Перейти до змісту

Шостий президент України


Рекомендовані повідомлення

7 годин тому, nickel сказано:

що конкретно в тебе в житті стало гірше через Зеленського.

 

Проблема в тому, що не стало краще, а мало ж бути "Кінець епохи бідності та брехні".

Про брехню - див.пост про  Signal Group Consulting 

 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, justice777 сказал:

 

Проблема в тому, що не стало краще, а мало ж бути "Кінець епохи бідності та брехні".

Про брехню - див.пост про  Signal Group Consulting 

 

Так ви ж трубили про кінець світу при Зеленському, а він чомусь не настав. Так жодного пункта і не назвав ніхто. 

п.с. Вітя перелогінься.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, justice777 сказал:

Тобто те, що ще не стало гірше - це вже для тебе досягнення Зе? :101010:

Тобто ти визнаєш, що гірше не стало?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, justice777 сказано:

Тобто те, що ще не стало гірше - це вже для тебе досягнення Зе? :101010:

 

7 хвилин тому, nickel сказано:

Тобто ти визнаєш, що гірше не стало?

 

Батл! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, justice777 сказано:

Проблема в тому, що не стало краще, а мало ж бути "Кінець епохи бідності та брехні".

За місяць чи 2.

Дехто і за 5 років не зміг зробити обіцяного.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

Тобто ти визнаєш, що гірше не стало?

 

Зверну увагу тільки на один аспект словами Тараса Чубая:

"Без сумніву, відкат буде, він вже йде. Те, що відбулося зараз в Україні – російська спецоперація, яка пройшла напрочуд вдало. Далі нас знову чекають утиски української мови, імовірна відміна радіоквот, повернення російських артистів".

https://life.pravda.com.ua/culture/2019/08/2/237735/

 

 

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, justice777 сказал:

 

Зверну увагу тільки на один аспект словами Тараса Чубая:

"Без сумніву, відкат буде, він вже йде. Те, що відбулося зараз в Україні – російська спецоперація, яка пройшла напрочуд вдало. Далі нас знову чекають утиски української мови, імовірна відміна радіоквот, повернення російських артистів".

https://life.pravda.com.ua/culture/2019/08/2/237735/

 

 

Ти не петляй, взявся відповідати за Нокіана, то відповідай. По пунктах, особисто в тебе, кожне погіршення через Вову..

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, nickel сказано:

Так ви ж трубили про кінець світу при Зеленському, а він чомусь не настав. Так жодного пункта і не назвав ніхто. 

п.с. Вітя перелогінься.

Для чого мені перелогінюватись?

Ну і про кінець світу.

За Януковича теж його не було.

Але Україні,як державі потрохи кінець приходив,і оця кривава рана Донбас,є прямим наслідком керування Януковича.

Долар пару днів назад різко скочив через лист Богдана.

Що ,зефіли не знали ,що насправді Україною керуватиме не Зеленський,а Коломойський через Богдана?

Очі ненависть засліпила.

Скоро промиються.

  • Ха-ха 1
  • +1 3
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Nokian сказал:

Для чого мені перелогінюватись?

Ну і про кінець світу.

За Януковича теж його не було.

Але Україні,як державі потрохи кінець приходив,і оця кривава рана Донбас,є прямим наслідком керування Януковича.

Долар пару днів назад різко скочив через лист Богдана.

Що ,зефіли не знали ,що насправді Україною керуватиме не Зеленський,а Коломойський через Богдана?

Очі ненависть засліпила.

Скоро промиються.

Ну бо на моє запитання тобі, відповідає лєвий чувак, а на репліку чуваку реагуєш ти. Але обоє не можуть назвати жодної причини, чому пукани підгорають від Вови, яка б стосувалася їх особисто.

Про Донбас. Ну так добрий доктор Айболіт обіцяв за декілька годин вилікувати. Але ж у вас пам'ять як в слимаків. 

Немає у мене до вас ненависті, хіба жалість. Бо це у вас очі відкриваються від виборів до виборів. Я на політиків дивлюся тверезо з часів набуття права голосувати, незалежно від того голосував я за нього чи ні.

 

  • Дякую! 1
  • +1 4
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тарас Чубай наслухався Кузьми і тепер сам став "політиком"?

От тільки до Кузьми йому срати і срати!  І якби Кузьма живий був - став би президентом. 75% голосів були б його в першому ж турі.

 

Мене взагалі харить тенденція що вся "багєма" полізла критикувати всіх і все. Сиділи, с*ка, 28 років мовчали в тряпочку і сопіли в 2 дирочки, а тут, раптом, всі такі політики поробилися!

 

Запам'ятайте одне:

12 годин тому, justice777 сказано:

"Без сумніву, відкат буде, він вже йде. Те, що відбулося зараз в Україні – російська спецоперація, яка пройшла напрочуд вдало. Далі нас знову чекають утиски української мови, імовірна відміна радіоквот, повернення російських артистів".

Так, просто не буде.

Уже був Майдан перед порохом.  І невже хтось думає, що Володя такий тупий, щоб зараз знову зробити якусь фігню в стилі яника??

Бо інакше буде 3й Майдан. І він буде збройний!

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, Nokian сказано:

Скоро промиються.

Всі твої "пророцтва", так би мовити - пусті слова.

І чомусь всі помилки нового президента зустрічаються зло-радістю. Типу "Ага, я ж казав, що у нього не вийде!" Як, с*ка, москалі. Радіють від наших поразок.

 

  • Дякую! 1
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 минут назад, Nokian сказал:

Долар пару днів назад різко скочив через лист Богдана.

Аж цікаво що за лист, який може обвалити гривню?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, Zheny@ сказал:

І невже хтось думає, що Володя такий тупий, щоб зараз знову зробити якусь фігню в стилі яника??

Не тупий. Це ж не урка донєцькая.

Євреї хитрі. Буде як в Харкові, Кернес їх грабує безбожно, а вони готові його на руках носити.

Тільки от підлизнути треба і російськомовному населенню, але так, щоб україномовне не образилось. Дилема.

Будєм посмотрєть.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А поскільки російськомовного Населення в Україні більше,то і підлизує він більше їм.

Точніше навіть буде,що все українське він просто зневажає,як щось недолуге,примітивне,тупо лоховське і просто чуже.

Поляки свого часу теж так мислили, отримали різню.

Бо ця штука ніяк не менш важлива за гроші.

І за лист Богдана.

Це ж його публікація ( Заява про звільнення) в УП зпричинила скачок курса.

Бо дехто вже щільно присів на потоки 

Це неясно?

Ну і знаючі люди кажуть,що в 95 кварталі Зеленський практикував при прийомі на роботу у всіх  відразу брати заяву на звільнення з відкритою датою.

Ось такий розклад.

 

Змінено користувачем Nokian
  • Ха-ха 2
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, Nokian сказал:

І за лист Богдана.

Це ж його публікація ( Заява про звільнення) в УП зпричинила скачок курса.

Ти як завжди: не перестаєш мене вражати "знанням" економіки. 

  • Ха-ха 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так розумію чекати список "покращень" від Вови для Віті марна справа? Я так і знав.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 хвилин тому, volks сказано:

Тільки от підлизнути треба і російськомовному населенню, але так, щоб україномовне не образилось. Дилема.

І нікуди від цього не дінешся, бо така вже в нас Україна, така вона вже нам дісталась після Совка. І найкращим президентом буде той, хто зможе знайти і втримати компроміс. Не компроміс між Рашою і Заходом, а саме компроміс всередині України, між Сходом і Заходом. Та ще й Центр туди притулити

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Додам срачу драйву ;)

Я щось за останій місяць ( про 2 не кажу) не помітив, щоб 43% водіїв стали рухатись по місту зі швидкістю 50 км/год. Це вони ще не усвідомили, що вже живемо "по новому",  чи то на автівках лише порохоботи - порушники законів їздять?

ЗІ. Про бляхерів не пишу, бо то люди, що по своєму трактують закони (добре чи погано то інша тема)

Змінено користувачем Volyniaka
  • Ха-ха 1
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що, коли було "60", то водії їздили 60? ...це ти не драйву додав, а заофтопив якусь фігню ніачьом...

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, jack74 сказал:

заофтопив якусь фігню ніачьом...

Чого фігню?  Голосували ж за зміни, а самі змінюватись не поспішають.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, volks сказано:

Євреї хитрі. Буде як в Харкові, Кернес їх грабує безбожно, а вони готові його на руках носити.

Ну Кернес то жид пархатий - аж смердить. То ясно.

А те, що вони йому лижуть - то це ясно.

Вони кричали "руззкій мір", а йому вдалося їм пояснити (що коли прийде "мір", то буде війна. І в них відіжмуть все, що вони стільки років будували (крали, самі віджимали.. anyway).

І його послухали. І зараз слухають.  Він знайшов підхід!

Якби був хтось, хто в донецьку  чи луганську це пояснив тим даунам в 14-му році. війни б не було. Кілька десятків упоротих урок получили б по морді і поїхали б в Ростов.

Хоча малоймовірно.

Я був у Луганську в 2005 чи то 2006 році. У відрядженні. (Я писав десь уже).  У них в центрі міста уже тоді був величезний ТЦ із назвою "Россия".  Далі говорити немає про що.

Уроки в школах російською. Все російською! Вони вже тоді себе відчували ближче до росії, аніж до України. Тому тут (швидше за все) було лише питання часу. Коли?

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, jack74 сказано:

А що, коли було "60", то водії їздили 60? ...це ти не драйву додав, а заофтопив якусь фігню ніачьом...

Не фігню.  Де ті 43 % що мають дотримуватись законів і т.п. про що так пінились? Чи то їх знов Порох змушує катати по вулицях зі швидкістю 80+ ?

Щодо мене... Я не є самим чемним водієм і теж іноді порушую ПДР, але після введення обмеження в 50 км/год. ,  я свою середню швидкість руху по місту зменшив на 10 км/год. (навіть на Набережній) , хоча й це нерідко виходить більше, як 50...

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, Volyniaka сказано:

Не фігню.

Фігню.

Подібні закони приймалися при всіх президентах.  Правила мінялися, штрафи і т.д. і незалежно від політичних поглядів порушники ПДР були завжди.

А в пороха "люстрація" закон про "очищення влади" (від кого? від попередників!) - діяв?

Ну кинули в смітник пару чоловік, ну облили зеленкою і що? Рарез півроку поновилися через суд і далі обіймають свої посади!

Судді які? Є такі, ще за часів Кучми сидять. І за часів Яника  лишилися!  Кого люстрували?

 

накуй той цирк!?

 

  • Дякую! 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, Zheny@ said:

накуй той цирк!?

Який зв'язок? 

Типу нехай ті високопосадовці спочатку перестануть красти, а після цього вже я перестану порушувати ПДР?

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...