Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

On 16.01.2022 at 23:14, Ko3bMa сказано:

В тому-то і діло, що сюжетом і банальним написанням принаймні логічного сценарію зараз не паряться - головне ефектів напхати побільше. Схавають і так.

часом дивишся якись старий класній фільм і розумієш що люди класно продумали сюжет і декілька другорядних ліній,

і головне що все класно знято, зараз звичайно спецефекти тянуть, але часом уже настільки їх багато, що стає нудно....

 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, Factory сказано:

зараз звичайно спецефекти тянуть, але часом уже настільки їх багато, що стає нудно....

зараз спецефектами мало кого здивуєш, бо комп ігри вже до них дотягують 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 minutes ago, case_l said:

зараз спецефектами мало кого здивуєш, бо комп ігри вже до них дотягують 

Хавають на ура що те, що те.

  • Подобається 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну шановні, не треба вдаватись в крайнощі, спецефекти це ж не якесь зло, що псує фільм. Так, гарний продуманий сценарій безперечно важливий, але який би не був суперсюжет, гадаю, якщо на екрані будеш спостерігати пластилінового динозавра чи іграшкового літачка, що падає у ванну (типу авіакататрофи в океані), чи фанерного космічного корабля з пітардою в дупі для іскорок - ну це теж малоприємно спостерігати і не викликає ні довіри тому що відбувається на екрані, ні бажання дивитись не відриваючись. А саме так виглядали би всі фантастичні фільми без спецефектів. Тому спецефекти і гарний сюжет це не якісь антоніми і взаємовиключаючі поняття, і якщо спецефектів багато це не означає автоматично що сценарій лайно. Бо здається останнім часом саме таку аналогію дуже часто проводять, мол "а ну знову море спецефектів - ну значить сценарій для дітей, сюжет відсутній". Ну якщо фільм детектив чи мелодрама то логічно, що там нічого такого не потрібно і не буде, але якщо ж знімаєш фільм фантастику про війни надлюдей чи богів, ну то там апріорі має все літати і вибухати, якось без того ніяк :)

  • Збентежений 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@SergLutsk я ж кажу спецефектами нікого не здивуєш, бо вони тепер в комп іграх на рівні. От порівняй спецефекти в термінаторі 2 і в останньому термінаторі, де кращі? Де пластилінове все?     

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 minutes ago, SergLutsk said:

Ну шановні, не треба вдаватись в крайнощі, спецефекти це ж не якесь зло, що псує фільм. Так, гарний продуманий сценарій безперечно важливий, але який би не був суперсюжет, гадаю, якщо на екрані будеш спостерігати пластилінового динозавра чи іграшкового літачка, що падає у ванну (типу авіакататрофи в океані), чи фанерного космічного корабля з пітардою в дупі для іскорок - ну це теж малоприємно спостерігати і не викликає ні довіри тому що відбувається на екрані, ні бажання дивитись не відриваючись. А саме так виглядали би всі фантастичні фільми без спецефектів. Тому спецефекти і гарний сюжет це не якісь антоніми і взаємовиключаючі поняття, і якщо спецефектів багато це не означає автоматично що сценарій лайно. Бо здається останнім часом саме таку аналогію дуже часто проводять, мол "а ну знову море спецефектів - ну значить сценарій для дітей, сюжет відсутній". Ну якщо фільм детектив чи мелодрама то логічно, що там нічого такого не потрібно і не буде, але якщо ж знімаєш фільм фантастику про війни надлюдей чи богів, ну то там апріорі має все літати і вибухати, якось без того ніяк :)

Ніхто не каже, що "спецефекти це якесь зло, що псує фільм" або "а ну знову море спецефектів - ну значить сценарій для дітей, сюжет відсутній".

Блін, де ти взагалі побачив "спецефекти і гарний сюжет це якісь антоніми і взаємовиключаючі поняття"? Це якесь альтернативне світосприйняття? :huh:

Мова йде про відсутній або відверто тупий сценарій, замаскований спецефектами.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, case_l сказано:

ось типовий рецепт сучасних фільмів: гей+негр+купа спецефектів    

+100

Кіно - гівно.

 

без смислового навантаження.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Ko3bMa сказано:

Мова йде про відсутній або відверто тупий сценарій

Ок, якщо поганий сценарій чи нафіг відсутній, тоді й говорити потрібно про сценарій, що він гівно, логічно. А кількість спецефектів якось впливають на якість сценарію ? Та ніби й ні.

Ось проста аналогія: дивитесь футбольний матч, якість газону супер, картинка в якості 4к, звук бомба, стадіон неперевершений, все супергарно, деталі і повтори аж капець ! Одна проблема - гра супернудна ! І якщо гра погана то ми ж не говоримо, що звісно злі телевізійники вирішили впарити нам супер-пупер гарну картинку щоб ми не помітили що футбол гівно ? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, SergLutsk сказано:

Ок, якщо поганий сценарій чи нафіг відсутній, тоді й говорити потрібно про сценарій, що він гівно, логічно. А кількість спецефектів якось впливають на якість сценарію ? Та ніби й ні.

Ось проста аналогія: дивитесь футбольний матч, якість газону супер, картинка в якості 4к, звук бомба, стадіон неперевершений, все супергарно, деталі і повтори аж капець ! Одна проблема - гра супернудна ! І якщо гра погана то ми ж не говоримо, що звісно злі телевізійники вирішили впарити нам супер-пупер гарну картинку щоб ми не помітили що футбол гівно ? 

 

Сценарних провалів - вагон.

Відверта фігня.

 

Але 13-14-літнім  дітям зайде.  Їм головне спецефекти.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, SergLutsk said:

Ок, якщо поганий сценарій чи нафіг відсутній, тоді й говорити потрібно про сценарій, що він гівно, логічно.

Добре, ще раз.

2 hours ago, Ko3bMa said:

Мова йде про відсутній або відверто тупий сценарій, замаскований спецефектами.

 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Ребята, а всі додивилися "Не дивіться вгору" до кінця? Бо я зазвичай на перших же титрах вимикаю, а тут почав з малим в карти грати і фільм не вимкнув, і тут оба-на, а потім ще одне оба-на.

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Трішки апну тему. Вчора переглянув нового Аватара. Отримав массу естетичного задоволення, картинка просто шикардос, очей не відвести ! Причому фільм 3 години, і 95% з даного хронометражу на екрані відбувається щось епічно красиве, немає коли відволіктись. Гадаю цілком виправдав мої очікування :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Трішки апну тему. Вчора переглянув нового Аватара. Отримав массу естетичного задоволення, картинка просто шикардос, очей не відвести ! Причому фільм 3 години, і 95% з даного хронометражу на екрані відбувається щось епічно красиве, немає коли відволіктись. Гадаю цілком виправдав мої очікування :smile-zachot:

В якому перекладі? Щось не зустрічав якісний звук в українському перекладі. Чи вже є?

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказав:

В якому перекладі? Щось не зустрічав якісний звук в українському перекладі. Чи вже є?

В дубляжі з цієї роздачімене цілком задовільнила якість і 5,1 звуку і картинки

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

В дубляжі з цієї роздачімене цілком задовільнила якість і 5,1 звуку і картинки

Відео вже давно в нормальній якості було, звук ніяк не могли знайти. Був лише TS. А можна цю роздачу якось зкормити Торсерву напряму, а не через якийсь кінотеатр типу Лампи, ХДВідеоБоксу? В мене, до речі, чомусь той укр. жакет не працює і немає рядка з публічними жакетами, як на твоєму скріні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, nickel сказав:

В мене, до речі, чомусь той укр. жакет не працює і немає рядка з публічними жакетами, як на твоєму скріні.

Я в тій темі скинув фото як у мене. Так в тебе там в самому першому рядку "Использовать парсер" стоїть "Да" як у мене на фото?

2 годин тому, nickel сказав:

А можна цю роздачу якось зкормити Торсерву напряму, а не через якийсь кінотеатр типу Лампи, ХДВідеоБоксу?

Ну скормити можна напряму з телефона навіть не вмикаючи телевізор, але ж якось далі ти десь маєш запустити сам перегляд фільму ?! Я маю на увазі, що для цього потрібен якийсь плеєр. Таким плеєром може виступати Лампа чи якийсь інший додаток. В чому ти збираєшся дивитись фільм, в якому плеєрі ? Де у тебе торрсервер запущений, на телефоні, планшеті, компі, орендований ?

А скормлюється він у мене так: на телефоні в браузері збережене посилання з адресою: 192.168.1.56:8090, де 192.168.1.56 - IP мого бокса зі встановленим торсервером, підключеного до телевізора в режимі 24/7/365. Тицяю на посилання, отримую ось таку картинку, добавляю скачаний хвилину тому в тому ж браузері торрент-файл і все, фільм доданий в торрсервер. Лише одна умова: це посилання буде працювати лише коли телефон і торсервер знаходяться в одній wi-fi мережі, тобто умовно кажучи з роботи ти так не додасиш фільм.

IMG_20230408_161513.thumb.jpg.d43934c4f6118fcb179739b560553569.jpgIMG_20230408_161547.thumb.jpg.f413f070f1dcf201cc23f6d629164978.jpgIMG_20230408_161708.thumb.jpg.23d1087f03bada698a03d5c8fd1bcdb6.jpg

 

Тепер питання лише яким додатком я його відкриватиму на телевізорі. Ось тут і стають в нагоді Лампа, VoKINO і т.д. Ну тобто можна обійтись і без лампи для закидання самого торрента торрсерверу, але ж десь сам фільм всеодно треба запустити. Чи я тебе невірно зрозумів

Змінено користувачем SergLutsk
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, Аватар я вже подивився без танців з бубном, Лампа знайшла торрент з нормальним звуком на Толоці. А про решту поговоримо в тій темі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Операція «Фортуна»: Мистецтво перемоги

23041411345967874_f0_0.jpg
переглянув, а приколи заради яких відклали вихід досить цікаво підправили

Змінено користувачем Factory
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Factory сказав:

а приколи заради яких відклали вихід досить цікаво підправили

Фільм я теж подивився десь тижня 2 тому, а про які приколи мова ? Щось я не в темі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 hours ago, SergLutsk said:

Фільм я теж подивився десь тижня 2 тому, а про які приколи мова ? Щось я не в темі

там був гумор, в оригінальному трейлері навіть було,

Quote

Так, фільм Гая Річчі “Операція Фортуна” знімуть з прокату, який був знятий ще у 2020 році і на який витратили близько 150 мільйонів доларів. А все через те, що у стрічці фігурували українські гангстери. Прем'єра повинна була відбутися цієї весни, та сталося не так, як гадалося. Знімальній групі доведеться вирізати цих персонажів, та перезнімати сцени з їхньою участю.

там були фрази:
- ми Їдемо в Україну, я проникну в середину них,
- перш ніж проникати зводи їх в кіно

 

по плану це була Українська мафія, але враховуючи що в наст тут почалось фільм перезняли

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 9 місяців потому...

Відв'язні дворняги (Собаки не розлий сцяки)
Жанр: Комедія, пригоди
IMDbLogo_sm.png: 6.3/10
Пес Реджі любив свого господаря-алкоголіка, хоча той постійно намагався позбутися вихованця. Чергова спроба вдається, песик губиться, натомість знайомиться з компанією бродячих собак, які пояснюють наївному оптимісту, як жорстоко поводився з ним господар. Тепер у Реджі з'являється нова мета - повернутися додому і відкусити гидкому чоловікові чоловіче господарство.

Дивитися виключно в українському дубляжі!

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 hours ago, Vadimm said:

Відв'язні дворняги (Собаки не розлий сцяки)
Жанр: Комедія, пригоди
IMDbLogo_sm.png: 6.3/10
Пес Реджі любив свого господаря-алкоголіка, хоча той постійно намагався позбутися вихованця. Чергова спроба вдається, песик губиться, натомість знайомиться з компанією бродячих собак, які пояснюють наївному оптимісту, як жорстоко поводився з ним господар. Тепер у Реджі з'являється нова мета - повернутися додому і відкусити гидкому чоловікові чоловіче господарство.

Дивитися виключно в українському дубляжі!

Де? Включив в оригіналі на англійській, фільм ніби то як для дітей але... стільки матюків я уже давно не чув. 

Змінено користувачем Waver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 19.01.2022 в 14:22, Factory сказав:

часом дивишся якись старий класній фільм і розумієш що люди класно продумали сюжет і декілька другорядних ліній,

і головне що все класно знято, зараз звичайно спецефекти тянуть, але часом уже настільки їх багато, що стає нудно....

 

це ти просто старий і плекався на інших фільмах :)

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...