Перейти до змісту

Найкращий і найкомфортніший для проживання район м. Луцька


Рекомендовані повідомлення

1 година тому, Cherman сказано:

Нє, ну в Євопі теж є закриті райони чи котеджні містечка, але так як в нас посеред міста перегороджують двори - там так не роблять. Хоча, що там про забори, в нас будуть стояти три магазини поруч - і біля кожного буде покладена різна плитка та ще й з перепадами.

я про камери.

Їх там ще більше, ніж у нас.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 770
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

14 годин тому, Ha3aPka сказано:

Ще одне з'явилось доречі,

Ага, і цей пердун часто в моєму районі в центрі ганяє, так він коли розганяється то таке відчуття ніби літак пішов на зліт, недавно навіть розбудив мене серед ночі.

  • Ха-ха 3
  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На жаль, в Україні за це немає покарання, коли наш КУпАП писався, то ще про вихлоп ніхто і не думав. Та напевно якби був штраф, то він був б 51 грн, а ще процедура, щоб довести була б через ж...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 16.08.2020 at 21:16, Alex S сказано:

АС 0700 НЕ

Спойлер

A3CEA30E-B762-470B-B7FB-6BE22FAD672D.jpeg

 

 

Сьогодні на світлофорі біля Епіцетру обігнало по обочині машину патрульної поліції. Правда на зелений. Поліцаї проковтнули, ніби нічого не бачили і не чули:

 

Спойлер

3-143.jpg

 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 18.08.2020 at 21:26, Ha3aPka сказано:

 

Вихлоп противний.

 

Ось мотоцикл з мотором від Запорожця (Зазоцикл). От на такому, я б хотів покататися. :0003:

 

Спойлер

 

 

 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі, на рахунок найкращого району міста, а яка це хрінь зараз воняє періодично по ночах ? Очисні ? От десь біля 23 години ще нічого, а десь ближче до опівночі, то час від часу така вонь прошибає, що мусим закривати всі вікна, бо аромати як в сільському нужнику.. :angry:

І ладно би це було в холодну пору. А то ж літо, душно, тільки на вечір починає свіжішати повітря що можна трішки охолонути, і тут таке западло ! :angry2:

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, SergLutsk сказал:

Доречі, на рахунок найкращого району міста, а яка це хрінь зараз воняє періодично по ночах ? Очисні ?

Залежить від району проживання і напрямку вітру, але по фейсбуку видно, що зараз смердить в основному з очисних в Липлянах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 минут назад, nickel сказал:

Залежить від району проживання і напрямку вітру, але по фейсбуку видно, що зараз смердить в основному з очисних в Липлянах.

 

А от на ДПЗ цього літа, тьфу-тьфу-тьфу, не смердить :D

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Юріч сказал:

 

А от на ДПЗ цього літа, тьфу-тьфу-тьфу, не смердить :D

Я й минулого не пам'ятаю щоб смерділо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  

28 хвилин тому, Юріч сказано:

А от на ДПЗ цього літа, тьфу-тьфу-тьфу, не смердить :D

 

І я те саме кажу а мені відповідають, що це не правда :(

 

On 25.06.2020 at 20:13, Ha3aP сказано:

Це не правда. Тижня 2 тому дуже смерділо саме в тому районі (кромберг, новий ринок), я ще хотів тут комент написати і запросити тих хто підтримує переїзд. Але закрутився, забув ((

 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 хвилин тому, Юріч сказано:

 

А от на ДПЗ цього літа, тьфу-тьфу-тьфу, не смердить :D

Бо запах быльше локалызувався на Львівській (Кромберг), та власне по всій Гнідаві.

48 хвилин тому, nickel сказано:

Я й минулого не пам'ятаю щоб смерділо

Да ну. Я ще в ДЕПО працював (15-17рр) , то зранку на Гнідаві можна було обригатися від смороду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Zheny@ сказал:

Да ну. Я ще в ДЕПО працював (15-17рр) , то зранку на Гнідаві можна було обригатися від смороду.

Женя минулий рік був 2019, не 15-17, а саме 19. І по Львівській (біля  Кромберга) я їздив щодня на роботу маршруткою №12. Не треба гпзовцям розказувати чи смердить на гпз, вони краще всіх це знають.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, nickel сказал:

Залежить від району проживання і напрямку вітру, але по фейсбуку видно, що зараз смердить в основному з очисних в Липлянах.

Як я і казав

Привокзальный. Очень ядреная канализационная вонь. Невозможно спать.
Долбанный Луцькводоканал, займитесь Спиртзаводом наконец-то.
Луцька міська рада, Державна екологічна інспекція у Волинській області, зачем вы нужны городу, если вы ни на что не способны? Имитаторы.

Олександр Кралюк, Григорій Пустовіт, Григорій Недопад, Kostyantyn Petrochuk, что вы лично сделали для решения проблемы вони в нынешнем году? Походили по очистным и сказали, что всё ОК? Неудачно попытались переложить вину на других? Почему город воняет как сточная канава? Почему вы не реагируете? Почему я, лучанин, должен просыпаться среди ночи от удушения вонью? Если вы не способны обеспечить базовые потребности жителей – уходите и не проедайте бюджет!!!

Світлина від Mikhail  Verpuchinskiy.
 
 
Анатолій Котлюк Штин був десь до 3 ночі.
Yulia Buchinskaya Спирт завод " біопек" зараз не працює.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, nickel сказано:

Женя минулий рік був 2019, не 15-17, а саме 19. І по Львівській (біля  Кромберга) я їздив щодня на роботу маршруткою №12. Не треба гпзовцям розказувати чи смердить на гпз, вони краще всіх це знають.

Я на дпз буваю щодня так чи інакше і в різний час і мушу визнати що таки з мого крайнього посту про сморід я більше поганого запаху не спостерігав.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Ha3aP сказал:

Я на дпз буваю щодня так чи інакше і в різний час і мушу визнати що таки з мого крайнього посту про сморід я більше поганого запаху не спостерігав.

Нащо ти мене цитуєш? Це в Соломона до тебе претензії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, nickel сказано:

Нащо ти мене цитуєш? Це в Соломона до тебе претензії.

Бо мова згадувалась про мешканців дпз і що тільки вони знають смердить чи ні. Я там працюю тому і процитував тебе. Ферштейн?

Змінено користувачем Ha3aP
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Ha3aP сказал:

Бо мова згадувалась про мешканців дпз і що тільки вони знають смердить чи ні. Я там працюю тому і процитував тебе.

Тільки от перекручувати не треба.  "що тільки вони знають" я не писав, але й розказувати мені (дпзовцю) смердить чи не смердить не треба, тим більше що Женя вже не працює в ДЕПО і не буває там щодня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Cherman сказано:

Не помічав, щоб на Привокзальному районі, щось особливо воняло останні тижні.

 

На Привокзальному воняє не з Липлян.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Cherman сказал:

Не помічав, щоб на Привокзальному районі, щось особливо воняло останні тижні. Так само, кожен день буваю на Вишкові, недалеко від Липлян - запаху нема. Скоріше, то у Мішані в голові вавки розпухли та й воняють.:)

Бордівцю @SergLutsk також смердить. 

 

п.с. Давайте зрозуміємо нарешті, що якщо ми про якесь місце говоримо "кожен день буваю" -  це фраза взагалі ні про що. І БІопек і Водоканал (в особі очисних) скидають по ночам, смердить в основному по ночам. Аргумент "я там працюю" те саме, що "я там кожен день буваю" - ні про що. Коли смерділо на ДПЗ, то спочатку смерділо в різні пори доби. Коли підняли шум, почало смердіти по ночам. Зараз на ДПЗ взагалі не смердить. Якісь разові випадки я не беру до уваги.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Cherman сказал:

Так само, кожен день буваю на Вишкові, недалеко від Липлян - запаху нема.

Минулого тижня гуляв з дружиною та сином на велосипедах біля Стиру зі сторони Милуш. Так наближаючись до річки просувався "аромат", і час від часу смерділо конкретно. А вже зразу за очисними свіже чисте повітря. Вертаючись назад очисні знову добре відчулись. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Cniperman сказано:

М біля Стиру зі сторони Милуш. Так наближаючись до річки просувався "аромат", і час від часу смерділо конкретно.

 

Тарасове і Зміїнець теж смердить. Коли колишній мер Луцька жив в Зміїнці, то там не воняло.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Cniperman сказано:

Але порівняно з запахом біля Шуберта минулих років то взагалі хєрня)

 

То ви просто в Тарасово-Зміїнці вночі не були.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...