Перейти до змісту

Дія: Державні послуги онлайн


Рекомендовані повідомлення

19 часов назад, Bliksss сказал:

ага, через bankID - даєш, а дирява "ДІЯ" - зробить своє діло ))

 

 

Дію на рутанутий смарт навіть не поставиш. І навіть Magisk не допомагає. Думаю, це щось говорить про рівень захисту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 часов назад, Bliksss сказал:

ага, через bankID - даєш, а дирява "ДІЯ" - зробить своє діло ))

Розробники дають баунті 1 мільйон (правда не оголосили чого саме гривень чи доларів) тому хто її взламає.

Тому є шанс своє припущення довести всім дією ))

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, Harddriver сказал:

Дію на рутанутий смарт навіть не поставиш. І навіть Magisk не допомагає. Думаю, це щось говорить про рівень захисту.

Про безпеку

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, Harddriver сказано:

Дію на рутанутий смарт навіть не поставиш. І навіть Magisk не допомагає. Думаю, це щось говорить про рівень захисту.

Може і говорить, але, збільшення пропозиції, щодо продажу різного виду персональних даних в "даркнеті" - також про щось говорить ))

І збільшення пропозиції +/- співпадає по часу із запуском дії. При чому, збільшується функціонал дії - збільшується асортимент даних, "совпадєніє"?

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Bliksss сказал:

Може і говорить, але, збільшення пропозиції, щодо продажу різного виду персональних даних в "даркнеті" - також про щось говорить ))

І збільшення пропозиції +/- співпадає по часу із запуском дії. При чому, збільшується функціонал дії - збільшується асортимент даних, "совпадєніє"?

Незалежно від того користуватимешся ти Дією чи ні, твої дані вже є в Дії і їхня кількість буде рости.

Змінено користувачем nickel
  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, nickel сказано:

твої дані вже є там і їхня кількість буде рости.

звідки така впевненість?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Bliksss сказал:

звідки така впевненість?

Думаєш будело створено дві бази: одна - користувачі Дії, друга - некористувачі? ;)

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, Bliksss сказал:

Може і говорить, але, збільшення пропозиції, щодо продажу різного виду персональних даних в "даркнеті" - також про щось говорить ))

І збільшення пропозиції +/- співпадає по часу із запуском дії. При чому, збільшується функціонал дії - збільшується асортимент даних, "совпадєніє"?

 

Це про це?

 

Цитата

Некоторые пользователи предположили, что в боте использовали данные с недавно созданного приложения "Дія", которое подтягивает электронную версию документов из государственных реестров. Министр цифровой трансформации Михаил Федоров заявил, что эта информация не соответствует действительности.

"Это невозможно даже теоретически. Во-первых и главное, "Дія" не имеет базы данных и не накапливает такую информацию. Во-вторых, количество информации, которая доступна в указанном боте намного, в десятки, а то и сотни раз, превышает ту, с которой работает "Дія". В-третьих, предварительный анализ информации бота свидетельствует об использовании старых баз данных, которые уже не один год доступны в даркнете. В частности, речь идет о базе данных ПриватБанка (до национализации), а также других частных (негосударственных) баз данных. Например, в боте доступны пароли от ВКонтакте, Linkedin", - написал Федоров на своей странице в Facebook.

 

 

Інфа від травня.

Змінено користувачем Harddriver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Переживаючим за безпеку даних - здається, в сучасних реаліях скоріше якась тп зіллє базу,відкривший "лівий" файлик.

Вчора прилетів "рахунок"

 

Spoiler

Untitled.jpg

 

Untitled1.jpg

Змінено користувачем xc90
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 05.10.2020 в 22:14, nickel сказал:

Ти не віддаєш, а береш. :)

не факт

Ти накопичуєш всю інфу про себе в одному місці, що в українських реаліях є дуже небезпечно.

Я утримаюсь :)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, natalka) сказал:

не факт

Ти накопичуєш всю інфу про себе в одному місці, що в українських реаліях є дуже небезпечно.

Я утримаюсь :)

Я не накопичую, вона вже накопичена. Я лише обираю користуватися нею чи ні.

Звичайно, що вибір за кожним з нас і це добре, так і має бути. Я нікого не агітую користуватися Дією, навпаки, якщо переживаєте за збереження інформації, то я раджу видалити гугл-акаунт, викинути смартфон і комп'ютер і відрізати кабель з тирнетом. Це не видалить ваші дані з жодної бази, але спати будете спокійніше.

А для себе твердо вирішив: якщо я вже Гуглу про себе все розказав, то від рідної держави в мене тим більше секретів не повинно бути. 

Написано не з сарказмом, а з іронією. Читати з посмішкою.

 

Я так і не вирішив чи мені до розумних чи до гарних. Якщо зроблю закордонний паспорт, то мають з'явитися права (і то не факт), але не буде укр.пасплрта в дії. Якщо обміняю укр.паспорт на пластик, також теоретично підтягнуться права, але закордонного ніякого не буде. А обміняю лише права, то крім них нічого в дію не підтягнеться. 

Отже мінімум два документа треба міняти. Думаю укр. і закордонний паспорт, а права підтягнуться. Чи можна їх поміняти одним наскоком на ЦНАП (зрозуміло що не за один візит) чи прийдеться окремо ходити за кожним паспортом? 

 

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, Bliksss сказано:

ні, це простий розводняк )))

 

100% та Дія показує тільки документи нового зразку. Офіційне пояснення, що старі документи не оцифровуються.

Ну не знаю, хто поведеться і буде міняти посвідчення водія без терміну дії на нове посвідчення у якого обмежений термін дії ради того, щоб воно показувалось в смартфоні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 минут назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

Ну не знаю, хто поведеться і буде міняти посвідчення водія без терміну дії на нове посвідчення у якого обмежений термін дії ради того, щоб воно показувалось в смартфоні.

Якийм термін дії у нових водійських прав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, nickel сказано:

Якщо обміняю укр.паспорт на пластик, також теоретично підтягнуться права, але закордонного ніякого не буде.

Маю обидва паспорта в дії, а права так і не підтягнулися, в кабінеті водія пройшов верифікацію - там з'явилися,але без фото.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 минут назад, Gendruk сказал:

Маю обидва паспорта в дії, а права так і не підтягнулися, в кабінеті водія пройшов верифікацію - там з'явилися,але без фото.

А права які?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, nickel сказано:

Якийм термін дії у нових водійських прав?

 

Посвідчення водія на право керування транспортними засобами категорії A, A1, B та B1, оформлені і видані після набрання чинності цією постановою, є дійсними протягом двадцяти років з дати їх видачі, інших категорій - протягом десяти років із зазначеної дати. Такі посвідчення підлягають обміну в установленому порядку;

  • Дякую! 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо вірити нашій статистиці, то через 20 років я здохну, а якщо медицина рвоне і не даватиме мені здохнути, то все-рівно треба буде отримувати нову категорію на якийсь літаючий тесла-пепелац, але я тоді подарю свого Ланоса внуку і хай він мене возить. В обшем я повівся на права в смартфоні, залишилося алгоритм дій визначити.

  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, nickel сказано:

Якщо вірити нашій статистиці, то через 20 років я здохну

 

Я розумію: осінь, дипресія ... Але більше оптимізму.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

Я розумію: осінь, дипресія ... Але більше оптимізму.

В мене не буває депресій. Я озвучив статистику, а не свій стан душі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Gendruk сказал:

Пластик 2011 року

Тобто ще безтермінові? Хм, в мене такі ж. От чого я ще точно не готовий, так це міняти всі документи. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

Тобто ще безтермінові? Хм, в мене такі ж. От чого я ще точно не готовий, так це міняти всі документи. 

50 років, до 2061

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, nickel сказано:

Якийм термін дії у нових водійських прав?

Посвідчення водія відповідної категорії дійсне протягом 30 років з дати його видачі, крім посвідчення водія, що видане особі вперше.

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/340-93-п#Text

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Serpent сказал:

Посвідчення водія відповідної категорії дійсне протягом 30 років з дати його видачі, крім посвідчення водія, що видане особі вперше.

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/340-93-п#Text

Через тридцять років, точно або авто будуть літати і треба буде нова категорія або я здохну. :)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...