Перейти до змісту

Дія: Державні послуги онлайн


Рекомендовані повідомлення

40 хвилин тому, SunSeth сказано:

та да, канєшно ))

я ж не кажу про повну базу, але, елементарно зробити виборку і скинути на флешку - можна було, не так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, risenseven сказано:

Або російський газ палять в котлах, теж не дивують? 

кацапський газ - не краде твої персональні дані і не робить комп часткою ботнета.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Bliksss сказано:

я ж не кажу про повну базу, але, елементарно зробити виборку і скинути на флешку - можна було, не так?

Звичайний менеджер не повинен мати доступу до таких звітів. До такого доступ мають зазвичай аналітики, ну і ІТ і то далеко не всі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Lisovic сказано:

Звичайний менеджер не повинен мати доступу до таких звітів. До такого доступ мають зазвичай аналітики, ну і ІТ і то далеко не всі.

це зрозуміло, але, базу злили років 10 назад, якщо не помиляюсь. А в ті часи, в приваті за "шоколадку" пробивалось що в контрагента на рахунках, звідки прийшло і куди пішло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Bliksss сказано:

це зрозуміло, але, базу злили років 10 назад, якщо не помиляюсь. А в ті часи, в приваті за "шоколадку" пробивалось що в контрагента на рахунках, звідки прийшло і куди пішло.

Ну так пробити це одне, до такої інформації доступ буде, а от до звітів по багатьом клієнтам вже ні, бо менеджерам це непотрібно. А вручну по одному клієнту сильно не навибираєш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Bliksss сказал:

кацапський газ - не краде твої персональні дані і не робить комп часткою ботнета.

І це ти говориш в 21 столітті, де кожна соціальна мережа цим займається? Ти серйозно? Може, ще про масонів розкажеш і всесвітній заговор?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, risenseven сказано:

І це ти говориш в 21 столітті, де кожна соціальна мережа цим займається? Ти серйозно? Може, ще про масонів розкажеш і всесвітній заговор?

хз, я не розумію як приліпити газ - до викрадення персональних даних, або створення ботнету... Мож - старий я вже для таких справ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, Bliksss сказано:

я ж не кажу про повну базу, але, елементарно зробити виборку і скинути на флешку - можна було, не так?

не так, треба було тицяти в кожного окремого клієнта, кожне таке тицяння без проведення карткою по картрідеру або без фотографування клієнта автоматично відслідковувалось СБ банку. Багато за це отримали по руках, але робили вони це навряд чи для зливання якихось данних на флешку. В банку вже багато років стоїть Лінукс і твоя вставлена флешка хєр розпізнається без дров, які ти сам без паролю адміна не поставиш. Так що то не про менеджерів. Витік, скоріше всього стався, ось так

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 хвилин тому, SunSeth сказано:

кожне таке тицяння без проведення карткою по картрідеру або без фотографування клієнта автоматично відслідковувалось СБ банку.

та не було на початку 2000-х такого, в ті часи я кілька разів на тиждень бував у банку, не було ще все так суворо. Пам'ятаю, навіть коли пін-код забув, мені в приваті по телефону (в колл-центрі) його змінили. Ще згадую випадок, як один чувак (з Луцька) влаштувавшись на роботу в приват - наоформляв кредитів і карток на інших людей, потім - його звісно закрили на років 5 ніби, але кілька місяців поки він це робив - ніяка СБ нічого не знала, поки люди не почали скаржитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Bliksss сказано:

та не було на початку 2000-х такого, в ті часи я кілька разів на тиждень бував у банку, не було ще все так суворо.

ти там бував, а я там 18,5 років працював, але тобі, звичайно, видніше, що там і як.

  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@SunSeth тобто, от такого не було?

Цитувати

Ще згадую випадок, як один чувак (з Луцька) влаштувавшись на роботу в приват - наоформляв кредитів і карток на інших людей, потім - його звісно закрили на років 5 ніби, але кілька місяців поки він це робив - ніяка СБ нічого не знала, поки люди не почали скаржитись.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Bliksss бувало і не раз і не тільки в Приваті, але який це має стосунок до витоку бази?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, SunSeth сказано:

але який це має стосунок до витоку бази?

я про те, що в ті часи доступ до інформації мали навіть менеджери нижчої ланки. Наприклад, той самий чувак про якого я писав вище - також, паралельно приторговував інфою. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 часов назад, Bliksss сказал:

А в ті часи, в приваті за "шоколадку" пробивалось що в контрагента на рахунках, звідки прийшло і куди пішло.

не знаю як зараз в приваті, але в податковій можна таку інформацію отримати по будь-якому контрагенту)

"розцінок" не знаю, але те, що все купується 100%

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, Arden сказано:

не знаю як зараз в приваті, але в податковій можна таку інформацію отримати по будь-якому контрагенту)

"розцінок" не знаю, але те, що все купується 100%

добре, купується і що я можу прийти і купити те що мене цікавить, чи то послуга для наближених?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Nokian сказано:

На закритих форумах місячний доступ до різного рівня баз від 100 до 500 доларів.

як туди попасти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, case_l сказано:

як туди попасти?

100 баксів і Нокіан дасть тобі лінк )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 хвилин тому, Nokian сказано:

На закритих форумах місячний доступ до різного рівня баз від 100 до 500 доларів.

за скільки організуєш доступ до баз?  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 годин тому, igorgame сказано:

горить завод? давайте розібєм  мигаючу червону лампочку))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 годин тому, igorgame сказано:

В даркнеті все на своїх місцях залишилось.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, sergkots сказано:

В даркнеті все на своїх місцях залишилось.

 

Походу навіть Telegram канал закрили лише в новинах.

П.С. Вибачають, телеграм канал дійсно закрили є клони.

 

З того каналу:

Цитувати

Добрый вечер, друзья. На бот слишком много жалоб поступило и пришлось закрыть. Создали другого, но пока не афишируем, чтобы исключить возможность бана. Для получения доступа к боту пишите в лс

 

Змінено користувачем SΩLΩMΩN
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, AppMark сказано:

Щодо програми, підтянуло права, тех, і закордонний паспорт, поліцейські просять показати пластик, я дзвонив на гарячку Дії.

І чим закінчилося?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...