Перейти до змісту

Дія: Державні послуги онлайн


Рекомендовані повідомлення

4 хвилин тому, AppMark сказано:

оператор сказав, що потрібно мати при собі, а показати можна посвідчення з програми вони мають відсканувати код.

Тобто? Вони ж розпинались, що пластик можна не возити.

  • Подобається 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 хвилин тому, AppMark сказано:

оператор сказав, що потрібно мати при собі, а показати можна посвідчення з програми вони мають відсканувати код.

 

26 хвилин тому, AppMark сказано:

 оператор сказав в наступному разі коли будуть питати за пластик, відразу дзвонити їм і повідомити номер жетону поліцейского і номер екіпажу, вони виправлять ситуацію.

 

це були 2 різні оператори? Чи це один так забрехався?

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
В 12.05.2020 в 23:38, igorgame сказал:
Цитата

Пещерное правосудие: полиция и суды в Украине начали открыто использовать украденные персональные данные украинцев

https://cripo.com.ua/news/politics/peshhernoe-pravosudie-politsiya-i-sudy-v-ukraine-nachali-otkryto-ispolzovat-ukradennye-personalnye-dannye-ukraintsev/

24 июня 2020

В Украине последнее время постоянно «сливают» персональные данные, но пока правоохранители только блокировали (не всегда) аккаунты тех кто  эти самые данные выкладывает для продажи в сеть и не находят (не хотят искать) тех кто и как «слил» данные.

Как оказалось, полицейские и судьи просто сами пользуются «слитыми» данными в нелегальных телеграм-ботах для установления личности «преступников». При этом они не стесняются использовать такой термин как «Сервис по проверке номеров мобильных телефонов»…  Об этом написал харьковский ай-ти специалист Николай Марченков на своей странице в Фейсбук.

Image may contain: text

Он нашел в судебном реестре дело которое слушалось в ЛЕБЕДИНСЬКОМ РАЙОННОМ СУДЕ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТИ и в нем принималось видно одним из пунков работы следователи было принято такое : «За допомогою сервісу перевірки номерів мобільних телефонів в месенджері Телеграм @info_baza_bot було встановлено, що вище вказаний номер мобільного телефону перебуває у користувача ІНФОРМАЦІЯ_4 .»

То есть полиция использовала для поиска номера телефона не свои базы а украденныю киберпреступниками и выложенную для продажи и суд это принимает.

Видимо таким видит цифровое будущее страны  Міністерство цифрової трансформації України.

 

  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Прямо зараз відбувається презентація Дії 2.0.

Спойлер

 

З першого дня існування Дії пробував почати нею користуватися. Але паспорт старий, закордонний паспорт новіший, але вже не дійсний, права нові, але ще безтермінові, тобто жоден мій документ не підходить для Дії. Проходжу ідентифікацію через банк-ід Монобанк чи Приватбанк, але жодного документа в Дію не підтягується. А під час цієї презентації зрозумів, що Дія вже дійшла до такого рівня, що я без неї відчуваю себе не повноцінним. Отже маю запитання: як найдешевше і найшвидше, з мінімальними тєлодвіженіями зайти в Дію? Бо варіантів багато, але не всі однаково зручні і дієві. Можна зробити пластиковий паспорт, але це скоріше за все не це вирішить питання з старими правами. Можна отримати новий закордонний паспорт, тим більше давно збирався, але залишиться та сама проблема з правами. І можна обміняти посвідчення водія і так і залишитися без закордонного паспорта. Що з цього міняється/виробляється дешево швидко і без гємору і і зробить з мене цифрового громадянина?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є відповідна тема.

https://board.lutsk.ua/topic/237309-diya/

 

Адміни/модери - об'єднайте. 

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 минут назад, AppMark сказал:

Якщо хочете щоб усі доки були в "дії", потрібно міняти все, якщо зробите щось одне воно тільки появиться в дії більш нічого. (якщо Ви про це питали)

наприклад Я

маю закордонний, водійське, тех паспорт, ЮА паспорт старого зразка його нема в дії.

 

В брата в Дії було пусто, зробив загран паспорт, підтягнулися права, з фотографією з загран паспорта. Вони об'єднують бази, головне щоб хоч десь пройшла ідентифікація з свіжою фотографією.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, MaestroA сказал:

Є відповідна тема.

https://board.lutsk.ua/topic/237309-diya/

 

Адміни/модери - об'єднайте. 

Бродівський пошук не працює з трьома буквами. Я і "портал" писав і ще щось. Так і не знайшов твою тему.

Треба @Zheny@ тегнути.

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в нас в державы може якраз викоринить корупцію хоть чуть-чуть, а то типічна ситуація, бере людина справку, а та справка має певний термін дії, поки збирається весь пакет паперів то вже треба по новому кругу збирати, й так замкнуте коло стає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 хвилин тому, nickel сказано:

підтягнулися права, з фотографією з загран паспорта.

тобто- "старі", в мене з 2001 року "права"  - нікуя не підтягуються... не дуже і хочу, але - такі да - було б зручно.

Змінено користувачем Bliksss
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, Bliksss сказал:

тобто- "старі", в мене з 2001 року "права"  - нікуя не підтягуються... не дуже і хочу, але - такі да - було б зручно.

В нього не старі, якщо не помиляюся, видані після 2013 року, але в Дії не відображалися, а тепер відображаються з фотографією від загранпаспорта.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 минут назад, AppMark сказал:

права старого зразка не підтяне.

В мене теж фото з заграна на всіх доках, но ЮА паспорт не підтягує.

Старого зразка це які? Паперова книжечка чи паперові ламіновані чи пластик без терміну дії?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у мене права - пластик 2005 р. - не підтягнулися.

а закордонний паспорт є

Змінено користувачем Saddy
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, nickel сказано:

Не чув щоб в когось такі підтягнулися.

я про що...не підтягуються автоматично, "путьом не хітрих маніпуляцій" якось можна, але, поки - утримаюсь...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, AppMark сказано:

І можна провірити штрафи на авто)

з самого початку - можна було, смисл - якщо я знаю, що в мене їх немає?

P.S. Зараз - да, фотокамери стоять...зручніше - побачити на скільки накосячив )) 

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 минуту назад, Saddy сказал:

у мене права - пластик 2005 р. - не підтягнулися.

а закордонний паспорт є

Закордонний паспорт без чіпа? В якому році виданий?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 минут назад, AppMark сказал:

Оновив дію,  добавився мій ФОП і тепер можна власноруч додати Свідоцтво про народження дитини. І можна провірити штрафи на авто)

В мене з'явився іпн, але ще перевіряється і вже добавив свідоцтво про народження дитини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, MaestroA сказано:

Є відповідна тема.

https://board.lutsk.ua/topic/237309-diya/

 

Адміни/модери - об'єднайте. 

 

2 годин тому, nickel сказано:

Бродівський пошук не працює з трьома буквами. Я і "портал" писав і ще щось. Так і не знайшов твою тему.

Треба @Zheny@ тегнути.

 

готово

  • Дякую! 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, nickel сказано:

В мене з'явився іпн, але ще перевіряється і вже добавив свідоцтво про народження дитини.

хз, "задумка" - цікава ("ДІЯ"), але, щось я не хочу віддавати свої персональні дані - без гарантії...

Випадків - безліч, навіть нема сенсу приклади наводити.

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, Bliksss сказал:

не хочу віддавати свої персональні дані - без гарантії...

Ти не віддаєш, а береш. :)

  • Подобається 1
  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 годин тому, nickel сказано:

Ти не віддаєш, а береш.

ага, через bankID - даєш, а дирява "ДІЯ" - зробить своє діло ))

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

Підтвердиш фактами?

станеш прокурором - без питань

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...