Перейти до змісту

Шашлики і відпочинок на природі в хорошій компанії


silfida

Рекомендовані повідомлення

 @VojinSvitla Я трішки пізніше в липні вже зможу сказати точніше, блище до 10 липня. Думаю за тиждень до 15 -го липня визначусь, який варіант прийнятний. А поки  думаю всі можуть озвучувати, яка дата їм до вподоби. Будемо орієнтуватись на більшість і на погоду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 148
  • Створено
  • Остання відповідь

VojinSvitla трохи не та особа на яку потрібно орієнтуватись, а от на більшість і природу,  так

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Крім дати, потрібно ще й з місцем визначитись. Щоб недалеко від міста (чи в місті), щоб зручно (бесідка, місце для вогнища), в ідеалі можливість забронювати таке місце, бо людей зараз купа на відпочинках... Які в кого пропозиції, думки по цьому питанню?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 minutes ago, silfida said:

Парк 900-річчя Луцька

Тіснувато там. В парку, який раніше тут називали ім. "Фотакому" можна знайти кращі місця, там хоч кущі попісяти знайти можна, а то в 900-річчя сидять один в одного на головах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поряд церква там є 2-ва туалети, а хто бажає пограти в партизанів кущів вистачає ), а відносно тісноти я не погоджуюсь. Чи ви вважаете, що нам вдасться усіх бордівчан загетувати, навіть у такому  випадку ми просто окупуємо парк) і попадемо в топ новин Луцька)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Юріч сказал:

 

Та й ватру я не палю...

мо не в курсі :) Бага́ття, во́гнище, о́гнище ,  ва́тра — контрольований вогонь, купа дров, хмизу і т. ін., що горить. Може мати ритуальне значення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Yarchik сказано:

Виїжджаю. Куди їхатт? :)

Е-е-е Ми лишень обговорюємо, як і де організувати відпочинок з шашликами на природі. Розглядаємо цікаві пропозиції та ідеї. Визначаємось з датою. І перш за все, потрібно знати на яку компанію розраховувати, щоб передбачити маштаби тусовки)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, silfida сказано:

ви хлоп'ята не сачкуйте, а дівчат з борди заохочуйте

 

Після того, як ці слова прочитають дружини "хлоп'ят", шанувальників шашлик-бордовки на відсотків 60 зменшиться :)

Ну, особисто я до понеділка вільний, а тому вже йду в "Олдскул" ще з одним бордівчанином. Якщо недозаохочені бордівчатка бажають - приходьте. Там і обговоримо деталі, місце і час проведення пікніка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 хвилин тому, Yarchik сказано:

 

Після того, як ці слова прочитають дружини "хлоп'ят", шанувальників шашлик-бордовки на відсотків 60 зменшиться :)

Ну, особисто я до понеділка вільний, а тому вже йду в "Олдскул" ще з одним бордівчанином. Якщо недозаохочені бордівчатка бажають - приходьте. Там і обговоримо деталі, місце і час проведення пікніка.

дєрзко :) а ти впевнений, що вистачить сил дозаохотити всіх недозаохочених? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, EleKtrik сказано:

Панський, ні?

+1, але не всім зручно туди добиратись, а тим паче звідти...

Варіант: відпочинокова зона в с. Жабка (це як на Ківерці)...

все на місці: дрова, бесідки, мангал....

2 годин тому, silfida сказано:

У нас  в парку достатньо місця. Парк 900-річчя Луцька

якось в місті не коміфльо.... імхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 минут назад, Basil сказал:

Варіант: відпочинокова зона в с. Жабка (це як на Ківерці)...

все на місці: дрова, бесідки, мангал....

теж добиратися не тойво...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, Basil сказано:

якось в місті не коміфльо.... імхо

"+" там не відчувається, що ти в місті (принаймні я маю велику надію, що наша зустріч не буде схожа на зоопарк на свободі, і не  шокуватиме оточуючих)

"+" дрова є власні і мангал, не потрібно купувати і орендувати

"+" дібратись легко, як маршруткою так і велосипедом ("-" принаймні жіноча половина, з опаскою може віднестись до зборів, десь за містом, далеко від цивілізації), ( ще один "-" витрати на дорогу і постійна привязка до часу, потрібно буде шукати транспорт)

"+" недалеко магазин

якби ще розжитись павільйоном то взагалі краса, навіть дощ не завадить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Basil стосовно Жабки треба мати  знайомого маршрутчика, щоб завіз толпу, а потім відвіз назад,  привязка до часу буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, jack74 сказано:

дєрзко :) а ти впевнений, що вистачить сил дозаохотити всіх недозаохочених? ;)

Так! Ик! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Saddy сказано:

теж добиратися не тойво...

маршрутки ходять часто, крайня з Ківерець в 22.10. але то таке....

варіант @silfida цілком прийнятний, та й для лучан зручніший, тут важко не погодитись...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згоден з @silfida . В парку буде легше всього зібратися.  У випадку, якщо комусь в останню мить не вийде приїхати чи навпаки комусь захочеться приєднатися, то ніхто нікого не підведе чи напряже з місцем в транспорті (якщо такий буде взагалі). Враховуючи складність зібрати точну кількість шашличників, щось замовляти з транспорту то не є комільфо...а добиратись самим десь за місто - охочих поубавиться.

Близькість магазину це величезний плюс. На рахунок свого мангалу і дров не зовсім зрозуміло, то @silfida десь там живе і пропонує свої мангал і дрова?

І на рахунок самого шашлика. Як то воно має бути? Як грошима скидуватись, хтось один має то все купувати, маринувати... Чи кожен приносить свій шашлик і до шашлика? Не кидайтесь тапками, єслі шо))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...