Перейти до змісту

Дія: Державні послуги онлайн


Рекомендовані повідомлення

44 хвилин тому, nickel сказано:

Через тридцять років, точно або авто будуть літати і треба буде нова категорія або я здохну. :)

одне другому не заважає)

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часов назад, natalka) сказал:

не факт

Ти накопичуєш всю інфу про себе в одному місці, що в українських реаліях є дуже небезпечно.

Я утримаюсь :)

основні дані мають дублюватись в папері, наприклад купля продажі землі, будинку, тощо.

різні свідоцтва і так далі, щоб людина могла якщо хтось там з хакерів чи ще хто намутить з даними довести що це вона, або це її власність.

 

Але в тій же Швеції все цифрове і теж виникають питання про збої в системах (чи спеціальні чи випадкові) що люди не можуть довести свої права бо все типу в цифровому вигляді тільки.

 

Але така система подолає корупцію в певних межах + дозволить маніпулювати людьми, витер всі дані, тебе й не існувало ніколи, змінив дані, ти вже не власник житла і ніколи ним не був - от це може страшити.

 

А те, що хтось боїться що його паспортні дані будуть гуляти десь, то вони й так можуть гуляти бо якась кадровичка чи бухгалтерша флешку десь свою профукала, чи ксеоркси з даними здали в утилізацію. Що наприклад з цифровою ідеєю навіщо зберігати ксеоркси паспорта якщо і так ті ті дані вводять в свої бази підриємства.

 

 

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

Через тридцять років, точно або авто будуть літати і треба буде нова категорія або я здохну. :)

 

То у вас немає інших категорій? Я собі не буду міняти, бо у мене є категорія C. Без усіляких там C1. А з такими категоріями, потрібно міняти кожні 5 років.

Змінено користувачем $ΩLΩMΩN
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, $ΩLΩMΩN сказал:

Ну не знаю, хто поведеться і буде міняти посвідчення водія без терміну дії на нове посвідчення у якого обмежений термін дії ради того, щоб воно показувалось в смартфоні.

 

Старі права не дійсні закордоном.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Arden сказано:

Старі права не дійсні закордоном.

 

Можливо. Ось такі дійсні?

Спойлер

1510328204-3430.jpg

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, Arden сказано:

 

Старі права не дійсні закордоном.

Які саме старі не дійсні.  Звідки інформація взята? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, MACCEN сказано:

Але в тій же Швеції все цифрове і теж виникають питання про збої в системах (чи спеціальні чи випадкові) що люди не можуть довести свої права бо все типу в цифровому вигляді тільки.

 

Так, після Пєті пропали мої бонуси в Епіцентрі :( Хоча я не чув, щоб після Пєті, з когось списали кредити.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

Так, після Пєті пропали мої бонуси в Епіцентрі :( Хоча я не чув, щоб після Пєті, з когось списали кредити.

Після вірусу  Petya чи після Петі Порошенка? Не зовсім зрозуміло.

Змінено користувачем nickel
  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

Після вірусу  Petya чи після Петі Порошенка? Не зовсім зрозуміло.

 

Не буду стверджувати, хто з них винен. Але ніби шифрувальник з'їв інформацію з картками на знижку. Офіційне пояснення Епіентру - вийшов термн дії кратки. Хоча коли картку отримували, вона не мала терміну дії.

  • Ха-ха 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
On 08.10.2020 at 06:24, $ΩLΩMΩN сказано:

Ну не знаю, хто поведеться і буде міняти посвідчення водія без терміну дії на нове посвідчення у якого обмежений термін дії ради того, щоб воно показувалось в смартфоні.

Я повівся.

І вже більше півроку спокійно сідаю за кермо з телефоном без портмане. Також не матиму проблем при виїзді за кордон (старе посвідчення було паперовим в ламінації від 2005 р.).

Один штраф за відсутність документів перевищує всі витрати на заміну прав у 1-2 рази.

Змінено користувачем MaestroA
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора прийняли закодонний паспорт з Дії в якості підтвердження моєї особи в Укрсиббанку (для заміни картки).

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, MaestroA сказано:

І вже більше півроку спокійно сідаю за кермо з телефоном без портмане.

 

А техпаспорт і страховка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

А техпаспорт і страховка?

Все є в Дії

 

Я от гуглю як обміняти паспорт на пластик. Це шо получається, якщо я його виперу в пралці, то обмін буде в 10 разів дешевший, замість 345, буде 34 грн?

image.thumb.png.f33a0652ee26867e058ac8e214a2d66b.png

  • Дякую! 2
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Немає ніякого бажання міняти старий паспорт на новий, через обмеження строку дії нового

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Electronshik сказал:

Немає ніякого бажання міняти старий паспорт на новий, через обмеження строку дії нового

Та я вже поняв, що ти "баба яга протів", паспорт міняти не будеш, сіті кард ставити не будеш. І телефон в тебе напевно Нокіа 1100. :)

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Cherman сказал:

Так як, старий паспорт - паперовий, то в нього теж обмежений строк дії по факту.

Воно то так, але це залежить від користувача. Якщо дбайливий, то послужить все життя.

Цю пластикову фігню ПРИМУСОВО МІНЯТИ КОЖНІ 10 РОКІВ. І коли людині стане багато років, або проблеми зі здоров'ям,  ця процедура буде неймовірно складною.

 

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Electronshik сказано:

Цю пластикову фігню ПРИМУСОВО МІНЯТИ КОЖНІ 10 РОКІВ. І коли людині стане багато років, або проблеми зі здоров'ям,  ця процедура буде неймовірно складною.

 

І я по тій же причині не міняю ні посвідчення водія, ні паспорт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, nickel сказано:

Та я вже поняв, що ти "баба яга протів", паспорт міняти не будеш, сіті кард ставити не будеш. І телефон в тебе напевно Нокіа 1100. :)

 

Підтримую @Electronshik у цих питаннях. Але таки CitiCard і EasyWay я поставив  а CityBus - видалив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 хвилин тому, Cherman сказано:

Так як, старий паспорт - паперовий, то в нього теж обмежений строк дії по факту.

Якщо вклеєні всі фото по досягненню віку, то - ніт. У мене в паспорті всі 3 фото. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 минут назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

EasyWay я поставив  а CityBus - видалив.

Чому так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, Cherman сказано:

Бо Дуал його мінусує.:D

 

Признаюсь, якби я не відчував темну сторони сили в негативу від Дуала, то й не почав би шукати альтернативу. А так знайшов програму EasyWay і тепер я задоволений. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Cherman сказано:

А я в місті кошуся на всіх чуваків

 

Це як? Що це значить?  Краще покосіться на хорошу дівчину.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Cherman сказано:

Оце значить:

я в місті дивлюся на всіх чуваків

 

Оте не відміняє оцього:

 

7 хвилин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

Краще подивіться на хорошу дівчину.

 

 

Змінено користувачем $ΩLΩMΩN
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Хто там жалівся, що Дія дирява? Можете  лям підняти

Цитата

Запускаємо багбаунті застосунку Дія. Відсьогодні білі хакери з усього світу починають «ламати» копію мобільного застосунку Дія. Призовий фонд — 1 млн грн.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...