Перейти до змісту

Найкращий і найкомфортніший для проживання район м. Луцька


Рекомендовані повідомлення

Только что, sergkots сказал:

Не стільки голова як форма звітності яку і як він здає. 
Якщо звітність подається через місяць -два - то це пряма можливість для махінацій та для того щоб підігнати витрати під доходи.
Звітність має бути миттєва - є витрата значить вона має бути відразу відображена онлайн. Так і перевірити по гарячих слідах легше і голова не має шляхів для маніпуляцій.

А миттєва звітність прописана в статуті? Наскільки я в темі, державний реєстратор, який реєструє ОСББ, майже 100% поверне статут на доопрацювання, якщо він відрізнятиметься від типового, а в типовому передбачено лише річний звіт правління. Ну і перевіряти діяльність правління може лише ревізійна комісія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 770
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

1 година тому, nickel сказано:

А миттєва звітність прописана в статуті? Наскільки я в темі, державний реєстратор, який реєструє ОСББ, майже 100% поверне статут на доопрацювання, якщо він відрізнятиметься від типового, а в типовому передбачено лише річний звіт правління. Ну і перевіряти діяльність правління може лише ревізійна комісія.

В статут можна вносити зміни.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Alex S сказано:

Десь рік тому хотів запитати … було не до того. Що порушено з тубіком? Які норми?

 

3.6. Лікарняні містечка спеціального профілю (протитуберкульозні, психіатричні і т. ін.), будинки для інвалідів і людей похилого віку, призначені для перебування хворих і підопічних протягом тривалого часу слід розташовувати відокремлено, за межами населеного пункту в зеленій зоні не ближче 1000 м від межі житлової забудови, оздоровчих та санаторно-курортних установ.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Alex S сказано:

 

Ти по ходу також хочеш головувати в ббб? Такі ньюанси знаєш…А тако чесно потягнув би головування багатоквартирного будинку чи ні? Як сам думаєш? Тобто ком ютір зломався, роботи півроку нема, а тобі сусіди говорять - ми за тебе проголосуєм - будь головою бббб! Потягнеш? Рік будинку в тебе до речі свіжий?

Я зам голови Осбб рахуюсь. Головою бути не хочу - допомагаю і буду допомагати, але вислуховувати купу скарг поки не готовий.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Alex S сказано:

Зам голови тоже на зарплаті? :D

Нє - добровільно безоплатно.

  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 годин тому, paksivatova сказано:

В будинку і біля будинку багато роботи.Я вже не пам'ятаю,що це таке - мати вільний час.Так,бувають вільні хвилини.

то так, треба бурак сапати і бульбу підгортати 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, Alex S сказано:

Це фігня ,яка навіть в савдепі не завжди дотримувалася. В нас ,що психлікарня ,що онкодиспансер що квд ,що тубік - все і будувалося в районі щільної житлової забудови. Питання чи бігають береульозні за горілочкою по Львівській чи там все жорстко? Люди щось кажуть?

бігають звичайно, так що не переживай, без бухла не залишишся

  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 часов назад, sergkots сказал:

В статут можна вносити зміни.

То ви внесли? Як часто він має звітувати по вашому статуту?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

То ви внесли? Як часто він має звітувати по вашому статуту?

Ще не внесли. Поки заблокували підвищення вартості до внесення змін в статут. Є готові програми для обліку витрат, а можна і гугл документи використовувати. Але звітність має бути нормальна та своєчасна інакше там повно моментів для хімії. А любого голову інші вже навчать як «заробляти» - у них навіть свій чат закритий є.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, sergkots сказал:

Ще не внесли.

Тобто голова подає звітність по статуту, а вам би хотілося інакше. :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, sergkots сказал:

Поки заблокували підвищення вартості до внесення змін в статут.

Це називається пропозицію підтримали менше необхідних 75% голосів співвласників, а не заблокували :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, sergkots сказал:

Є готові програми для обліку витрат, а можна і гугл документи використовувати.

Більшість програм платні, якщо не всі. Готові платити більше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, nickel сказано:

Це називається пропозицію підтримали менше необхідних 75% голосів співвласників, а не заблокували :) 

Ні, саме правління заблокувало підвищення тарифу - да і більшість людей проти.

3 годин тому, nickel сказано:

Більшість програм платні, якщо не всі. Готові платити більше?

Для звітності і гугл таблиця може підійти в принципі. Я не веду мову за голосування онлайн.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, sergkots сказал:

Ні, саме правління заблокувало підвищення тарифу - да і більшість людей проти.

Рішення про підвищення тарифу приймається виключно на загальних зборах і не менше як 75% голосів.

Скільки ви голові платите?

2 минуты назад, sergkots сказал:

Для звітності і гугл таблиця може підійти в принципі. Я не веду мову за голосування онлайн.

Та люба таблиця підійде, все решта платне. Голосування онлайн взагалі відсутнє як поняття, тому що має бути протокол  і підписи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, nickel сказано:

Рішення про підвищення тарифу приймається виключно на загальних зборах і не менше як 75% голосів.

Ти мені про юридичну сторону - я тобі про фактичну сторону. У нас голова без правління не пропихне жодне рішення де треба отримати голоси людей.

 

14 хвилин тому, nickel сказано:

Голосування онлайн взагалі відсутнє як поняття, тому що має бути протокол  і підписи.

Так зване сигнальне голосування - чи є сенс збирати підписи чи ні. 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Ви мені що захочете то думайте , а гпз самий ущєрбний район . Хотів роздивитися, всі вже очі продивився - відстойний ,віддалений від міста заводський район. Навіть ті таунхаузи і то місце ніяке, понад дорогою , на горбках якихось…Об’їзна дорога з Рованців на Львівську… грузовики, шум , пилюка.А тих пару будинків що на початку Мамсурова - просто не місце ,а місце мрії для життя. Декорації для фільму про ядерну війну. Маргінального елементу ніде так багато не видко ,як там. Всі десь працюють, кудись біжать, щось роблять.Ну може ще біля північки ,там місце зустрічі змінити не можна. Припадки всіх мастей, в будь який час доби. 

Змінено користувачем Alex S
  • Ха-ха 3
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Alex S сказано:

Ви мені що захочете то думайте , а гпз самий ущєрбний район . Хотів роздивитися, всі вже очі продивився - відстойний ,віддалений від міста заводський район. Навіть ті таунхаузи і то місце ніяке, понад дорогою , на горбках якихось…Об’їзна дорога з Рованців на Львівську… грузовики, шум , пилюка.А тих пару будинків що на початку Мамсурова - просто не місце ,а місце мрії для життя. Декорації для фільму про ядерну війну. Маргінального елементу ніде так багато не видко ,як там. Всі десь працюють, кудись біжать, щось роблять.Ну може ще біля північки ,там місце зустрічі змінити не можна. Припадки всіх мастей, в будь який час доби. 

 

Їздили на оглядини в ЖК Крила?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Zelensky сказано:

 

Їздили на оглядини в ЖК Крила?

ЖК крила не цікавить , завдяки силі форуму , бо вчора прочитав ,що один бізнесмен розглядав там покупку квартири ,але взнав, що там воякам будуть давати. ( 4 квартири з комплексу) І його таке сусідство не влаштовує в принципі. Я тоже ні ні ні , Боже збав , з цими пропойцями ,злодіями і бєлочніками поруч жити.

  • Ха-ха 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Alex S сказал:

ЖК крила не цікавить , завдяки силі форуму , бо вчора прочитав ,що один бізнесмен розглядав там покупку квартири ,але взнав, що там воякам будуть давати. ( 4 квартири з комплексу) І його таке сусідство не влаштовує в принципі. Я тоже ні ні ні , Боже збав , з цими пропойцями ,злодіями і бєлочніками поруч жити.

а де гарантії,що ваші хороші сусіди завтра не надумають продати свої квартири ? 

і вони точно не будуть питати хто там покупці - вояки,злодії чи добропорядні люди

 

по досвіду скажу,що в наш час значно краще жити в приватному будинку,бути самому собі господарем

 

вчора дізналася,що знайомий придбав котедж в Струмочку 2

от цікаво,там буде осбб тими котеджами управляти чи кожен сам собі господар ?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, paksivatova сказано:

а де гарантії,що ваші хороші сусіди завтра не надумають продати свої квартири ? 

і вони точно не будуть питати хто там покупці - вояки,злодії чи добропорядні люди

 

по досвіду скажу,що в наш час значно краще жити в приватному будинку,бути самому собі господарем

 

вчора дізналася,що знайомий придбав котедж в Струмочку 2

от цікаво,там буде осбб тими котеджами управляти чи кожен сам собі господар ?

Та я пошуткував .., привіт. То я Шльомі відписував. А де це ті струмочки? В приватному будинку також сусіди можуть бути слабенькі, і ще й які:ohmy:

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Alex S сказано:

Ну може ще біля північки ,там місце зустрічі змінити не можна. Припадки всіх мастей, в будь який час доби. 

На "Північці" розірвали договір оренди зі всіма "підприємцями" в чиїх торгових точках були помічені наливайки, до 31 грудня - далі нах*й, або не займатись х*йнею. 

P.S. Це міськрада "почула" мешканців навколишніх будинків і поставила ультиматум дирекції ринку, або закриємо весь ринок, або - "вирішіть проблему".

Припадки всіх мастей - є скрізь, ти по радянській Лесі Українки вночі пройдись, або - по Волі чи Винниченка,

тільки - є нюанс, на "північці" - просто алкашня, вони "безобідні" - якщо не враховувати обісцяні під'їзди ;) Але, за них давно взялись - дають яку-небудь роботу, і ті - погоджуються, бо навіть красти/грабувати - вже "нікак" не можуть ))

 

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, paksivatova сказано:

от цікаво,там буде осбб тими котеджами управляти чи кожен сам собі господар ?

також цікаво, як на вашу думку - краще?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Alex S сказано:

що там воякам будуть давати. ( 4 квартири з комплексу) І його таке сусідство не влаштовує в принципі.

мож він не так зрозумів, а подумав про весь будинок - віддадуть військовим, хоча і це не проблема - багато хто продасть як тільки отримає ордер, деякі - трохи пізніше. 

На Грушевського 1 - весь військовий будинок, ну мож майже весь, принаймні в 90-х до 2000 (коли я сам це бачив). Поки - не почали продавати квартири і вселятись х*й зна що хто.

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 хвилин тому, Bliksss сказано:

мож він не так зрозумів, а подумав про весь будинок - віддадуть військовим, хоча і це не проблема - багато хто продасть як тільки отримає ордер, деякі - трохи пізніше. 

На Грушевського 1 - весь військовий будинок, ну мож майже весь, принаймні в 90-х до 2000 (коли я сам це бачив). Поки - не почали продавати квартири і вселятись х*й зна що..

Ти мене поменше квотай ,а то я боюся відповідати , мені тут два індейца по 50 мінусів щодня ліплять. Ну одне я пробачаю ,з слабеньких сміятися не можна., може взагалі калічка, то взагалі, хай далі мінусить ,поки Торік не забанить …. А друга бичара ГПЗшна ,ще поки не знає ,що в мене принцип такий 1:2   , тобто візьму себе в руки і віпу в два рази більше. 100-200,200-400,400-800…, тільки тсс, поки йому то не кажи хай уярить, трохи самоствердитися , бо рагулі поліщуцькі вони такі… ууу страшні люди… краще не знати.

Змінено користувачем Alex S
  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Alex S сказано:

тільки тсс, поки йому то не кажи хай уярить, трохи самоствердитися , бо рагулі поліщуцькі вони такі… ууу страшні люди… краще не знати.

даш рецепт?

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...