Перейти до змісту

Найкращий і найкомфортніший для проживання район м. Луцька


Рекомендовані повідомлення

1 минуту назад, Zelensky сказал:

 

Вам подобається хлдити зі шмарлями чи колоти шмурдяки?

Мені подобається, коли ти про свої шмарклі пишеш в іншому місці (не на Борді)

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 770
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

17 хвилин тому, Bliksss сказано:

це про те, що не пишуть в інтернетах  ;) мені - абсолютно байдуже що там буде, так само як і на обслуговування в його хостелі, в "Лелеках" - не гірше, хоча - місце більш спокійне. Поїсти в "патіо" можна смачно, але, я б не сказав що там можуть чимось здивувати, хіба - цінами, але - на мій погляд, це не так вже й дорого.

Я пропоную закінчити дискусію. Бо ти так швидко перевзуваєшся ,що я не встигаю за ланкою логіки. Збоку це виглядає як - За скільки зможете привезти 10 рулонів рубероїду? - Сливки по 40, дешевше вже не будуть, бо скоро дощі і половина зогниє….Ти сам почав що його земля з боками, документи по землі проблемні, на що я запитав про те , ти відповів про кухню там і кухню в Срібних лелеках. І про те що тобі абсолютно пофіг що пишуть. То навіщо ти сам писав? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Alex S сказано:

Бо ти так швидко перевзуваєшся

ну, це твоя думка.

10 хвилин тому, Alex S сказано:

.Ти сам почав що його земля з боками, документи по землі проблемні,

де я почав? Я просто сказав те, про що "весь Луцьк знає", чи ти думаєш варто тримати стоянку, замість того, щоб будинок там побудувати? риторичне питання, можеш не відповідати. Так само про хостел в патіо і "ресторан", комусь - може і подобається, навів приклад - "Лелеки", обслуговування краще, місця - більше, комфортніше.

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Bliksss сказано:

Вже ніби не "бубнять"? Якби на стоянку були "нормальні" документи - вже давно там би стояла чергова багатоповерхівка, в майбутньому, стоянки - там точно не буде.

 

9 хвилин тому, Bliksss сказано:

де я почав? Я просто сказав те, про що "весь Луцьк знає",

:blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Викреслюю ЛПЗ з найкращіх. Район немає своєї поліклініки :(

 

Так не годиться :(

 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Zelensky сказал:

Викреслюю ЛПЗ з найкращіх. Район немає своєї поліклініки :(

 

Так не годиться :(

 

Та нащо тобі та поліклініка. Целебним голодуванням лікуйся.

Змінено користувачем Black Overlord
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 хвилин тому, Zelensky сказано:

Викреслюю ЛПЗ з найкращіх. Район немає своєї поліклініки

А толку? В поліклініках психіатри - рідко бувають, все одно - тобі доведеться в Ліпини їздити, якраз для тебе - маршрутку №9 і тримають.

Змінено користувачем Bliksss
  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

...ЛПЗ...  немає своєї поліклініки

Вчора доля закинула на ЛПЗ. Є амбулаторія з центром вакцинації і тестуванням. І підстанція швидкої. Бенделіані 7.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, sss381 сказано:

Вчора доля закинула на ЛПЗ. Є амбулаторія з центром вакцинації і тестуванням. І підстанція швидкої. Бенделіані 7.

 

Амбулаторія є а поліклініки - немає.

 

Центр фейкцинації шмурдяком зараз в бцдівельних магазинах є. Але це не то.

  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 15.02.2022 at 18:09, Bliksss сказано:

тобі доведеться в Ліпини їздити

 

Ближче до вас бути?

 

Всяке може бути, може й переїду у ваш райончик.

  • Ха-ха 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 15.02.2022 в 19:42, Zelensky сказал:

Амбулаторія є а поліклініки - немає.

 

Є дитяча поліклініка. Сходи, може приймуть. 

 

В 15.02.2022 в 17:53, Zelensky сказал:

Викреслюю ЛПЗ з найкращіх. Район немає своєї поліклініки

 

Ти це тільки взнав? Дивно. Я думав ти в поліклініках перший клієнт. Довго якось до тебе дійшло). 

 

  • Ха-ха 3
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, sergkots сказано:

Може хто не бачив ще:

  Показати прихований контент

 

 

Памошніца та сама. Бачив її і в закладі і в місті пару раз.

  • Ха-ха 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 хвилин тому, Alex S сказано:

Памошніца та сама. Бачив її і в закладі і в місті пару раз.

по губах впізнаєш?

  • Ха-ха 2
  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Revolver сказано:

@Alex S ти просто побачив одну сторону медалі, я знав його собисто 1 рік, працював на 12 каналі коли він був директором, гроші він дер як міг, навіть працівників обманював, сама крута схема була платити податки зі своєї кишені, наприклад ти домовився за зп в 10 тисяч, а потім в день зп виявляється, що це 10 з податками, ну всі так платять і ти платиш, а потім приходить новий керівник і виявляється, ти вже отримуєш чистими 10, також було, що платитили суму менше домовленої, типу "цього місяця в тебе було менше роботи", тому отримаєш на 2 тисячі менше. Гадаю, ти чув, що патіо підпалили саме колишні працівники і я в це вірю.

 

Ось скопіпастив свій комент з ВН

Знаю цього пустозвона особисто та від знайомих, колись цей альфонс керував 12 каналом, так от самодур гоноровий, але людей на гроші обманював де тільки міг, при тому, що робив це чужими руками, тобто підговорював таких от помічниць, щоб вони вигадували приводи не виплачувати робітникам обіцяне. Про любов до пасій чув багато, знав таких, але прямо ніхто не розповідав. Патіо де фіорі для працівників це місце, де 90% вас обмануть на гроші, і ще й не відпустять одразу, скажуть попрацювати 2-4 тижні, бо не виплатять, потім заставлять чекати місяцями розрахунку, бо бухгалтер не приїхала, будуть тягнути ваше терпіння і нерви. Дехто міг би сказати, що телешоу постановка, але то просто животатий баламут не втримав свою суть. (цей момент знаю, бо племінниця жінки влізла туди, нерви їй потріпали, херасменту не було).

 

Так от з 10 людей, які його знають 9+ скажуть, що він паскуда, але це не означає, що у патіо погане обслуговування, інша річ, вони постійно шукають персонал часто молодих кидають, типу попрацюй 3 місяці а потім буде норм зп.

 

Згадав момент, 2017 рік, приїхала з іншого міста дівчина на співбесіду на ведучу, почали говорити, він говорить російської, і попросив її перейти, вона сказала, що принципово не перейде, співбесіда раптово закінчилась.

От тут я тобі вдячний за відповідь! 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Revolver сказано:

працював на 12 каналі коли він був директором,

Віть, а яким боком він до журналістики взагалі? Як дірєхтором 12 го каналу? Які то роки були? 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Alex S коротко кажучи, його жінка на 10 років старша, подруга івахіва ніби чи ще когось з вог групи, от вони (вог) вирішили знайти персонажа понадійніше, знайшли)

https://www.volynnews.com/news/all/borhy-obman-ta-kmivstvo-na-12-nali-rozoily-pro-metody-keruva/

на рахунок співбесіди  з ведучою, я помилився то був 2018 рік

  • Дякую! 2
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 годин тому, Юріч сказано:

Є дитяча поліклініка.

 

Поліклініки на ЛПЗ немає є амбулаторія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Zelensky сказал:

 

Поліклініки на ЛПЗ немає є амбулаторія.

 

Нічого не знаю, мої діти там прописані і там їх терапевт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 час назад, Revolver сказал:

Дехто міг би сказати, що телешоу постановка, але то просто животатий баламут не втримав свою суть.

Типовий полішуцький бидлячок показав своє говенцо на камеру.:D

Змінено користувачем jurgen007
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Походу він з Черкас,де там поліщуки.

Ні раз Пащенка не виправдовую,особисто його не знаю,фотка мені антипатична .

Просто момент відносин найманих працівників та працедавців у нас дуже спотворений.

Походу є в Україні різні факультети менеджменту,а як знайти нормального управлінця,то не дуже густо 

Між тим грамотні ( які знають не лише ворд та ексель,а знають ЯК КЕРУВАТИ ТА ОРГАНІЗОВУВАТИ ЛЮДЕЙ) управлінці вкрай потрібні нам зараз в першу чергу на державних та комунальних посадах 

Змінено користувачем Nokian
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та будь він хоч з Жмеринки, по його поведінці на камеру видно, якщо виліз "із грязі в князі", то хоч Паганіні на скрипці замов, хоч на дорогих конях верхи понтуйся - говенцо всеодно нагору попре.;)

Змінено користувачем jurgen007
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, jurgen007 сказал:

Типовий полішуцький бидлячок показав своє говенцо на камеру.:D

Та ти йому просто заздриш. Признайся вже чесно. Пащенко цілком нормальний чувак, он, знаючі люди кажуть, що ночували в нього в готелі, а він, навіть нікого не знасильничав.

  • Ха-ха 1
  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, Black Overlord сказал:

 навіть нікого не знасильничав.

Не робіть закладу антирекламу, бо вже жіночки бальзаківського віку номери почали резервувати.:ohmy:

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...