Перейти до змісту

Найкращий і найкомфортніший для проживання район м. Луцька


Рекомендовані повідомлення

3 хвилин тому, Bliksss сказано:

даш рецепт?

Не дам ,бо його нема. Це невиліковний діагноз.Сам досі не знаю як з ними боротися. Найпростіше просто не помічати .

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 770
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

14 хвилин тому, Alex S сказано:

Не дам ,бо його нема. Це невиліковний діагноз.Сам досі не знаю як з ними боротися. Найпростіше просто не помічати .

- Вот че ты нажрался с утра пораньше?
- У самурая нет цели. Есть только путь. Завтра снова в дорогу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Bliksss сказано:

- Вот че ты нажрался с утра пораньше?
- У самурая нет цели. Есть только путь. Завтра снова в дорогу...

Я б сказав не так. У каждава самурайя свой пуць…:0016:

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Bliksss сказано:

мож він не так зрозумів, а подумав про весь будинок - віддадуть військовим, хоча і це не проблема - багато хто продасть як тільки отримає ордер, деякі - трохи пізніше. 

На Грушевського 1 - весь військовий будинок, ну мож майже весь, принаймні в 90-х до 2000 (коли я сам це бачив). Поки - не почали продавати квартири і вселятись х*й зна що хто.

Вони не продаються. Ордери. Коли ти вже на пенсіі і  ти отримуєш довгоочікуване житло, то з тим ордером можеш одразу їхати в головну КеЧ МО в Київ.Пишеш заяву на розслужеблення квартири. Щоб вона з власності МОУ перейшла в приватну власність. Тоді можуть продавати. А поки служать і отримують житло ,то це службовий фонд і продати не можна. ПС. Я трохи самозабанюсь на якусь недільку-другу, бо тролі заїбали. Вони тобі все розкажуть , і прорахують все до копійки -  ти головне з ними побільше спілкуйся:0016:, будь здоровий не кашляй!

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Alex S сказано:

Я трохи самозабанюсь на якусь недільку-другу, бо тролі заїбали.

Та не звертай уваги на них, не будь тряпкою :0016:

  • Ха-ха 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, alexvvv сказано:

Та не звертай уваги на них, не будь тряпкою :0016:

Чамар ти чмошний. ти телефончик в приват свій скинь і я миттєво наберу тебе і поспілкуємося вживу за хвилин 20. Не будь обіцяною тряпкою!:0016: 

  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Alex S сказано:

Чамар ти чмошний. ти телефончик в приват свій скинь і я миттєво наберу тебе і поспілкуємося вживу за хвилин 20. Не будь обіцяною тряпкою!:0016: 

а пацієнт сьогодні буйний :0016:

3537070.jpg

  • Ха-ха 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, alexvvv сказано:

а пацієнт сьогодні буйний :0016:

3537070.jpg

От і все що ти з себе уявляєш, бичара обісцяна. :0016:

Змінено користувачем Alex S
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Alex S сказал:

Вони не продаються. Ордери. Коли ти вже на пенсіі і  ти отримуєш довгоочікуване житло, то з тим ордером можеш одразу їхати в головну КеЧ МО в Київ.Пишеш заяву на розслужеблення квартири. Щоб вона з власності МОУ перейшла в приватну власність. Тоді можуть продавати. А поки служать і отримують житло ,то це службовий фонд і продати не можна. ПС.

А тим військовим пенсіонерам, що стоять в черзі на житло, хіба не дають квартиру, відразу з можливістю поміняти/продати?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
On 21.12.2021 at 18:18, Mr.X сказано:

А тим військовим пенсіонерам, що стоять в черзі на житло, хіба не дають квартиру, відразу з можливістю поміняти/продати?

Ні ,не можуть продати. Навіть якщо це вже отримує ордер пенсіонер, вона ,квартира ,вважається комунальною , (не службовою ) але так саме як і з службовою ,треба їхати в Київ в головну КЕЧ МОУ, і приватизовувати на себе. Тоді можна продавати. Тобто ,поки служить і отримує квартиру ,вона власність МОУ і приватизувати може коли вийде на пенсію, а якщо отримує на пенсіі ,то це власність міста, і також треба пройти всю процедуру приватизації.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, Alex S сказано:

Хтось знає дієві методи боротьби з квартирами подобово? 

Податкова?

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, sergkots сказано:

Податкова?

Ні , зброд всіх мастей в будинку майже щодня,бички в вікна сусідам знизу, траханя - оргії до ранку… З власником квартири говорили. Йому пох, з його слів ,- клав на вас з прибором, всі запитання до ригалторів, я там не з являюся… Це не в мене, це в сусіда по гаражеві таке сусідство.Ну на новий рік - сам панімаєш…  Коко Джамбо до ранку, крик і куріння в під’їзді, Та не чіпає податкова квартири, перестань. Тоді б не було б оголошень тисяча подобово, погодинно. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Alex S сказал:

Ні , зброд всіх мастей в будинку майже щодня,бички в вікна сусідам знизу, траханя - оргії до ранку… З власником квартири говорили. Йому пох, з його слів ,- клав на вас з прибором, всі запитання до ригалторів, я там не з являюся… Це не в мене, це в сусіда по гаражеві таке сусідство.Ну на новий рік - сам панімаєш…  Коко Джамбо до ранку, крик і куріння в під’їзді, Та не чіпає податкова квартири, перестань. Тоді б не було б оголошень тисяча подобово, погодинно. 

Пусть бы не завидовал соседям, а присоединялся...)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Alex S сказал:

Ні , зброд всіх мастей в будинку майже щодня,бички в вікна сусідам знизу, траханя - оргії до ранку… З власником квартири говорили. Йому пох, з його слів ,- клав на вас з прибором, всі запитання до ригалторів, я там не з являюся… Це не в мене, це в сусіда по гаражеві таке сусідство.Ну на новий рік - сам панімаєш…  Коко Джамбо до ранку, крик і куріння в під’їзді, Та не чіпає податкова квартири, перестань. Тоді б не було б оголошень тисяча подобово, погодинно. 

Якщо електрощиток на під"їзді то проблема з музикою і шумом вирішується за 3хв з допомогою кусачок. Товариш колись таким чином вирішив питання, після цього була тишина. Тут головне не переплутати де чий ввід..;).

Змінено користувачем jurgen007
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 minutes ago, jurgen007 said:

Якщо електрощиток на під"їзді то проблема з музикою і шумом вирішується за 3хв з допомогою кусачок. Товариш колись таким чином вирішив питання, після цього була тишина. Тут головне не переплутати де чий ввід..;).

Відкушувати пальці по одному, поки не перестануть шуміти? Щось аж 90-ми запахло, але може і допоможе :0011:

  • Ха-ха 1
  • Збентежений 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, jurgen007 сказано:

Якщо електрощиток на під"їзді то проблема з музикою і шумом вирішується за 3хв з допомогою кусачок. Товариш колись таким чином вирішив питання, після цього була тишина. Тут головне не переплутати де чий ввід..;).

Навіть якщо у під’їзді ,що скоріш за все ні, то щитки закриті, скоріш за все, і вони зробляться, і це проблема дискомфорту одних вєсєльчаків.., їм повернуть гроші( може), і завтра будуть за добу 10 інших. Дядько не конфліктний, не скандальний,  сімянин, майже не вживаючий,давно його знаю. Дві дочки підлітка. Квартиру зверху 80 проц всіх орендарів знімають , як би то так м’яко , жінки легкої поведінки. З його слів ,він двох чи трьох ,знає в лице ,настільки вони там часто з кузнєцами. В них є на постоянку ключі. Вони просто дзвонять ригалтору і уточняють чи вільна квартира з та до… якої. То іноді тихо відносно, а іноді і групенсексен ,музика і вереск до ранку.І дія то вся вночі .  Нічні метелики зробили собі нічний аеродром.Коротше кажучи ,готовий він запінювати  їм двері. Каже, що двері з щілинами - запіню .

Змінено користувачем Alex S
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, Alex S сказал:

Коротше кажучи ,готовий він запізнювати їм двері. Каже, що двері з щілинами - запіню .

Тю, ще на піну тратитися. Сірників в серцевину напхати, можна з клейом. Коробка вистачить на кілька десятків диверсій. А їм кожна диверсія буде гемороєм по пошуку іншої квартири посеред ночі, ріелтору геморой - заміна серцевини, виклик майстра двері відкрити.

 

Змінено користувачем nickel
  • Ха-ха 1
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, nickel сказано:

Тю, ще на піну тратитися. Сірників в серцевину напхати, можна з клейом. Коробка вистачить на кілька десятків диверсій. А їм кожна диверсія буде гемороєм по пошуку іншої квартири посеред ночі, ріелтору геморой - заміна серцевини, виклик майстра двері відкрити.

 

Це закінчиться тим ,що поставлять китайську купольну або точкову камеру. Не так це вже і дорого. А балончиком фарбувати камеру чи розбивати її це вже стрьомно. Хоча як варіант з сірниками. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 хвилин тому, Alex S сказано:

закінчиться тим ,що поставлять китайську купольну або точкову камеру

Пофіг.  Купить балаклаву,  і під камерою сірники вмонтує в замок. 

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

Коробка вистачить на кілька десятків диверсій

 

8 хвилин тому, Unknown сказано:

Пофіг.  Купить балаклаву,  і під камерою сірники вмонтує в замок. 

Це на написати в соцмережі гнєвний пост хватить пару диверсій, і пофіг , це коли  поговорити, повозмущатися( в вузькому колі знайомих) , на практиці треба розуміти, що це робиться відносно в темну( важко вичистити хулігана) один- два рази. Потім ,коли власник з ригалторами взнає зловмисника , ти думаєш він мовчатиме ? Він буде мстити . Від справити нужду йому під двері , до елементарно прийде до нього додому ,без балаклави ,і вломить пиздов. І хай не повністю, але частково буде правий. Тут хто знає ,Менджек став головою ббб? Є взагалі, в практиці ббб ,заборонити документально на зборах ОСББ ,здачі без ліцензії квартир почасово? Чи це не можливо? 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 02.07.2020 at 00:35, MANJAK11 сказано:

нащо вам чужі таракани ? свої набридли ?

Начальнік , ти головою ОСББ став ? 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, romanc сказано:

Пусть бы не завидовал соседям, а присоединялся...)))

так не беруть же 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...