Перейти до змісту

Шостий президент України


Рекомендовані повідомлення

2 часа назад, romanc сказал:

Растамаживали свою машину, на 2 день номера дали. Переоформляли старую-за день.

Проблема ж не в тому, що немає покращення. Проблема в тому що і далі рішають, а найстрашніше що і далі рішаю посвідчення водія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Nokian сказал:

Але ЗАБОРОНИЛА обшукати без дозволу Ради.

Тобто все залишилось,ЯК І БУЛО.

Але ПОДАЮТЬ,як велике досягнення.

То коли вже рожеві окуляри вийдуть з моди?

 

 

Хто тобі що ПОДАЄ? Я перепостив новину, не більше. Збийся вже трохи, що тобі ті окуляри скрізь ввижаються....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, romanc сказано:

https://golos.ua/i/708962

На Закарпатье киберполиция «накрыла» производство бытовой химии, продаваемой за рубежом

Шостий президент особисто приймав участь?

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, bublik007 сказано:

Але зрушення ж є))))  роками  скочували нас в яму, і за пару місяців різко відновити..

 

Це про нього мова? :)
За четыре месяца президентства Владимира Зеленского, Игорь Коломойский почти полностью оправился от потерь за пять лет президентства Петра Порошенко. 

https://project.liga.net/projects/era_kolomoyskyi/

Змінено користувачем justice777
  • Дякую! 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, justice777 сказано:

 

Це про нього мова? :)
За четыре месяца президентства Владимира Зеленского, Игорь Коломойский почти полностью оправился от потерь за пять лет президентства Петра Порошенко. 

https://project.liga.net/projects/era_kolomoyskyi/

Та що ж Ви вперлись в того Беню?))) Невже при Порошенко все було ідеально, і всі Свинюки, і іже з ним, це міф і ілюзія?))) Нафіга та словесна Камасутра?))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Юріч сказано:

 

Хто тобі що ПОДАЄ? Я перепостив новину, не більше. Збийся вже трохи, що тобі ті окуляри скрізь ввижаються....

А ти перепостти новину з ІНШОГО  джерела, глянь з ІНШОГО боку

І ,вуаля,раптом виявиться,що НАСПРАВДІ ніякого скасування недоторканності НЕ ВІДБУЛОСЯ..

На сьогодні постити новини з 1+1,вже майже те саме,що з Ольгіно.

  • Ха-ха 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 минуты назад, bublik007 сказал:

Та що ж Ви вперлись в того Беню?))) Невже при Порошенко все було ідеально, і всі Свинюки, і іже з ним, це міф і ілюзія?))

Так мало ж стати все зовсім інакше: Президент - слуга народу, будемо саджати і т.д. А по факту маємо, що навіть ті нечисельні йовбаки, що втікли при пороху, і то повернулися і знову в пір'я вбираються.

  • Дякую! 4
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Nokian сказал:

А ти перепостти новину з ІНШОГО  джерела, глянь з ІНШОГО боку

І ,вуаля,раптом виявиться,що НАСПРАВДІ ніякого скасування недоторканності НЕ ВІДБУЛОСЯ..

На сьогодні постити новини з 1+1,вже майже те саме,що з Ольгіно.

Думаєш збрехали?

Нові депутати неохоче прощаються зі своєю недоторканністю, бо хоч Верховна Рада і дозволила Національному антикорупційному бюро та Державному бюро розслідувань прослуховувати нардепів незалежно від СБУ, але робити це слідчі зможуть, як і раніше, лише з дозволу парламенту. Що фактично позбавляє "прослушки" сенсу, йдеться в сюжеті Більше читайте тут: https://tsn.ua/politika/nedoznyata-nedotorkannist-u-sluzi-narodu-poobicyali-okremiy-zakon-dlya-zavershennya-spravi-1421946.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, volks сказано:

Так мало ж стати все зовсім інакше: Президент - слуга народу, будемо саджати і т.д. А по факту маємо, що навіть ті нечисельні йовбаки, що втікли при пороху, і то повернулися і знову в пір'я вбираються.

Мало, і, мо я й старий і наївний-буде. % років обіцяли посадити, корупцію зняти, за 2 неділі АТО, а по суті-війну, закінчити, і багато всіляких плюшок)) Де те все? Йовбаки були і при петрику, і робили те що хотіли. Давайте ж трохи почекаємо)))

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 минуту назад, Nokian сказал:

А ти перепостти новину з ІНШОГО  джерела, глянь з ІНШОГО боку

І ,вуаля,раптом виявиться,що НАСПРАВДІ ніякого скасування недоторканності НЕ ВІДБУЛОСЯ..

На сьогодні постити новини з 1+1,вже майже те саме,що з Ольгіно.

 

От дійсно, навіщо ця словесна Камасутра? При чому тут недоторканність? Я про що перепостив? Про закон про прослушку, про візит президента Белорусі, про звільнення українського журналіста з білоруського полону. Де тут інший бік? Як ти ще перекрутиш? Які мені ще джерела дивитись? Прямий, 112й, шарія, гордона, 5й канал? Ти скажи.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 минуту назад, bublik007 сказал:

Мало, і, мо я й старий і наївний-буде

От ситуації з Беньою і викликають дуже великі сумніви, що буде.

 

51 минуту назад, bublik007 сказал:

Йовбаки були і при петрику, і робили те що хотіли.

Повторюсь ще раз. Мало стати все інакше. А вже четвертий місяць Зе!прихильники тільки і відмазуються, що Пєтя те саме робив.

Змінено користувачем volks
  • Дякую! 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 минуты назад, volks сказал:

відмазуються, що Пєтя те саме робив.

 

Нє, Пєтя краще робив.)

  • Ха-ха 3
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часов назад, Віталій СК сказал:

Шостий президент особисто приймав участь?

при предыдущих их не трогали. Если еще и Волынских дернут фальсификаторов и черновецких, то это будет системно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора під Львовом розбився транспортний  літак Ан.

Загинули наші люди.

https://narodna-pravda.ua/2019/10/05/aviakatastrofa-pid-lvovom-staly-vidomi-prizvyshha-zagyblyh/

 

Літаку 51 рік.Віз автозапчастини , 10 тон, з Іспанії  до Туреччини, але чомусь через Україну.

Як на мене, це лише прикриття.

То де ж робота таких пафосно  призначених нових керівників митниці? СБУ.

 

Хай би просто сказав НАМ,  так як говорив Трампу за генпрокурора,  що йому потрібні 100% СВОЇ  люди на митницях

 

Я би в це повірив і зрозумів.І навіть підтримав.

 

Просто, хай ЧЕСНО розказує  про СВОЇ справжні наміри та плани.

 

Бо інакше кінець епохи брехні дуже швидко збіжиться з його кінцем.

 

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, volks сказано:

От ситуації з Беньою і викликають дуже великі сумніви, що буде.

 

Повторюсь ще раз. Мало стати все інакше. А вже четвертий місяць Зе!прихильники тільки і відмазуються, що Пєтя те саме робив.

Повторюю і я- 5 років Пе прихильники обіцяли те інакше)))) І по нині, Петро Олексійович, "мітингує" на шоу, доказую-чи, що я не я і хата не моя))) А Ви кажете-четвертий місяць))))

  • Дякую! 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Nokian сказал:

 

 

Літаку 51 рік.Віз автозапчастини , 10 тон, з Іспанії  до Туреччини, але чомусь через Україну.

 

в Украине заправиться дешевле))).

PS. этот борт ловили уже с кантробасом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Nokian сказал:

Просто, хай ЧЕСНО розказує  про СВОЇ справжні наміри та плани.

 

Бо інакше кінець епохи брехні дуже швидко збіжиться з його кінцем.

 

Читаючи порохоботів, роблю висновок, що вони повірили обіцянкам Зеленського більше ніж його виборці.

Спойлер

В одном небольшом американском городке некий бизнесмен решил открыть кабак. Беда в том, что он находился на одной улице с церковью. Естественно, церковное руководство это не устраивало, и на каждой проповеди оно призывало горожан выступать против, и молиться, чтобы бог покарал нерадивого бизнесмена. За день до объявленного открытия кабака была сильная гроза, молния ударила в кабак и он сгорел дотла. Церковники обрадовались, но ненадолго - хозяин кабака подал на них в суд с требованием компенсации ущерба. Те, естественно, все отрицали. Выслушав обе стороны, судья заметил: "Я пока еще не знаю, какой вердикт вынести, но из материалов дела следует, что какой-то владелец кабака верит в силу молитвы, а все церковное руководство - почему-то нет... "

 

  • Подобається 1
  • Дякую! 1
  • Ха-ха 5
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розумієш, Нікель, таким як ми, порохоботам, не байдуже що буде з Україною. А вам, Зе електорату все по приколу. Було по приколу, так і залишилося по приколу.

  • +1 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, weldermaster сказано:

таким як ми, порохоботам, не байдуже що буде з Україною. А вам, Зе електорату все по приколу.

те, що ти випнув груди і намагаєшся додати собі патріотичнішого вигляду, абсолютно не дає тобі права весь "Зе-електорат" звинувачувати в "непатріотизмі"

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 хвилин тому, weldermaster сказано:

А вам, Зе електорату все по приколу. Було по приколу, так і залишилося по приколу.

Ну, раз Ви вмикаєте патріота, і Вам не по-приколу доля України, то дозволю і я, висловити свою скромну думку)))

В числі Зе електорату, як Ви пишете, є хлопці, які і зараз під кулями в окопах, а не в теплій хаті за компом " ваяють" "патріотичні" пости))) Так що, Ви б обережніше з висловами про електорат якому по- приколу)))

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, weldermaster сказал:

Розумієш, Нікель, таким як ми, порохоботам, не байдуже що буде з Україною. А вам, Зе електорату все по приколу. Було по приколу, так і залишилося по приколу.

:)

Навіть коментувати не буду, без мене все сказали.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, weldermaster сказал:

Розумієш, Нікель, таким як ми, порохоботам, не байдуже що буде з Україною. А вам, Зе електорату все по приколу. Було по приколу, так і залишилося по приколу.

А перший патріот мабуть у вас сам Порошенко, язик як в політрука - на патріотичні промови добре підвішений, тільки щось в ДБР якось боїться ходити дати пояснення по своїй діяльності.:)

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...