Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

49 минут назад, Юріч сказал:

 

Все передивився? Що сподобалося? Що порадиш до перегляду?

Та ні, накачав з запасом, тому й половини не встиг глянути. Передивився 36 розгніваних чоловіків, тобто всі три версії 12 розгніваних чоловіків. Як і думав, російська адаптація мені найвдаліша, найзрозуміліша та й взагалі мені фільми Михалкова подобаються, хоч він і мудак, але акторів вибирає колоритних, кінцівку свою придумав, бо перші дві версії однакові до ужаса і кінцівка слабенька. Рекомендую російську адаптацію. Позивний Бандерас виявляється бачив, другий раз не захотів дивитися. Убить дракона важке і тупе совкове кіно, хоча не пусте, є в ньому зміст. Навіть дивно як його цензура пропустила. Снегоуборщик - середнячок.

Може ще щось бачив, не згадаю.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 06.06.2020 в 07:15, yura-patriot сказал:

 

Юрчику, дякую. Прикольний фільм, подивився тільки що на одному подиху :)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Юріч сказал:

Фільм для дітей до 10 років, з мультяшними собаками.

Блін, я дитина до 10 років. Навіть не знаю чи радіти, чи плакати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, volks сказал:

Блін, я дитина до 10 років. Навіть не знаю чи радіти, чи плакати.

 

Ось відгук про цей фільм, з яким я згоден:

 

"Итак, разберу по частям, как смогу.

 

Жанр фильма.

 

Начиналась, как чистая комедия. Потом приключения, роуд-муви, так сказать. Заканчивалось драмой и собачьей мелодрамой. Ну-ну.

 

На комедию ещё тянуло — детям нравилось, но драма не цепляла совсем.

 

Можно сказать, конечно, что это сказка, фэнтази, как сейчас можно это по-современному обзывать. Но…

 

Стиль фильма.

 

Если бы нарисовали мультик, сказку, было бы логичней для всех тех невероятностей и несуразностей, что происходят на экране, но всё как бы по-настоящему, с людьми животными и природой. Однако…

 

Образы.

 

Главное достоинство (ну, то которое, возможно, должно было быть главным) — животные, а точнее, Собаки ненастоящие. Мимика вся людская, поступки с интеллектом не ниже человеческого и движения неестественные. У всех животных!

 

Мне, если честно, очень грустно, что теперь на компьютерах можно нарисовать что угодно, да ещё так захватывающе (может многим показаться), что дети (городские в основном, конечно) и начнут так представлять животных такими.

 

Рисовали бы уже чистый мультик, как в Балто.

 

То же касается и природы. Уверен, многие восхитились. Но, люди… Природа и компьютерная графика — это разные вещи.

 

Актёры.

 

Приятнее всего было смотреть на Омара Си и Кару Ги, хороший у них дуэт получился, душевный и смешной.

 

Харрисон Форд, конечно, актёр от бога, но здесь ему негде было развернуться. В некоторых сценах видно, как сложно ему было играть, обращаясь к собаке, которой в действительности, рядом с ним не было. Короче, я даже его уважать меньше стал: зачем он снялся в этом?

 

Для кого?

 

Для кого всё-таки этот дорогой мультик? Взрослым? Только если глупым, мне кажется. подросткам? Не интересно. Детям 7-13. А стрельба, драки и выпивка тоже для них? Маленьким детям?..

 

А я отвечу: кино для всех, абы богатейшая студия мира срубила бабла ещё больше, чем вложила.

 

Красоты, истинности, души и полезного в этом фильме нет."

 

Або цей відгук:

 

"...Прости, Форд, но с твоим приходом стало скучно...

Скучный и унылый фильм, беспощадно растянувший хронометраж на 2 часа. По правде говоря, наблюдать за историей Бака, как за ездовой собакой, было очень даже интересно. Во многом благодаря Омару Си (1+1, если кто не понял). Может быть стоило сделать именно эту сюжетную линию центральной?

 

С приходом Харрисона Форда стало действительно скучно. Уж не знаю, что послужило массовым приступам зевоты в зале, но последний час высидела кое-как.

 

Бессмысленная цель уйти из городка, обосноваться где-что в глубинке и жить там с собакой- причина столь сумбурного поступка мне в полной мере не ясна и по сей день. Видимо как режиссёр решит, так и будет. И только в тебе зарождается надежда на долгожданный конец и тут же появляется новая сюжетная линия (4, если я не ошибаюсь). И решение о столь громадном, многоэтажном сценарии действительно было ошибкой. Зрителю уже неинтересно лицезреть данную картину и единственное желание, которое испытывали присутствующие в зале, так это поскорее уйти.

 

CG специалистам стоит отдать должное- пейзажи бесподобны. И видимо только на пейзажи их и хватило, потому что графика собаки первые минут 20 была откровенной халтурой. Не знаю, что послужило моему смирению и местами даже восхищению. Быть может я просто привыкла? Но к середине сей картины графика заметно выросла и уже даже восхищала уснувшего зрителя."

Змінено користувачем Юріч
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нема що переглядати в 2019-2020..Таке враження що кіном зараз займаються виключно наркомани або далба...би.Як і ігри доречі.Нерозумію для чого купляють нові потужні відеокарти, що там грати?

Не зникало бажання дивитись це і це

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 hours ago, iiron said:

Нема що переглядати в 2019-2020..Таке враження що кіном зараз займаються виключно наркомани або далба...би.Як і ігри доречі.Нерозумію для чого купляють нові потужні відеокарти, що там грати?

Не зникало бажання дивитись це і це

 

Мені здається, за новими правилами тепер взагалі піде повний шлак...  всесвітню голівудську пропаганду лгбт та фемінізму тепер запустили на повну, і скоріш всього в наступних картинах саме цих груп акторів та участників буде найбільше, а інші,  етнічні групи чи люди з інвалідністю - це просто прикриття...

https://ua.112.ua/kultura/orhanizatory-oskara-vvodiat-novi-pravyla-vidboru-dlia-katehorii-naikrashchyi-film-549274.html

Змінено користувачем Waver
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, Waver сказал:

Доречі, сподобався фільм Грейхаунд

 

Greyhound_poster.jpeg

Імхо тягомотина така ж як і Дюнкерк. На відміну від класного 1917

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, AnimaNoir сказано:

На відміну від класного 1917

Теж неоднозначні відгуки (бо я ще не бачив) .

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, AnimaNoir сказано:

Імхо тягомотина така ж як і Дюнкерк. На відміну від класного 1917

Дюнкерк краще за 1917

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, case_l сказал:

Дюнкерк краще за 1917

Ну тут кожному своє.  Люблю Нолана, але дивитись півгодини реального часу за літакою який планує ну зовсім не цікаво)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Cherman сказал:

Ну, "Грейхаунд" зроблений з закосом під "реальність". Що цікаво могло бути в проводці конвоїв, крім безкінечних атак підводних човнів?

Ну так о тож... Фільм на разок з перемоткою. Хоча може зайшов фанатам даної тематики.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, AnimaNoir said:

Ну так о тож... Фільм на разок з перемоткою. Хоча може зайшов фанатам даної тематики.

Краще ще раз Das Boot подивитись, імхо.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 minutes ago, Waver said:

Мова була про нові фільми випущені в 2020...

Може самі порекомендуєте щось свіже подивитись,  щоб не "від наркоманів"?

Особисто я нічого не рекомендую, бо нема що. Лапенка можете подивитись :D

Сам же чекаю новий Топ Ган і Дюну з фільмів і Мандалорця з серіалів.

 

А нові правила Оскара почнуть потроху вступати в дію з 22го року, але якось настільки пофігу що прям ппц. 

Он в Діснея вже очки відкриваються, що ця тема не дуже-то й продає, особливо на фоні Мандалорця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 hours ago, AnimaNoir said:

Ну так о тож... Фільм на разок з перемоткою. Хоча може зайшов фанатам даної тематики.

Мова була про нові фільми випущені в 2020...

Може самі порекомендуєте щось свіже подивитись,  щоб не "від наркоманів"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, Waver сказал:

Мова була про нові фільми випущені в 2020...

Може самі порекомендуєте щось свіже подивитись,  щоб не "від наркоманів"?

А Грейхаунд в якому році вийшов? в 2020;) Мої смаки досить специфічні, від артхаусу до тупих молодіжних комедій. 
З останніх сподобався: "Птицелов" хоча це кінець 19го...

Спойлер


 

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
On 26.09.2020 at 01:31, Ko3bMa сказано:

Сам же чекаю новий Топ Ган і Дюну з фільмів і Мандалорця з серіалів.

дюну перенесли на рік

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 minutes ago, alexvvv said:

дюну перенесли на рік

Так, читав.

 

Доречі, хто не знає що подивитись - гляньте The Boys.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
On 07.11.2020 at 14:22, Cherman сказано:

2020-й рік закінчується, а фільмів толкових так і не видно.

Tenet - Довод.

Фільм Нолана. Вартий. Навіть для двічі переглянути, з першого разу не ясно ніхєра.

  • Дякую! 1
  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Tenet - Довод.

Фільм Нолана. Вартий. Навіть для двічі переглянути, з першого разу не ясно ніхєра.

Не шедевр, але на фоні іншого шлаку норм. Шкода що головний герой негр.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, case_l сказано:

Не шедевр, але на фоні іншого шлаку норм. 

 Ой точно. Був би то перший фільм Нолана, то меньше про нього говорили б, бо окрім закрученого сюжету, вабще все такє собі. 

 

9 годин тому, case_l сказано:

Шкода що головний герой негр.

 А там всі не то. Головний бандітос якісь «стандартний», і головна баба також якась неочєнь))

 

Ну ладно то як кажуть все на любителя. Мені з останніх  сподобався «ПОЗА ГРОЮ», ципляющий фільмєц ну і Аффлек дуже чьоткій актор. 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@yura-patriot  Ти вернувся!  :)

 

Довод нагадав мені (чимось)  "Бійцівський клуб". Кожен новий перегляд, як новий фільм. Щоразу щось нове для себе знаходиш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та той Довод це ще той ребус, особливо важко було в'їзжати в моменти коли робили оті "часові кліщі", тобто рухались в обох напрямках часу одночасно, то просто мізки набєкрєнь з'їзжали коли намагався осягнути що ж то за чим і чого так 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

також переглягув Тенет(довод)

мені його рекомендували раніше, 

 

можу сказати що спочатку було майже все зрозуміло потім стало ясно що ніфіга непанятно і стає дедалі закрученіше, все як треба

 

від приколів зеркальних рухів та двіжняка одночасно і вперед і назад у часі ледве мозок не зламався

 

за весь рік помоєму глянув всього три толкові фільми, цей один із них все інше майже шлак

 

рекомендую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...