Перейти до змісту
  • 0

Запитання по Windows


nickel

Питання

Чому може не обновлятися Вінда 7? Щойно встановлена чиста вінда, з активатором Windows 7 Loader eXtreme Edition. Оновлення потрібне, бо не дає встановити ні Фотошоп ні Корел. Фотошопу треба Microsoft Visual C++ для роботи, встановив, але почало просити якусь бібліотеку kernel32.dll, яка знаходиться в якомусь оновлені. А Корел взагалі відмовляється встановлюватись, пише щось типу "Не встановлено всі оновлення Віндовс".

Те, що в Гуглі в перших рядках видачі спробував.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповіді 303
  • Створено
  • Остання відповідь

Найкращі автори у питанні

Рекомендовані повідомлення

  • 0
19 хвилин тому, nickel сказано:

почало просити якусь бібліотеку kernel32.dll, яка знаходиться в якомусь оновлені.

 

Це бібліотека - ядро OS MS Windows вона є і у вашій вінді.

 

Версії Windows і Фотошопа які?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
2 минуты назад, $ΩLΩMΩN сказал:

Версії Windows

Що мається на увазі?

2 минуты назад, $ΩLΩMΩN сказал:

Фотошопа які?

Перша вже перевірена на інших компах, а другу скачав, коли перша не пішла.

Adobe.Photoshop.CC.2017.u3.x86-x64.RU-EN

Adobe Photoshop 2021 22.0.0.35 RePack by KpoJIuK

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0

Підозрюю що оновлення тут ні до чого... можливо занадто новий фотошоп ставите. Спробуйте старішу версію

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
1 минуту назад, Абдул-Хамид сказал:

Підозрюю що оновлення тут ні до чого... можливо занадто новий фотошоп ставите. Спробуйте старішу версію

На інших компах стоїть також сьома вінда і цей же Фотошоп CC.2017

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
1 хвилина тому, nickel сказано:

Що мається на увазі?

 

Мав на увазі, яка версія Windows?

 

Ладно, якщо безпека не в приорітеті - ставте апдейтпак з лівих сайтів.

 

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
3 минуты назад, $ΩLΩMΩN сказал:

Мав на увазі, яка версія Windows?

7

Ти ж не це питав? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
5 минут назад, $ΩLΩMΩN сказал:

Ладно, якщо безпека не в приорітеті - ставте апдейтпак з лівих сайтів.

Завтра спробую, сьогодні вже робочий день скінчився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
5 minutes ago, nickel said:

7

Ти ж не це питав? :)

проф? хоме? ультімейт?

32біт? 64біт?

енг? русс? укр? китайська?

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
37 минут назад, Zevs_Isver сказал:

проф? хоме? ультімейт?

32біт? 64біт?

енг? русс? укр? китайська?

 

 

Максимальна, 64, російська

ru_windows_7_ultimate_x64_dvd_x15-65952

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
43 минуты назад, Абдул-Хамид сказал:

Підозрюю що оновлення тут ні до чого... можливо занадто новий фотошоп ставите. Спробуйте старішу версію

В мене ця вінда стоїть і на домашньому компі і ставлю, якщо хтось попросить. В усіх вона автоматично починає оновлюватися і я це дозволяю крім перевірки ліцензії. А тут вперше стикнувся щоб не обновлялося.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0

Підтримка оновлень сімки, ніби ще не закінчилася.

А от ця помилка доволі розповсюджена і причин вагон.

Я б почав з тестів вінта. Може бути таке, що файли записалися на  биті сектори і  тепер погано зчитуються (не зчитуються).

Вікторія тобі в поміч.

 

ну і качай чисті дистрибутиви системи - не зборки. Бажано MSDN образ  і версію VL (корпоративну).

  • +1 7
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0

Теж колись був адептом сімки. Доки не переконався, що на 10-ці (корпоративна LTSB-версія, без лишніх плюшок) SSD працює істотно швидше, а відеофайли 4К 60fps, які на сімці не хотіли нормально гратися (плеєри і кодеки перебирав тижнями), на 10-ці літають "з коробки".

 

А коли в мене вінда відмовлялася оновлюватися - доводилося руцями чистити журнал оновлень і деякі з них видаляти. Лише тоді запрацювало.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
6 часов назад, Zheny@ сказал:

Підтримка оновлень сімки, ніби ще не закінчилася.

А от ця помилка доволі розповсюджена і причин вагон.

Я б почав з тестів вінта. Може бути таке, що файли записалися на  биті сектори і  тепер погано зчитуються (не зчитуються).

Вікторія тобі в поміч.

 

ну і качай чисті дистрибутиви системи - не зборки. Бажано MSDN образ  і версію VL (корпоративну).

 

 

З вінтом все добре, а Вінда з офсайту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
1 година тому, nickel сказано:

З вінтом все добре, а Вінда з офсайту.

Перестав її, записавши на іншу флешку. 

 

або скачай іншу.  Скачай крпоративну. Маю ключика чесного. Якщо спрацює, то буде гуд. :)

 

Ну і @Yarchik має рацію.

Я в свій час не хотів переходити на 7-ку, немилою вона мені була. Потім, не міг нарадуватися. Далі така ж була історія з 8/8,1 - перейшов і красота!

Потім настав час 10-ки. Плювався...  А тепер ненарадуюся.

Стабільніша, легша, швидша!

 

Змінено користувачем Zheny@
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
11 минут назад, Zheny@ сказал:

Перестав її, записавши на іншу флешку. 

 

або скачай іншу.  Скачай крпоративну. Маю ключика чесного. Якщо спрацює, то буде гуд. :)

 

Станом на зараз: Зевс скинув лінк на SP1 з офсайту, Вінда оновилася до першого сервіс пака і побачила інші оновлення, залишив на ніч включеним, вона качає оновлення і поступово їх встановлює. Як закінчить, то буду пробувати ставити Фотошоп і Корел.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
18 минут назад, Zheny@ сказал:

Ну і @Yarchik має рацію.

Я в свій час не хотів переходити на 7-ку, немилою вона мені була. Потім, не міг нарадуватися. Далі така ж була історія з 8/8,1 - перейшов і красота!

Потім настав час 10-ки. Плювався...  А тепер ненарадуюся.

Стабільніша, легша, швидша!

 

Мова йде не про домашні компи і справа не в хочу не хочу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
22 хвилин тому, nickel сказано:

Мова йде не про домашні компи і справа не в хочу не хочу.

Тим більше, якщо не про домашні.

Я про домашні мовчу взагалі :)

 

У мене завжди парк машин не менше кількох десятків, а часом і сотень. Тому то з великого досвіду.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
3 минуты назад, Zheny@ сказал:

Тим більше, якщо не про домашні.

Я про домашні мовчу взагалі :)

 

У мене завжди парк машин не менше кількох десятків, а часом і сотень. Тому то з великого досвіду.

Женя, софт не дає перейти. Нащо в кожній темі починати срач, що ХР краще 98, 7 краща ХР, а 10 за 7?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
1 година тому, nickel сказано:

Женя, софт не дає перейти.

Це софт специфічний, який лише на 7-ці працює? 

1 година тому, nickel сказано:

Нащо в кожній темі починати срач, що ХР краще 98, 7 краща ХР, а 10 за 7?

Щоб донести людям, що ХР - гівно вимерлого мамонта.

Я ще зрозумію,  якщо цей якийсь станок з CPU і потрібна саме ХР і конкретна версія ПЗ, бо по-іншому воно не працюватиме.

Бо якщо це "мені так удобно" - то це відмазка.

 

Я сам від себе відмазувався 3 (майже 4) місяці, від переходу з Сервер 2008 на Сервер 2019. ( SQL теж мінятиму з 2008 на 2019).

Нарешті розгорнув на гіпервізорі тестовий 2019 і тестую там все, що крутиться на 2008. (до слова сказати, 2008-мому серваку уже 7 років.) 

Був спочатку "залізним", згодом переїхав у віртуальний світ, і тепер подорожує по датацентрам Європи у вигляді віртуального! :)

 

Я веду до того, що зміни невідворотні. І рано чи пізно потрібно буде переїхати на нову ОС. От тільки краще це робити підготовленим.

 

Щодо Windows 7 Enterprise , то я на повному серйозі. Можу поділитися чесним ключем ліцензії.  Якщо він ще працює :)

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
55 минут назад, Zheny@ сказал:

Це софт специфічний, який лише на 7-ці працює? 

Той що в нас в наявності - так.

Цитата

Я ще зрозумію,  якщо цей якийсь станок з CPU і потрібна саме ХР і конкретна версія ПЗ, бо по-іншому воно не працюватиме.

Бо якщо це "мені так удобно" - то це відмазка.

Вважай, що в нас станки ЧПУ. Є навіть з апаратним ключем. Софт новіший в природі на деякі станки є, але він коштує дорого. Ломаний не завжди існує в природі. А якщо і існує, то ще треба написати профіль під новий софт. Пісатєль не з Луцька. Йому треба оплатити проїзд в дві сторони, проживання і роботу з написання профілю.

Цитата

Я сам від себе відмазувався 3 (майже 4) місяці, від переходу з Сервер 2008 на Сервер 2019. ( SQL теж мінятиму з 2008 на 2019).

Тобі за це гроші платять, а мені платять зовсім за інше.

Цитата

Я веду до того, що зміни невідворотні. І рано чи пізно потрібно буде переїхати на нову ОС. От тільки краще це робити підготовленим.

Є станки, де виробник вмер раніше ніж вийшла нова ОС. Новий софт виходить, бо виробник софту і обладнання - різні фірми, але нового драйвера ніхто не напише. Навіть якщо виробник не вмер, то драйвера під нові осі не пише, бо виробництво цього обладнання припинено і вже виходить нове обладнання на новому софті для нових ОСей.

Так от враховуючи всі ці проблеми при зміні ОСі, нормальна людина залишиться на старій ОСі без вищенаведених проблем і витрат. Тому в мене ще досі два станка на ХП і один на 7. Та й компи, які працювали на ХП, зараз переводити на 10 ще те задоволення буде.

Цитата

Щодо Windows 7 Enterprise , то я на повному серйозі. Можу поділитися чесним ключем ліцензії.  Якщо він ще працює :)

Скидай, але я його хіба на домашньому компі задію. :)

Змінено користувачем nickel
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
5 годин тому, Yarchik сказано:

(корпоративна LTSB-версія,

А от тут я мав граблі!  Ми вже її LGBT версією назвали :)

Мусили її зносити на користь звичайної PRO версії, бо в цій, щось там не фуричило як слід. (мова йде про SolidWorks і супутні до нього плюшки).

Особисто я відкрив для себе версію for WorkStation (10-ка).

 

@nickel  так, згоден. Стикався з таким. Питання знімаєтья.  Наразі скачав останню корпоративну версію 7-ки. Спробую ключика.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
1 година тому, Zheny@ сказано:

Я ще зрозумію,  якщо цей якийсь станок з CPU і потрібна саме ХР і конкретна версія ПЗ, бо по-іншому воно не працюватиме.

і не тільки станок https://www.securitylab.ru/news/365058.php?pagen=16

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
1 хвилина тому, alexvvv сказано:

і не тільки станок https://www.securitylab.ru/news/365058.php?pagen=16

Круто.

Але суть зрозуміла. Я сам із цим стикався. Хоча Windows Xp / 7 Embeded (для подібного обладнання) дуже гарно себе зарекомендувала. Стабільна робота.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0

і не тільки станок https://www.securitylab.ru/news/365058.php?pagen=16

 

Це із того що хто пролобіював, у нас в держ. органах теж Віндовс, хоча він коштує в рази дорожче, і можна з їхніми задачами на лінуксі сидіти й не паритись, але ні Віндовс, вся податкова на вінді сидить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...