Перейти до змісту

Дія: Державні послуги онлайн


Рекомендовані повідомлення

5 хвилин тому, igrok сказано:

Як це викорінити?Ніяк.

ну звичайно ж, ніяк, якщо хтось не хоче позбуватись своїх "совкових" звичок, нема питань, нагадати який строк за НАМІР дати хабара? А за хабар, взагалі могли розстріляти. Я не пропоную таких жорстких методів, на жаль, це не можливо, але, забрати пункт про можливість умовного покарання, застави, поруки і т.п. Тоді, можливо - почнуть трохи боятись.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Bliksss сказано:

на жаль, це не можливо,

А хто буде вирішувати чи розстріляти ваших рідних,знайомих(умовно,звичайно)?Це якщо ваші мрії стануть дійсністю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 хвилин тому, igrok сказано:

А хто буде вирішувати чи розстріляти ваших рідних,знайомих

а закон - не один для всіх?

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Bliksss сказано:

а закон - не один для всіх?

Я не про це питав.Я питав,хто буде особисто вирішувати?Закон же люди виконують?А ви на 100% вірите виконавцям?Тут помилки бути не може,життя не повернеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, igrok сказано:

Я не про це питав.Я питав,хто буде особисто вирішувати?Закон же люди виконують?А ви на 100% вірите виконавцям?Тут помилки бути не може,життя не повернеш.

історія - знає багато помилок, але, ви, на мою думку не те мали на увазі, вас цікавить питання, чи не можна буде "порішати", якщо попадеться - кум-брат-сват...

Знову ж таки, покарання для людей які приймають рішення - має бути набагато суворішим.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Bliksss сказано:

вас цікавить питання, чи не можна буде "порішати"

Та ні,я за правову державу без корупції.Але це не так просто робиться,та й не швидко.Західні країни шли до цього десятиліттями,в 90-і я сам польским поліцейським хабар давав.А де зараз вони,а де ми?Не доросли ми ще,якось так.Але це імхо,може я і помиляюся,дай Бог,що б помилявся.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

https://pingvin.pro/gadgets/news-gadgets/ukrayinskyj-onlajn-portal-diya-zapustyly-v-robotu.html

 

Цитата

Сьогодні Міністерство цифрової трансформації України офіційно запустило в роботу онлайн-портал надання державних послуг – Дія. Від 24 лютого 2020 року до 30 березня тривало бета-тестування порталу. На порталі вже можна отримати 27 публічних послуг онлайн, зокрема – стати підприємцем, змінити вид діяльності чи припинити її. Оформити довідку про несудимість, допомогу при народженні дитини чи щомісячне відшкодування вартості послуг із догляду за дитиною до трьох років. Подати позов до суду, зареєструвати авто або отримати послуги, пов’язані із документами водія, оформити низку ліцензій, дозволів чи отримати витяги з реєстрів.

   

Також громадяни отримають можливість перевірити наявну інформацію про себе із п’яти державних реєстрів. Для цього на порталі Дія необхідно зареєструватися у власному Кабінеті громадянина. Таким чином кожен охочий отримає доступ до інформації винятково про себе.

Український онлайн-портал Дія запустили в роботу

Послуги на порталі Дія надаються за принципом розподілу на категорії та життєві події. Кожна з категорій має підкатегорії, в яких можна отримати онлайн-послугу. Приміром, послуги категорії Підприємництво дають користувачеві можливість стати підприємцем усього за 10 хвилин, просто заповнивши необхідну форму. Найближчим часом на порталі з’являться оптимізовані послуги з прописки дитини онлайн, послуги у сфері будівництва, соціального захисту та реєстрації юридичних осіб.

У Кабінеті громадянина доступні документи, що відображаються у мобільному застосунку Дія, – свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу та посвідчення водія. Пізніше будуть також доступні цифровий паспорт громадянина України у вигляді ID-картки та біометричний паспорт громадянина України для виїзду за кордон. У Кабінеті громадянина надаватиметься доступ до особистої інформації в державних реєстрах.

Зараз Дія підключила 5 реєстрів:

  • Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань
  • Державний реєстр речових прав на нерухоме майно
  • Єдиний державний реєстр зареєстрованих транспортних засобів та їх власників Міністерства внутрішніх справ
  • Державний земельний кадастр
  • Державний реєстр обтяжень рухомого майна

Для отримання послуги на порталі Дія необхідно мати електронний підпис, також можна авторизуватися за допомоги сервісу. Реінжинірингом та оцифруванням послуг на порталі Дія у подальшому буде займатися державна IT-компанія Diia Company. Супроводженням послуг займатиметься ДП Дія.

Платформа-портал Дія розміщена в захищеному дата-центрі та відповідає світовим стандартам захисту від кіберзагроз. Дія зберігає мінімум інформації про своїх користувачів. Усі дані зберігаються у зашифрованому вигляді, щоб унеможливити їх перехоплення або викрадення.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І щось схоже.

https://legalhub.online/legal-tech/vsi-derzhavni-ta-regionalni-elektronni-servisy-v-ukrayini-ob-yednaly-na-portali-egov/

Цитата

  

   В Україні всі державні та регіональні електронні сервіси об’єднали на новому всеукраїнському порталі EGOV. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив засновник сервісу Igor Nikolaiev.

  «Сьогодні я запустив сервіс http://egov.in.ua/, про який дуже давно мріяв і в який вклав неймовірно багато часу. Агрегатор всіх державних всеукраїнських та регіональних електронних сервісів. Мені дуже приємно бачити як багато дійсно корисних сервісів з’явилося останнім часом, але їх стало настільки багато, що навіть мені, коли я їх шукав і сортував було дуже важко зібрати все до купи», – сказано в повідомленні

  Портал EGOV – це агрегатор всеукраїнських та регіональних електронних сервісів на основі відкритих даних.

  Винахідник нового сервісу зазначив, що ідея цього порталу до нього прийшла ще три роки тому, але реалізовувати її він почав у вільний час з вересня 2019 року. «Коли я його починав, то навіть не здогадувався, що в світі оголосять пандемію, закриють всіх по домівках і електронні державні послуги стануть настільки затребуваними (це помітно по трафіку і запитам в Інтернеті).

  Цей сервіс – лише початок і вершина айсберга з того, що я планую робити далі в цьому напрямку (про що не хочу говорити передчасно)», – додав він.

  Сервіс безкоштовний для того, щоб ви або ваші рідні, яким потрібно щось знайти могли зробити це з легкістю. Наразі платформа налічує 133 українських сервіси з 19 категорій.

   Скористатися новим сервісом можна за офіційними посиланнями проекту EGOV: Сайт – https://egov.in.ua

   Facebook – www.facebook.com/egov.in.ua

   Telegram-канал – t.me/egovinua            Telegram-чат – t.me/egovinuachat
 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

А скільки всього посвідчень водія в Україні? Бо Дія не має доступу до всіх посвідчень.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, Nokian сказано:

 

Розробники пз "Дія" переводять стрілки на Приватбанк. Бази Приватбанку є в інтернеті але хіба хтось надає банку посвідчення водія? Як на мене розробники пз "Дія" не хочуть визнавати свою помилку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

27 хвилин тому, Nokian сказано:

https://ukr.lb.ua/tech/2019/11/29/443542_rol_kiberbezpeki_trohi.html?fbclid=IwAR061_amDjLF_6eiW40AkNrwpaxNVdmCR0kATgHfVL26wxLPsWmLJ2jhbRY - якщо така позиція міністра, то нічого дивного))))

Змінено користувачем solovej
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 минуту назад, Nokian сказал:

 

про це говорили з самого початку ,тому я не користувалася дією і не збираюся це робити скільки це буде можливо

де наша держава показала себе ефективно ?

чи забезпечила щось ?

все в наших руках ,тому треба все тримати при собі )

 

  • Збентежений 1
  • +1 3
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

https://www.ukrinform.ua/rubric-technology/3019629-dodatok-dia-vstanovili-vze-ponad-tri-miljoni-ukrainciv.html
 

встановили 3 млн. звідки 26 млн посвідчень?

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, paksivatova сказано:

 

про це говорили з самого початку ,тому я не користувалася дією і не збираюся це робити скільки це буде можливо

де наша держава показала себе ефективно ?

чи забезпечила щось ?

все в наших руках ,тому треба все тримати при собі )

 

Ну на мій хлопський розум...

В принципі різниці як такої звідки вилилася інформація немає. Дія (чи інший сервіс) просто дає доступ до певних баз даних. Як захищені ці бази це вже інше питання. І якщо Ви не користуєтеся даним сервісом це не означає що інфа про  ваші документи (паспорти, посвідчення, права власності і т.д)  не гуляють в просторі. Але як кажуть очі не бачать сердце не болить. Якщо в дію щось завантажувати, чи проводити якісь операції (зареєструватися в ел.чергу ін.), то тоді Ви матимете вже якусь історію,  яку вже можна використати, щоб ломанути Ваш телефон (планшет), чи проводите оплату ідучи через цей сервіс, то можуть обчистити рахунок якщо банк продрушляє.-_- якось так.

Змінено користувачем Vikvik Mawr
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Dima4s сказано:

https://www.ukrinform.ua/rubric-technology/3019629-dodatok-dia-vstanovili-vze-ponad-tri-miljoni-ukrainciv.html
 

встановили 3 млн. звідки 26 млн посвідчень?

Ну в базі то посвідчень більше. Але, Дія має свою базу чи вона ломиться кудись на один сервер до якого має доступ не лише Дія?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кібербезпека для всіх звучить як незрозуміла служба, в більшості фірм паролі вісять прямо на компі щоб не забути, паролі якомога прості щоб бухгалтер якийсь тупенький не забувся свого паролю.

 

Я впевнений на 100% якщо на якійсь фірмі "загубити" флешечку десь, то її 50% всуне собі в комп подивитись що там простий працівник, або інші 50% занесе у відділ ІТ де одразу вставить її адмін у свій комп :)

 

Тому й гуляють бази і все інше, так само в будь якій фірмі що міше пофоткати екран компа на телефон, а потім ці дані оцифрувати в спокійному режимі.

 

Більшість програм на андроїд пишуть тупоголові програмісти які не замислюються над функціоналом самого андроїду, і якого бена щоб встановити якийсь сраний додаток який погоду показує з якогось сайту треба дати йому доступ до контактів, чи якусь гру дитячу.

 

Тому вся інфа наша може гуляти хер зна де, і хер зна в кого бути. Коли буде 100% так звана діджіталізація - це буде 100% контроль над всім, напркилад в Швеції зараз ведуться дискусії на рахунок того що у них майже нема готівки та перерових документів, і є випадки що людина не може рідтвердити що у неї є депозит в банку чи вона власник якихось акцій чи власник на житло.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 минут назад, paksivatova сказал:

про це говорили з самого початку ,тому я не користувалася дією і не збираюся це робити скільки це буде можливо

де наша держава показала себе ефективно ?

чи забезпечила щось ?

все в наших руках ,тому треба все тримати при собі )

 

всі реєстри оцифровуються в незалежності від того користуєтесь Ви дією чи ні

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, Arden сказано:

 

всі реєстри оцифровуються в незалежності від того користуєтесь Ви дією чи ні

 

не всі. Наприклад старі паспорти і посвідчення водія не оцифровуються. Тому я їх і не спішу міняти :)

Змінено користувачем SΩLΩMΩN
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, SΩLΩMΩN сказал:

не всі. Наприклад старі паспорти і посвідчення водія не оцифровуються. Тому я їх і не спішу міняти :)

ну це да, але, може, до них ще руки не дійшли)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, SΩLΩMΩN сказано:

 

не всі. Наприклад старі паспорти і посвідчення водія не оцифровуються. Тому я їх і не спішу міняти :)

Але вони все рівно є в базі зі всіма данними окрім фото.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Ha3aP сказано:

Але вони все рівно є в базі зі всіма данними окрім фото.

 

 

можливо але чому старі документи не відображаються в Дії?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, SΩLΩMΩN сказано:

 

 

можливо але чому старі документи не відображаються в Дії?

Бо немає фото ) Зайди в електронний кабінет водія і там твоє старе посвідчення буде.

Але тут теж є нюанс. Якщо ти з 13ого року отримав те старе посвдчення (чи його вже не видавали) або здійсював послуги у МРЕО чи СЦ.

 

У мене посвідчення 2005 року, в 2015 я купував авто і з того моменту моє посвідчення "оцифроване" тільки без фото.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Ha3aP сказано:

Бо немає фото ) Зайди в електронний кабінет водія і там твоє старе посвідчення буде.

Але тут теж є нюанс. Якщо ти з 13ого року отримав те старе посвдчення (чи його вже не видавали) або здійсював послуги у МРЕО чи СЦ.

 

У мене посвідчення 2005 року, в 2015 я купував авто і з того моменту моє посвідчення "оцифроване" тільки без фото.

 

 

Немає. 

Закон для них не писаний, хочуть оцифровують, хочуть - ні. І нічого довести не можна. Посвідчення водія видане в 2002 році. В 2012 р. купував авто, ставив на першу реєстрацію. В 2019 р. продавав авто - робив перереєстрацію в СЦ МВС.

 

Ось скріншот з електронного кабінету водія:

 

image.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда, шо хочуть те і роблять (

 

А, зачекай. Авто продав але нове на себе не ставив?

Змінено користувачем Ha3aP
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...