Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Цитата

Фільм "Чорний ворон" за одноіменним романом Василя Шкляра тепер можна переглянути в YouTube (ВІДЕО)

http://volianarodu.org.ua/uk/Kultura-i-duchovnist/Film-Chornyy-voron-za-odnoimennym-romanom-Vasylya-Shklyara-teper-mozhna-pereglyanuty-v-YouTube-ViDEO

 

Субота, 30 травня 2020 20:37 | Друк Культура і духовність
 
shklyar.jpgФільм вийшов в широкий український прокат 5 грудня 2019 року
Історія роману Василя Шкляра "Залишенець. Чорний Ворон" та його екранна версія розповідає про одну з найдраматичніших і найбільш замовчуваних сторінок української історії — запеклу боротьбу українських повстанців проти окупаційної комуністичної влади в 1920-х роках, вже після окупації УНР, у Холодному Ярі.

Головний герой за прізвиськом "Чорний Ворон" — холодноярський отаман — організовує боротьбу проти більшовиків-окупантів, які вже заполонили Україну й запроваджують у ній свій радянський лад, вбиваючи патріотів та утискаючи українську культуру.

Україна, 1922 рік. Період, коли шансів на збереження власної держави вже не залишалось. Колишній офіцер УНР Іван разом зі своєї вагітною дружиною Тіною приїздить до свого батька. Він помічає, що місцевість поповнюють новоприбулі полки ГПУ. Ця операція була проведена для зачистки усіх повстанців, які ще продовжували боротьбу проти радянської влади. Іван, на прізвисько Чорний Ворон, не збирається терпіти знущання над власною сім'єю та рідним краєм і виходить на шлях протистояння загарбникам.
Фільм отримав лише схвальні відгуки. Це підтверджують і коментарі під відео в мережі YouTube:

 

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

Госкино выложило фильм «Круты 1918» в бесплатный доступ

2 июня, 20:45
 

Для бесплатного просмотра онлайн на YouTube-канале Госкино отныне доступна историческая драма «Круты 1918».

Режиссером ленты является Алексей Шапарев, автором сценария — Константин Коновалов, продюсер картины — Андрей Корниенко.

В основе сюжета исторической драмы «Круты 1918» — реальная история боя на железнодорожной станции Круты зимой 1918 года.

Фильм снимался преимущественно в Киеве. Станцию «Круты», которая располагается в Черниговской области, снимали в селе Сигнаевка Черкасской области.

 

Змінено користувачем sss381
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порадьте щось новеньке - цікавить фантастика типу зоряних війн, вартові галактики, стар трек і т.п.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 хвилин тому, Bliksss сказано:

Порадьте щось новеньке - цікавить фантастика типу зоряних війн, вартові галактики, стар трек і т.п.

 

Капітан Марвел.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, SΩLΩMΩN сказано:

 

Капітан Марвел.

дякую, але не то... уточню, фантастику, але без супергеройства типу залізної людини, Тора і т.п.

щось пов'язане з космосом ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, Bliksss сказано:

Порадьте щось новеньке - цікавить фантастика типу зоряних війн, вартові галактики, стар трек і т.п.

 Мо таке: «Валеріан та місто тисячі планет»

  • Дякую! 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 годин тому, Bliksss сказано:

дякую, але не то... уточню, фантастику, але без супергеройства типу залізної людини, Тора і т.п.

щось пов'язане з космосом ))

 

 

Ну якщо не бачили - тоді Сходження Юпітер. Не просто фантастика а з філософським підтекстом.

 

Авторство належить братам (вже сестрам :)) Вачовскі. Тим самим, які знімали Матрицю.

Змінено користувачем SΩLΩMΩN
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, SΩLΩMΩN сказано:

Ну якщо не бачили - тоді Сходження Юпітер.

дякую, бачив - сподобався, але не настільки щоб дивитись вдруге.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Bliksss сказано:

дякую, бачив - сподобався, але не настільки щоб дивитись вдруге.

 

Аліна - бойовий ангел. Теж з філлсофсько-гносьичним підтекстом фантастика.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 часов назад, Bliksss сказал:

Порадьте щось новеньке - цікавить фантастика типу зоряних війн, вартові галактики, стар трек і т.п.

Пространство або Експансія ...серіал

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кін-дза-дза :D Шедевр, на мою думку. А так, десь раз на три-чотири роки передивляюсь всіх чужих (без хижаків і всякої єресі). 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 годин тому, Bliksss сказано:

дякую, але не то... уточню, фантастику, але без супергеройства типу залізної людини, Тора і т.п.

щось пов'язане з космосом ))

Перегляньте стареньке радянське " Через терни - до зірок " .

Свого часу подобалось.

https://uk.wikipedia.org/wiki/Крізь_терни_до_зірок_(фільм)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, SΩLΩMΩN сказано:

 

Аліна - бойовий ангел. Теж з філлсофсько-гносьичним підтекстом фантастика.

"Аліта - бойовий Ангел" Не Аліна :)

Звичайна бойова фантастика, що знята по мотивам коміксів.  Ніякої філософії.

Але мені зайшов.

 

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Zheny@ сказано:

"Аліта - бойовий Ангел" Не Аліна :)

Звичайна бойова фантастика, що знята по мотивам коміксів.  Ніякої філософії.

Але мені зайшов.

 

 

Звичайно Аліта, це все Т9. 

Щоб зрозуміти філософію фільму потрібно мати гностичні знання.

Фільми з гностичною тематикою - мій улюблений жанр.

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
On 06.06.2020 at 19:10, $ΩLΩMΩN сказано:

 

Звичайно Аліта, це все Т9. 

Щоб зрозуміти філософію фільму потрібно мати гностичні знання.

Фільми з гностичною тематикою - мій улюблений жанр.

"

Розумієш, шукати скриті смислі можна де завгодно, навіть там, де їх немає в принципі.
 

 

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
11 минут назад, nickel сказал:

Порадьте пару фільмів, не обов'язково свіжак.

 

Жанр?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, nickel сказано:

Порадьте пару фільмів, не обов'язково свіжак.

 

Платформа / El hoyo  (2019 р.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

Порадьте пару фільмів, не обов'язково свіжак.

Искусство самообороны 2019

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, nickel сказал:

Любий

Юріч, чого смайл сумний? :)

Я знаю свої вподобання, але якщо постійно фільтрувати фільми по улюбленим жанрам, то можна пропустити багато достойних фільмів в інших жанрах.

Декілька днів буду в місцях з обмеженим інтернетом, то вже накидав собі на телефон фільмів, але місце ще залишилося, то просив поради.

Вже закинув собі "12 разгневанных мужчин" усі три екранізації. Моє знайомство з цим фільмом почалося з російської версії "12" 2007 року. А зараз вибирав собі фільми з топу ІМДБ, побачив в ньому версію цього ж фільму 1957 року. Погуглив, виявляється 

є ще версія від 1997 року. Якщо вистачить терпіння переглчну і порівняю всі три.

Закинув трохи радянських фільмів, які в дитинстві бачив, але не міг зрозуміти через малий вік - "Убить дракона", "Через терни до зірок", "Кін-Дза-Дза". 

Може перегляну "Якось в Америці", останній раз дивився його ще стручком в к-театрі Мир і впустили мене на нього старші пацани через вихідні двері.

А ще Дюнкерк, Втеча із Преторії, Прибиральник снігу (Снегоуборщик), Людина-невидимка (2020), Позивний "Бандерас", мультсеріал "Любов, смерть і роботи". + Мистецтво самооборони.

Думаю вистачить. :)

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, nickel сказал:

Юріч, чого смайл сумний?

 

Чому сумний? Бо в мене теж часто так - хочеться щось подивитися, а не знаєш що. От ти попросив щось порадити, я так порився в пам'яті і зрозумів, що ти напевне все те бачив....заліз в бібліотеку на приставці - теж нічого не знайшов...тому і поставив сумний смайлик, що не зміг нічого тобі порадити :)

 

20 минут назад, nickel сказал:

Може перегляну "Якось в Америці"

 

Ось цей фільм хотів тобі порадити, так як він САМИЙ мій улюблений фільм всіх часів, незважаючи на жанри. Я його теж перший раз побачив ще у 80х в кінотеатрі, але в кінотеатрі "Луцьк"....Я був тоді віком, як головний герой "Лапша*, коли він підглядував за своєю першою любов'ю, маленькою балериною...Я так проникся тим фільмом, що 3 години і 40 хвилин пролетіли як одна мить... Я потім ще раза 3 ходив на цей фільм в кінотеатр.  А музика Морріконе - це просто шедевр.

Змінено користувачем Юріч
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 06.06.2020 в 19:10, $ΩLΩMΩN сказал:

Фільми з гностичною тематикою - мій улюблений жанр.

це багато що пояснює :D  натягування сови на глобус, твій улюблений вид онанізма :0016:

 

  • Ха-ха 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо з фантастики : Без лица, Грань будущего, Обливион, 9 район, Книга Илая. Ще можеш глянути Проповедник с пулемётом, якщо не бачив, але то не фантастика

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...