Перейти до змісту
  • 0

Запитання по Windows


nickel

Питання

Чому може не обновлятися Вінда 7? Щойно встановлена чиста вінда, з активатором Windows 7 Loader eXtreme Edition. Оновлення потрібне, бо не дає встановити ні Фотошоп ні Корел. Фотошопу треба Microsoft Visual C++ для роботи, встановив, але почало просити якусь бібліотеку kernel32.dll, яка знаходиться в якомусь оновлені. А Корел взагалі відмовляється встановлюватись, пише щось типу "Не встановлено всі оновлення Віндовс".

Те, що в Гуглі в перших рядках видачі спробував.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповіді 303
  • Створено
  • Остання відповідь

Найкращі автори у питанні

Рекомендовані повідомлення

  • 0
17 минут назад, Zheny@ сказал:

Ти коли знаходиш на сайт свій ноут - він просить ввести серійник, або сервісний номер.

тоді він має запропонувати автоматично знайти. Здається є таке в НР.  Типу поставити якусь приблуду.

 

Я заходжу на цю сторінку і з компа і з ноута. Пропозиція однакова. :(

Але ноут старий і батарея, напевно, заблокована контролером. Заради інтересу вирішив скачати утиліту HP Battery Check, але при у становці вона попросила оновити Асистента, а після його оновлення він вже сам появився на екрані і вже качає дрова на USB 3,0 і картридер, можливо пізніше знайде і вебку і блютуз. Чекаю. :)

 

Ти мені лінк на старий Асистент дав :)

Змінено користувачем nickel
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0

@nickel В мене колись було схоже - питання вирішив інсталяхою вінди від HP. Є такі, пошукай в неті. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
17 годин тому, nickel сказано:

Ти мені лінк на старий Асистент дав

на той, що йшов до твого ноута!  А ноут не новий ,відповідно. :)

15 годин тому, sergkots сказано:

@nickel В мене колись було схоже - питання вирішив інсталяхою вінди від HP. Є такі, пошукай в неті. 

Це круто. Але зазвичай воно під конкретні моделі.  І для них зашивають серійник в біос.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0

Кароч Асистент не зміг знайти дрова на блютуз, юсб 3 і ще якийсь невідомий пристрій (можливо картридер). І віндовий апдейдер також, буду вручну ставити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
9 годин тому, nickel сказано:

Кароч Асистент не зміг знайти дрова на блютуз, юсб 3 і ще якийсь невідомий пристрій (можливо картридер). І віндовий апдейдер також, буду вручну ставити.

Таке теж буває.

 

Я зазвичай ставлю вручну (бо на компах), якщо на ноутах і є асистент - то ставлю ним ,якщо немає, то руцями. В більшості по ІД обладнання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0

Windows 10 Home ставлю Оперу для всіх користувачів, але вона доступна лише для того, хто встановлював. Її навіть немає в встановлених програмах в Панелі керування іншого користувача. Як правильно встановлювати для всіх користувачів, бо щось не хочеться її ще раз ставити для іншого користувача, вінчестер же не резиновий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
22 годин тому, nickel сказано:

Windows 10 Home ставлю Оперу для всіх користувачів, але вона доступна лише для того, хто встановлював. Її навіть немає в встановлених програмах в Панелі керування іншого користувача. Як правильно встановлювати для всіх користувачів, бо щось не хочеться її ще раз ставити для іншого користувача, вінчестер же не резиновий.

Вінт що 30Гб?

постав ще раз. не проблема. Вона все одно стане в ту ж папку яка встановлена. 

Хоча це якась фігня. Якщо ти встановлюєш прогу від імені адміна, то вона автоматом всім на роб стіл попадає. Особливо, якщо запитує, всім, чи тіко собі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
22 часа назад, Zheny@ сказал:

Вінт що 30Гб?

120 SSD сильно не розженешся кожному юзеру окремо програми ставити

22 часа назад, Zheny@ сказал:

постав ще раз. не проблема. Вона все одно стане в ту ж папку яка встановлена. 

Хоча це якась фігня. Якщо ти встановлюєш прогу від імені адміна, то вона автоматом всім на роб стіл попадає. Особливо, якщо запитує, всім, чи тіко собі.

Вже ставив, вона все-рівно стає в ту саму папку C:\Users\Вася\AppData\Local\Programs\Opera\launcher.exe. А в юзера Петя Опери немає. Ставлю адміном, Опера нічого не запитує, але якщо зайти в додаткові налаштування при установці, то там стоїть галочка "встановити для всіх користувачів".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
1 хвилина тому, nickel сказано:

же ставив, вона все-рівно стає в ту саму папку C:\Users\Вася\AppData\Local\Programs\Opera\launcher.exe. А в юзера Петя Опери немає. Ставлю адміном, Опера нічого не запитує, але якщо зайти в додаткові налаштування при установці, то там стоїть галочка "встановити для всіх користувачів".

а під адміном взяти ярличка опери покласти всім на робочий стіл?

C:\Users\Public\Desktop ?

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
1 минуту назад, Zheny@ сказал:

а під адміном взяти ярличка опери покласти всім на робочий стіл?

C:\Users\Public\Desktop ?

Вдома спробую, має допомогти. Але мене більше цікавить куди краще ставити Оперу, щоб відразу всі її бачили?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
12 годин тому, nickel сказано:

Вдома спробую, має допомогти. Але мене більше цікавить куди краще ставити Оперу, щоб відразу всі її бачили?

повз комп'ютер :)

Я її ніколи не любив.

Це питання "релігії" для мене Файрфокс наше фсьо.

  • Подобається 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0

На роботі в локальній мережі з'являється чужий комп'ютер. Відключив WI-FI - пропав. Якось можна вичислити хто це?

783436390_1.png.bc5e6f1fad3cce5d42997d6c1a77b12d.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
1 година тому, nickel сказано:

На роботі в локальній мережі з'являється чужий комп'ютер. Відключив WI-FI - пропав. Якось можна вичислити хто це?

783436390_1.png.bc5e6f1fad3cce5d42997d6c1a77b12d.png

Програмку заюзай типу Advanced IP scanner - можна глянути виробника.

Вичислиш по МАС адресі. І зможеш заблокувати :)  

 

То, швидше за все ноут якийсь.  Раз ти вимкнув віфі, і він пропав.

 

 

 

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
19 минут назад, Zheny@ сказал:

Програмку заюзай типу Advanced IP scanner - можна глянути виробника.

Вичислиш по МАС адресі. І зможеш заблокувати :)  

 

То, швидше за все ноут якийсь.  Раз ти вимкнув віфі, і він пропав.

Та я також думаю, що чийсь ноут. МАС адресу я в меню роутера бачу, але хочу взнати хто це. Поки ніхто не признався. Може директор комусь пароль сказав, а я заблокую. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
1 година тому, nickel сказано:

Та я також думаю, що чийсь ноут. МАС адресу я в меню роутера бачу, але хочу взнати хто це. Поки ніхто не признався. Може директор комусь пароль сказав, а я заблокую. :)

От і взнаєш чий :)

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0

Як можна просто і швидко заставити вебкамеру виводити зображення в браузері? Нікуди передавати не треба, все локально, просто треба постійно бачити на моніторі місце, куди дивиться камера. Logitech Webcam C210, Windows 10, Opera.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
2 годин тому, nickel сказано:

Logitech Webcam C210

Зафіксувати вікно програмою типу Anvir Task Manager,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
3 минуты назад, bormotuha сказал:

Зафіксувати вікно програмою типу Anvir Task Manager,

Не розумію, яким чином мені допоможе Anvir Task Manager, вирішив питання за допомогою сайту для тестування вебкамер https://uk.webcamtests.com, вийшло не зовсім локально, але для моїх задач підійшло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
2 хвилин тому, nickel сказано:

Не розумію, яким чином мені допоможе Anvir Task Manager

У цій програмі є хороша функція- зафіксувати вікно (завжди зверху). Запускаєте камеру з меню пуск і зафіксовуєте.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
4 годин тому, nickel сказано:

Як можна просто і швидко заставити вебкамеру виводити зображення в браузері? Нікуди передавати не треба, все локально, просто треба постійно бачити на моніторі місце, куди дивиться камера. Logitech Webcam C210, Windows 10, Opera.

а тобі обов'язково в Браузері?

 

Бо у вінді є програма "Камера"  - яка виводить зображення.

Спойлер

WIN_20220307_22_25_49_Pro.jpg

WIN_20220307_22_25_56_Pro.jpg

WIN_20220307_22_26_15_Pro.jpg

WIN_20220307_22_26_56_Pro.jpg

 

 

Камера гівно в мене просто, якась валялась в тумбочці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0

Віндова Камера не закріплюється поверх вікон і в неї величезні пусті поля. А так я в Опері запускаю вебку і вмикаю режим Картинка в картинці. Відео відтворюється поверх інших вікон і не важливо в якій програмі я працюю, можна зробити будь-якого розміру і полів немає взагалі. Мені здається має бути якесь просте рішення, якщо через сайт камера так легко запускається, то й локально мала б.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0
1 хвилина тому, nickel сказано:

Віндова Камера не закріплюється поверх вікон і в неї величезні пусті поля. А так я в Опері запускаю вебку і вмикаю режим Картинка в картинці. Відео відтворюється поверх інших вікон і не важливо в якій програмі я працюю, можна зробити будь-якого розміру і полів немає взагалі. Мені здається має бути якесь просте рішення, якщо через сайт камера так легко запускається, то й локально мала б.

аа.

Тобто такі вимоги.

 

ок.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 0

 

Screen Recorder & Webcam Recorder

знайшов у Microsoft Store

 

Вікно зображення поверх всіх вікон у вінді.

Я пишу і воно мені заважає :)

зображення.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...