Перейти до змісту

Дія: Державні послуги онлайн


Рекомендовані повідомлення

3 минуты назад, MaestroA сказал:

Відхилили.((

Значить і мою відхилять, а в мене на пластикових правах ще й ламінат віддерся і половина фото розмазалося. Журбинка. :( Йти міняти права без особливої потреби не планую, ледве змусив себе сьогодні укласти декларацію з сімейним лікарем. Не розумію цієї дурнуватої прив'язки з фото. Мої дані є через ID, я ж не чужі права підв'язую. Сходяться дані з ID і у правах, все - прив'язуйте. Не думаю, що знайдеться мій повний однофамілець з однаковою датою народження.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Решение у Минцифры также нашлось: они синхронизировали транспортный и демографический реестры, откуда подтянули фотографии. Однако это сработало только с гражданами, имеющими биометрический загранпаспорт или ID-карту. После этого потенциальная аудитория приложения расширилась до 5,5 млн водителей.

https://news.finance.ua/ru/news/-/464965/pochemu-ne-rabotaet-voditelskoe-udostoverenie-v-diyi

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, romanc сказано:

Решение у Минцифры также нашлось: они синхронизировали транспортный и демографический реестры, откуда подтянули фотографии. Однако это сработало только с гражданами, имеющими биометрический загранпаспорт или ID-карту. После этого потенциальная аудитория приложения расширилась до 5,5 млн водителей.

https://news.finance.ua/ru/news/-/464965/pochemu-ne-rabotaet-voditelskoe-udostoverenie-v-diyi

В мене біометричний закордонний паспорт. Я думав, до речі, про це, що мене фоткали два роки тому в ЦНАПі, і чому б "Дії" не звяти цей знімок. Але чомусь не взяли. Принаймі, поки що.

Змінено користувачем MaestroA
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 11.02.2020 at 14:43, MaestroA сказано:

В мене біометричний закордонний паспорт. Я думав, до речі, про це, що мене фоткали два роки тому в ЦНАПі, і чому б "Дії" не звяти цей знімок. Але чомусь не взяли. Принаймі, поки що.

помоєму в презинтації розробники говорили що якщо невистачало фото чи ще чогось то вони брали ці дані із ще одного реєстру, 

невже для актуалізації складно зробити запит в ПБ або ощад або монобанк і підтянути фото,

всеодно в них є контракт на співпрацю.....

 

мені цікаво що буде коли 50% верифікуються, чи почнуть вилазити трабли з машинами близнюками,

деякі водії можуть навіть непідозрювати про те що мають таку власність...

 

Змінено користувачем Voronin10
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 минуты назад, Voronin10 сказал:

помоєму в презинтації розробники говорили що якщо невистачало фото чи ще чогось то вони брали ці дані із ще одного реєстру, 

невже для актуалізації складно зробити запит в ПБ або ощад або монобанк і підтянути фото,

всеодно в них є контракт на співпрацю.....

 

мені цікаво що буде коли 50% верифікуються, чи почнуть вилазити трабли з машинами близнюками,

деякі водії можуть навіть непідозрювати про те що мають таку власність...

 

это должно вылазить в кабинете водителя, штрафы левые. выше в теме писали про такие.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як зареєструватись без встановленого додатку Приват24 на мобільному, нафіга він мені на мобільному? І чому така вибірковість, інші банкі я можу підключити через BankId, а саме Приват підключаєтся через Приват24, а може тому що розробники одні і ті ж, що робили Приват24 і Дію?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, dimmon сказал:

А як зареєструватись без встановленого додатку Приват24 на мобільному, нафіга він мені на мобільному? І чому така вибірковість, інші банкі я можу підключити через BankId, а саме Приват підключаєтся через Приват24, а може тому що розробники одні і ті ж, що робили Приват24 і Дію?

Розробники якраз різні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, dimmon сказал:

А як зареєструватись без встановленого додатку Приват24 на мобільному, нафіга він мені на мобільному? І чому така вибірковість, інші банкі я можу підключити через BankId, а саме Приват підключаєтся через Приват24, а може тому що розробники одні і ті ж, що робили Приват24 і Дію?

монобанк

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особенности карательной диджитализации

Коменти там теж рулять.

Змінено користувачем SunSeth
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто би сумнівався,що вся ця дія і держава в смартфоні ,це в першу чергу податковий та виконавчий інспектори у вашому гаманці ,домі,спальні ,їдальні ,гаражі і т.д.

З часом то вже всі розберуться,от лише пізно буде.

 

  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 хвилин тому, Ha3aP сказано:

Живіть чесно і не потрібно буде лякатись на кожному кроці ))

Ти уважно читав? Штрафи вже були сплачені, випливають порушення, яких люди не робили.

 

Змінено користувачем SunSeth
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Значить так платили. Я колись теж мав штраф, оплатив не на той рахунок. Попобігав через виконавчу, банк, суд...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як ще не доходить..того,хто має достатньо грошей для мінімізації податків,хто має 100 міліонів ,тому ще намалюють купу легальних лазівок і він ніфіга не платитиме.

За все заплатить простий середній громадянин.

У всьому світі натомість навпаки..

Саме багаті платять вищий відсоток податків.

А середні і бідні - менший.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Зробив сьогодні медичну довідку для заміни водійського посвідчення.

Без при$корень.

Бюджет: 225,74 грн. (три чеки, все оф.).

Термін дії (для кат. Б): 10 років.

Затрачений час: ~ 2 год. (пересування на авто).

Відвідані місця: психлікарнянаркодиспансер.

 

Спойлер

IMG_20200303_154254.thumb.jpg.20979a060d0d796991d21fa36b81f74b.jpg

 

Змінено користувачем MaestroA
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, MaestroA сказано:

Затрачений час: ~ 2 год. (пересування на авто).

Не виходило в мене так.А кров на цукор і на групу?Як можна вложитися в ваші часові рамки?(допускаю,що група крові була визначена раніше і штамп в паспорті,війсковому був).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, igrok сказано:

Не виходило в мене так.А кров на цукор і на групу?Як можна вложитися в ваші часові рамки?(допускаю,що група крові була визначена раніше і штамп в паспорті,війсковому був).

Так, група крові в паспорті є.

На цукор "здав" посмішками.

Змінено користувачем MaestroA
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, MaestroA сказано:

На цукор "здав" посмішками.

Так я на зброю колись здавав і шли в хід папірці з Замком Любарта.Але ж це не критерій?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 хвилин тому, igrok сказано:

Так я на зброю колись здавав і шли в хід папірці з Замком Любарта.

та звичайно ж - ні, це можна тільки в інтернеті писати про корупцію, а потім - упс "Так я на зброю колись здавав і шли в хід папірці з Замком Любарта."

P.S. Не сприймайте занадто близько до серця, я - нікого конкретного не мав на увазі, я, просто виявляю свою стурбованість та занепокоєння...

Змінено користувачем Bliksss
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Bliksss сказано:

та звичайно ж - ні, це можна тільки в інтернеті писати про корупцію, а потім - упс

А я і не горжусь цим.Та й не писав ніколи,у мене самого,як кажуть -*рильце в пушку*.Тяжко викорінити радянське минуле,жив,вчився,служив-все при совку.А ви ніколи,стидаюсь навіть спитати,не давали *на лапу*?Або не вирішували питанання по принципу -*кум,брат,родич*?

Змінено користувачем igrok
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, igrok сказано:

Та й не писав ніколи,у мене самого

а я конкретно нікого і не мав на увазі, я про - взагалі...

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, igrok сказано:

А ви ніколи,стидаюсь навіть спитати,не давали *на лапу*?

було, але вже давно, в 2000р., трошки попросив, щоб дозволили здати екстерном на права - працював з пн. по сб., не мав часу ходити в автошколу. 

P.S. керувати авто - вмів, правила - здавав без допомоги.

 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Bliksss сказано:

я про - взагалі...

Я то це зрозумів.Але треба з себе починати,у нас тут 99% за кордон їздять.На нашій стороні прикрдоннику,митнику дати на *лапу*?Лєгко!А тому ж поляку?Трохи сцикотно,хіба ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Bliksss сказано:

не мав часу ходити в автошколу. 

А я просрочив дозвіл на зброю і дуже швидко треба було сертифікат взяти.Я про *взагалі* кажу.А те,що в нас,хто жив при *совку* це не викорінити,так це теж,сумна правда.Мій брат працював головою Райсоюзу,я до нього приїзджав,по списку вибирав собі речі(не бачив що беру,тільки розмір вказував),а потім його водій в лісі мені пакунок віддавав.І я їхав до дому.Як це викорінити?Ніяк.

Змінено користувачем igrok
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...