Перейти до змісту

Найкращий і найкомфортніший для проживання район м. Луцька


Рекомендовані повідомлення

4 хвилин тому, Alex S сказано:

А… ти просто номер в його готелі знімав…

це - також, а от про інше

6 хвилин тому, Alex S сказано:

Я думав по бізнесу компаньйони , чи в компанії одній на рибу їздили, чи в бані регулярно паритеся…

на борді, відкритим текстом - хтось скаже? 

 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 770
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

@Bliksss  Я - в жодному випадку, стосовно якихось сексуальних домагань з його сторони до працівниць - не можу стверджувати, і не стверджую, свічку - не тримав 

 

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Bliksss сказано:

це - також, а от про інше

на борді, відкритим текстом - хтось скаже? 

 

Та я сказав би ,а в чому проблема? Якби знав ,чи мав справи ,так сказав би . Чи був поліцаєм ,так сказав би . З номером наказу про розслідування на ґрунті справи про спробу зґвалтування . Моя родина приїздила в гості на три дні. Дядько живе на Конякіна, ближче готелю не було. Щоб не спати по совєцькі на підлогах, вони знімали Патіо готель. З сніданками. Дуже в ту ціну задоволені сервісом і кухнею. Мала моя два рази ходила до подружок ,що там поруч живуть на днюху. Двічі там був ,бачив його ( так саме як ти:)) Так саме знайомий робив там ювілей - все супер, я був присутній. В основному ганяє його адміністратор, дуже навіть швидка і вродлива жінка. Таке відчуття ,що то якийсь рідкісний монстєр, який но виглядає з того Патіо і всіх жінок що заходять затягує в підсобку і ґвалтує на мішках з мукою. І взагалі мені здається ,що йому глибоко пох на це все бубніння.  Той хто до нього ходив той і буде ходити. Не подобається - не йди, дорога стоянка - шукай дешевшу, старий спортзал - їдь в новий і тд і тп. 

  • Ха-ха 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Alex S сказано:

всіх жінок що заходять затягує в підсобку і ґвалтує на мішках з мукою.

чого зразу гвалтує, може це за взаємною згодою 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, Alex S сказал:

Що там за кіпіш? Вся Україна гуде.Кого вигнали вночі з того Хілтона? За що? Тому що не спали? Волинські новини - тихо. В ютубі нема. 

телевізор 100 років не дивилися,це ж треба було вчора включити - і якраз в той момент,де йшла ця програма і мова йшла про Луцьк

 ми включили, якраз ті гості щось там скаржилися на дороги

цим вони мені взагалі не сподобалися 
передача нудна і не цікава,ото вони мабуть його й взяли,такого яскравого персонажа,щоб рейтинг тій передачі хоч на початку зробити

ну як можуть змагатися готелі й хостел , і ще й в кінці серії хостел перемагає?!

 

шоу таке шоу

 

Змінено користувачем paksivatova
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Alex S сказал:

Та не включай Шуберта, відповідай як є. Якщо знайомий з чоловіком ,то то правда про ті тони гімна що на нього ллють? Конкретно як в мінімалі людина слова і справи ? І чи дійсно домагався до багатьох молодих дівчат що брав на роботу?

правда, ось це що показали то це так, вершина айсберга, можна лише уявити що там творилося на наступний день після від’їзду нового каналу)))

особисто знайомий з людьми які там працювали не один місяць, але якщо можна без подробиць, повірте на слово.

стосовно дєвочєк, там заслуг багато, але якщо дєвачкі самі хотіли, або були правильно вмотивовані :D

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Arden сказано:

правда, ось це що показали то це так, вершина айсберга, можна лише уявити що там творилося на наступний день після від’їзду нового каналу)))

особисто знайомий з людьми які там працювали не один місяць, але якщо можна без подробиць, повірте на слово.

стосовно дєвочєк, там заслуг багато, але якщо дєвачкі самі хотіли, або були правильно вмотивовані :D

Блін, що ж там такого страшного робилося….. що навіть дрібні подробиці не можна. Карають щпіцрутанами? Заливають смолу в горло через залізну лійку? Таксистам всім  перед тим як взяти на роботу сиктим байбулла  роблять ? Хоч одна заява про спробу зґвалтування була від жіночої половини працівників ? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, paksivatova сказано:

якраз ті гості щось там скаржилися на дороги

Бо Пащенко перший на дороги пожалівся. То була йому відповідь.

19 хвилин тому, paksivatova сказано:

ще й в кінці серії хостел перемагає?!

А чому хостел не може перемогти, якщо в своєму сегменті надає якісніші послуги.

Але в цілому згоден - передача УГ.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Alex S сказал:

Знаєш як приблизно це називається - сам придумав і напиздів коріфанам який він кузнєц. Або щоб з жінкою посваритися. Чи в її очах піднятися. 

ну це ж не масово, але працівники розповідали, як такі помічниці типу тієї що була в програмі заходили до нього в номер на пару годинок, ну звичайно що вони там робили це фантазія, можливо і правда в нарди грали. але прямо щоб домагання - думаю це все сплєтні, конкретних фактів про це не знаю.

 

10 минут назад, Alex S сказал:

Блін, що ж там такого страшного робилося….. що навіть дрібні подробиці не можна.

я мав на увазі подробиці хто, що і коли працював.

що робилося - неадекватне керівництво, якось так можна описати)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, Alex S сказал:

Хоч одна заява про спробу зґвалтування була від жіночої половини працівників ? 

До нас ще ця мода не дійшла)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, Alex S сказал:

Блін, що ж там такого страшного робилося….. що навіть дрібні подробиці не можна. Карають щпіцрутанами? Заливають смолу в горло через залізну лійку? Таксистам всім  перед тим як взяти на роботу сиктим байбулла  роблять ? Хоч одна заява про спробу зґвалтування була від жіночої половини працівників ? 

Ти різниці між домаганям і згвалтуванням не розумієш?

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, paksivatova сказано:

До нас ще ця мода не дійшла)

Скоро буде.:) Насправді  таких заяв сотні. І тільки половина з них реальна.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, nickel сказано:

Ти різниці між домаганям і згвалтуванням не розумієш?

Яка покарання в Україні за статею Сексуальні домагання?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, Arden сказано:

ну це ж не масово, але працівники розповідали, як такі помічниці типу тієї що була в програмі заходили до нього в номер на пару годинок, ну звичайно що вони там робили це фантазія, можливо і правда в нарди грали. але прямо щоб домагання - думаю це все сплєтні, конкретних фактів про це не знаю.

 

я мав на увазі подробиці хто, що і коли працював.

що робилося - неадекватне керівництво, якось так можна описати)

Ну то то його справа , вірний він чоловік, невірний, має коханку чи декілька ,то його справа і його жінки. По секрету тобі скажу, якщо це таємниця ,що якщо жінки і чоловіки працюють разом в одному колективі ,то це дуже навіть часто буває. А те що неадекватне на чийсь погляд керівництво - де ти щедрого і доброго баригу бачив? Ресторатора? Звільнився і пішов до доброго, щирого ,адекватного. Я не захищаю його, бо справ з ним не мав і скоріш за все мати не буду. Але весь цей шум це бубніння за його парканом - накрав сцука землі, набудував на крадені гроші і щей цею землею барига торгує, не продає нікому, на потім залишив… В сусіда корова здохла, повинно бути пох, але так чогось приємно.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Alex S сказал:

Яка покарання в Україні за статею Сексуальні домагання?

Я не юрист, а там є в чому розбиратися

•    Розділ IV КРИМІНАЛЬНІ ПРАВОПОРУШЕННЯ ПРОТИ СТАТЕВОЇ СВОБОД…
•    Стаття 152. Зґвалтування
•    Стаття 153. Сексуальне насильство
•    Стаття 154. Примушування до вступу в статевий зв'язок

•    Стаття 155. Вчинення дій сексуального характеру з особою, яка не досягла шістнадцятирічного віку
•    Стаття 156. Розбещення неповнолітніх
•    Стаття 156-1. Домагання дитини для сексуальних цілей

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

Я не юрист, а там є в чому розбиратися

•    Розділ IV КРИМІНАЛЬНІ ПРАВОПОРУШЕННЯ ПРОТИ СТАТЕВОЇ СВОБОД…
•    Стаття 152. Зґвалтування
•    Стаття 153. Сексуальне насильство
•    Стаття 154. Примушування до вступу в статевий зв'язок

•    Стаття 155. Вчинення дій сексуального характеру з особою, яка не досягла шістнадцятирічного віку
•    Стаття 156. Розбещення неповнолітніх
•    Стаття 156-1. Домагання дитини для сексуальних цілей

 

9 хвилин тому, Alex S сказано:

Яка покарання в Україні за статею Сексуальні домагання?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, Alex S сказал:

Яка покарання в Україні за статею Сексуальні домагання?

 

2 минуты назад, nickel сказал:

Я не юрист, а там є в чому розбиратися

•    Розділ IV КРИМІНАЛЬНІ ПРАВОПОРУШЕННЯ ПРОТИ СТАТЕВОЇ СВОБОД…
•    Стаття 152. Зґвалтування
•    Стаття 153. Сексуальне насильство
•    Стаття 154. Примушування до вступу в статевий зв'язок

•    Стаття 155. Вчинення дій сексуального характеру з особою, яка не досягла шістнадцятирічного віку
•    Стаття 156. Розбещення неповнолітніх
•    Стаття 156-1. Домагання дитини для сексуальних цілей

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, nickel сказано:

Я не юрист, а там є в чому розбиратися

Я також не гінеколог , але подивитися можу.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 хвилин тому, Arden сказано:

такі помічниці типу тієї що була в програмі заходили до нього в номер на пару годинок,

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Alex S сказано:

Але весь цей шум це бубніння за його парканом - накрав сцука землі, набудував на крадені гроші і щей цею землею барига торгує, не продає нікому, на потім залишив…

Вже ніби не "бубнять"? Якби на стоянку були "нормальні" документи - вже давно там би стояла чергова багатоповерхівка, в майбутньому, стоянки - там точно не буде.

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, Bliksss сказано:

Вже ніби не "бубнять"? Якби на стоянку були "нормальні" документи - вже давно там би стояла чергова багатоповерхівка, в майбутньому, стоянки - там точно не буде.

Логіка залізна. Рано чи пізно там стоянки не буде :0016:.  А в нього документи липа? Мо то і  взагалі самозахватом загородився? Саме те Патіо на його хоч землі знаходиться?А … рядок тих гаражів  за Олімпією приватизованих він казали будував.І недорого продавав.Мо то і вони без документів?

Змінено користувачем Alex S
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, Alex S сказано:

Логіка залізна. Рано чи пізно там стоянки не буде 

це про те, що не пишуть в інтернетах  ;) мені - абсолютно байдуже що там буде, так само як і на обслуговування в його хостелі, в "Лелеках" - не гірше, хоча - місце більш спокійне. Поїсти в "патіо" можна смачно, але, я б не сказав що там можуть чимось здивувати, хіба - цінами, але - на мій погляд, це не так вже й дорого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, nickel сказано:

Я не юрист, а там є в чому розбиратися

•    Стаття 154. Примушування до 

 

Примушування до уколів від шмарлів теж має бути криміналізоване.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Zelensky сказал:

 

Примушування до уколів від шмарлів теж має бути криміналізоване.

То ти всіх задовбав своїм ниттям про маски, через страх перед шмарклями? Еталон мужності.

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, nickel сказано:

То ти всіх задовбав своїм ниттям про маси, через шмарклі? Еталон мужності.

 

Вам подобається хлдити зі шмарлями чи колоти шмурдяки?

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...