Перейти до змісту

Найкращий і найкомфортніший для проживання район м. Луцька


Рекомендовані повідомлення

54 минуты назад, Alex S сказал:

? Є взагалі, в практиці ббб ,заборонити документально на зборах ОСББ ,здачі без ліцензії квартир почасово? Чи це не можливо? 

Что за лицензия? У риелтора? Фоп максимум.

Максимум полицию вызвать и прервать процесс...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 770
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

1 час назад, Alex S сказал:

 

Це на написати в соцмережі гнєвний пост хватить пару диверсій, і пофіг , це коли  поговорити, повозмущатися( в вузькому колі знайомих) , на практиці треба розуміти, що це робиться відносно в темну( важко вичистити хулігана) один- два рази. Потім ,коли власник з ригалторами взнає зловмисника , ти думаєш він мовчатиме ? Він буде мстити . Від справити нужду йому під двері , до елементарно прийде до нього додому ,без балаклави ,і вломить пиздов. І хай не повністю, але частково буде правий. Тут хто знає ,Менджек став головою ббб? Є взагалі, в практиці ббб ,заборонити документально на зборах ОСББ ,здачі без ліцензії квартир почасово? Чи це не можливо? 

А з піною не те саме? Мстити не будуть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, nickel сказано:

А з піною не те саме? Мстити не будуть?

З першого разу не вичистять , відморозиться. Але й дурню зрозуміло ,що під підозрою зразу квартира знизу, його, і квартири на одній площадці. Безпосередні сусіди того публічного будинку. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підозра без доказів, не висувається, так що 3 рази подумай і раз запихни, це я про сірники.
Як на мене, краще прибрати кучу з під дверей ніж терпіти всю ніч еродром.

По закону кажуть, що треба дзвонити в поліцію і просити, щоб вони реєстрували скарги про шум, і типу як їх набереться кілька, то спочатку попередження, а потім штраф, чи працює таке не знаю. У нашому будинку живе "гамлет", любить виступати літніми вечорами, точніше любив, зараз вже притих (причин не знаю), так от під ним жив працівник поліції, і ніяк йому не вдавалось його заспокоїти, це він сам мені казав, літом здоровенний будинок побудований колом з понад 400 квартир мав то все слухати і нічого не можна вдіяти, всі писали в чат, але толку не було. Раз взимку той гамлет кинув пляшку людині в голову з 4 поверху викликали дільничного, так потерпілий був в добрій шапці, то до травм середньої важкості не дійшло і дільничний сказав, що з таким криміналу нема.

Так що є сумніви чи це працює, але шанс завжди є. Запросто може бути, що гамлету прилетіло кіль штрафів, минулого літа ніби нічого не було.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 часа назад, Unknown сказал:

Пофіг.  Купить балаклаву,  і під камерою сірники вмонтує в замок. 

То балон купи, то балаклаву, а маски медичні нащо? Шапка і маска - навіть МОЗ рекомендує вдівати зимою.

Змінено користувачем nickel
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 01.01.2022 в 15:33, Alex S сказал:

Начальнік , ти головою ОСББ став ? 

з якого перепугу ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, MANJAK11 сказано:

з якого перепугу ?

З того що пам’ять в мене світла. Травм голови, контузій , безпричинних втрат свідомості ,.таки поки що не було. В якійсь з тем ,рочки 2 тому ,ти ,по моєму ,писав як діючий голова заіпав. І будеш пробувати стати головою. Якщо помилився- соррі.Але здається що ти. І будинок десь в районі вул Ветеранів.

Змінено користувачем Alex S
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Alex S сказал:

З того що пам’ять в мене світла. Травм голови, контузій , безпричинних втрат свідомості ,.таки поки що не було. В якійсь з тем ,рочки 2 тому ,ти ,по моєму ,писав як діючий голова заіпав. І будеш пробувати стати головою. Якщо помилився- соррі.Але здається що ти. І будинок десь в районі вул Ветеранів.

в нас осбб тільки цієї осені створили, так що мімо каси

  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 17.07.2020 at 22:36, Zelensky сказано:

Заходив недавно у "будики-колодязі" (типу Колізей) на Кравчука-Зацепи.

Люди, як ви там живете? Мурашик.

 

On 17.07.2020 at 23:42, volks сказано:

То до Атланта і Яровиці краще взагалі і юлизько не підходити.

Зараз якраз в моді в великих містах будинки колодяжного типу. Мінімум землі і максимум квартир.

CB094297-FDD9-4451-B490-C83D0A1EE803.jpeg

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 минут назад, Alex S сказал:

Зараз якраз в моді в великих містах будинки колодяжного типу. Мінімум землі і максимум квартир.

Правильно. На братушек треба рівнятися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, volks сказано:

Правильно. На братушек треба рівнятися.

Не треба . Київ з його архітектурним уєбанством номер один в світі. І ніхто його не зупинить.

C18C3C18-9F54-4FDF-A274-CE68E5590925.jpeg

55A38D67-5739-4DAC-8C2F-CBC422962981.jpeg

CDB9F33C-44FB-4B89-8D98-48BF0025D848.jpeg

B1D36866-4961-4097-A60E-E3C77EF843CA.jpeg

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Alex S сказал:

Не треба . Київ з його архітектурним уєбанством номер один в світі.

Пітєр і масква з тобою по сперечаються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, volks сказано:

Пітєр і масква з тобою по сперечаються.

Фольцваген.., то що ти навчився вставляти фото і перевіряти його чи є воно в неті і на якому ресурсі ,це просто невіпєнний рівень луцького гайтішніка. Я гуглив і шукав фото багатоквартирних будинків колодежного типу. І не відкриваючи сайт скопіював фото в картинках великого такого будинку. Не тобі це робив, чуєш валік ? Не тобі . Робив ,щоб декілька людей з цього форуму посміхнулися ,бо вони живуть в схожих будинках . На Зацепи і на Яровиці. Ти вже тут політику з москвою приплів. Всі холодець завітряний доїдають, то ти до мене доібатися вирішив , бо я навіть таким луням як ти відписую ,коли маю час? Я стараюся відписувати тим ,кого навіть он лайн ,знаю. Хоча б знаю ім’я і знаю вид робіт ,чим люди займаються по життю.  Так- так рід занять ,робота , бо людину ,її характер ,визначає здебільшого вона.І особливо подобаються ті ,хто  не соромиться писати про десять стартапів ,які пробував. Але то не про тебе, ти просто фольцваген. І мені пох їздиш ти ,чи продаєш чи ремонтуєш фольцвагени…, - ти мені не цікавий. Не читабельний, скритний, завжди чогось обіжаний і хєр проссиш хто. Коротше Фольцваген - відстань, провокуй на розмову когось іншого.

  • Ха-ха 4
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 минут назад, Alex S сказал:

Коротше Фольцваген - відстань, провокуй на розмову когось іншого.

Та нах.. ти мені впав. В мене після минулих твоїх висерів не було бажання тобі щось відписувати. А тепер тим більше. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
On 19.07.2021 at 18:02, sergkots сказано:

Я зам голови Осбб рахуюсь.

Що там за кіпіш на Зацепи ? Куди пожежники не можуть заїхати? Всі нет видання пишуть. Ти там поруч десь чи то далеко? Я так поняв то епопея з зрізаним парканом на Липинського продовжується?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Alex S сказано:

Що там за кіпіш на Зацепи ? Куди пожежники не можуть заїхати? Всі нет видання пишуть. Ти там поруч десь чи то далеко? Я так поняв то епопея з зрізаним парканом на Липинського продовжується?

Там вкрали вулицю під приватну парковку - кришує зам Поліщука, вона живе в будинку на Зацепи. В тому будинку була пожежа маленька - пральна машина загорілась. Ця парковка в притул до будинку та повністю огорожена, відповідно пожежники не змогли під'їхати. Якби було щось серйозніше - то була б жопа, в тому комплексі ще й арки закриті бетонними блоками, заїзд лише один.

Після пожежі нічого так і не прибрали. 

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, sergkots сказал:

Після пожежі нічого так і не прибрали. 

Такі люди щось зрозуміють тільки тоді, коли в них самих щось згорить. І то, чи зрозуміють, напевно, як би це жорстоко не звучало, повинен ще й хтось з їхніх близьких підсмажитись. Отоді вже точно дійде, тільки буде пізно.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, sergkots сказано:

Там вкрали вулицю під приватну парковку - кришує зам Поліщука, вона живе в будинку на Зацепи. В тому будинку була пожежа маленька - пральна машина загорілась. Ця парковка в притул до будинку та повністю огорожена, відповідно пожежники не змогли під'їхати. Якби було щось серйозніше - то була б жопа, в тому комплексі ще й арки закриті бетонними блоками, заїзд лише один.

Після пожежі нічого так і не прибрали. 

Дякую. Не маю поняття географії на місці але сенс зрозумілий. То там бізнес зробили за гроші чи тільки своїм для прилеглих будинків стоянка?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, sergkots сказано:

зам Поліщука, вона живе в будинку на Зацепи.

Давно якби хотів запитати, не знаю як би так помякше…… Не чути від людей що його знають  - Поліщук часом не підар? Був він одружений чи розлучений? Чи живе з ким цивільним шлюбом? 

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, Alex S сказано:

Дякую. Не маю поняття географії на місці але сенс зрозумілий. То там бізнес зробили за гроші чи тільки своїм для прилеглих будинків стоянка?

Стоянка для вибраних (ізбранних).

  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, Alex S сказано:

Давно якби хотів запитати, не знаю як би так помякше…… Не чути від людей що його знають  - Поліщук часом не підар? Був він одружений чи розлучений? Чи живе з ким цивільним шлюбом? 

Кажуть є дівчина/жіночка.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, sergkots сказал:

Кажуть є дівчина/жіночка.

Всерівно підар. Ціле місто їпе.

  • Подобається 1
  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, sergkots сказано:

Якби було щось серйозніше - то була б жопа, в тому комплексі ще й арки закриті бетонними блоками, заїзд лише один.

Після пожежі нічого так і не прибрали. 

то і йух з ними, хто винен?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, Bliksss сказано:

то і йух з ними, хто винен?

Та стоянка другою стороною і до нашого комплексу примикає - не мій будинок, але мої сусіди.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...