фрагментів вміє копіювати текст з зображень (нова фіча, тільки звикаю, свій телефон (Pixel 6а) без цієї особливості вже не уявляю, хоча там не зі скріншотів, а ще цікавіше).

 

Можна продовжувати, але треба напружувати пам'ять на ніч.))

Змінено користувачем MaestroA
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
1 годину тому, Oli сказав:

 

Пін ;)

 

Може клавітура щось барахлить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0

@MaestroA

І чим з того всього перечисленого реально буде користуватися середньостатистична бухгалтерша, чи умовнтй студент?

Я ніби як трішки айтішник але... З того всього перерахованого мені реально потрібно блокнот, щоб не ставити лишній софт.. підтримка рар... все одно без окремого архіватора поки не обійдешся.

частина того всього перерахованого відноситься до інтерфейсу (типу теми і т д) а другою половиною перераховані вище категорії навіть і не користуватимуться

От біос через апдейт - дійсно корисна штука... цікаво, чи будуть випадки коли купа компів чи ноутів ляже через кривий апдейт?))

 

Змінено користувачем vampirich
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
29 хвилин назад, vampirich сказав:

І чим з того всього перечисленого реально буде користуватися середньостатистична бухгалтерша, чи умовнтй студент?

Якщо бухгалтерша знає тільки ярличок 1С, а студент - Chrome, то їм що Windows 11, що 10, що XP. Вшистко єдно.))

А якщо юзати комп хоча би, як мій тато в 63 роки, працюючи в універі викладачем не інформатики, то гнучний нічник для такого собі вже зору - просто маст хев! (Особливо, коли звик до True Tone в iPhone.) Інтегрований архіватор rar - мінус одна стороння прога. Апдейти BIOS`а тепер відбуваються без допомоги сина (в мене за все життя ще жодна мамка не лягла). Програми блокнот, провідник, телефон, засіб захоплення фрагментів - теж ніби не айтішного напрямку, а масового користування.

Змінено користувачем MaestroA
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
Цитата

апдейтиться BIOS через Windows Update;

Я з вінди біос ще на xp прошивав. Через асус флеш ютіліти)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...