Перейти до змісту

Що переглянути? 2018


nikblack

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 152
  • Створено
  • Остання відповідь


 

481633_550.jpg


 

«Хай живе король»

 


Жанр: бойовик, пригоди, фантастика 
Країна: США 

tt1825683.png 

Кінокомпанія: Marvel Studios, Walt Disney Pictures 
Режисер: Райан Куглер 
Актори: Чедвік Боузман, Майкл Б. Джордан, Люпіта Ніонго, Данай Джекесай Гуріра, Мартін Фріман, Деніел Калуя, Летішіа Райт, Вінстон Д'юк, Стерлінг К. Браун, Анджела Бассетт 

Сюжет:

З першого погляду можна вирішити, що Ваканда - звичайна територія дикої Африки, але це не так. Тут, в надрах пустельних земель, ховаються поклади унікального металу, здатного поглинати вібрацію. Багато хто намагався дістатися до нього, плюндруючи все на своєму шляху і приносячи смерть аборигенам, але кожен раз таємничий дух савани - Чорна Пантера - вставав на захист пригноблених. Багато років потому біда знову приходить в Ваканду, і цього разу ворог заручився підтримкою сучасних технологій. Коли шансів майже не залишається, Т`Чалла, молодий принц Ваканди, дізнається, що саме йому належить відродити легенду і продовжити вічну боротьбу, надівши маску Чорної Пантери.



Тривалість: 02:14:33 
Якість: BDRip 720p 

Відео: 
кодек: H.264 
розмір кадру: 1280 х 536 
бітрейт: 5000 кб/с 

Аудіо # 1: 
мова: українська ukraine-flag-animation_25x17.gif 
переклад: професійний дубльований 
кодек: AC3 2.0 
бітрейт: 192 кб/с 

Аудіо # 2: 
мова: англійськаfa7vo0.gif 
переклад: оригінал 
кодек: AC3 5.1 
бітрейт: 448 кб/с 

Субтитри (Forced, Full): 
мова: англійськаfa7vo0.gif 
тип: програмні (м'які) 
формат: *.srt

 

P.S. лінк у заголовку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фігня якась. Якщо так буде так само, як із "Зоряними війнами", і з "Месниками", то можна про цю франшизу забути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, vaz75 сказано:

Фігня якась. Якщо так буде так само, як із "Зоряними війнами", і з "Месниками", то можна про цю франшизу забути.

 

Бля..  Це зараз вийде "Людина Мураха і ЖІнка Оса" потім виходить "війна безкінечності" де вони ВСІ тупо вкупі, а потім ще про однорукого руского із "зимового воїна". ..

Десь я дивився плани, то, до 2020 року вже розписані серії... вафлі.. Але, думаю, що будуть ще...

 

Хоча, поки діти будуть пісяти кип'ятком - будуть знімати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Zheny@ сказано:

Бля..  Це зараз вийде "Людина Мураха і ЖІнка Оса" потім виходить "війна безкінечності" де вони ВСІ тупо вкупі, а потім ще про однорукого руского із "зимового воїна". ..

Десь я дивився плани, то, до 2020 року вже розписані серії... вафлі.. Але, думаю, що будуть ще...

 

Хоча, поки діти будуть пісяти кип'ятком - будуть знімати.

Ці фільми приносять бабло, тому цей маразм продовжують знімати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, alexvvv сказано:

Ці фільми приносять бабло, тому цей маразм продовжують знімати.

А я що сказав? :)

Поки дітки сцятимуть кип'ятком при вигляді "Диво жінки" - то будуть знімати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, alexvvv сказано:

 цей маразм

 :D так маразм,але це тільки тоді коли ти його сприймаєш серйозно. До цього маразму треба відноситися як до казочки,бо завжди були казочки,наприклад  "избушка о куриной ножке", або" Царевна лягушка" то вобщє курєво якесь,але ж для нас то казочки,нє?,так от і це, круті казочки для сучасних дітей і не тіко.

  PS: а диво жінка така нічьо:rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, yura-patriot сказано:

PS: а диво жінка така нічьо:rolleyes:

 

Теж любиш візуалізувати на її образ? :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, yura-patriot сказано:

PS: а диво жінка така нічьо:rolleyes:

Хз, але не на мій смак

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 хвилин тому, Zheny@ сказано:

 

Теж любиш візуалізувати на її образ? :lol:

:Dчаво! візуалізувати:lol::lol::lol:

22 хвилин тому, alexvvv сказано:

Хз, але не на мій смак

 Як просто дєвка(акторка) мені вона гарна, але яка би вона там не була гарна,чесно хлопці, я в кінотеатрі  ледь не заснув,фільм гамняшка, і вабщє "DС" всі мені гамняні не те шо марвели.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, alexvvv сказано:

Хз, але не на мій смак

Тобі "чорна вдова" до вподоби?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 часов назад, vaz75 сказал:

Фігня якась. Якщо так буде так само, як із "Зоряними війнами", і з "Месниками", то можна про цю франшизу забути.

 

4 часа назад, Zheny@ сказал:

Бля..  Це зараз вийде "Людина Мураха і ЖІнка Оса" потім виходить "війна безкінечності" де вони ВСІ тупо вкупі, а потім ще про однорукого руского із "зимового воїна". ..

Десь я дивився плани, то, до 2020 року вже розписані серії... вафлі.. Але, думаю, що будуть ще...

 

Хоча, поки діти будуть пісяти кип'ятком - будуть знімати.

 

На даний момент як не крути - це франшиза №1 в світовому кінематографі.
Війна Бескінечності взагалі топове кіно і збори в більше 1 млрд за 11 днів прокату це підтверджують. Ну але однозначно це не для поціновувачів Канського кінофестивалю чи Берлінале :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Zheny@ сказано:

Тобі "чорна вдова" до вподоби?

 

щось також не те

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З фантастики цього року чекаю лише на 2 фільми: "Веном" і "Хроніки хижих міст". 

Особливо надіюсь на другий фільм: дуже нестандартна ідея постапокаліптичного світу... Вже навіть встиг книжку прочитати на основі якої цей фільм знятий. 

Шкода, що чекати довго - вихід в прокат лише в грудні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Дехто на Борді назве мене совкодрочером чи ватником, але реально сподобався:

Фильм Движение вверх (2017): описание, содержание, интересные факты и многое другое о фильме, постер

2017 Россия Драмы Исторические Русские Спорт 128 мин. 6+

Антон Мегердичев
Актеры
Владимир Машков, Андрей Смоляков, Иван Колесников, Кирилл Зайцев, Джон Сэвэдж, еще
Фильм рассказывает о невероятном противостоянии сборных СССР и США по баскетболу на мюнхенской Олимпиаде 1972 года. На протяжении 36 лет до этой роковой встречи сборная США была непобедимой. Никто даже и не думал, что такого грозного соперника кто-то сможет победить. Однако тренер сборной СССР, несмотря ни на что, верил в свою команду. И в результате смог заставить и самих игроков поверить в то, что они смогут совершить невозможное.
 
Хоча Росія зараз активно пропагандує повернення до СРСР, і фільми побудовані на основі боротьби між ними і "піндосами", величі расєї-матушки, цей фільм виявився цікавим, нічим не гіршим від голівудських. Я навіть поринув у спогади, коли в школі, в спортзалі, бігав у баскетбол. Згадав побиті коліна, запах роздягальні. А також літо, коли гостював у бабусі, і чорнобілий телевізор, який був налаштований на центральний канал, де показували літню олімпіаду 88. Як терпів сморід беломорканала, який йшов від прокуреного діда, що лежав на дивані поруч і теж вболівав за "наших". Волков, Марчюльоніс... ДрімТім. Перемога над американцями і югославами. Радість безмежна. Мрія про свій справжній баскетбольний м'яч...
Гра Машкова чудова. Зоймки теж гарні.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 минут назад, vaz75 сказал:

Волков, Марчюльоніс... 

 

Куртінайтіс, Сабоніс, Хомічюс...дааа, то була команда)). Сам фанатів тоді за баскет не менше, ніж за Динамо Київ по футболу...І також в старших класах ганяти баскет любив набагато більше ніж футбол. Помню в 7му і 9му класі (якраз тоді перескочили через 8й, бо реформа була), фізра була два раза в тиждень першим уроком в 8 ранку, так от я вставав в ті дні в 6 ранку, на 7 приходив в школу, фізрук спєцом приходив пораньше і відмикав мені спортзал, видавав м'ячі...і я годину ганяв в баскет. На протязі цих двох років, я грав в збірній школі по баскетболу, хоча там були хлопці тільки з одиннацятих класів. І ми два роки поспіль брали третє місце на першості міста серед шкіл. Потім (після 9го класу) я поступив в Одеську морєходку, де з першого ж місяця мене взяли в збірну коледжу по баскетболу і там я грав чотири роки до випуску...до речі, там ми також брали постійно високі місця (третє, четверте) на щорічному чемпіонаті серед всіх училищ, інститутів і універів Одеси...там чемпіонат був серйозний...Один раз навіть чуть у фінал не вийшли, але в полуфіналі нам попалась команда універу, в якій грало два гравці з професійної команди "Біпа-Мода" (Одеса), яка на той час грала в вищій лізі чемпіонату України по баскетболу. Ото ті двоє зробили всю гру і нам пришлось потім вдовільнятись третім місцем чемпіонату. 

Ех, вибачте за офтоп, але ти Серьога навіяв і мої спогади... дякую, при нагоді подивлюся фільм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти



Жанр: фантастика, бойовик, пригодницький, кіберпанк 
Країна: США 

tt1677720.png 

Кінокомпанія: Warner Bros. Pictures, DreamWorks SKG, Amblin Entertainment, Village Roadshow Pictures, De Line Pictures 
Режисер: Стівен Спілберг / Steven Spielberg 
Актори: Тай Шерідан / Tye Sheridan, Олівія Кук / Olivia Cooke, Бен Мендельсон / Ben Mendelsohn, Саймон Пегг / Simon Pegg, Ті Джей Міллер / T.J. Miller, Ліна Вейт / Lena Waithe, Марк Райленс / Mark Rylance, Він Морісакі / Win Morisaki, Філіп Зао / Philip Zhao, Ханна Джон-Кеймен / Hannah John-Kamen та інші 

Сюжет:

На дворі 2045 рік. Світ загруз на межі хаосу, адже велика частина населення просто виживає без достатніх коштів для існування. Щоб піти від непривабливої реальності, багато хто проводить час у грандіозному віртуальному ігровому всесвіті - ОАЗІ. Його створив ексцентричний і геніальний мільярдер Джеймс Голлідей. Після своєї смерті він заповів все своє майно (а це півтрильйона доларів і влада над грою) єдиному гравцеві – тому, хто першим добереться до ретельно захованої "пасхалки". Весь світ тепер готовий поборотися за ці неймовірні багатства. До змагання приєднується і звичайний хлопець-сирота Вейд Воттс (Тай Шерідан) і потрапляє у небезпечне полювання на скарб у фантастичному всесвіті таємниць, відкриттів та ризику...
Офіційні українські промо, тизер, трейлер, бонуси:

Рейтинг MPAA: PG-13 - дітям до 13 років перегляд не бажаний 
Вікова категорія: 12+


Тривалість: 02:19:58 
Якість: WEBRip 720p 
Відео: 
кодек: H.264 
розмір кадру: 1280 х 534 
бітрейт: 4000 кб/с 

Аудіо # 1: LINE.png 
мова: українська 
переклад: професійний дубльований | студія Postmodern 
кодек: AC3 2.0 
бітрейт: 192 кб/с

Інформація про дубляж

Аудіо # 2: 
мова: англійська 
переклад: оригінал 
кодек: AAC 2.0 
бітрейт: 256 кб/с 

Субтитри: 
мова: корейська 
тип: вбудовані (жорсткі)

P.S. лінк у назві

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 19.05.2018 в 10:38, vaz75 сказал:

Дехто на Борді назве мене совкодрочером чи ватником, але реально сподобався

 

Подивився тільки що фільм. Реально сподобався, цікавий, красочний, сподобалась гра акторів, гравці збірної всі такі різні, тим і цікавіше дивитись... Кінцівка пробила на сльозу :)... Захотілось подивитись той реальний матч, напевно так і зроблю, якщо найду... Дякую ще раз, Серьога.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Юріч сказано:

 

Подивився тільки що фільм. Реально сподобався, цікавий, красочний, сподобалась гра акторів, гравці збірної всі такі різні, тим і цікавіше дивитись... Кінцівка пробила на сльозу :)... Захотілось подивитись той реальний матч, напевно так і зроблю, якщо найду... Дякую ще раз, Серьога.

  Я як подивився,відразу «нарив» кінець цього матчу в ютубі( там є). 

    PS: сам фільм не дуже(переіграно як на мене), але от сам випадок,ця гра, то канєшно цікаво показали. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 минут назад, yura-patriot сказал:

сам фільм не дуже

Ну так, "три білборди" куди дужче :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти



Жанр: драма, кримінал, трилер 
Країна: США, Велика Британія, Гонконг, Угорщина, Ірландія 

tt4463816.png rating_49523.gif 

Кінокомпанія: Proton Cinema 
Режисер: Вон Стайн 
Актори: Марґо Роббі, Саймон Пег, Майк Майєрс, Макс Айронс, Декстер Флетчер, Меттью Льюїс, Катаріна Час, Нік Моран, Томас Турґус, Джордан Данн та інші 

Сюжет:

Двоє найманих вбивць отримують завдання. Ця справа може суттєво збагатити їх, проте пов'язана з неабияким ризиком. Офіціантка з місцевого кафе Енні (Марґо Роббі) береться допомагати кілерам. І невдовзі стає зрозуміло, що вона вплутана у цю справу не менше, ніж самі хлопці. Стривайте, а ця дівчина точно офіціантка? Вона вміло змінює образи і майстерно маніпулює кожним чоловіком, який трапляється на її шляху.



Тривалість: 01:35:32 
Якість: WEB-DL 1080p 
Відео: 
кодек: H.264 
розмір кадру: 1920x1080 
бітрейт: 9498 кб/с 

Аудіо # 1: LINE.png 
мова: українська 
переклад: професійний дубльований | студія AAA-Sound 
кодек: AC3 2.0 
бітрейт: 192 кб/с 

Аудіо # 2: 
мова: англійська 
переклад: оригінал 
кодек: E-AC3 5.1 
бітрейт: 640 кб/с 

Субтитри # 1: 
мова: українська (форсовані) 
тип: програмні (м'які) 
формат: *.srt 

Субтитри # 2-3: 
мова: англійська (повні, SHD) 
тип: програмні (м'які) 
формат: *.srt

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Розкрадачка гробниць: Лара Крофт / Tomb Raider (2018) WEB-DL 1080p Ukr/Eng | Sub Eng



Жанр: бойовик, пригоди 
Країна: США, Великобританія 

tt1365519.png 

Кінокомпанія: Metro-Goldwyn-Mayer, Warner Bros. Pictures, GK Films 
Режисер: Роар Утхауг 
Актори: Алісія Вікандер, Волтон Гоггінс, Деніел Ву, Домінік Вест, Ханна Джон-Кеймен, Крістін Скотт-Томас, Нік Фрост, Емілі Кер,і Майкл Обіора, Антоніо Аакіл та інші 

Сюжет:

Лара Крофт – безстрашна дочка ексцентричного шукача пригод, який зник, коли Лара була підлітком. Зараз їй 21. Вона не має цілі в житті, грошей та заробляє на хліб кур’єром у Східному Лондоні. Налаштована самостійно торувати свій шлях, Лара навідріз відмовляється успадкувати батькові статки та прийняти його смерть. Але коли дівчина врешті наважується рухатись далі, то несподівано долучається до розслідування його таємничої смерті. Ця місія буде не з легких.



Тривалість: 01:57:49 
Якість: WEB-DL 
Відео: 
кодек: H.264 
розмір кадру: 1920x800 
бітрейт: 5788 кб/с 

Аудіо # 1: LINE.png 
мова: українська 
переклад: професійний дубльований | студія Postmodern 
кодек: AC3 2.0 
бітрейт: 192 кб/с 

Аудіо # 2: 
мова: англійська 
переклад: оригінал 
кодек: AC3 5.1 
бітрейт: 640 кб/с 

Субтитри: 
мова: англійська 
тип: програмні (м'які) 
формат: *.srt

П.С. лінк у назві

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти



Жанр: драма, фантастика 
Країна: США 

tt0360556.png 

Кінокомпанія: HBO Films 
Режисер: Рамін Баграні / Ramin Bahrani 
Актори: Майкл Б. Джордан / Michael B. Jordan, Майкл Шеннон / Michael Shannon, Софія Бутелла / Sofia Boutella, Сінді Кац / Cindy Katz, Мейко Нгуєн / Mayko Nguyen, Ділан Тейлор / Dylan Taylor, Кір Дуллі / Keir Dullea, Мартін Донован / Martin Donovan, Джо Пінґ / Joe Pingue та інші 

Сюжет:

В жахливо безтурботному майбутньому молодий хлопець на ім’я Гай Монтег працює пожежником, чиїм службовим обов’язком є спалення книг. Але після зустрічі з молодою дівчиною Клариссою МакКлеллан він починає піддавати сумнівам правильність своїх дій і стає бунтарем проти встановленого режиму.

Рейтинг у США: TV-14 - дітям до 14 років перегляд не бажаний


Тривалість: 01:40:14 
Якість: WEB-DL 1080p [Amazon] 
Відео: 
кодек: H.264 
розмір кадру: 1920 х 1080 
бітрейт: 9315 кб/с 

Аудіо # 1: dzuski.png 
мова: українська 
переклад: багатоголосий закадровий 
кодек: AC3 5.1 
бітрейт: 448 кб/с

 

Аудіо # 2: 
мова: англійська 
переклад: оригінал 
кодек: E-AC3 5.1 
бітрейт: 640 кб/с 

Субтитри # 1: 
мова: українська (форсовані) 
тип: програмні (м'які) 
формат: *.srt 

Субтитри # 2-3: 
мова: англійська (повні, SDH) 
тип: програмні (м'які) 
формат: *.srt

лінк у назві

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
Рэмпейдж / Rampage
 
«Больше, чем скала»

pic

Год выхода: 2018

Страна: США
Жанр: фантастика, боевик, приключения
Продолжительность: 01:49:22
Перевод: Профессиональный (полное дублирование) | Чистый звук
Субтитры: Отсутствуют 
 
Режиссер: Брэд Пейтон
 

В ролях: Дуэйн Джонсон, Джеффри Дин Морган, Малин Акерман, Джо Манганьелло, Марли Шелтон, Уилл Юн Ли, Наоми Харрис, Джек Куэйд, Джейк Лэси, Бриэнн Хилл


О фильме: Приматолог Дэвис Окойи предпочитает держаться подальше от людей и дружит с Джорджем, удивительно умным альфа-самцом - гориллой, которого он воспитывал с самого рождения. Но вышедший из-под контроля генетический эксперимент превращает послушную обезьяну в яростного монстра. Более того, вскоре обнаруживается, что существуют и другие модифицированные хищники. Пока свежесозданные чудовища превращают в руины Северную Америку, стирая с лица Земли все, что попадается у них на пути, Окойи вместе с опальным генным инженером пытается изобрести антидот, прорываясь по бесконечному полю боя не только, чтобы предотвратить глобальную катастрофу, но и спасти бесстрашное существо, которое когда-то было его другом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...