Перейти до змісту
  • 0

Запитання по Windows


nickel

Питання

Чому може не обновлятися Вінда 7? Щойно встановлена чиста вінда, з активатором Windows 7 Loader eXtreme Edition. Оновлення потрібне, бо не дає встановити ні Фотошоп ні Корел. Фотошопу треба Microsoft Visual C++ для роботи, встановив, але почало просити якусь бібліотеку kernel32.dll, яка знаходиться в якомусь оновлені. А Корел взагалі відмовляється встановлюватись, пише щось типу "Не встановлено всі оновлення Віндовс".

Те, що в Гуглі в перших рядках видачі спробував.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповіді 303
  • Створено
  • Остання відповідь

Найкращі автори у питанні

Рекомендовані повідомлення

  • 0
10 годин тому, Electronshik сказано:

Мені казали що у інтела починаючи з 7 покоління процесорів можливість включення віртуалізації у біосі заблоковано. Чи це вірно чи ні? 

7500.PNG

це мій проц і скріни з Гіпер-В та Віртуалбокса також мої.

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0

@Zheny@ , дякую за відповідь. Виходить що програми-віртуальні машини типу VMware, Oracleб тощо можна ставити на будь-які компи пізніх поколінь і проблем з цим не повинно бути?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0

можливо помиляюся, але при відключеній апаратній віртуалізації всяки вмвари теж повинні без проблем працювати, тільки будуть більше плужити, бо тоді віртуалізація програмна буде, а не апаратна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0

@vampirich ні, не працювали. Неможливо було створити 64-бітну віртуальну машину. Поки не заліз в біос та не включив віртуалізацію, нічого не виходило.

Змінено користувачем Electronshik
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
1 година тому, Electronshik сказано:

@Zheny@ , дякую за відповідь. Виходить що програми-віртуальні машини типу VMware, Oracleб тощо можна ставити на будь-які компи пізніх поколінь і проблем з цим не повинно бути?

Якраз таки з пізніми поколіннями все набагато краще. Бо віртуалізація краще реалізована.

ось 10 покоління і3-10100

virtu.PNG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0

Дякую за відповідь. Поясніть ще як для чайника: в чому взагалі різниця між і3, і5, і7 та і9? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
5 хвилин тому, Electronshik сказано:

Дякую за відповідь. Поясніть ще як для чайника: в чому взагалі різниця між і3, і5, і7 та і9? 

Грубо в кількості ядер і частоті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
2 годин тому, Electronshik сказано:

Дякую за відповідь. Поясніть ще як для чайника: в чому взагалі різниця між і3, і5, і7 та і9? 

 

Якщо зрозуміліше - чи більша цифра - тим крутіший проц.  Потужніший.

По аналогії з авто. 1,3 літра, 1,5 / 1,7/ 1,9/

Тільки і5 це десь 1,8-2,0 л

і7 уже 2,4/3,0/

і9 від 3л і до 5 і більше :)

 

Якось так.

 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
56 минут назад, Zheny@ сказал:

 

Якщо зрозуміліше - чи більша цифра - тим крутіший проц.  Потужніший.

По аналогії з авто. 1,3 літра, 1,5 / 1,7/ 1,9/

Тільки і5 це десь 1,8-2,0 л

і7 уже 2,4/3,0/

і9 від 3л і до 5 і більше :)

 

Якось так.

 

Вот би ще так про АМД проци хто пояснив.... з поколіннями індексами і тд ))) ато там шось туго.. чи то я не вникав.. )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
2 годин тому, Pavelix сказано:

Вот би ще так про АМД проци хто пояснив.... з поколіннями індексами і тд ))) ато там шось туго.. чи то я не вникав.. )

там каша!

справді.  Хай там хто що не каже, але теж... 754/ АМ2  (934) / (940) /АМ3 / FM1/ FM2 / AM4/ TR?

Під кожен сокет сої приколи.  АМ4 - то саме то. Під Райзени. останній - під ThreadRipper  - Дуже годний проц. І ціна "годна".. :)

 

Не гірша каша була на 775 сокеті. Там було кілька поколінь. після 478 - 775 одноядерні - двоядерні - двоядерні коре 2 дуо - коре дуо - Коре квад! 

з 1156 все ясно, 1155 - 2 варіанта Сенді брідж і Айві брідж - 1150 - 1151 (тут почалася теж каша від 6 по 9 покоління, яке без костилів не взаємозамінне) - 1200 (10пок).

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
25 минут назад, Zheny@ сказал:

там каша!

справді.  Хай там хто що не каже, але теж... 754/ АМ2  (934) / (940) /АМ3 / FM1/ FM2 / AM4/ TR?

Під кожен сокет сої приколи.  АМ4 - то саме то. Під Райзени. останній - під ThreadRipper  - Дуже годний проц. І ціна "годна".. :)

 

Не гірша каша була на 775 сокеті. Там було кілька поколінь. після 478 - 775 одноядерні - двоядерні - двоядерні коре 2 дуо - коре дуо - Коре квад! 

з 1156 все ясно, 1155 - 2 варіанта Сенді брідж і Айві брідж - 1150 - 1151 (тут почалася теж каша від 6 по 9 покоління, яке без костилів не взаємозамінне) - 1200 (10пок).

 

ех... а я так надіявся на таку ж аналогію з авто і літражем :D

 

а зараз з новми АМД процами та ж каша, за останні рік два?  Ну типу зараз ж інтел вроді як в жопі чуть і амд по ціні якості типу взувають... і я все надіявся що в новій ері орієнтуватись стане простіше..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
22 хвилин тому, Pavelix сказано:

ех... а я так надіявся на таку ж аналогію з авто і літражем :D

 

а зараз з новми АМД процами та ж каша, за останні рік два?  Ну типу зараз ж інтел вроді як в жопі чуть і амд по ціні якості типу взувають... і я все надіявся що в новій ері орієнтуватись стане простіше..

З новими райзнами, кажуть простіше.

Вони (між іншим), як і Інтел мають просту градацію.

 ryzen 3 / 5 /7  Як в інтела i3 /5/7 :) Ну і архітектура їхня Zen також має покоління.  Думаю, тут простіше розібратися.

Хай прийде адепт ЗЕН-а, і роз'яснить.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
25 хвилин тому, Pavelix сказано:

ех... а я так надіявся на таку ж аналогію з авто і літражем 

 

Може це смішно звучить, але більшість людей, хто не в темі ПК - розуміють! :)

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0

Дякую всім за роз'яснення.

У підсумку для себе можу зазначити з вищевказаного, що технологію віртуалізації підтримують всі сучасні процесори, материнські плати та наявний софт. Фактично на сучасний комп можна поставити віртуальну машину, питання лише може виникнути, на мою думку, у драйверах: якщо я захочу на сучасний комп ставити віртуальну він7. Чого тільки не зробиш заради МФУ ггг.

Тепер не можу зрозуміти чому мені гаряче доводили що ця технологія була заблокована у інтелах починаючи з 7-го покоління. Поясненням було те щоб користувачі не робили сервери з домашніх компів. І це казала людина, у котрої робота з компами її хліб.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
1 час назад, Electronshik сказал:

Тепер не можу зрозуміти чому мені гаряче доводили що ця технологія була заблокована у інтелах починаючи з 7-го покоління. Поясненням було те щоб користувачі не робили сервери з домашніх компів. І це казала людина, у котрої робота з компами її хліб.

 

а що тут дивного ? Люди з такою роботою, можуть навіть знайомим, при легкому апгрейді, доліпити опертивки, не те що з однієї партії і з однаковими характеристиками, а навіть від іншого виробника і не попередити, що це може бути однією з причин глюків і вильотів :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
9 годин тому, MANJAK11 сказано:

не те що з однієї партії і з однаковими характеристиками, а навіть від іншого виробника

Я лекцію прослухав тут від Літовця і Українця (каламбур), про це. Насправді не має значення виробники. Головне частоти і таймінги.

І ніяких вильотів і глюків.

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
46 minutes ago, Zheny@ said:

Насправді не має значення виробники. Головне частоти і таймінги.

100%

Згадати років 10-15 тому назад, як н@х різниця була? Потрібен об'єм - забив його тим цо є, далі - по ситуації...

Зараз - "балувані", давай з однієї партії і т.п. - маркєтінг... Хоча, можливо, для оверклокерів це і грає якусь роль, не бавлюсь таким.

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
34 минуты назад, Bliksss сказал:

100%

Згадати років 10-15 тому назад, як н@х різниця була? Потрібен об'єм - забив його тим цо є, далі - по ситуації...

Зараз - "балувані", давай з однієї партії і т.п. - маркєтінг... Хоча, можливо, для оверклокерів це і грає якусь роль, не бавлюсь таким.

Ну на частоту завжди дивились... якщо забити об"єм тим що є це норм але воно працюватиме не частоті найслабшоі планки... типу якось так було.. хз як зараз) настільки чутливе усе що ізза цього вильоти і тд...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
9 minutes ago, Pavelix said:

якщо забити об"єм тим що є це норм але воно працюватиме не частоті найслабшоі планки...

саме так, та й частоти були інші, типу 266 Mhz ))

 

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0

якби я колись на особистому досвіді не пересвідчився, я б не казав. Коли все ніби робить, а гра вилітає. Причсому не всі, і не в одному місці. А потім виявилось, навіть тест аіди не проходить різнобой по платкам. Тому не розказуйте тут будь ласка анекдотів ) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
26 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

різнобой по платкам. Тому не розказуйте тут будь ласка анекдотів

на одній частоті, з однаковими таймінгами - не працюють в штатному режимі?

P.S. Не буду розказувати як це було, але колись наші "китайські браття" - казали "маркіровка нє проблєма, проблєма в брєндє"

тобто, під "самсунг" вони не ризикнуть - "секір башка", а будь-який інший матюк - які питання?

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
1 час назад, Bliksss сказал:

на одній частоті, з однаковими таймінгами - не працюють в штатному режимі?

та хто на ті таймінги колись дивився ? максимум на частоту

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
2 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

та хто на ті таймінги колись дивився ? максимум на частоту

та хто ж знав... це зараз - всі вумними поставали...

  • Ха-ха 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
On 29.11.2020 at 22:18, Electronshik сказано:

Мені казали що у інтела починаючи з 7 покоління процесорів можливість включення віртуалізації у біосі заблоковано. Чи це вірно чи ні? 

Не правда, якшо процесор підтримує віртуалізацію то включити можна, інша справа що є процесори які не підтримують віртуалізацію (принаймні раніше були). Тут https://ark.intel.com

тут можна знайти свій проц і подивитись чи підтримує він вірталізацію, ще можуть бути варіанти що материнська плата урізана і в ній не реалізована підтримка, але це скоріш жлобство виробника аніж апаратне обмеження.

On 30.11.2020 at 13:50, vampirich сказано:

можливо помиляюся, але при відключеній апаратній віртуалізації всяки вмвари теж повинні без проблем працювати, тільки будуть більше плужити, бо тоді віртуалізація програмна буде, а не апаратна

Не всі віртуалізатор підтримують програмну віртуалізацію, vmware esxi не стана на систему без апаратної віртуалізації, vmware workstation теж здається не стає, хоча можу помилятись тут не пробував. 

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
On 30.11.2020 at 14:54, Electronshik сказано:

Дякую за відповідь. Поясніть ще як для чайника: в чому взагалі різниця між і3, і5, і7 та і9? 

В основному різниця в ядрах, частоті і наявності турбобуста і гіпертрейдинга, також ще відрізняються наявністю різних додаткових технологій і інколи інструкцій. Але ці відмінності часто різні в залежності від поколінь.

Якшо хочеш побачити в чому різниця то ідеш на  https://ark.intel.com , вибираєш процесори, які тебе цікавлять, додаєш їх в порівняння і дивишся в чому їх відмінності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...