Перейти до змісту
  • 0

Запитання по Windows


nickel

Питання

Чому може не обновлятися Вінда 7? Щойно встановлена чиста вінда, з активатором Windows 7 Loader eXtreme Edition. Оновлення потрібне, бо не дає встановити ні Фотошоп ні Корел. Фотошопу треба Microsoft Visual C++ для роботи, встановив, але почало просити якусь бібліотеку kernel32.dll, яка знаходиться в якомусь оновлені. А Корел взагалі відмовляється встановлюватись, пише щось типу "Не встановлено всі оновлення Віндовс".

Те, що в Гуглі в перших рядках видачі спробував.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповіді 303
  • Створено
  • Остання відповідь

Найкращі автори у питанні

Рекомендовані повідомлення

  • 0
39 минут назад, Zheny@ сказал:

 

Screen Recorder & Webcam Recorder

знайшов у Microsoft Store

 

Вікно зображення поверх всіх вікон у вінді.

Я пишу і воно мені заважає :)

 

 

30 минут назад, YVitaliy сказал:

Саме простіше - Media Player Classic (K-Lite Codec Pack). Є, думаю, практично у всіх.

То все не просто і не швидко. Все-таки елегантніше рішення через сайт "тест вебкамери". Єдиний недолік такого рішення, що гіпотетично, зображення з камери може бачити ще хтось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0

Куплю ключ до W7 7601 x64 Ultimate за демократичну ціну, вона все одно зараз вже не підтримується дрібномягкими.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
53 хвилин тому, HWman сказано:

Куплю ключ до W7 7601 x64 Ultimate за демократичну ціну, вона все одно зараз вже не підтримується дрібномягкими.

за те чудово ключ від 7 підходить для 10. Аж бігом!

Тому,  шукай на АЛІ. Там по 2 бакса були

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
17 хвилин тому, Zheny@ сказано:

за те чудово ключ від 7 підходить для 10. Аж бігом!

Стара машина, 10-ка пів дня лише свої оновлення на штатному залізі ставила(слабенький проц), я подумав, що 10-ка буде сама собі оновлення ставити і це буде труба для користувача.

W7 хороший варіант - вимкнув оновлення і більше не турбує, та й дрова офіційно лише для W7.

З ліцензією у мене свій бзік, але хотілось би віддати машину з ліцензійною віндою...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
26 хвилин тому, Zheny@ сказано:

за те чудово ключ від 7 підходить для 10. Аж бігом!

На моїй машині ключ на наліпці знизу для 7-ки підійшов для 11-ки :D.

ЗІ попередній запис відноситься до іншого ПК.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
4 годин тому, Zheny@ сказано:

за те чудово ключ від 7 підходить для 10. Аж бігом!

Тому,  шукай на АЛІ. Там по 2 бакса були

 

 

були. уже прикрили. в свій час я взяв пару ключів на 10 ПРО по ціні шото 50-100 грн =) чисто по приколу.

також там були на офіс. уже це все блоканули. то якісь ОЕМ ключі з туреччини чи шось таке.

на даний час є кілька сайтів де продають такі ключі, ну правда там ціна чуток вища стала. оден але, хз чи там їх реально видають, на алі то хоть який не який захист, а там хз. але разом з тим

 

на він 10 є два варіанти, які я використовую на ПК де ставлю 10ку:

1. ставлю LTSC. там апдейти вкрай рідкі. система значно стабільніша, але відповідно деяких плюшок може не бути, але і мусору менше

2. ставиш любу десятку і через групову політику виключаєш апдейти. мануали в гуглі. вуаля

варіант какбе 3. качаєш 7ку і трансформуєш її в якусь там "корпоративну" версію, туда накатуються секюріті апдейти по "лонгтерм спец підтримці". дослівно не передам. знову ж таки мануали  в гуглі. як не крути а сімка мені зе бест, особливо на старіші машинки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
1 хвилина тому, laser сказано:

1. ставлю LTSC. там апдейти вкрай рідкі. система значно стабільніша, але відповідно деяких плюшок може не бути, але і мусору менше

А от я навпаки відмовився від цієї LGBT версії.  ще з 2017 року. Де після "пєті" на Модерні їх було на кожному (майже) компі.  І проблема була  в тому, що там юзався SolidWorks, і з ним на цій вінді були проблеми. 

Некоректно він працював.  І зараз теж на теперішній роботі намагаюся позбутися. Дика та вінда. "Порізана" чи що.

 

4 хвилин тому, laser сказано:

качаєш 7ку і трансформуєш її в якусь там "корпоративну" версію, туда накатуються секюріті апдейти по "лонгтерм спец підтримці". дослівно не передам. знову ж таки мануали  в гуглі. як не крути а сімка мені зе бест, особливо на старіші машинки.

У мене навіть ключ є для корпоративної 7-ки. Але, вроді він вже не альо.

 

5 хвилин тому, laser сказано:

а сімка мені зе бест, особливо на старіші машинки.

Все залежить від заліза.

10-ка, все ж більше розкриває потенціал заліза.  Ну і те аеро в 7-ці,  трошки мене напрягало. Воно дуже вже гріло систему.

Якщо вже на те пішло, то краще 8,1. Якщо вже 10-ка ну ніяк не той во.

 

А азагалом, якщо не потрібно ніяких специфічних "віндових" прог - Бубунта наше фсьо :)

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
2 годин тому, Zheny@ сказано:

А азагалом, якщо не потрібно ніяких специфічних "віндових" прог - Бубунта наше фсьо :)

Адмінь.

Або Linux Mint

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0

Юзав убунту і віндовс 10 коли було 4 гіга оперативки і хдд, то убунта працювала шустріше по відчуттям, у тому пакеті програм, в якому я працюю, компіляція там і всякі такі штучки-дрючки.

Так що мізерномягкі потихеньку виходять з мого серця а воно наповнюється Linux'ом... Тим більш Лінукс як цяцька куди крутіше а ніж закритий по ісходнікам вІндус.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
5 хвилин тому, HWman сказано:

Юзав убунту і віндовс 10 коли було 4 гіга оперативки і хдд, то убунта працювала шустріше по відчуттям, у тому пакеті програм, в якому я працюю, компіляція там і всякі такі штучки-дрючки.

Так що мізерномягкі потихеньку виходять з мого серця а воно наповнюється Linux'ом... Тим більш Лінукс як цяцька куди крутіше а ніж закритий по ісходнікам вІндус.

кажуть.. :) Що 10ка уже побудована на ядрі лінукса :)

Ти помітив, що вона ЗНАЧНО менше крашиться, на відміну від 7-ки. ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
10 хвилин тому, HWman сказано:

Адмінь.

Або Linux Mint

Та пофіг.

Для тих, кому аби в пейсбуці чи інвсраграмі сидіти - саме то.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
2 хвилин тому, Zheny@ сказано:

кажуть.. :) Що 10ка уже побудована на ядрі лінукса :)

Ти помітив, що вона ЗНАЧНО менше крашиться, на відміну від 7-ки. ?

Я місяць два тому виріший обновити ядро в Linux Mint і після оновлення реально міг деякими діями реально класти ОСь. Звісно з наступними оновленнями все вирішилось.

Так що звісно не все так яскраво як хотілось.

Десятка - так, якось стабільшіне, особливо останні оновлення, до кінця минулого року сидів на ній(встановив десь через рік моменту після виходу).

Звісно прогрес не стоїть на місці, зараз вже 11-ка в якості другої операційки у мене вже стоїть, теж часом буває крашиться, але як би офіційно моє залізо не дозволяє встановити 11-ку, але після танців з бубном все вдалось, ще й ліцензійна. Хвала серії нотіків HP EliteBook.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
11 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Та пофіг.

Для тих, кому аби в пейсбуці чи інвсраграмі сидіти - саме то.

А ще, я поки перевіряю, але є таке спостереження, у режимі там подивитись фільм чи послухати музику - під Linux довше тримає батарею, причому різниця у години. Хз що там зайвого ще робить 11-та вінда...

Але це суб'єктивно звісно, треба перевіряти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
2 годин тому, Zheny@ сказано:

10-ка, все ж більше розкриває потенціал заліза.  Ну і те аеро в 7-ці,  трошки мене напрягало. Воно дуже вже гріло систему.

на сімці можна перейти в старе сіре класік оформлення, чого в 10ці нажаль немає

 

2 годин тому, Zheny@ сказано:

10-ка, все ж більше розкриває потенціал заліза

не погоджусь. але автоустановку дров вони допиляли, це факт.

26 хвилин тому, HWman сказано:

убунта працювала шустріше

убунту якийсь такий самий монстр як і вінда, а то й місцями гірше. колись думаю є стара машинка, посталю лінух, полетить. ставлю свіжу убунту - ледь дихає. ставлю стару, так воно мені там криво косо, то не робить, те не хоче, репозиторії відвалились ні дров ні софта не прикрутити. я звичайно розумію що мій досвід з лінуксом на рівні нуба, але воно геть не юзерфрендлі і з купою нюансів. нажаль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
1 година тому, laser сказано:

купою нюансів. нажаль.

Ну таак, по кожному чиху в гугль приходиться лізти, пакети, залежності і всілляке таке...

Проте, відчуття що можна повноцінно себе почувати(ну майже) використовуючи вільне ПЗ, коли перед собою чистий, звісно це круто
 

Спойлер

image.thumb.png.1bb18ec8bb915e25c2746c45d36566e9.png


Але то мій персональний бзік, я повторюсь. Мені дуже подобається тусовка open source, це як з торрентами користуєшся тим, що мають і роздають інші, роздаєш сам(калякаєш всіллякі штуки, котрі вмієш як розробник).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
20 hours ago, HWman said:

Куплю ключ до W7 7601 x64 Ultimate за демократичну ціну, вона все одно зараз вже не підтримується дрібномягкими.

а чого саме ультімейт
про не підходить?

плануєш шифруватися?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
12 годин тому, Zheny@ сказано:

кажуть.. :) Що 10ка уже побудована на ядрі лінукса :)

Я надіюсь ти прикалуешся?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
9 хвилин тому, halmer сказано:

Я надіюсь ти прикалуешся?

аж ніяк.

Більше скажу, навіть частина серверів Майкрософта крутиться на лінуксі ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
7 хвилин тому, Zheny@ сказано:

аж ніяк.

Нє, ядро там як було NT з бородатих часів так і є. Якщо ти маєш на увазі те що вони баш в 10-ку запихнули, то це на рівні віртуалізації.

 

8 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Більше скажу, навіть частина серверів Майкрософта крутиться на лінуксі ;)

Є задачі під які лінукс набагато краще вінди, навіть індуси з майкрософта це розуміють)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
1 хвилина тому, halmer сказано:

Нє, ядро там як було NT з бородатих часів так і є. Якщо ти маєш на увазі те що вони баш в 10-ку запихнули, то це на рівні віртуалізації.

10-ка зовсім інше ядро.

переписане. так, з підтримкою дров від 7-ки чи 8-ки. Хоча більшість дров вміє сама.

2 хвилин тому, halmer сказано:

Якщо ти маєш на увазі те що вони баш в 10-ку запихнули, то це на рівні віртуалізації.

Ну не юзав я ще лінукса у вінді. У мене зараз Він 10 для робочих станцій.  Вона цю фішку не підтримує. І, між іншим, оновлень у ній мінімум.

Стабільна. переїжджає з заліза на залізо з ССД на ССД :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
1 година тому, Zevs_Isver сказано:

а чого саме ультімейт
про не підходить?

плануєш шифруватися?

Так певно історично склалось, в Rufus можна скачати оригінальний образ 7601 x64 з серверів Microsoft, ультімейт дозволяє українізувати ось без танців з бубнами(ну можливо я не сильно розібрався, бо прошку щось не вийшло перевести на рідну мову), просто у апдейтах вибрати пакет локалізації.

Ніякого шифрування, це комп чисто під навчання, віддаленого навчання, школи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0

До того я ставив прошку - образ з торрента, але хз... На робочому столі після установки є папка "Активація", значить образ як мінімум перепаковували, хз що туди напхали, може заевульованого Пєтю... Так хоча б зробив, що від мене залежить ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
2 hours ago, HWman said:

Так певно історично склалось, в Rufus можна скачати оригінальний образ 7601 x64 з серверів Microsoft, ультімейт дозволяє українізувати ось без танців з бубнами(ну можливо я не сильно розібрався, бо прошку щось не вийшло перевести на рідну мову), просто у апдейтах вибрати пакет локалізації.

 

а нахрєна переводити коли з сайту МС качаються (до війни точно качалися) імеджі для потрібних мов і розрядності?

 

 

2 hours ago, HWman said:

Ніякого шифрування, це комп чисто під навчання, віддаленого навчання, школи.

ну тоді я ніразу не бачу переваг Ультімейт перед Про
на й не активована 7мка робе нормально,
єдине що  для гламурних дєвачєк\геїв не гарно буде, бо робочий стіл буде чорний, тобто без можливості картинку поставити
(не качання не критичний апдейтів ми до уваги не беремо)

 

 

2 hours ago, HWman said:

До того я ставив прошку - образ з торрента, але хз... На робочому столі після установки є папка "Активація", значить образ як мінімум перепаковували, хз що туди напхали, може заевульованого Пєтю... Так хоча б зробив, що від мене залежить ^_^

повторюся
НАХРЄНА з торента коли є сайту МС?

 

 

p.s. сподіваюсь Маньяк не образиться

 

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
3 hours ago, Zheny@ said:

10-ка зовсім інше ядро.

переписане. так, з підтримкою дров від 7-ки чи 8-ки. Хоча більшість дров вміє сама

ти все ще віриш в рекламу гелю для "гарного волосся" с новою, повністю переробленою формулою?

Змінено користувачем Zevs_Isver
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...