Перейти до змісту

Шостий президент України


Рекомендовані повідомлення

ОФІЦІЙНО! Алан Бадоєв і Олена Коляденко стали режисерами «Ходи Гідності» до Дня Незалежності Перша репетиція відбулася сьогодні вранці на авіаційному заводі «Антонов» у Києві «Хода Гідності» - це масштабний захід, в якому візьме участь гордість країни: представники різних військ, ветерани АТО, вчителі, спортсмени, медики, волонтери, дипломати, а також діти. «День Незалежності - це честь і пам'ять нашої країни. У цей святковий і урочистий день ми хочемо додати трохи видовищності, зрозумілої кожному українцю. Безумовно, основні державні канони будуть дотримані. Ми їх шануємо і намагаємося врахувати всі деталі. Головними героями свята стануть люди, українці, наші співгромадяни, які своїм талантом і працею створюють історію нашої країни! Нам є ким пишатися! Нам є з ким будувати наше спільне майбутнє, є кому його захистити, і ми хочемо це показати всій Україні!» - коментують режисери.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Basil сказал:

ОФІЦІЙНО! Алан Бадоєв і Олена Коляденко стали режисерами «Ходи Гідності» до Дня Незалежності Перша репетиція відбулася сьогодні вранці на авіаційному заводі «Антонов» у Києві «Хода Гідності» - це масштабний захід, в якому візьме участь гордість країни: представники різних військ, ветерани АТО, вчителі, спортсмени, медики, волонтери, дипломати, а також діти. «День Незалежності - це честь і пам'ять нашої країни. У цей святковий і урочистий день ми хочемо додати трохи видовищності, зрозумілої кожному українцю. Безумовно, основні державні канони будуть дотримані. Ми їх шануємо і намагаємося врахувати всі деталі. Головними героями свята стануть люди, українці, наші співгромадяни, які своїм талантом і працею створюють історію нашої країни! Нам є ким пишатися! Нам є з ким будувати наше спільне майбутнє, є кому його захистити, і ми хочемо це показати всій Україні!» - коментують режисери.

А чо в цій темі?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, Basil сказано:

ОФІЦІЙНО! Алан Бадоєв і Олена Коляденко стали режисерами «Ходи Гідності» до Дня Незалежності Перша репетиція відбулася сьогодні вранці на авіаційному заводі «Антонов» у Києві «Хода Гідності» - це масштабний захід, в якому візьме участь гордість країни: представники різних військ, ветерани АТО, вчителі, спортсмени, медики, волонтери, дипломати, а також діти. «День Незалежності - це честь і пам'ять нашої країни. У цей святковий і урочистий день ми хочемо додати трохи видовищності, зрозумілої кожному українцю. Безумовно, основні державні канони будуть дотримані. Ми їх шануємо і намагаємося врахувати всі деталі. Головними героями свята стануть люди, українці, наші співгромадяни, які своїм талантом і працею створюють історію нашої країни! Нам є ким пишатися! Нам є з ким будувати наше спільне майбутнє, є кому його захистити, і ми хочемо це показати всій Україні!» - коментують режисери.

А що краще, палити десятки тон соляри за для "показати що в нас в гаражах, а не на полі бою!", чи провести масштабний захід, який не передбачає 100+ млн витратні смети, а лише вихід Людей на центральну вулицю столиці, де їх можуть побачити всі, привітати/ся, подякувати.

Ми не на стільки багаті, що б так пантуватися, як москалі. Танки, ракети і  ін.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Zheny@ сказано:

А що краще, палити десятки тон соляри за для "показати що в нас в гаражах, а не на полі бою!", чи провести масштабний захід, який не передбачає 100+ млн витратні смети, а лише вихід Людей на центральну вулицю столиці, де їх можуть побачити всі, привітати/ся, подякувати.

Ми не на стільки багаті, що б так пантуватися, як москалі. Танки, ракети і  ін.

Та нах взагалі той совок ходити шеренгами. Хіба ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, а взагалі десь у світі проводиться зараз щось таке типу військового параду ? Щось не звертав увагу ніколи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Как отмечают День независимости США

День независимости США — это официальный праздник и оплачиваемый выходной день. Праздник отмечается очень широко — и на официальном уровне, и в домашней обстановке. Как и во многих других странах — для американцев День независимости — это повод хорошенько покушать и как следует выпить, причем желательно на природе. Поэтому в ходу пикники, барбекю и прочие удовольствия в формате open air.

По всей стране проходят парады, благотворительные ярмарки, костюмированные шествия и карнавалы
По всей стране проходят парады, благотворительные ярмарки, костюмированные шествия и карнавалы
Global Look Press / Bao Dandan/Xinhua

По всей стране, а также в местах, где живет много американцев, проходят парады, благотворительные ярмарки, костюмированные шествия и карнавалы, концерты, спортивные состязания и т.д.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це все ясно, я мав на увазі чи десь проводиться саме військовий парад ?! Тобто з виведенням військової техніки і маршируванням військових. А те що "балів-маскарадів" по світу вистачає це й так зрозуміло. Здається бачив що військові паради практикують Китай та Корея

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, SergLutsk сказано:

Це все ясно, я мав на увазі чи десь проводиться саме військовий парад ?! 

Польща, Франція, цього року США проводили вперше за 27 років.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто там писав про автобуси бабульок Порошенка?

Ось вам ЗЕ!відповідь:

На День Незалежності Офіс президента привезе "бюджетників" з регіонів до Києва за державний рахунок

spacer.png

  • +1 5
  • -1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Basil Ти "порохобот" ))) і зараз отримаєш (зрештою, як і я за цей допис) "-" від ДУпАЛа.

 

  • Ха-ха 2
  • +1 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 минут назад, Basil сказал:

Хто там писав про автобуси бабульок Порошенка?

Ось вам ЗЕ!відповідь:

На День Незалежності Офіс президента привезе "бюджетників" з регіонів до Києва за державний рахунок

spacer.png

Тільки Петя возив їх перед виборами, а Вова після. Різницю пояснити?

  • Дякую! 1
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, nickel сказано:

Тільки Петя возив їх перед виборами, а Вова після. Різницю пояснити?

Ой нінада! Ми ж тепер по-новому живемо, нє?

  • Ха-ха 1
  • +1 2
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 минуты назад, Volyniaka сказал:

Ой нінада! Ми ж тепер по-новому живемо, нє?

Звичайно, тому й звозить людей після виборів, а не збирають масовку на передвиборчий вертеп. Коли в них ще буде нагода Київ відвідати? І при цьому не прийдеться в камери говорити як вони люблять президента.

  • Дякую! 1
  • Ха-ха 2
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 годин тому, Basil сказано:

то там писав про автобуси бабульок Порошенка?

При всій повазі, але ти дурень.  Можеш мінусувати, ображатися, не розмовляти - мені байдуже.

Але ти бачиш те, що хочеш бачити, і читаєш між рядків, що не написане. 

Я ж бачу, що збирають людей ,які достойні пройтися ходою гідності по Хрещатику!

 

Як там Лавров казав?

  • +1 4
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 хвилин тому, Zheny@ сказано:

збирають людей ,які достойні пройтися ходою гідності по Хрещатику!

ті, кого я вважаю достойними, пройдуться Хрещатиком трохи пізніше

spacer.png

 

51 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Як там Лавров казав?

я таких не читаю...

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Basil сказано:

ті, кого я вважаю достойними, пройдуться Хрещатиком трохи пізніше

spacer.png

 

я таких не читаю...

Чим вчитель або лікар не дойстойний гідний?

  • Дякую! 1
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Ha3aP сказано:

Чим вчитель або лікар не дойстойний гідний?

А ти пам'ятаєш першотравневі демонстрації?

Так оце мені нагадує щось подібне...

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Basil сказано:

А ти пам'ятаєш першотравневі демонстрації?

Так оце мені нагадує щось подібне...

День Незалежності свято кожного українця, а не лише військових!

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Ha3aP сказано:

День Незалежності свято кожного українця

я ж не сперечаюсь, на демонстрації теж всіх виганяли...

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Basil сказал:

А ти пам'ятаєш першотравневі демонстрації?

Так оце мені нагадує щось подібне...

Коли Петя звозив, то не нагадувало. Коли Петя звозив перед виборами, за твій кошт, то не нагадувало. І тут вдруг очі відкрилися...

  • Дякую! 1
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 хвилин тому, nickel сказано:

Коли Петя

Ще довго будеш стрілки перемикати?

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А шотакоє?

У Зеленського заявляють, що війну на Донбасі «закінчити швидко не вдасться»

Цитувати

Лідер партії «Слуги народу» Олександр Разумков заявив, що війну на Донбасі не вдасться швидко зупинити. Про це він сказав в інтерв'ю НВ.
«Звичайно, від нас (нового парламенту - ред.) хотітимуть швидкого закінчення війни, хоча всі розуміють, що закінчити швидко її не вдасться, і вирішує це зовсім не парламент. Це великий шлях, який повинна пройти вся країна, всі ми разом», - наголосив Разумков.
Разумков зазначив, що у перші місяці нової Верховної Ради у партії Зеленського планують, у першу чергу, вирішити питання ринку землі.
«Ринок землі, звичайно, спірне питання. Його вирішення, з одного боку, може знизити підтримку, але, думаю, нам вдасться вирішити його так, що це зіграє нам у плюс», - сказав Разумков, проте відмовився говорити про конкретні законопроекти «до закінчення їх аналізу і початку слухань».
Нагадаємо, 17 липня президент Володимир Зеленський у відеосюжеті за кермом Tesla відповів, що робити з війною на Донбасі. За його словами, попередній глава держави «гальмував» припинення війни на Донбасі. «Що робити з війною? Я думаю, якщо ти хочеш зупинити війну, то ти обов’язково її зупиниш», - сказав Зеленський.
Президент зауважив, що «впевнений, що минула влада не хотіла це робити» (завершувати війну на Донбасі. – Ред.).
«Я не знаю всі підстави, всі умови, чому вони це не хотіли, чому вони це гальмували. При цьому спілкувалися вони з президентом Російської Федерації, я знаю, дуже багато разів», - підкреслив Зеленський.

Правильно, яка нафіг війна, земельки треба прихватити під шухер...

  • +1 5
  • -1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, Basil сказал:

Ще довго будеш стрілки перемикати?

Для тих у кого пам'ять коротка - довго. Хочете парад з танками, бтр-ми та іншою бронетехнікою у Києві? То згадуйте ще Іловайськ, де не вистачало всієї цієї техніки і солдати на пазіках з оточення виходили. Бо це взаємозв'язані події.

  • Дякую! 1
  • +1 6
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 хвилин тому, nickel сказано:

Хочете парад з танками, бтр-ми та іншою бронетехнікою у Києві?

Ні, краще такий

spacer.png

  • Ха-ха 2
  • -1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...