Перейти до змісту

Шостий президент України


Рекомендовані повідомлення

2 часа назад, Sh_Ok сказал:

НУ-НУ.

От я і кажу аби було б до чого доє...махатись, а там і цара Гороха пригадають :)

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, zaHARE сказал:

Радієш,що русня бере в країні владу? 

О-па... і тут Остапа (zaHARE) понесло... Ніби вже і спека спала... :)

  • Ха-ха 1
  • +1 4
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, ForZa сказано:

О-па... і тут Остапа (zaHARE) понесло... Ніби вже і спека спала... :)

От і я так подумав.Впав я в замєшатєльство і не знаю навіть як і що відповісти.І головне для чого?Хто має очі той бачить, хто ні той вже й не побачить.

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 минуты назад, iiron сказал:

От і я так подумав.Впав я в замєшатєльство і не знаю навіть як і що відповісти.І головне для чого?Хто має очі той бачить, хто ні той вже й не побачить.

А при Пєтрусі такий суцільний позитив був, от що значить розрив шаблона...

  • Ха-ха 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 часов назад, iiron сказал:

В настоящее время судимость считается погашенной.

 

16 часов назад, iiron сказал:

Можна бандитом?

так давайте всіх хто хоч раз був судимий чи підозрюваний будемо називати "бандитами" ...

я нікого не виправдовую, але ... або наводьте порядок і по закону, або беріть в руки автомат і всіх без розбору ... це я кажу про президента, гаранта і обличчя країни ... він так не повинен себе вести (тим більше, якщо так сприймати, то в його оточенні теж є "бандити") ...

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, dj_design сказал:

якщо так сприймати, то в його оточенні теж є "бандити

А у нас в оточенні ВСІХ президентів були бандити...

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, ForZa сказал:

А у нас в оточенні ВСІХ президентів були бандити...

так тому й написав .. "подвійні стандарти" виходять ... інших можна а своїх не видно ...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, dj_design сказал:

інших можна а своїх не видно ...

Ну тих ми за 28 років побачили і робимо такі висновки, а ці ще не починали... От подивимось, зацінемо... :) А то вже заздалегідь всі і вся їм ярлики навішали. Не тра по переду паровоза...

  • +1 1
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, ForZa сказал:

Ну тих ми за 28 років побачили і робимо такі висновки, а ці ще не починали... От подивимось, зацінемо... :) А то вже заздалегідь всі і вся їм ярлики навішали. Не тра по переду паровоза...

згоден, подивимось .. і ярликів я не вішаю .. але .. як на мою особисту думку, саме ця подія і поведінка президента, мені не сподобалась ... не личить главі держави себе так вести ..

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, dj_design сказал:

згоден, подивимось .. і ярликів я не вішаю .. але .. як на мою особисту думку, саме ця подія і поведінка президента, мені не сподобалась ... не личить главі держави себе так вести ..

 

А «По пиці отримаєте» від п"ятого то гідна поведінка?)) то личить себе так вести колишньому главі держави? Тільки не треба казати шо він колишній, йому можна.

Тут деякі його вже в лик святих возвели))

  • +1 4
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, WebTraveller сказал:

 

А «По пиці отримаєте» від п"ятого то гідна поведінка?)) то личить себе так вести колишньому главі держави? Тільки не треба казати шо він колишній, йому можна.

Тут деякі його вже в лик святих возвели))

а я десь ставив його в приклад чи в порівняння ? ідеальних в нас не було і... не буде ... але це не означає, що таку поведінку потрібно схвалювати і гордитись нею ...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто треба включати ту мову, на якій вони розуміють і все.

А ще краще б розібрались чому це він таку статтю легесеньку отримав, по суті взявши людину в заручники. 

Якось легенько відскочив.

 

А наприклад з митниками та іншими корупціонерами без матів ніяк напевно не вийде говорити, або силою хіба як так тільки.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, MACCEN сказал:

 

А ще краще б розібрались чому це він таку статтю легесеньку отримав, по суті взявши людину в заручники. 

Якось легенько відскочив.

 

А коли в нас мусоромєнти отримували по-заслугам, ворон ворону око не виклює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, MACCEN сказал:

Просто треба включати ту мову, на якій вони розуміють і все.

А ніхто ж не передивився всю трансляцію тих зборів, а повелися на хвилинний ролик, де вже сам Зеленський каже... А те, що той "тіпчик" провокував і вигукував з місця репліки, перебиваючи промову Президента, то це нікого не цікавить, головне хвилю розігнати! А чому ж "Батькивщина" за свого не заступилась? Скрізь тиша... :) Бо може знають, що з себе той ... уявляє?! Ну а ОпоПлатформі і ПЕСу це тільки і потрібно, щоб рейтинг Слуги збити :)  Чим теж користуються деякі "дописувачи" тут на форумі :)

Змінено користувачем ForZa
  • +1 3
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, dj_design сказал:

згоден, подивимось .. і ярликів я не вішаю

Я не особисто тоб про ярликиі, а тим хто тут так жваво виступає, хвилі ганяє, а як вже опісля все здувається, вилазить правдива інфа, то вони стрілки переводять, голови як страуси у пісок або ж просто мінусують, ображають...бо сказати розумного немає чого у відповідь :)

Змінено користувачем ForZa
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо трохи пафосно, але не можу не написати. 

Країна нарешті отримала саме президента, який говорить правильні і справедливі речі - якщо чиновник злодій, він називає його злодієм, якщо не справляється і краде - покажує йому на вихід, якщо проворовався - доручає його справу СБУ. Люстрація сучасних чинуш - супер, чи можливо хтось скаже проти (звичайно, крім парашоботів). І на цьому фоні виявляється дуже небриваблива ситуація, що існує великий прошарок людей, яким зміни у позитивну сторону просто не потрібні. Їм добре давати хабарі митникам, мусорам, чинушам, отримувати відкати, платити "єдині" податки з мільйонних прибутків, рити бурштин і возити контрабас - тобто у них все було добре!!! І коли у них зараз горить срака, переконуюсь ще раз і ще раз - вибір зроблено правильно і країна нарешті зрушила на правильний шлях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, risenseven сказано:

Можливо трохи пафосно, але не можу не написати. 

Країна нарешті отримала саме президента, який говорить правильні і справедливі речі - якщо чиновник злодій, він називає його злодієм, якщо не справляється і краде - покажує йому на вихід, якщо проворовався - доручає його справу СБУ. Люстрація сучасних чинуш - супер, чи можливо хтось скаже проти (звичайно, крім парашоботів). І на цьому фоні виявляється дуже небриваблива ситуація, що існує великий прошарок людей, яким зміни у позитивну сторону просто не потрібні. Їм добре давати хабарі митникам, мусорам, чинушам, отримувати відкати, платити "єдині" податки з мільйонних прибутків, рити бурштин і возити контрабас - тобто у них все було добре!!! І коли у них зараз горить срака, переконуюсь ще раз і ще раз - вибір зроблено правильно і країна нарешті зрушила на правильний шлях.

Це називається зміна влади. При пороху генпрокурор в ВРУ теж докази на одного з депутатів показував, нагадати чим закінчилось? Зняли одних хабарників, поставили інших. Нажаль нічого нового не бачимо .

Зеленський грає на публіку, такий собі Лукашенко. Він також подібні розгони робить... Шоу!

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Ha3aP сказал:

Це називається зміна влади. При пороху генпрокурор в ВРУ теж докази на одного з депутатів показував, нагадати чим закінчилось? Зняли одних хабарників, поставили інших. Нажаль нічого нового не бачимо .

Зеленський грає на публіку, такий собі Лукашенко. Він також подібні розгони робить... Шоу!

Тобто тобі необхідно було, щоб президентом залишився оцей мовавіраармія? Удачі, але слава Богу, більшість усе таки проти.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, risenseven сказано:

доручає його справу СБУ

тобто Зе! визнав, що СБУ його персональна зброя проти опонентів?

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

короче вверху вже всьо сказали, два мої попередні пости не актуальні ((( видалив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часов назад, Nokian сказал:

 

Ти ж обіцявся рік в розділі Політика не писати.

  • Ха-ха 2
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 минут назад, nickel сказал:

Ти ж обіцявся рік в розділі Політика не писати.

Не втримався))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я і не пишу,це ж відео.

Хоча іноді проскакує.

Ок,не буду зовсім.

От тільки Дуалу не буде куди агресію виливати,ще почне на Лпз  по вечером нападати на когось.

 

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...